MEINDL

pred 16 rokmi 9 mesiacmi #18863 od Igelit
MEINDL bolo vytvorené Igelit
Ma niekto skusenosti s meindlami ANTARKTIS alebo AIR REVOLUTION HUNTING.Neviem pre ktore sa mam rozhodnut,tak prosim o nazory a rady.Viac by som bral antarktis,len neviem ci sa daju nosit aj v lete.:)Myslim ze su premakane a ze nieco vydrzia.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 9 mesiacmi #18865 od Jaro
Odpoveď od Jaro na tému MEINDL
igelit mam tri druhy meindloviek hoci nie zrovna typ co spominas ale je to kvalita , nie je co riesit . ak sa budes o ne dobre starat tak su skoro neznicitelne . ;)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 9 mesiacmi #18868 od cimbalik
Odpoveď od cimbalik na tému MEINDL
Antarktis je vyslovene zimná trekingová obuv, preto predpokladám, že na leto budú absolútne nevhodné. Ja mám Island Pro a Tajgy, ktoré nie sú futrované a na leto sú veľmi teplé, nosím ich len v jeseň a v zime. Na leto budú skôr Softline alebo Dakar 2000 GTX. Skús v Grube na Kováčovej, Ing. Zapletal Ti určite poradí.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 9 mesiacmi #18870 od Igelit
Odpoveď od Igelit na tému MEINDL
Cimbalik-A co hovoris na tie Island pro???Jak si snimi spokojny.Skor by mi asi tie sedeli potom,take celorocaky:)A tiez aj dobre vyzeraju.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 9 mesiacmi #18877 od cimbalik
Odpoveď od cimbalik na tému MEINDL
Island Pro sú vynikajúce (asi nie náhodou je to najpredávanejší vzor), len podrážka je podľa mňa trochu tvrdšia, v dôsledku čoho po celodennom, mnohokilometrovom výkone v náročnom teréne ma bolia chodidlá.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 9 mesiacmi #18878 od Jaro
Odpoveď od Jaro na tému MEINDL
tu musim suhlasit zo Stefanom mam aj ja island pro na moj vkus tvrdsia podrazka . je to B/C skor ma oslovila podrazka na tajgach kde je B ckova tvrdost podrazky .

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 9 mesiacmi #18898 od miso
Odpoveď od miso na tému MEINDL
Čo sa týka Tajgy-sú použiteľné celoročne, či skôr na chladné obdobie čiže jeseň,zima..Resp. ako sa správajú keď s nimi prejdeš cez plytký potok,rosa=premoknú-nepremoknú??

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 9 mesiacmi #18899 od jager
Odpoveď od jager na tému MEINDL
Súhlasím s tým, že Island pro majú tvrdšiu podrážku a sú vyššie, teda členok je pevný čo je ich prednosť a čo dokážeš oceniť hlavne v členitejšom a kamenistom teréne. V lete sa noha nepotí a v zime neoziaba. Mám ich piatu zimu a sú prakticky, ako Jaro napísal, nezničiteľné. Cena bola vtedy 7 500,- sk

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 9 mesiacmi #18904 od Jaro
Odpoveď od Jaro na tému MEINDL
Miso tajgy sice vyuzivam len jesen zima no obcas bodnu aj pocas jari ci leta , hlavne ked byva prilis mokro a chystam sa do lokalit kde je travnaty porast a pod. , ja nenosim gumene cizmy takze radsej nasadim tajgy a ide sa . tajgy mi este nikdy nepremokli , mam ich 7 rok . urcite sa pod tuto dlhovekost podpisalo spravne osetrovanie obuvy s tym ze pouzivam original krem od meindla urceny pre ich topanky . sprej od nich ktory ponukaju tiez obcas pouzijem ale nie je to to prave orechove co mi dava ten krem .

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 9 mesiacmi #18907 od miso
Odpoveď od miso na tému MEINDL
Uvažujem nad kúpou spomínaného modelu,lebo chcem niečo vyššie a práve do podmienok ako je hustá rosa, mokrý terén a pod(Najmä na obdobie jesene,zimy a skorej jari..) Ten krém čo spomínaš je u nás bežne dostať, alebo len kúpou cez net?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 9 mesiacmi #18920 od Jaro
Odpoveď od Jaro na tému MEINDL
Miso predajca topanok meindl alebo ich distributor bude urcite ponukat aj tento krem . je bezne k dostaniu .

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 9 mesiacmi #18922 od miso
Odpoveď od miso na tému MEINDL
dik..;)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 9 mesiacmi #18928 od timur1
Odpoveď od timur1 na tému MEINDL
Máte někdo zkušenosti s modelem Air Revolution Hunting. Chtěl bych boty od jara do podzimu a rozhoduji se mezi Air Revolution a Taiga

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 9 mesiacmi #18942 od lesak
Odpoveď od lesak na tému MEINDL
Island Pro su fakt super topanocky. Vo svojej triede patria medzi spicku. Na osetrovanie pouzivam vosk Meindl Sportwax. Topanky sice stmavli, ale rosa alebo dazd nemaju sancu a este k tomu "goráč" a nemá to chybu. Su vhodne aj na vysokohorsku turistiku. Samozrejme nie na ľadovec. Daju sa na to dat aj turisticke macky, takze nase pohoria v pohode :-)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 9 mesiacmi #18996 od meszarosoto
Odpoveď od meszarosoto na tému MEINDL
Môžem potvrdiť kvalitu Island pro. Sice ich mám krátku dobu ale už teraz je to badať. Ja som ich kúpil za 7.940,-Sk. Pozri www.interles.sk.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 9 mesiacmi #18997 od lesak
Odpoveď od lesak na tému MEINDL
ja za 7100.-Sk. vo Zvolene v poľovníctve u p. Fedora. Trvalo sice kym ich zohnal, ale oplatilo sa cakat :-)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 9 mesiacmi #19015 od sako80
Odpoveď od sako80 na tému MEINDL
to brixo: kup si suchacky od cinana budes mat pokoj(ospravedlnujem sa ostatny uzivatelom tohto fora za tento prispevok,patri to skutocne len adresatovy)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 9 mesiacmi #19128 od Castor
Odpoveď od Castor na tému MEINDL
V PO maju Islad Pro za 6990SK...predajna sport rysy

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 9 mesiacmi #19300 od dusan
Odpoveď od dusan na tému MEINDL
Ak máš aj kartu zákazníka(zľava 8%), tak to vyjde na 6400.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 9 mesiacmi #19327 od Castor
Odpoveď od Castor na tému MEINDL
Ako k nej prides?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.120 sekúnd

Partneri

Kto je online?

Práve tu je 172 návštevníkov a žiadni členovia on-line