slovenský kopov

pred 15 rokmi 3 mesiacmi #44895 od Smejko
Odpoveď od Smejko na tému slovenský kopov
johny: načo sa snažíš vysvetľovať niekomu niečo,o čom nemá ani šajnu. .Prečo si pán DKo nepíšete radšej o plemene, čo chováte Vy ? A máte aj chovnú stanicu?:-o:)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 3 mesiacmi #44896 od DKo
Odpoveď od DKo na tému slovenský kopov
Smejko, som z jelenej oblasti s kopovmi som vyrastal. To, že ich nechovám, ešte nemusí znamenať, že si ich nevšímam. Chovnú stanicu nemám, iba chovnú suku a našu chovateľskú stanicu označujem ako rodinný psinec. V našom malom psinci nie je o psinu núdza, ale v slovenská kynológia (poľovná i služobná) je z môjho pohľadu už tak mimo jej pôvodného poslania, že skončil čas hrania sa na vlastnom piesočku a nehasenia toho čo ťa nepáli. Sliediče to ktoso označil za kundolizov, retrívre k nim nemajú ďaleko, ale ver-never ja poznám kopec kundolizov aj medzi duričmi a farbiarmi.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 3 mesiacmi #44899 od Jenda
Odpoveď od Jenda na tému slovenský kopov
a stavačmi ať sme v tom vrecku všici :]

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 3 mesiacmi #44900 od pedro
Odpoveď od pedro na tému slovenský kopov
lubo1: môžeš mi prosím vyvetliť tieto tvoje slová?
<br/>&quot;Ale drzim Vam kopoviarom palce, aby ste neskoncili ako skoncili v klube sliedicov. Tam to vsak asi bolo kvoli psom kundolizom potrebne a nevyhnutne pre zachovanie toho, naco boli tie psy slachtene&quot;
<br/>
<br/>Ďakujem

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 3 mesiacmi #44902 od DKo
Odpoveď od DKo na tému slovenský kopov
a možno sa pridá aj Pytliak s jazvečíkmi 8-)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 3 mesiacmi #44906 od cimbalik
Odpoveď od cimbalik na tému slovenský kopov
No, ako to tu už bolo niekoľkokrát povedané, závisť je mrcha vec !!! To nehovorím len o hmotných statkoch. Závidieť sa dajú aj duševné hodnoty a ani vzdelanie ani materiálne bohatstvo ešte nikomu duševné bohatstvo neudelilo.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 3 mesiacmi #44907 od Lubo1
Odpoveď od Lubo1 na tému slovenský kopov
Ahoj Pedro. No hlavne ty asi vies, o com som pisal. Ked si zopar paniciek z dovodu lepsieho predaja a zjednodusenia chovnych podmiekok urobi to, co urobili konkretne tebe. Asi som sa zle vyjadril, ale napr taky kokr je uz polovnym psom iba na papieri. Ak by si to mal ty fundovane posudit, kolko z tohto plemena je polovnicky vedena? A zrazu sa panickam zapacia springre, potom farbiare a potom kopovy atd. Tak nejak je to s farbiarmi v Polsku, ale tebe to asi nemusim vysvetlovat Aby nemuseli absolvovat niektore skusky, tak sa klub rozdelil. Takze sa skutocne ospravedlnujem ak to tu niekto pochopil v tom zmysle, ze som vsetky sliedice zaradil medzi kundolizov. Urcite nie. Maju vsak smolu, ze su skutocne velmi, ako by som to povedal, asi velmi lahodne pre oko a cast z nich uz prestala plnit to, na co boli urcene a bohuzial, este aj tu skupinu, ktora sa o to snazila potreli a snazia sa jej dirigovat vlastne pravidla. Ale je to v inej teme. Ja ti drzim palce, aby snaha tvoja, ako aj ostatnych zanietencov v novom klube nevysla nazmar, ale postavila sliedice tam kam patria. Lenze Vas je urcite podstatne viac, ako kopoviarov, takze predpokladam, ze ich rozstiepenie by bolo zaciatkom ich konca. Je to mozno zly nazor, ale z boku to tak vyzera. :):)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 3 mesiacmi #44911 od kajo015
Odpoveď od kajo015 na tému slovenský kopov
Velmi ma potešilo že ste pozitývne reagoval na moju prozbu o darovanie nemohol by ste mi o tom psíkovi niečo blyžšie povedat.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 3 mesiacmi #44914 od zuzanka
Odpoveď od zuzanka na tému slovenský kopov
Pochopte uz konecne jednu vec. Uroven plemena, ci jednotlivych chovov neurcuju ani tak podmienky chovnosti( skusky, vystavy- pretoze na Slovensku je to aj tak casto podvod na podvod) ci podpis pana poradcu chovu, ale nas osobny charakter, serioznost a pristup. V kolkych statoch, ktore mozeme s kludom nazvat kynologickymi velmocami( skandinavske, Taliansko a ostatne staty stredomoria) , sa praktizuje volny chov a napriek tomu su vo vacsine plemien, ci uz vo vystavnych elebo pracovnych liniach daleko pred nami... Nie je to o predpisoch a nariadenych pravidlach, je to len a len o nas!!! Je na kazdeho osobnom rozhodnuti, ci sa vyda vystavnou, pracovnou alebo obidvoma cestami. A podla svojich ambicii si kupi stena z toho ci onoho chovu. Vazeni, demokracia! Vladnu nam tu sice teraz zase komunisti, ale viac ma trapi, ze spolocnost este z toho socializmu nevytriezvela...a zial ani kynologicka! Mam za sebou niekolkych vsestrannych psov, cize problem uchovnit psa nepoznam, ale filozofia volneho chovu sa mi zacina pozdavat cim dalej tym viac...Aby jeden človek v republike rozhodoval, ci pes bude jebat alebo nebude... smiesne! Zobudte sa, prosim.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 3 mesiacmi #44915 od Lubo1
Odpoveď od Lubo1 na tému slovenský kopov
Myslim, ze sa velmi velmi mylite. Prosim nemylte si demokraciu s anarchiou. Staci sa pozriet na superdemokraciu u Amikov. Do.....ebali s nou cely svet. Ale to sem nepatri. Ale napr. v Nemecku by Vas s takou filozofiou poslali ta ta. Skuste sa tam dostat do klubu. Pevne Vam drzim palce, ale garantujem Vam, ze by ste veeelmi zostarla, pokial by ste sa tam dostala npr.medzi chovatelov farbiarov. Nehovoriac o Svajciarsku a.p. Len cielenym chovom a krizenim sa da nieco dosiahnut. Prave ta demokracia, ktoru prezentujete, ked si kazdy robi co chce to dotiahla vo väcsine PZ a klubov chovatelov psov tam kde su. Ani rieka netecie bez brehov. A tak ako sa mohli demokrati prist ucit do prehniteho sociku ako sa pestuje les, ako ma vyzerat skolstvo, ci polnohospodarstvo, tak sa mohli ucit aj chovu a slachteniu psov. A ked spominate Talianov, tak ti teraz velmi radi beru psov z nasich chovov, staci im, ze su priemerne. Aj tak su lepsie, ako najlepsie u nich. Takze tak mila slecna. Myslim si, ze mame vo viacerych plemenach spicku vo svete, aj ked sme len trpaslici. Skuste sa zobudit vy. ;);/

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 3 mesiacmi #44916 od Robitusin
Odpoveď od Robitusin na tému slovenský kopov
klobúk dole....tak,tak;)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 3 mesiacmi #44917 od zuzanka
Odpoveď od zuzanka na tému slovenský kopov
Vymenujte mi prosim tych viacero plemien, v ktorych sme spicka...Som clenom klubu, pretoze z casu na cas odchovam stenata. Ak by sa to dalo aj bez clenstva, tak nim nie som. K ostatnym veciam sa aj skoda vyjadrovat.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 3 mesiacmi #44919 od pedro
Odpoveď od pedro na tému slovenský kopov
Jasné, len to znelo trochu čudne.:D. Nič v zlom.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 3 mesiacmi #44920 od matulkoh
Odpoveď od matulkoh na tému slovenský kopov
skusim ja a hlavne pracou, welsh, farbiary, bedlingtoni, bordery, patti, jazvecici,kopovy, shs a este by aa nasli

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 3 mesiacmi #44929 od Lubo1
Odpoveď od Lubo1 na tému slovenský kopov
Napr.bavorský farbiar, slov.kopov, nemecký ovčiak, jagdteriér. Myslím, že to stačí. Je však pravda, že všetko je o ľuďoch. Podľa všetkeho netreba odsudzovať iba jednotlivca, ale aj skupinu ľudí, ktorá Vás doviedla k takémuto postoju.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 3 mesiacmi #44933 od DKo
Odpoveď od DKo na tému slovenský kopov
Myslím si, že na Slovensku je lepšie od špičiek bočiť a radšej špičkou nebyť. Keď mi koncom roka prišla ponuka dať si foto do kalendára s chovateľskými špičkami, radšej som si ho nedal, aby si ľudia nemysleli, že medzi nich patrím a chcem byť ako oni :x
<br/>Kua, a teraz som zvedavý ako to Johny pochopí 8-)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 3 mesiacmi #44948 od Fero
Odpoveď od Fero na tému slovenský kopov
p. Cimbalik ako dopadla KR SPZ v nedeľu ?? myslím hlavne problém s novými členmi v KCHSK. Bol som na spádovke a spomínali ste že idete v nedeľu na KR SPZ. Na našej stránke KCHSK sa nič človek nedozvie... predsa boli spádové schôdze a nerozumiem prečo tam nie sú zverejnené zápisnice zo schôdzí a podobne...
<br/>
<br/>Ďakujem
<br/>F. Lizák

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 3 mesiacmi #44953 od Jaro
Odpoveď od Jaro na tému slovenský kopov
Feri musia najprv prejst cenzurov ;) az potom sa asi zjavia na webe.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 3 mesiacmi #44958 od Jenda
Odpoveď od Jenda na tému slovenský kopov
Měl jsi tam dát jen psa:x

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 3 mesiacmi #44961 od DKo
Odpoveď od DKo na tému slovenský kopov
možno by stačil obojok 8-)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.123 sekúnd

Partneri

Kto je online?

Práve tu je 467 návštevníkov a žiadni členovia on-line