7x57 - skusenosti

pred 16 rokmi 7 mesiacmi #23125 od Robitusin
Odpoveď od Robitusin na tému 7x57 - skusenosti
tak pozor,kôli žiadnej IHF sa zver umelo neporaňuje ide len a len o náhodu ,ktorá sa vyskytne a urobí sa doh. so skúškou a aj overovanie nástrelu psom sa považuje za dohladávku a malo by sa to robiť aj pri údajnej chybnej rane... no a pardon,to sem vlastne nepatrí,skúsenosť nemám s týmto kal.žiadnu,tak už nepindám...ako hrob,ako hrob... :D8-L

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 7 mesiacmi #23127 od Mikiks
Odpoveď od Mikiks na tému 7x57 - skusenosti
Janicok.
<br/>
<br/>Musímm sa veru zasmiať, nad tým čo píšeš aj s robitusinom. Myslim si že každy pochopil ako som to myslel. Ako vidím tak asi Vy nie. O niečom to asi bude svedčiť...

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 7 mesiacmi #23129 od Robitusin
Odpoveď od Robitusin na tému 7x57 - skusenosti
8oneviem čo je na mojom príspevku na smiatie,ale som rád,že som ti urobil náladu,tak potom pápá pred škôlkou...:D

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 7 mesiacmi #23130 od Mikiks
Odpoveď od Mikiks na tému 7x57 - skusenosti
V tvojom prípade keď nevieš nepíš.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 7 mesiacmi #23131 od Robitusin
Odpoveď od Robitusin na tému 7x57 - skusenosti
pápá...pápá...:]:]:]

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 7 mesiacmi #23145 od janicok
Odpoveď od janicok na tému 7x57 - skusenosti
Chces ma rozosmiat:liar:

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 7 mesiacmi #23150 od puro
Odpoveď od puro na tému 7x57 - skusenosti
Ani ja som nevidel polovnika aportovat z vody alebo dohladavat na nepofarbenej stope, pripadne durit ciernu.Strielam dvoma kalibrami 7x57,8x57.Nie vzdy sa zver zlomi v ohni po rane na komoru ,tonie je mozne, hlavne pri zveri ktora je vitalnejsia.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 7 mesiacmi #23151 od martin203
Odpoveď od martin203 na tému 7x57 - skusenosti
Bravo puro! Aj ked ja som uz raz kacenu z vody aportoval, ale to som nebol polovnik, ale len kandidat.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 7 mesiacmi #23152 od puro
Odpoveď od puro na tému 7x57 - skusenosti
Stava sa, potom su to fain spomienky, aj mna to stretlo. ;)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 7 mesiacmi #23153 od martin203
Odpoveď od martin203 na tému 7x57 - skusenosti
pritomny stavac patril generalnemu riaditelovi ..., v mladosti obsolvoval Podhajskeho memorial v II.c (nie pod vedenim GR) ...., uz na starobu uhynul pes i GR :{ vzdy bola sranda

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 7 mesiacmi #23154 od martin203
Odpoveď od martin203 na tému 7x57 - skusenosti
a aby som nebol z temy, GR vlastnil i vybornu ZG47 v 7x57

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 7 mesiacmi #23155 od Jenda
Odpoveď od Jenda na tému 7x57 - skusenosti
tak na této poslední stránce jsem zjistil, že když mám doma 7x57 a7x57R...tak to je v čudu....a pořídím si pořádnýho psa a nebo těžkotonážní střelu....kurnik ste se minuly tématu na celé stránce, to tu dlouho nebylo

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 7 mesiacmi #23156 od janicok
Odpoveď od janicok na tému 7x57 - skusenosti
Suhlasim ze pes v tychto situaciach ja nenahraditelny ale bez psa polovicny polovnik :[

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 7 mesiacmi #23158 od lordik
Odpoveď od lordik na tému 7x57 - skusenosti
o tych polovicnych polovnikoch to by bolo na dlho a do inej temy...nikdy sa tu vsetci nezhodnu, to je realita a aj keby vymysleli naj naj naj kaliber na vsetku zver, aj tak by boli taki, kt by sa to priecilo a tvrdili by nieco ine.ale zaverom, 7x57 je dobry kaliber pre a staci na lov v nasich podmienkach.vsetko je to o zvazeni moznosti zvery, zbrane a samotneho lovca..LOVU ZDAR

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 7 mesiacmi #23159 od Waldo
Odpoveď od Waldo na tému 7x57 - skusenosti
páni,
<br/>
<br/>to je neodškriepitelné že pes je potrebný ale to nemusím nikomu hovoriť... Len na základe vety z mikiks-ovho príspevku to vyzerá akoby tí čo nemajú psa sa mali hanbiť lebo sú menejcenní... Ja sám osobne chcem psa ale pretože bývam v paneláku tak to zatial nerealizujem, ale nemá vplyv na moj postoj k polovníctvu. Verím že mikiks tým nemienil nikoho urážať len to tak nešťastne vyznelo. Skôr by som povedal že polovník bez psa je značne obmedzený vo svojich možnostiach....
<br/>
<br/>ale už budem ticho lebo 7x57kári mi vynadajú že som im pošpinil tému s ňou nesúvisiacimi príspevkami ;)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 7 mesiacmi #23160 od Mikiks
Odpoveď od Mikiks na tému 7x57 - skusenosti
Waldo:
<br/>Viac sa k tomu už nebudem vyjadrovať. Je to tak ako si napísal až na...že tí čo nemajú psa sa mali hanbiť lebo sú menejcenní. To som nikdy tak nemyslel a ani nemyslím. Žiadny poľovník neni menejcenný, či už má alebo nemá psa. Chcem len povedať, že aby sme nezabúdali na našich štvornohých priateľov keď ideme do lesa.
<br/>Pes je neoceniteľným pomocníkom každého poľovníka. Ak som niekoho urazil nech mi prepáči.
<br/> O tomto by sa mala založiť nová téma. Nejdem tu už zasahovať do témy 7x57.
<br/>
<br/>LOVU ZDAR

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 7 mesiacmi #23179 od martin203
Odpoveď od martin203 na tému 7x57 - skusenosti
vcera podvecer som sa spaciroval s Lubom1 okolo kukurice, on mal svoju sucku BF a ja som sa citil hluchy, slepy, .... menejcenny

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 7 mesiacmi #23195 od miso
Odpoveď od miso na tému 7x57 - skusenosti
Môj názor na psíka v poľovníctve: Je to nenahraditeľný pomocník a spoločník pri potulkách v lese, ale aby bol spoločníkom každého poľovníka je a ostane len pekným snom:)
<br/>Sám veľmi túžim po psíkovi, ale študujem a zároveň pracujem, takže by mi na psíka neostávalo toľko času, koľko považujem čo len za nutné minimum. Preto si radšej ten rok-dva počkám a budem sa psíkovi venovať naplno...

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 7 mesiacmi #23198 od Jenda
Odpoveď od Jenda na tému 7x57 - skusenosti
a 7x57 je v FCI ve které skupině?????;/;/;/;/:[:[:[

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 7 mesiacmi #23207 od dusab
Odpoveď od dusab na tému 7x57 - skusenosti
Co sa tyka spatneho razu je medzi 7*57 a 7*64 nejaky velky rozdiel? Viem ze to do velkej miery zavisi na tvare pazby a pod....

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.077 sekúnd

Partneri

Kto je online?

Práve tu je 105 návštevníkov a žiadni členovia on-line