polovnictvo na slovensku a jeho buducnost

pred 16 rokmi 10 mesiacmi #18760 od johny
Odpoveď od johny na tému polovnictvo na slovensku a jeho buducnost
Johny = Ing. Ján Hečlo, Vyšné Fabriky 15, 033 01 Liptvský Hrádok, nar. 5. 2. 1975, tel.: 0905 211 851, skúšky z poľovníctva rok 1995, člen PZ Machy Liptovská Kokava od roku 1995, profesionálny vojak, ženatý, dve deti .... výška 180cm, váha 100 kg +- 3 kg ... v revíri priemerne 15 - 20 krát mesačne. Člen osvetovej komisie OkO SPZ Liptovský Mikuláš, regionálny redaktor PID ... zabudol som na niečo?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 10 mesiacmi #18761 od jager
Odpoveď od jager na tému polovnictvo na slovensku a jeho buducnost
V prvom rade si vytvor podmienky, prostredie, v ktorom tvoje snaženie a tvoja práca nebude vychádzať nazmar. Potom budem s tebou 100% súhlasiť. Zatiaľ sa neuraz, ale v tomto chaose kde jano má z prava prednosť a fero nie, sa nedá tvorivo pracovať. Nie je spracovaná dlhodobá vízia. Ak nevieš kam kráčaš, nikdy sa nedozvieš, že si tam došiel. Alebo, ak nevieš kam chceš ísť, zatoč sa na pate a keď zastaneš, vykroč. OK
<br/>
<br/>
<br/>
<br/>Jáger: Miroslav Učeň

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 10 mesiacmi #18762 od jager
Odpoveď od jager na tému polovnictvo na slovensku a jeho buducnost
Jano, to podstatné. Zabudol si napísať, čo ťa v poľovníctve príjemne prekvapilo a tiež, čo sa ti na poľovníctve nepáči a ako by sa to dalo zmeniť. Ok
<br/>
<br/>Kedy pôjdeme natočiť toho macka?
<br/>Daj termín
<br/>
<br/>
<br/>
<br/>Jager: Miroslav Učeň
<br/>jano ,takto to bude stačiť.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 10 mesiacmi #18765 od sibo
Odpoveď od sibo na tému polovnictvo na slovensku a jeho buducnost
suhlasim s tebou v tom ze by sa ludia nemali skryvat za kukly, toto riesi velmi jednoducho profil uzivatela, ktory staci mat vyplneny tak ako na to poukazal baikal. to aky nick kto zvoli je na nom, ked aj niekto do niku napise jankohrasko moze ale nemusi znamenat ze je to jeho meno. Suhlasim s tebou aj v tom ze je lahke kritizovat akykolvek prispevok ale napriklad v tejto teme som zatial nevidel ziadne konkretne navrhy riesenia ziadneho problemu a to zo ziadnej strany. Vacsinou aj ked niekto hovori o tom ze SPZ ma problem tak povie len to ze je to nahovbe a tam debata skoncila, lepsie povedane zacala ale nie o probleme ale o tom ci niekto vie len kritizovat alebo kydat a o tom kto je ako obmedzeny a aky je kto komunista....
<br/>
<br/>To je moj nazor.
<br/>
<br/>S pozdravom
<br/>
<br/>Frantisek Vlcek

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 10 mesiacmi #18767 od Gulo
Odpoveď od Gulo na tému polovnictvo na slovensku a jeho buducnost
Vieš Jáger, mal som šťastie a dostal som sa medzi ľudí, kde moja robota
<br/> a snaženie nevychádzajú na zmar. Viem však, že nie všade je to tak. Ani u nás všetci
<br/> členovia &quot;nešlapú&quot; na 100 %, ale aspoň nebránia nám ostatným, ktorý robiť chceme.
<br/> O tej prednosti z prava a ľava-u nás v PZ sú zvýhodňovaní aktívni členovia na úkor
<br/> tých pasívnych. Víziu do budúcna nečakaj od SPZ, ty sám musíš vedieť, čo chceš
<br/> dosiahnuť, nechci, aby ťa vodili za ručičku. Ja mám jediný cieľ a víziu, dosiahnuť
<br/> zvýšenie stavov malej zveri v našom revíre, pokiaľ to nedokážem, zlyhal som a s
<br/> poľovníctvom skončím, pretože poľovať na &quot;Sahare&quot; sa nedá. Toto je môj primárny cieľ
<br/> a to, že vedenie SPZ sa zmieta v byrokratických problémoch je pre mňa druhoradé,
<br/> aj keď nie nepodstatné.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 10 mesiacmi #18768 od Gulo
Odpoveď od Gulo na tému polovnictvo na slovensku a jeho buducnost
A ešte k tomu, že sa tu skrývame za kukly, mne osobne môj nik dáva určitú dávku
<br/> slobody prejavu, takže pri ňom zostanem. V mojich príspevkoch som doteraz nikoho
<br/> úmyselne neurážal (ak sa niekto cítil dotknutý, tak sa ospravedlňujem), takže ma nikto
<br/> nemôže obviňovať zo skrývania sa a útočenia z anonymity. ;) Môžem len uviesť :
<br/> vek 28, poľovný listok od r. 2000, poľovný hospodár, poľný revír.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 10 mesiacmi #18789 od martin203
Odpoveď od martin203 na tému polovnictvo na slovensku a jeho buducnost
Fujha, hned som si siel vyplnit z lajdackosti nevyplneny profil. Poznamka k johnymu: zavidim Ti ked nemas problem v najblizsom okoli kludne vyhlasit &quot;som v reviri priemerne 15 -20krat v mesiaci&quot; a je to Tvoje plus. Ja som v reviri urcite viac ako 20 krat za mesiac, no velmi sa o tom nesirim, nemam cas a silu velmi vytrcat z radu, uz len preto, aby som mal cas do toho reviru chodit. A mozno sem si chodim liecit frustraciu ...
<br/>Martin Kolárik

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 10 mesiacmi #18810 od peterbaca
Odpoveď od peterbaca na tému polovnictvo na slovensku a jeho buducnost
...prosim vsetkych aby si precitali 7-cislo NASEHO POLOVNICTVA,kde v prispevku Pocuvat hlasy-aj z Kysuc Judr Risian novy predseda Rgo Kysuc konkretne pise a ukazuje
<br/>cestu do buducnosti slovenskeho polovnictva.
<br/> Pana doktora Risiana osobne poznam,poluje 30 rokov,takze problematiku pozna
<br/>a vie o com pise. Mnohi z vas ma tu len napadaju,ked si teraz nechcete uvedomit realitu ja za to nemozem-a je mi velmi luto,ze to NECHCETE vidiet.
<br/> Tak isto by som chcel upozornit,ze som davno uz navrhol riesenie :
<br/>Vypracovanie novych stanov,kde by bol jasne zakotveny zakon a poriadok a moralka
<br/>ziadne tajne hlasovania,zavedenie systemu ako napriklad plati starocia v Rakusku.
<br/> Rakusky system zabezpecil polovanie pre vsetkych aj pre tych co nevlastnia podu,
<br/>bez problemov poluju bok po boku,v Rakusku je nemyslitelne,aby vlastnik nemohol polovat na svojich pozemkoch,treba sipolozit otazku preco maju dostatok vsetkej zvery,
<br/>tadialto vedie cesta,ono je to asi o mentalite,je otazkou ci je slovensky narod na to zrely...

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 10 mesiacmi #18812 od jager
Odpoveď od jager na tému polovnictvo na slovensku a jeho buducnost
Gula, no čo ti mám na to napísať?
<br/>Čo to tu píšeš o slobode prejavu?
<br/>Nie je sloboda prejavu vtedy ak sa nemusím skrívať a bez obav zo straty pôžitkov, ktoré mi vyplývajú z funkcie, zverejním svoje meno??
<br/>Presne si potvrdil to čo som napísal. Dáš si kuklu a si frajer.
<br/>Poľuješ dosť dlho, ale dosť krátko aby si mohol hovoriť o tom kde topánka tlačí.
<br/>
<br/>Ty nezlíhaš vtedy ak sa ti nepodarý zvýšiť stavy drobnej, ty si už zlýhal ako funkcionár, ktorý má byť pre svojích členov príkladom otvorenosti, čestnosti a bezúhonnosti.
<br/>Ako tvoji členovia môžu na ČS pomenovať problém, keď sa nemôžu skriť, tak ako ich hospodár.
<br/>
<br/>Ak sa nemieniš podpísať, tak ani nemusíš reagovať, nebude ma zaujímať, čo píše, ani neviem aká nula.
<br/>Ak sa však podpíšeš, si človek, poľovník hodný stáť v čele PZ ako hospodár. Tvoj kredit u mňa prudko narastie.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 10 mesiacmi #18814 od Gulo
Odpoveď od Gulo na tému polovnictvo na slovensku a jeho buducnost
Neviem Jager, či ma poznáš osobne, keď pochybuješ o mojej bezúhonnosti, čestnosti
<br/> a otvorenosti. To, že sa nechcem podpísať, ešte neznamená, že som chrapúň a nula.
<br/> Pokiaľ ide o pôžitky vyplývajúce s funkcie, skús prestať používať meradlo &quot; podľa seba
<br/> súdim teba&quot;. Ak mi závidíš papierovačky, behanie po úradoch, organizovanie tých
<br/> zopár aktívnych členov a prácu v revíre, poviem ti že nemáš čo. Poľujem už pár rokov
<br/> a zatiaľ nemám strelený ani jeden kus raticovej a to so mohol bez problémov urobiť.
<br/> Zato mám nastrieľanej kvantum &quot;škodnej&quot;, čo ma teší viac, ako medailový srnec na
<br/> stene.
<br/> Zrejme preto si ma &quot;starí ujovia v montérkach&quot; zvolili a garantujem ti, že nemajú
<br/> problém povedať takému &quot;uchu&quot; ako so ja nielen na členskej schôdzi, ale aj mimo nej,
<br/> čo si myslia. To, že u teba nemám žiadny kredit ma vôbec netrápi, nie som na to
<br/> odkázaný.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 10 mesiacmi #18817 od johny
Odpoveď od johny na tému polovnictvo na slovensku a jeho buducnost
Jager pre pána Boha živého už sa prestaň strapňovať. Ser už na hodnotenie druhých a odszdzovanie, na kreditný systém, na zlyhávanie jednotlivcov aj celku. Nesúď ľudí lebo odsúdia teba. Len dobre ti radím. Myslím to vážne, každého kto tu s tebou nesúhlasil si označil za vymetača istých otvorov, nuly, zlyhaných funkcionárov, ľudí s nulovým kreditom. Miro to už hádam stačilo, prosím ťa ako redaktor tejto stránky, vyhni sa už hodnoteniu a odsudzovaniu registrovaných čitateľov a prispievateľov Poľovníckej Informačnej Databázy.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 10 mesiacmi #18819 od johny
Odpoveď od johny na tému polovnictvo na slovensku a jeho buducnost
Martin to u nás ozaj nie je problém, veď kniha aj tak nepustí. A kto chodí von ten aj strelí. Ja mám dosť podrezaný jazyk aby som vedel skočiť do úsmevu členom čo kukajú do revíru len od piva, lebo z krčmy je vidno časť revíru. Mám určitú autoritu, ktorá je podložená viditeľnými výsledkami v revíri ... keby som nič nerobil, len strieľal, asi by mi to neprešlo ...

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 10 mesiacmi #18821 od texedo
Odpoveď od texedo na tému polovnictvo na slovensku a jeho buducnost
Peter, ten článok som nečítal ale tiež poznám /nie osobne/pánka doktora, a ak on vie ktorým smerom sa ma poľovníctvo uberať tak 90% poľovníkov ostane bez revíru .... Poznám prípad keď si pánko zaumienil že chce poľovať v O.......... tak prenajal časť revíru cca 800 ha a vytlačil odtiaľ všetkých poľovníkov aj keď v tejto časti Slovenska nevlastni ani 1ha a nevadí mu to...
<br/>Peter, čo ty na to?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 10 mesiacmi #18826 od jager
Odpoveď od jager na tému polovnictvo na slovensku a jeho buducnost
Jano, nedokončil si. Inak čo?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 10 mesiacmi #18827 od astronom
Odpoveď od astronom na tému polovnictvo na slovensku a jeho buducnost
- Ak sa nemieniš podpísať, tak ani nemusíš reagovať, nebude ma zaujímať, čo píše, ani neviem aká nula. - Veľmi zaujímavá veta Jáger. Verím, že aj Katke-aaa považuješ za takú nulo.;)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 10 mesiacmi #18829 od martin203
Odpoveď od martin203 na tému polovnictvo na slovensku a jeho buducnost
... ano, jednoducho zavidim ...

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 10 mesiacmi #18830 od Jaro
Odpoveď od Jaro na tému polovnictvo na slovensku a jeho buducnost
Gulo som rad ze si nedas srat na hlavu od pana DOKONALEHO ! A pan Jager - Dokonaly neviem kto sa tu za co schovaval - vsak KatkaAAA. alebo si hermafrodit ?!

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 10 mesiacmi #18831 od macek
Odpoveď od macek na tému polovnictvo na slovensku a jeho buducnost
No Jardo nevedel som, že si až taký dobrý strelec......... trafil si do čieneho a presne do stredu..... ....... :x:x:x:x;)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 10 mesiacmi #18832 od michal
Odpoveď od michal na tému polovnictvo na slovensku a jeho buducnost
:D:D:D:D:D:D:D......a ja už len čítam a dobre sa na tom bavím. Ani jedna zo strán sa osobne nepoznáte ale bojujete ako blazni. Ale fakt sa to niekedy dobre číta.....;)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 10 mesiacmi #18834 od jager
Odpoveď od jager na tému polovnictvo na slovensku a jeho buducnost
Dík za prihrávku. To kôli tomu aby som si vychutnal práve teba a tebe a aj iným, zároveň ukázal ako to je skrývať sa za nejakú prezívku, kedy môžeš písať čo ťa napadne. Praktický príklad vystupovania pod akýmsi nickom. Ktovie či sa tiež neskrývaš pod prezývkou Jaro a nie si akási Etela Bučanská.
<br/>
<br/>Tak čo podpíšeš sa?
<br/>M. Učeň

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.073 sekúnd

Partneri

Kto je online?

Práve tu je 863 návštevníkov a žiadni členovia on-line