polovnictvo na slovensku a jeho buducnost

pred 16 rokmi 10 mesiacmi #18716 od peterbaca
Odpoveď od peterbaca na tému polovnictvo na slovensku a jeho buducnost
bajkal,bajkal-tazko sa tebou zapodievat,uz podla prezyvky mas ruske,teda komunisticko-primitivne nazory...

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 10 mesiacmi #18718 od Basky
Odpoveď od Basky na tému polovnictvo na slovensku a jeho buducnost
Aby to bolo k téme - budúcnosť poľovníctva na Slovensku vidím bledo, už len z toho dôvodu, ako sa tu znova začínate osočovať jeden na druhého..! Poľovníctvo tuná sa nikdy nestane lepším, ak sa nezačnú najprv od seba zlepšovať ľudia, ktorí ho tvoria.. ..od hora ale aj od dola... Asi naozaj musia vymrieť generácie..:(

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 10 mesiacmi #18719 od johny
Odpoveď od johny na tému polovnictvo na slovensku a jeho buducnost
Vieš čo ty mudrlant. Prečo si si tie komunisticko-primitívne názory neprišiel počúvnuť na stretávku? Keby každý myslel tak ako Baikal, tak sme niekde inde. Rozdiel je v tom, že Baikal vysvetľuje a ty všetko vytmavíš. Veď hybaj preč, vráť lístok, do hory môžeš aj bez neho. Ak tu má niekto primitívne názory, tak si to ty. Čím si prispel k zlepšeniu vzťahov a celkovo poľovníctva na Slovensku? Kde je ten tvoj materiál, ktorým chceš špiniť na slovenské poľovníctvo? Pošli mi ho mailom a uverejním ti ho na hlavnej stránke. Nevidieť za tebou žiadnu robotu len sprosté reči. Jager už aspoň skludnil hormón a zistil, že sa s nami dá aj porozprávať bez urážok, aj keď máme rozdielne názory. Dnes idem urobiť nové solisko pre srnčiu, bol som kúpiť soľ. Všetko z vlastnej peňaženky, ako vždy. Príď pomôcť a porozprávame sa. Prispej aj činom, nie len prázdnymi rečami, ohováraním a invektívami.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 10 mesiacmi #18720 od johny
Odpoveď od johny na tému polovnictvo na slovensku a jeho buducnost
A ešte jedno, Tvoje názory sú feudálno-bačovsky primitívne. Ako sa ti to páči? Súdiť človeka podľa mena alebo nicku ...

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 10 mesiacmi #18726 od martin203
Odpoveď od martin203 na tému polovnictvo na slovensku a jeho buducnost
si troska vytiekol

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 10 mesiacmi #18728 od peterbaca
Odpoveď od peterbaca na tému polovnictvo na slovensku a jeho buducnost
ja sa neskryvam za prezyvku-neviem kto si JOHNY.kam mam prist?
<br/> Peter BACA 0914 120899

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 10 mesiacmi #18731 od peterbaca
Odpoveď od peterbaca na tému polovnictvo na slovensku a jeho buducnost
prezyvka hovori za osobu,ktora si hu dala,netreba sa skryvat za prezyvku,
<br/>treba sa asi odtajit,lahko sa pise ked sa niekto schovava za prezyvku-ja sa neschovavam...

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 10 mesiacmi #18733 od Baikal
Odpoveď od Baikal na tému polovnictvo na slovensku a jeho buducnost
Vazeny pan Peter Baca!
<br/>
<br/>Ak by si si dal trosku namahy, a vo vyhladavani na pid si zadal hladat kto je Johny alebo Baikal, iste by si zistil viac, nez ak by si zadal do vyhladavania kto je peterbaca.
<br/>
<br/> www.polovnictvo.com/modules.php?name=You...&username=Baikal[/]Baikal
<br/> www.polovnictvo.com/modules.php?name=You...o&username=Johny[/]Johny
<br/>
<br/>A teraz si vyhladaj www.polovnictvo.com/modules.php?name=You...p;username=peterbaca[/]peterbaca a uvidis co sa za tym nickom skryva ....
<br/>
<br/>Baikal

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 10 mesiacmi #18737 od sibo
Odpoveď od sibo na tému polovnictvo na slovensku a jeho buducnost
nerad sa miesam do podobnych debat ale toto bolo ozaj primitivne. neviem co ma nik BAIKAL spolocne s komunizmom. pokial viem tak ten nick je odvodeny od vyrobcu zbrani. zavod sice vznikol v roku 1942 ale ak dobre viem tak v rusku uz min. 15 rokov nie je komunizmus tak ako ani u nas.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 10 mesiacmi #18738 od sibo
Odpoveď od sibo na tému polovnictvo na slovensku a jeho buducnost
Baikal tak toto bolo trefne a uplne v pravy cas.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 10 mesiacmi #18741 od martin203
Odpoveď od martin203 na tému polovnictvo na slovensku a jeho buducnost
sibo - tak vystup v tomto hnoji (slovenskej alebo SPZ realite) z radu, strhni ostatnych, nechaj sa zvolit a zacni tahat za nitky!

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 10 mesiacmi #18742 od martin203
Odpoveď od martin203 na tému polovnictvo na slovensku a jeho buducnost
som pod vplyvom Tvojho pripevku: &quot;pani vsetko je vo Vasich rukach ...&quot;

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 10 mesiacmi #18744 od peterbaca
Odpoveď od peterbaca na tému polovnictvo na slovensku a jeho buducnost
treba si len vsimnut,kto ako pise a odpoveda,kto vulgarne zacal napadtat,tazko potom skutocne o niecom debatovat,treba prekrocit svoj tien a nick,riadne sa zamysliet a potom odpovedat-a ak si vsetci myslite,ze tu pisem len za seba a koli sebe,tak potommi je z toho skutocne smutno...

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 10 mesiacmi #18749 od astronom
Odpoveď od astronom na tému polovnictvo na slovensku a jeho buducnost
Tvrdiť o sebe že si zástancom iných je veľmi odvážne a v minulosti sa to už pár krát neosvedčilo. Možno mnohí zastávajú ten istý názor ako ty, že z SPZ nie je všetko v poriadku, ale forma ako tento názor predkladáš je skutočne nie najvhodnejšia. Takýmto spôsobom aj dobrá myšleinka stratí priaznivcov.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 10 mesiacmi #18752 od Gulo
Odpoveď od Gulo na tému polovnictvo na slovensku a jeho buducnost
Mne to tu pripadá už ako v politike a nie v poľovníctve. Je ľahko hovoriť, že ja by som
<br/> to robil inak, keby som bol vo vedení a že súčasné vedenie SPZ je prehnité, atď....
<br/> Ja SPZ pre svoj osobný poľovnícky život veľmi nepotrebujem, mne nemusia hovoriť,
<br/> ako sa mám starať o zver, ako mám loviť a čo mám loviť. Zákony a nariadenia aj tak
<br/> vydáva a kontroluje niekto iný. Preto si myslím, že je zbytočné sa hádať a radšej treba
<br/> robiť svoju &quot;každodennú&quot; robotu v revíre ako sa zapodievať nejakými byrokratmi. Pre
<br/> mňa je poľovníctvo oddych a relax a nemienim si ho kaziť politikou. Budúcnosť
<br/> poľovníctva je v prvom rade v jednotlivých členoch a združeniach, určite nie v úradníkoch
<br/> niekde na okrese. Darmo budem mať perfektný zákon, keď budem mať prázdny revír.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 10 mesiacmi #18753 od Jaro
Odpoveď od Jaro na tému polovnictvo na slovensku a jeho buducnost
Gulo pekne napisane ;)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 10 mesiacmi #18755 od meszarosoto
Odpoveď od meszarosoto na tému polovnictvo na slovensku a jeho buducnost
Páni a Vy si myslíte, že táto debata naozaj prispeje ku kvalite poľovníctva na Slovensku? Stáva sa to osobné a úbohé. Malo by sa stým prestať.:{:{

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 10 mesiacmi #18756 od sibo
Odpoveď od sibo na tému polovnictvo na slovensku a jeho buducnost
ja este nie som clenom SPZX takze to zial nejde, moja reakcia smerovala skor k osobam, ktore tu hovoria a hnoji v SPZ, mozno maju pravdu, mozno nie. skor mi islo o to ze tu na tomto fore recami a sposobom akym sa tato debata pobera (osobne urazanie a podobne) este nikto ziaden problem nevyriesil, a nie len v SPZ plati to vseobecne.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 10 mesiacmi #18757 od johny
Odpoveď od johny na tému polovnictvo na slovensku a jeho buducnost
Klobúk dole ...

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 10 mesiacmi #18758 od jager
Odpoveď od jager na tému polovnictvo na slovensku a jeho buducnost
Keď čítam tieto príspevky, nemôžem sa ubrániť presvedčeniu, že vaše reakcie presne vyjadrujú celkový stav v poľovníctve na Slov. Atmosféru v PZ a tiež atmosféru na ČS. Sú zrkadlom neschopnosti konkrétne reagovať na nastolený problém, krorý ak vyriešime posunieme úroveň poľ. o krok dopredu. Stretával som sa tu na týchto stránkach často s tým, že každý si myslí, že môže reagovať aj na nastolenú problematiku, ktorej absolútne nerozumie. Namiesto toho aby využil porekadlo, že kto sa pýta nič netvrdí a dozvie sa, začne písať sprostosti. A tak si svoju pozornosť vynucuje útokmi na prispievateľa, ktorý otvoril tému ku ktorej on sám nemá čo povedať.
<br/>Prirodzene, že sa od hociakého darebáka nenechám úrážať a pekne mu to naservírujem. Nasledujúca reakcia je asi taká, že každého urážam, tak ako peterbaca.
<br/>
<br/>Myslím si, že ak sa dohodneme, že pod príspevok sa podpíšeme svojím menom, dosiahneme to, že si každý rozmyslí, čo tu bude prezentovať.
<br/>Na oko inak slúšný občan si nasadí kuklu a v tom momente sa stáva bankovým lupičom. Dovolí si páchať zlodejinu v domnení, že nebude odhaľený.
<br/>
<br/>Dajte dolu kukly a všetko bude ok.
<br/>Čoho sa stále bojíte? Snáď nie toho, že Vás podľa zákona vylúčia a vy prídete o členstvo.
<br/>Z mnohých príspevkov to takto vyzerá. Že máte čo povedať, ale bojíte sa. Čo ak sa to dozvedia v našom PZ? v momente končím. A tak radšej si prihrejem polievočku tým, že na tých, čo píšu ako to vlastne kulhá budem kydať.
<br/>Pred sebe rovnými ste frajeri, nad ktorých nie je, ale pred tými, čo im záleží na dobrom prostredí poľovníctva, ste len zbabelci. A zbabelci píšem len preto, že som slušne vychovaný.
<br/>Tí čo sa neskrývajú za svoj nick, píšu oveľa rozvážnejšie a k veci. Nechytajú sa slovíčok, ale príspevok sa snažia pochopiť ako celok.
<br/>
<br/>Jáger: Miroslav Učeň

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.093 sekúnd

Partneri

Kto je online?

Práve tu je 417 návštevníkov a žiadni členovia on-line