7x64

pred 17 rokmi 2 mesiacmi #14116 od Stefan49
Odpoveď od Stefan49 na tému 7x64
Bubi- 7x64/5 je to iste a same. Taro raz nie je doslovne rovnaka ako 270Win, ale je porovnatelna s 280RemExpress co je o nieco viacej pestrejsie, na com v podstate velmi nezalezi kedze tato raz je naozaj vynikajuca a ako vzdy na jej ucinnost zalezi na druhu strely!

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 2 mesiacmi #14335 od zdeno30-06
Odpoveď od zdeno30-06 na tému 7x64
CHlapi dve slová . NEMÁ PROBLEMA padá všetko a že je divina tršku poškodená veď nestrieľame zo vzduchovky ale z kuľovnic.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 2 mesiacmi #14337 od Bubi
Odpoveď od Bubi na tému 7x64
7x65R sa laboruje do zlamovacich zbrani a je trosku ale len trosku vykonovo slabsia.Nerozoznatelne pri strelbe.len tabulkovo.270Win. je mensi priemer-ak sa nemylim 6,86mm.A je laborovana standardne lachsou strelou.270W ma trochu lepsiu balistiku a mensi spät.raz.ale su to totalne skvele univerzal. kalibre.Inak ja mam rad
<br/>7Rem.Mag.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 2 mesiacmi #14338 od Bubi
Odpoveď od Bubi na tému 7x64
Jasne ze nie.Myslel to tak,že-poriadny ucinok.Netrafil idealne a napriek tomu nemal problem.Akurat,že to narobilo ,,trosku&quot; paseku.Inak nemam nic proti.Tiež som uvazoval
<br/>kupit toto strelivo do kozlice.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 2 mesiacmi #14341 od palik84
Odpoveď od palik84 na tému 7x64
ospravedlnujem sa ze odbocim od temy... polujem s touto razou a strielam S&amp;B, chcem pocut nazor cloveka s nickom lovec_1 na strelivo FMJ 9,1g od S&amp;B....skodi hlavni???? dakujem..

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 2 mesiacmi #14388 od lovec_1
Odpoveď od lovec_1 na tému 7x64
palik84: Jednoducho si to overis aj doma.Zober magnet a priloz ho k strele.Ak sa pritahuju,znamena to,ze je to strela z hlbokotaznej (makkej) ocele.Takato strela hlaven opotrebovava hlaven viac,ako strela s plastom z tombaku.Do akej miery,zavisi od objemov streliva,ktore vystrielas.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 2 mesiacmi #14431 od palik84
Odpoveď od palik84 na tému 7x64
dakujem

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 2 mesiacmi #14564 od jarry9
Odpoveď od jarry9 na tému 7x64
Už v roku 1978 opisovali a analyzovali naši vynikajúci autori a znalci Ing.Križan, T.Krivjanský,tretieho si moment.nespomeniem a neskoršie Dr.Hanák a ďaľší
<br/>Kaliber 7x64 ako univerzálny, kde v tom čase sa údajne väčšina poľovníkov pochvalne vyjadrovalo o tejto &quot;ráži&quot;. Podľa mojich teoretických a praktických skúseností táto pravda možno s nejakými nie veľkými odchýlkami platí dodnes. Náboj 7x64 je veľmi dobre skonštruovaný a osvedčený náboj pre poľovnícke použitie.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 4 mesiacmi #26556 od pcierny
Odpoveď od pcierny na tému 7x64
Chcem kupit nejake strelivo na lišky v raži 7x64,samozrejme aby z nej aj nieco ostalo,možete niečo doporučiť?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 3 mesiacmi #41685 od karasek
Odpoveď od karasek na tému 7x64
Zdravim pani, mate niekto skusenost s RWS DK v tejto razi? Dakujem za info.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 3 mesiacmi #41704 od chanel1092
Odpoveď od chanel1092 na tému 7x64
nazdar...možem sa spýtat,ktoré strelivo si doteraz používal a javilo sa ako najpresnejšie...?? aký máš názor na česku značku SP-9g a SPCE-11,2g...? dakujem.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 3 mesiacmi #41722 od schavuk
Odpoveď od schavuk na tému 7x64
Neviem,koľko si ochotný investovať do streliva, ale ak uvažuješ o S&amp;B tak potom strelivo HPC. Pri líške sa správa ako celoplášť a dá sa použiť aj keď príde niečo väčšie.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 3 mesiacmi #41724 od Bubi
Odpoveď od Bubi na tému 7x64
Naladuj tam Normu s Nosler Accubond...cervena plast.spicka. Vyborne vlastnosti.Od lisky az po vysoku. Rychlost okolo 900m/s atd.Do 7x64 velmi dobra volba.Vela zdaru.Ta Norma je fakt super.Pozri www.norma.cc

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 3 mesiacmi #41740 od lanus
Odpoveď od lanus na tému 7x64
HPC t.j. po starom DHK od SB je veľmi nevyspytateľné t.j.často sa správa presne naopak ako by si očakával a chcel !

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 3 mesiacmi #41744 od karasek
Odpoveď od karasek na tému 7x64
ceske som vobec nepouzival a ani nebudem. Doteraz to bolo Norma Oryx, ale chcel by som vyskusat nieco od RWS a pozdava sa mi DK. Mozno este Blaser CDP. Inak ten Oryx je velmi dobre strelivo.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 3 mesiacmi #41745 od chanel1092
Odpoveď od chanel1092 na tému 7x64
aký druh-typ zbrane máš...?? myslím tu 7x64...

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 3 mesiacmi #41761 od karasek
Odpoveď od karasek na tému 7x64
Je to Gb Brno Super 12/7X65R. Na zname rozdiely takmer totozna raz so 7X64 a tema 7X65R je nejaka mrtva, preto som moju otazku napisal sem. :)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 3 mesiacmi #41768 od Bubi
Odpoveď od Bubi na tému 7x64
V tomto kal. sa mi osvecil TIG 10,5g. Al e urcite sa najde aj nieco lepsie. Pozri KJG.
<br/>www.lima-wiederladetehnik.de tam je a balistika uplne inde.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 3 mesiacmi #41773 od chanel1092
Odpoveď od chanel1092 na tému 7x64
ja mám polročnu čz-550 7x64..zatial iba škodná...včera 10 lýška a pár tulavých mačiek-psov...preto som zvedavý čo kto používa za strelivo..už sa my viac krát stalo že lýška strelená na večšiu vzdialenost na mekko sa vzdialila z nástrelu od 10 do 120m...strelivo České S-B 9gramový poloplášt

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 3 mesiacmi #41968 od karasek
Odpoveď od karasek na tému 7x64
Dakujem Bubi. Tie KJG uz sledujem dlhsie. Nevies o niekom, kto by mi ich do 7x65R prebil? Chcel by som to vyskusat.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.130 sekúnd

Partneri

Kto je online?

Práve tu je 329 návštevníkov a žiadni členovia on-line