Čo očakávate od nového vedenia SPZ, v čom by malo pokračovať a čo zmeniť

pred 16 rokmi 1 mesiacom #33570 od vajlo
zdravim vsetkych, chlapi nebojim sa nicoho!!! ale tohto co pise jager sa fakt bojim!

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 1 mesiacom #33575 od Jaro
ani sa ti necudujem , lebo ma pravdu !

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 1 mesiacom #33576 od papo
on veru dobre vie, o čom rozpráva, zo života. svojho. praktiky ovláda majstrovsky.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 1 mesiacom #33580 od koleno
Už nám viac neprezradíš, o ňom ? :D:D:D

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 1 mesiacom #33585 od LEON
jo papo je odborník ten ví na každýho něco jenom se divímm že mu ještě nikdo nezměřil teplotu například za patterdáli:]:]:]:]:]

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 1 mesiacom #33586 od papo
čomu sa škeríš? jager tu už bol preberaný, a vie prečo, tak čítaj. a čo mám s paterdalmi? há?:[

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 1 mesiacom #33587 od puro
Zmenit ludi vo vedeni, je to sama stara struktura.Alebo zalozit ps a nech ziju zosvojho.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 1 mesiacom #33589 od Jaro

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 1 mesiacom #33591 od vajlo
zdravim,ani ja to nevidim inak!!! je to tam riadna banda! aj dneska rano som pozeral v spravach zase si daky darebaci uchmatli pol. revir a ty co tam do teraz polovali mozu polovat tak akurat doma aj to len vtedy ked im zeny navaria kyslu fazulu alebo kapustu!

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 1 mesiacom #33620 od LEON
omluva za patterdála to byl někdo jiný spletl jsem se ale jinak mě hlášky toho to typu(on veru dobre vie, o čom rozpráva, zo života. svojho. praktiky ovláda majstrovsky) vždy nadzvednou protože jestli se tady někdo řešil nebo ne mě nezajímá tady může každý nakecat spoustu věcí který nemusejí být pravdivý ;)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 1 mesiacom #33626 od papo
nuž priateľu, keby si toto forum sledoval dlhšie, tak to tu bolo preberané. jedná sa o revír neďaleko Martina. a ,,ten ví na každého něco...,, je čo za invektívu? čím som si to vyslúžil? čo ťa k tomu oprávňuje? vieš niečo o mne čo nevedia ostatní? ak áno, von s tým! vyprosujem si , aby si sa o mne takým spôsobom vyjadroval! a ak sa ti niečo na mojich názoroch nepáči, môžeš to so mnou kľudne prebrať v téme Iné..... sem takéto drísty nepatria.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 1 mesiacom #33636 od severak
Servus papo, ty vieš o ktorý revír sa jedná? Lebo ja tuším, asi o tom vedení SPZ písal náš hosp., ale mal pravdu.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 1 mesiacom #33663 od MichalP
dnes som bol potrenovat so psikom, 2 ks srncej, inac hadam bolo v reviri viac ludi.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 1 mesiacom #33665 od MichalP
sorry chybicka se vloudila

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 1 mesiacom #33711 od jager
papo skús si položiť otázku. Čo musím zmeniť vo svojom chovaní, aby sa ľudia ku mne správali inak? Čo je lepšie, mať veľa ľudí okolo seba, ktorí ma majú za priateľa, alebo je lepšie byť sám?
<br/>Ak nenajdeš pozitívnu odpoveď, tak potom ti nezostáva nič iné len plakať ako malý chlapec, ktorému práve šikovnejšie deti zobrali hračku.
<br/>M. Učeň

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 1 mesiacom #33756 od johny
Miro prepáč, dosť divne to pôsobí toto moralizovanie od teba keď si prejdem niektoré tvoje staršie príspevky

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 1 mesiacom #33784 od papo
ja si kladiem inú otázku, kde berieš tú bezočivosť hovoriť na túto tému? alebo porozprávaj skúsenosti, pouč ostatných, ako to robíš ty. ak nie, tak radšej neprovokuj, a nezavádzaj.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 1 mesiacom #33799 od Jaro

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 1 mesiacom #33806 od jager
Nič iné som od teba ani neočakával. S fakt klasa. Dík, že si ma nesklamal, lebo nerad sa mýlim.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 1 mesiacom #33808 od papo
si bystrý chlapec, ale takáto debata sem nepatrí. ak sa chceš podeliť o skúsenosti, pokračuj v téme Iné- prosím. a pripomínam, že som ťa už o to žiadal asi pred pol rokom. tak sa pochlap a napíš.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.074 sekúnd

Partneri

Kto je online?

Práve tu je 209 návštevníkov a žiadni členovia on-line