slovenský kopov

pred 15 rokmi 3 mesiacmi #44655 od Smejko
Odpoveď od Smejko na tému slovenský kopov
Veľmi výstižné, niet čo dodať!!!!!! :)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 3 mesiacmi #44656 od johny
Odpoveď od johny na tému slovenský kopov
Určite nejedného napadlo tak ako mňa že kde sú časy Mariána Lipku ... Bol (je) to človek zásadový a tvrdý ale bol to chlap. Ako to niekto povedal, nebol nevyspytateľný a jednal priamo. Hold už aj v SPZ je politika so všetkými svojimi sprievodnými javmi typu budem ťa počúvať, niečo ti sľúbim ale urobím to po svojom a ty budeš len pozerať čo sa to deje. Ale aby sa potom niekto nečudoval ... poľovníci nie sú banda tupcov bez názoru a pohár pretečie možno skôr, ako si niekto myslí ...

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 3 mesiacmi #44699 od Lubo1
Odpoveď od Lubo1 na tému slovenský kopov
8o8o8o:liar::]:]:-o Hlavne jeho "sluzobne cesty" za peniaze SPZ, nehovoriac o reviroch pri trencianskych Tepliciach a.p. No skutocny vzor. To uz hej. Asi preto tak vyrazne uspel.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 3 mesiacmi #44727 od lukas
Odpoveď od lukas na tému slovenský kopov
A akéže revíre "má , mal" pri T.Tepliciach??????:{
<br/>Téma ja SK

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 3 mesiacmi #44750 od jager147
Odpoveď od jager147 na tému slovenský kopov
Vážení kynológovia , priatelia farbiarov
<br/>
<br/>Klub chovateľov farbiarov dáva do pozornosti, že XII. ročník Memoriálu
<br/>Fridricha Konráda 2008 konaný vo Vrátnej doline je spracovaný na DVD.
<br/>Záujemcovia si ho môžu objednať : Mgr.Ján Maruščák
<br/> Mobil : 0903 767 429
<br/> E-mail:maruscakjan@gmail.com
<br/>
<br/>Cena DVD je 10 Eur + poštovné .

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 3 mesiacmi #44760 od samkod
Odpoveď od samkod na tému slovenský kopov
Pán prezident nám tu hrá dobrého, spravodlivého ocka. Fain! Nech si ale uvedomí, že KCHSK má svoje vlastné stanovy schválené MV SR podľa zákona o združovaní občanov. KCHSK si rieši veci sám! Nepotrebuje mentorov. Pozrite sa ako boli zvolané spádové schôdze a aký je ich výsledok. Pán predseda KCHSK si vymyslel vlastný kľúč (neurčil ho výbor ako hovoria stanovy) a nadeleguje si takých ľudí a v takom počte, že poctivý kopoviar na konferencii nebude mať čo robiť. Predseda KCHSK by mal pochopiť,. že za dva roky jeho pôsobenia sa mu podarilo priviesť nielen výbor k rozdeleniu, ale rozdelil aj kopoviarov. To uvidíme 5.4. Ak by mal trochu úcty k ostatným, tak už dnes by z funkcie odstúpil. Cimbalík už pochopil, že jeho zásluhou je Jevčák vo výbore a nemieni ďalej kandidovať. Páni, ľudí treba dať do funkcií podľa mozgových schopností a nie podľa výšky konta.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 3 mesiacmi #44782 od vikin
Odpoveď od vikin na tému slovenský kopov
Cimbalík nekandiduje účelovo,len preto aby o tom mohol rozprávať, sám sa navrhol a zvolil na spádovke aby mohol hlasovať pre svojich ľudi.Nepotrebuje mať funkciu,jemu stačia kontakty na biznis a kšeftarenie so psami ktore mu Jevčak zatrhol,a od toho sa odvíjali dalšie problémy.Vonkoncom sa mu to nepáči a nechce sa ich vzdať tak vystrája,bojkotuje,manipuluje a rozpráva všade o rozdeleni aby presvedčil ľudi,že on zastáva tu polovicu,aby ho podporovali ale v skutočnosti mu nejde ani o nikoho z Vás ani o vaše psíky...

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 3 mesiacmi #44792 od Jaro
Odpoveď od Jaro na tému slovenský kopov
Zaujimave, ze Stefan je clovek ktoremu ide o skvalitnenie chovu hlavne po pracovnej stranke . Ako cloveka a aj ako chovatela ho poznam a nikdy som nenadobudol dojmu, ze jeho chov smeruje len ku kseftovaniu a biznisu s kopovmi!!!
<br/>
<br/>Jaro Kučík

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 3 mesiacmi #44793 od kettneR
Odpoveď od kettneR na tému slovenský kopov
Vikin , asi sa osobne nepoznáme, ale rád by som sa ťa spýtal keď máš taký prehľad, že ako sa môže niekto sám navrhnúť a zvoliť????? 8o8o8o Ja sa zúčastňujem pravidelne spádoviek a zúčastnil som sa aj poslednej. Keďže kandidátov na konferenciu navrhujú a volia členovia klubu /viď stanovy KCHSK/ tak ako sa mohol navrhnúť a zvoliť sám? Čo sa tej spádovky zúčastnil iba on? Veď spádovej schôdze sa zúčastnujú členovia, ktorí patria pod danú oblasť. A kšeftovanie so šteniatkami? Myslím že na toto zareaguje určito aj pán Cimbálik . Čo je pojem kšeftovanie u teba? Keď zoberieme fakt, kto viac kšeftuje so šteniatkami Cimbálik ,ktorý má jednu chovnú fenku ,alebo Jevčák , ktorý má chovné dve feny /viď zoznam chovných súk /?? Myslím že v tejto oblasti si vie každý člen sám urobiť svoju myšlienku, že klub v tomto zložení nefunguje a ani nikdy fungovať nebude. Veď ako uviedol v obšírnej správe pán Hládek, čítaj nižšie tak tu sú fakty. A na podotknutie, kto si robí vlastný prosech z klubu? Nie práve predseda? Veď od vzniku 1987 bol vždy v logu KCHSK vyobrazený pes Kam z Hámra a zrazu pán predseda zmenil svojvolne logo kde sa našla jeho fenka? Nie je to drzosť a hlavne porušenie autorských práv? Nikdy som netvrdil, že všetko čo som povedal bolo správne, ale som aspoň chlap , ktorý prizná svoju chybu. Viem že klub má problémi, a tie vôbec neprispievajú k zveľadeniu nášho národného plemena, ale toto dokážeme zmeniť iba vtedy ak budeme chcieť a zapojíme sa všetci členovia do riešenia tejto problematiky. Mne je jedno či má niekto 1 alebo 5 súk a predáva šteniatka, pokiaľ sú to šteniatka po naozaj kvalitných rodičoch , ktorí si svoje tituly naozaj obhájili čestne. Potom sa nikto z nás nebude obzerať či kúpi šteňa od Jara alebo Fera. Šteniatka budú klavitné a z toho budeme mať radosť. Vôbec sa týmto príspevkom nechcem nikoho dotknúť je to môj názor a za tým si stojím.
<br/>
<br/>Všetkým kopoviarom veľa zdaru !!!
<br/>
<br/>Rado Kuklis

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 3 mesiacmi #44795 od dusanlegin
Odpoveď od dusanlegin na tému slovenský kopov
Prepáč, ale ja tomu nerozumiem. V klube som len od vlani a rád si to nechám vysvetliť.
<br/> Ak je pravda, čo sa píše v poslednom spravodaji KCHSK, tak sú počty odchovaných šteniat: Cimbalík 10 ks, Jevčák 24 ks. Asi som chýbal v škole a neviem ktoré číslo je väčšie.
<br/>Aj keď som už nejaký ten rôčik na svete, chvála bohu počujem dobre. Nikto na spádovke o rozdelení nehovoril. No, asi máme iné zdroje informácií. Daj vedieť, keď sa dozvieš niečo nové.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 3 mesiacmi #44797 od kettneR
Odpoveď od kettneR na tému slovenský kopov
možno si bol na nesprávnej spádovke :D:D:D:D:D:D;)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 3 mesiacmi #44811 od vikin
Odpoveď od vikin na tému slovenský kopov
To maš pravdu,ale Jevčák predáva štenatá po 5000 suka 6000 pes,a pozri si švédsku stránku o kopovoch a psy ktoré tam majú a ktoré tam išli za ťažké peniaze napr.... a ďalšia vec,osobne si myslim že Jevčák nieje odkázaný na peniaze z psov. môj názor...

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 3 mesiacmi #44814 od vikin
Odpoveď od vikin na tému slovenský kopov
S tou druhou polovicou tvojho príspevku úplne súhlasím ja som tiež podobného názoru...a čo sa týka toho úvodu,aj ja by som rád vedel ako to je možne...no a ten spravodaj,môj názor vydanie práve tohto čísla je zásluhov iba jednej časti výboru a učelový bojkot druhej strany zapričinil že tam je iný pes,lebo jednoducho iné logo nemali...

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 3 mesiacmi #44815 od Jaro
Odpoveď od Jaro na tému slovenský kopov
Tym chcel basnik co povedat????
<br/>
<br/>Ak som dobre pochopil tvoje zmyslanie tak niekto je spekulant, kseftar a este neviem co len preto ze predal stenata do svedska ? A ten co ich predava doma za 200 eur je humanista lebo to robi z cistej lasky k ludom a plemenu ???
<br/>
<br/>Zavist je mrcha ze VIKIN! :x

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 3 mesiacmi #44818 od zuzanka
Odpoveď od zuzanka na tému slovenský kopov
Vy sprostí kopovčiari, čo si závidíte ako psy? Je každého osobná vec, kolko šteniat dochová( pokial nie je v rozpore s chovatelskym poriadkom, ci s internymi predpismi klubu atd.), kam a za kolko ich predá...Je to predsa jeho vec! Jeho šikovnost! Ak mu záujemca rešpektuje cenu( podla Vás privysokú, či cenu pre zahraničného záujemcu) - nech sa páči!!! Komu je privela, kúpi od iného- lacnejsie!

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 3 mesiacmi #44823 od zalesak
Odpoveď od zalesak na tému slovenský kopov
Nechcel som tuna ragovať, ale neda mi aby som ti nenapísal. Myslím si že ak predavame kvalitu do zahraničia cena by mala byť dosť vysoká, skús si kupiť psa v zahraniči, alebo sa poinformovať o cenach psov a pochopíš veľmi rýchlo. Prečo by sme mali predavať naše štence lacnejšie? A svojim spôsobom ako to tuna nižšie odznelo asi zavisť je veľmi zla vlastnosť.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 3 mesiacmi #44824 od kajo015
Odpoveď od kajo015 na tému slovenský kopov
Dobrý den chcel by som sa spýtat či by niekto nedaroval alebo lacnejšie nepredal psíka alebo sučku nejakého duriča. Mám velký záujem venovat sa kynológii som začinajúci polovník.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 3 mesiacmi #44826 od Fero
Odpoveď od Fero na tému slovenský kopov
pozri stranku www.kopov.sk možno ti niečo darujú :D:D:D:D:D

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 3 mesiacmi #44830 od dusanlegin
Odpoveď od dusanlegin na tému slovenský kopov
Stále čerpám z toho istého zdroja - Klubový spravodaj č.1/2009. Export šteniec: Cimbalík 2 ks, Jevčák 3 ks. Opýtal som sa osemročnej vnučky ktoré číslo je väčšie. Ani nemusela rozmýšlať. Takže celá historka okolo kšeftárania stojí na slabom základe.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 3 mesiacmi #44832 od rastosi
Odpoveď od rastosi na tému slovenský kopov
Ak je to tak ako píšeš tak viem psa na darovanie možno symbolickú cenu. Ak chceš tak sa ozvy na tel. 0908 422 002
<br/>Je to moje číslo.
<br/>Rasťo Siládi

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.157 sekúnd

Partneri

Kto je online?

Práve tu je 434 návštevníkov a žiadni členovia on-line