ráž 8x60S

pred 16 rokmi 5 mesiacmi #26105 od Hagen
ráž 8x60S bolo vytvorené Hagen
ahoj . Mam pusku raze 8X60S, ako iste viete tato raz je nestandartna a preto su problemi s municiou/cena,dostupnost/. Idem si ju dat prerobit.Mam dve moznosti: 8X57 alebo 8X64 .pls napiste mi skusenosti s tymito razami.Dakujem..

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 5 mesiacmi #26109 od Bubi
Odpoveď od Bubi na tému ráž 8x60S
Nic neprerabaj.Kup si to niekde v Rakusku atd.Asi trosku viac koruniek,ale kolko ich vystrielas?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 5 mesiacmi #26110 od ivanivan
Odpoveď od ivanivan na tému ráž 8x60S
Bratranec ju má, tiež mu radili prerobiť, neprerobil, kúpil v Rakúsku náboje po cca 100Sk a je spokojný.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 5 mesiacmi #26117 od Jaro
Odpoveď od Jaro na tému ráž 8x60S
neprerabat ! velka skoda taky kaliber menit . nabojov je dost RWS ich robi alebo ak mas nabojnice daj si naboje prebit. mam ho tiez .;)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 5 mesiacmi #26128 od matulkoh
Odpoveď od matulkoh na tému ráž 8x60S
neprerabat, kupis sadu nabojov a potom budes davat prebit, mam ten kaliber a je to parada, vsak co das za prerobenie, za to mas aj 40 nabojov, a daju sa kupit aj lacnejsie, v senci u Imra mali RWS za super cenu, daju sa zohnat aj stare SB a tie das prebit.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 5 mesiacmi #26137 od Jaro
Odpoveď od Jaro na tému ráž 8x60S
www.zbraneastrelivo.cz/ [/]tato firma ich zacala v cesku robit

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 5 mesiacmi #26144 od RadekS
Odpoveď od RadekS na tému ráž 8x60S
To by jsi udělal tu nejvědčí chybu, akou by jsi mohl :[ náboje seženeš v pohodě, jen za ně připlatíš, ale tá flinta si to určitě zaslouží

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 5 mesiacmi #26375 od Hagen
Odpoveď od Hagen na tému ráž 8x60S
ked sa viac ludi takto zhodne cosi na tom bude...otec ma priatela co robi pusky{hlavne aj pazby} skoro 50 rokov {ma 80rokov} a ten mi doporucil prerobit ju na 8X64..tak teraz neviem...no a co sa tyka poctu nabojov co vystrielam..je to celkom slusny pocet..kazdu volnu chvilu som v prirode s puskou na pleci..a na spolocnej polovacke padne tak 5-6 nabojov a ked som na piatich do roka tak si to vypocitaj...a som student , nie podnikatel...za rady dakujem budem to dalej riesit dalej s odbornikmi..vase rady vsak beriem na vedomie...dakujem
<br/>
<br/>PS-mohol by niekto napisat ,kto ma raz 8X64?ako je s nou spokojny? dakujem

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 5 mesiacmi #26383 od RadekS
Odpoveď od RadekS na tému ráž 8x60S
já mám a jsu na pokecu

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 5 mesiacmi #26409 od lovec_1
Odpoveď od lovec_1 na tému ráž 8x60S
Ked chces strielat viac,tak preco nie 8x57JS? Ked 8x60S robia iba Nemci a 8x64S Cesi a Nemci,tak 8x57JS je najekonomickejsia volba pre teba.Ked si das prebit,tak zase s toho lepsie vychadza 8x64S oproti 8x60S,pretoze nabojnice mozes kupit u S&amp;B.Vyber striel v osmicke je pomerne slusny,takze je to na tebe.Ked prebijat,tak aj 8x64S,ked nie tak 8x57JS.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 5 mesiacmi #26414 od Akela
Odpoveď od Akela na tému ráž 8x60S
Daj to dobrému puškárovi, hoď tam hlaveň 8x57JS a máš po probléme. Aj keď na druhej strane ak nie je guľovnica &quot;vystrieľaná&quot;, bola by to škoda. Ale zas trápiť sa so strelivom a zháňať nábojnice+šikovného prebíjača, resp. kupovať veľmi drahé strelivo, asi by som na to nemal nervy.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 5 mesiacmi #26416 od Hagen
Odpoveď od Hagen na tému ráž 8x60S
puska je takmer nepouzivana......este ked som bol maly, otec s nou bol u kamarata,kt, robi priamo v zbrojovke....ale po dlhsej debate povedal, ze nie je barbar a taku vynikajucu pusku neznici...tak to otec nechal tak.....neviem vazne....cital som aj ceske fora a tam pisu , ze je to pomerne vzacna pusk a aje skoda ju nicit.....pravda je , ze s tym strelivom je problem...fakt neviem

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 5 mesiacmi #26421 od Akela
Odpoveď od Akela na tému ráž 8x60S
Ak bola málo používaná, to by bola potom škoda.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 5 mesiacmi #26453 od matulkoh
Odpoveď od matulkoh na tému ráž 8x60S
ak je to stara povojnova zb tak je potom skoda ju nicit, radsej ju predaj a kup 8x57, ak by si ju chcel predat,vymenit tak mi napis na Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.., ps posli nejake foto.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 5 mesiacmi #26526 od RadekS
Odpoveď od RadekS na tému ráž 8x60S
Se střelivem si nedělej hlavu, pošli mi mejl na Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript. a já ti pošlu adresu na dobrého přebíječa za rozumný peníz. Pokud nestřílíš více jak 50 ran ročně, tak bych to vůbec neřešil. Říkal jsi že studuješ, jsi lesák? Pokud se dostaneš časem do revírů, kde budeš muset střílet víc, tak si koupíš ještš jednu. Tato ti zůstane jako rodinná památka a srdcovka na slavnostní polovačky. Pokud jí necháš vyměnit celou hlaveň, uděláš z ní druhou flintu, pokud ju přvrtáš na 64, dejme tomu, sám to mám, ale zabil bych toho kdo to udělal a pokud ju prodáš, tak uděláš tu nejhorší věc, co můžeš. A pokud dáš inzerát na prodej, rychle bude z domu pryč. Počítej ale s tím, že to uděláš jednou, co by ti na to řekli chlapi, kteří s ní lovili před tebou? Prodáš co jsi dostal? A ještě od otcka?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 5 mesiacmi #26544 od Hagen
Odpoveď od Hagen na tému ráž 8x60S
Nie lesak....studujem pravo na UK....ale to je jedno.....o polovnictvo sa zaujimam od detstva...dnes som uz v zdruzeni a polujem aj v dalsom sukromnom reviri, kde dokonca vykonavam funkciu polovnej straze{mam 19rokov}.....ale viac ako 50 ran za sezonu nevystrelim.....je pravda , ze puska mi ostane ako spomienka na otca,...navyse balistika tejto raze je podla mna skvela ...predat ju nepredam...dnes som vystrelil posledny patron a som v keli:D..ale stal za to....................este by som xcel...neviete ci firma RWS vyraba este naboje so strelou H-Mantel 8X60S???dakujem

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 5 mesiacmi #26550 od lovec_1
Odpoveď od lovec_1 na tému ráž 8x60S
www.rws-munition.de Predpokladal by som ze posluchac aj mojej alma mater ovlada aspon 2-3 jazyky...:liar: myslene v dobrom!

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 5 mesiacmi #26552 od matulkoh
Odpoveď od matulkoh na tému ráž 8x60S
podla mna uz len DK, ale nie som si isty, skus vsak stare nabojnice nechat prebijat, myslim, ze H- je k dispozicii pri inych 8.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 5 mesiacmi #26555 od Hagen
Odpoveď od Hagen na tému ráž 8x60S
ja ovladam jazyky..no teda tu nemcinu dost pochybne , ale ako tak...a anglinu dost dobre...takze celkom nerozumiem vyhradam, ale to nie je podstatne...na tej stranke nieje uvedena raz pri akej vyrabaju H-mantel..

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 5 mesiacmi #26557 od lovec_1
Odpoveď od lovec_1 na tému ráž 8x60S
Anwendungsberater hovori,ze v sucasnosti RWS vyraba 8x60S s jedinou strelou a sice DK 11,7g (Doppelkern) s ustovkou 835m/s a Eo=4079J,co je pomerne svizna osmicka.
<br/>
<br/>Musis dolistovat ku koncu stranky:
<br/>
<br/>www.rws-munition.de/de/jagd_patronen/anw...berater.htm?navid=10

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.111 sekúnd

Partneri

Kto je online?

Práve tu je 5908 návštevníkov a žiadni členovia on-line