Čo očakávate od nového vedenia SPZ, v čom by malo pokračovať a čo zmeniť

pred 16 rokmi 3 mesiacmi #28903 od veteran1
Myslím že určitú obmenu to chelo ale neviem či terajšie vedenie je dobrá voľbe.Hlavne taký šéf ekonomickej sekcie. Na neho naozaj platí že spravili capa záhradníkom.Pochádzam z regionu kde sa tento dotyčný prezentoval a celú jeho prezentáciu môžem zhrnúť do jedného: " Dovidenia rozumné poľovníctvo".Amen.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 3 mesiacmi #29027 od lacika85
Už sa ukazalo nové vedenieSPZ!SO spätnou platnosťou doplatiť za poľovný lístok.Sú to umelci.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 3 mesiacmi #29028 od Jaro
no sak nejako treba zpalatat tu sekeru co urobilo byvale vedenie ;);/

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 3 mesiacmi #29029 od Jaro

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 3 mesiacmi #29030 od Hornet

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 3 mesiacmi #29051 od lacika85
U nás do konca januára po 150 za každý rok-takže pre mňa 750 .Veľmi im ďakujem a že vraj ľudové poľovníctvo.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 3 mesiacmi #29065 od yegi
Je možné sa tomu nejako vyhnúť, myslím zaplateniu poplatku?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 3 mesiacmi #29066 od lacika85

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 3 mesiacmi #29068 od Akela
Raz starý Sovák český skvelý herec vykladal na Silvestra vtip o Škótoch. Boli na vysokohorskej túre a skoro zahynuli, nuž poslali pre nich vrtuľník červeného kríža, aby ich zobral zo štítu , kde uviazli. Keď skoro umierajúci Škót uvidel znak červeného kríža, mávol rukou a zakričal: "Už sme dali". /akože príspevok/. Takže ja aj môj syn už sme dali. Málokto u nás v združení pochopil, čo sme vlastne dali, ale dali sme lebo chceme zostať "živí" - poľovníci.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 3 mesiacmi #29070 od pavelb
to sa Ti zdá veša? Hádam nie!

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 3 mesiacmi #29099 od tajomnikPZ
Je spomínaný pán Cpin , čo urobil v SPZ. No predsa opíja sa za naše príspevky ! Len v pôvodnom SPZ akosi zabudli že tie časy sú už dávno preč keď sa bežne v robote dalo popíjať. Čo očakávame od nového vedenia ? Aj to aby pán Cpin bol odmenený za doterajšu prácu poslaný skúsiť šťastie inde. Nečakajme že sa polepší alebo že ho nový prezident premodeluje.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 3 mesiacmi #29113 od Jaro
chlapi len nechcite vediet tu sumu aku maju v minuse by sa Vam oci pretocili :[

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 3 mesiacmi #29115 od palo75
O akom poplatku je rec? Uvedte ma do realu,dik.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 3 mesiacmi #29338 od nimrod15
Čo očakavam od noveho vedenia SPZ? Nič. podľa mňa nový zakon o poľovnictve bude taky aky si páni poslanci v parlamente schvalia pochopte ved sme na Slovensku. a plati heslo chalani zrobime aby dobre bolo(ale nie pre nas radových poľovnikov). a novy predseda no coment. ako može niekto vystupovať ako poľovnik z ľudu ked ma vlastny revir s pár medialne známymi osobnosťami.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 3 mesiacmi #29342 od papo
Omínalo ma, ked som čítal článok, ale som realistický optimista, jedná sa o tie isté pasáže, ktoré boli citované Janom v téme ,,návrh zákona...,,. formulácia je ,,diplomatická,, neporozumel som, kto je ten - jednotný postup a nie ako konanie smerujúce ku konsenzu jednej strany na úkor druhej - , teda oponent. Snáď sa to dozvieme skôr, než bude zákon prijímaný v NR, a nie z telky. Ono keď vyjednáva vlastník, nájomca revíru, tak to nebudí moc dôvery. Pán prezident by sa mal zobudiť a začať komunikovať s poľovníckou verejnosťou. Alebo radšej nie? no ja už neviem.
<br/>8-L

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 2 mesiacmi #31992 od spic
Tých 750 je až príliš ludových, mal by si platť aspoň 2000 a hned by sa zmenila situácia v Slovenskom poľovníctve. Všetci ktorí z neho len ťažia by dúfam zutekali. A na štruktúrach by sa dali zaplatiť mladý vzedelaný a hlavne ochotný ľudia.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 2 mesiacmi #31993 od spic
ano Začni hubárčiť! Prípadne rybárčiť!8o;)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 2 mesiacmi #31999 od yegi
Na Tvoju duchaplnú odpoveď sme doteraz neúspešne čakali mudrák :{.Už len teba posadiť do ústredia, veď by si nám ty ukázal 8o

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 1 mesiacom #32390 od peterbaca
...mam tomu rozumiet tak,ze vlastnik nema do nicoho zasahovat-iba cakat kedy ho mozno v tajnom hlasovani zoberu do PZ,aby mohol polovat na svojom?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 1 mesiacom #32393 od papo
ale nie, hoci je viac prípadov, že vlastníci rozbili PZ, hoci boli jeho členovia až takk, že teraz tam nepoľuje ani jeden z nich. mám skôr na mysli jasné nastavenie pravidiel hry. vlastník má nepochybne nejaké práva, ale mám za to, že aj doterajší užívateľ revíru. ono sa tiež nedá obísť doterajšia práca na budovaní revíru ,,nevlastníkov,,. totiž jedna ,,krivda,, by sa naprávala druhou,,.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.120 sekúnd

Partneri

Kto je online?

Práve tu je 271 návštevníkov a žiadni členovia on-line