slovenský kopov

pred 15 rokmi 3 mesiacmi #44986 od Smejko
Odpoveď od Smejko na tému slovenský kopov
Do 6.3.2009 stránku SK aktualizovali skoro každí druhý deň , neviete prečo????????:)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 3 mesiacmi #44987 od Smejko
Odpoveď od Smejko na tému slovenský kopov
:-okaždý:-o

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 3 mesiacmi #44988 od cimbalik
Odpoveď od cimbalik na tému slovenský kopov
Teraz to už môžem otvorene povedať, naša internetová schránka je len pre určitý vyvolený okruh ľudí. Správca webu má zakázané uverejňovať príspevky od členov výboru, ktorí nesúhlasia s vytýčeným trendom síce menšiny, ale za to vplyvnej menšiny výboru.
<br/>Samozrejme, že tí noví členovia boli vzatí do stavu, aj keď to je jednoznačne v rozpore s našimi stanovami. Ani zoznam delegátov, ani iné dokumenty sme doteraz nedostali a myslím si, že ani nedostaneme. Pán predseda predsa nepotrebuje kontrolu. Vystačí si sám, aj bez ostatných členov výboru.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 3 mesiacmi #44989 od janelu
Odpoveď od janelu na tému slovenský kopov
Tak toto už vôbec nie je fér.A kto bude potom delegovaný a kto bude pracovať v klube?Členovia klubu majú právo aby vedeli čo sa tam deje,či už ide dolu vodou alebo nie.Nevieš náhodou ako sa vyjadril pán predseda na tú moju zápisnicu a komplexne na celu našu schôdzu v Kráľovej.Janka

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 3 mesiacmi #44990 od DKo
Odpoveď od DKo na tému slovenský kopov
Toto už nezaváňa aroganciou moci, toto už fest smrdí. Smrdí podaním žiadosti na zrušenie organizácie pre hrubé porušovanie jej stanov a základných demokratických princípov.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 3 mesiacmi #44996 od kettneR
Odpoveď od kettneR na tému slovenský kopov
Vážení členovia aj nečlenovia. Určito ste sa tu dočítali siahodlhé litánie ohľadne diania v našom klube. Nebudem tu teraz rozvíjať teórie predaja šteniatok, lebo to vôbec nie je podstatná vec pre správne a zdravé fungovanie klubu. Skôr by som očakával odpovede na moje otázky. 14.3.2009 sa konali spádové schôdze KCHSK. Doteraz nebola ani tu ani na internetovej stránke zverejnená ani jedna zápisnica, dokonca nebol zverejnený ani zoznam členov delegovaných na konferenciu , ktorá sa má konať 5.4.2009 vo Zvolene. Teraz nech pán predseda zdôvodní prečo tak nebolo učinené. Stanovy predsa jasne hovoria : &quot;Delegáti sú zvolávaní písomnými pozvánkami, najmenej 15 dní vopred s uvedením programu rokovania. Návrhy na doplnenie programu konferencie môžu podať delegáti písomne aspoň 7 dní pred konaním, najneskôr pred schválením programu konferencie. &quot; Doteraz nie sú známe výsledky zo spádoviek, ktoré boli zaslané na adresu pána predsedu a tajomníka. Alebo sa aj naďalej tvária, že klub nefunguje? Tak potom vôbec nie sú osoby, ktoré nie sú prospešné pre činnosť klubu. 2. Všetci sme si všimli pribudnutie v našich radoch viac ako 100 členov. Jednoznačne stanovy hovoria : Členstvo v klube schvaľuje výbor klubu. Môže ním byť fyzická, alebo právnická osoba, ktorá si podala písomnú prihlášku za člena a spåňa podmienky pre udelenie členstva v klube. Tak keď sa výbor nestretol a nebol mu prednesený zoznam nových členov, ako môžu byť títo právoplatnými členmi.Matrikár neobdržal žiadne info a naviac títo &quot;členovia&quot; neobdržali členské preukazy???? Toto už hraničí s porušovaním stanov . 3. Prečo nebola doteraz predložená úplná a hlavne uzatvorená finančná stránka klubu za rok 2008? Konalo sa množstvo kynologických podujatí a nikto z členov doteraz nemá prehľad čo a koľko nás stálo. Alebo vari aj tieto akcie sponzoroval náš pán predseda a preto nie je podstatné aby sme vedeli takéto informácie? Toto sú fakty a nie môj výmysel. 3. Prečo bola zmenená delegátka rozhodcov a rovnako aj zmenená nominácia psov, ktorý sa zúčastnili na podujatí Pohár Slov. kopova 7.-9.11. 2008 ?? Na poslednú chvíľu čo je proti pravidlám boli zrušené nominácie a doplnené 3 dni pred plánovanou akciou. Nie je toto chybný krok predsedu?
<br/>
<br/>Ak nám všetkým naozaj ide o skvalitnenie a vyzdvihnutie nášho národného plemena tak myslím,že toto bude možné iba pri zdravom a akčnom vedení nášho klubu.
<br/>
<br/>Kynológii zdaar

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 3 mesiacmi #44997 od cimbalik
Odpoveď od cimbalik na tému slovenský kopov
Bohužiaľ, neviem.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 3 mesiacmi #44998 od johny
Odpoveď od johny na tému slovenský kopov
No vidíš, prišiel si na to, len ja si myslím že to nezaváňa ale poriadne smrdí kamarát ... a ty napádaš ľudí, ktorí sa snažia s tým niečo urobiť ...

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 3 mesiacmi #44999 od cimbalik
Odpoveď od cimbalik na tému slovenský kopov
Jedna informácia, ktorú, dúfam, nikto nebude hodnotiť ako vynášanie z vlastnej kuchyne, ale ja si myslím, že členovia majú právu na informovanosť!
<br/>My sme na kynologickej rade iniciovali zvolanie posledného výboru ešte pred konaním mimoriadnej konferencie. Pán predseda bol kategoricky proti jeho uskutočneniu. Nakoniec predsa sme sa dohodli na jeho kananí v deň konferencie tesne pred jeho začiatkom za prítomnosti delegátov z PKR SPZ.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 3 mesiacmi #45000 od kettneR
Odpoveď od kettneR na tému slovenský kopov
ooo tak to vyzerá naozaj tak že konferencia bude8o8o8o8o

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 3 mesiacmi #45001 od papo
Odpoveď od papo na tému slovenský kopov
vieš ako to to vyzerá z tohto kúta? smiešne. jedni sú potichu, lebo sa pripravujú, druhí sú potichu, aby niečo nevyniesli z kuchyne, a členovia nech si cucajú z prsta, čo sa vlastne deje. len sa pozri, kam sa dostala sedem členná skupina... sama sa odstavila, stačilo na ňu podupať ňôžkou, prštekom pohroziť. a hned vymenili pampersky. niečo vám, kopoviari - obyčajní členovia - poradím. pošlite v čerty celé spz, kr spz, fci, a neviem ešte koho všetkého to máte počúvať a cvakať opätkami. nik vám ešte nepovedal, že ste svojprávny právny subjekt? v pohode ich pošlite v čerty. aj s jednou, či druhou výborníckou skupinou. a spravte si klub. myslíte, že teraz som to prehnal? ja myslím že nie. na kieho ďasa vám je spz, ktoré kašle na stanovy, zákony? na kieho vám je skj, fci? a ked to spravíte, naraz zistíte, ako o vás stoja. a že je medzinárodný prúser. ale to už môžte hovoriť: prečo nie, my chceme byť členmi, ale podľa zákona! len sa kukni do vlastných stanov! zrelé na mimoriadne opatrenie súdu na pozastavenie činnosti! neveríš? skús, čo to spraví...
<br/> čo povieš, nemá to aspoň trochu racia? nemáš dojem, že pribúda znechutených členov, ktorí právom očakávali razantný postup? a čoho sa dočkali? ved ani ,,vlastní,, tu nevedia poinformovať, čo sa deje.
<br/> nuž dopadli ste kopoviari, veru biedne. úprimne držím palce, aby to nebolo ešte horšie, lebo k tomu smerujete.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 3 mesiacmi #45002 od DKo
Odpoveď od DKo na tému slovenský kopov
Kamarád, neberiem ti tvoj názor na moje myšienkové pochody, len ak by si vďaka nemu zrealizoval ten svoj nápad, tak ja by som si možno dopisoval na azete, ale ty by sa hanbil na klozete 8-)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 3 mesiacmi #45003 od janelu
Odpoveď od janelu na tému slovenský kopov
Tak toto už nie je vtipné.Už aby sa to konečne vyriešilo,lebo takýmto pádom sa nedostaneme nikam a zase si to fakt odnesie ten nešťastný pes.Ja dúfam že to naberie rýchlejší spád.Ešte si nevidel tie ďaľšie zápisnice?Ja tiež nie a myslím že bolo by na čase ich zverejniť,mňa tiež už pre ňu naháňali.Hej pán &quot;papo&quot;jasné ľudia si zakladajú spolky a kluby mirnix-dirnix,to asi žartujete,viete si predstaviť koľko je s tým roboty?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 3 mesiacmi #45004 od Jaro
Odpoveď od Jaro na tému slovenský kopov
Papo ty si hotovy burič ! Mas moje sympatie. ;)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 3 mesiacmi #45005 od kettneR
Odpoveď od kettneR na tému slovenský kopov
páni kde vlastne viazne zverejnenie zápisníc?????

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 3 mesiacmi #45006 od DKo
Odpoveď od DKo na tému slovenský kopov
FCI, by som z toho vynechal. Nie preto, že je hierarchicky najvyššie, ale preto, že nič ohľadom organizačného zastrešenia chovu neprikazuje. Uznávam, že v čase vzniku SJK bolo treba nejako zabrániť anarchii = bordelu, v ktorom by si robil každý ako by sa mu páčilo. Ale dnes by som si bod 14. článku 4 stanov SKJ zabezpečiť existenciu jedného klubu pre jedno plemeno v rámci SKJ vysvetľoval radšek ako aspoň jedného a nie iba jedného , aby sa pokojnou cestou dalo preukázať kto a čo je pre psov lepšie .

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 3 mesiacmi #45007 od DKo
Odpoveď od DKo na tému slovenský kopov
... teda pokojnou a slušnou cestou, ktorá by nikomu nepopierala práva dané zákonmi a ústavou SR

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 3 mesiacmi #45008 od johny
Odpoveď od johny na tému slovenský kopov
Rado ja nedokážem získať ani uznesenia z rokovania rady SPZ ani z rokovaní prezídia SPZ aj keď mi boli prisľúbené. Evidentne my máme len platiť a nestarať sa. Však sa pozrime na stránku SPZ, čo sa z nej dozvieme o smerovaní organizácie ktorú sponzorujeme, čo sa dozvieme o problémoch s ktorými sa potýka keď sa bije za svojich členov? To je taký problém zavesiť zápisnice z týchto rokovaní na stránku aby bežní členovia hneď vedeli šo sa hore deje? Technicky isto nie, takže dôvody sú tam iné. Zaplatením členského na obdobie 5 rokov končí naša úloha v tejto organizácii. A hrubé porušenie stanov KCHSK následná politika SPZ už volá po riešení, ktoré navrhol papo. Jedno je isté, ja som vlani zaplatil sponzorské pre SPZ naposledy ...

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 3 mesiacmi #45011 od prepalov
Odpoveď od prepalov na tému slovenský kopov
Ano konferencia bude dňa 5. 4. 2009 v Lip. Hrádku na nam už známej Borovej Sihoti, kde tento cirkus začal. Čo sa tyka spádových schôdzi, dovolim si tvrdit, že boli dobre pripravené a zmanipulované jednou osobou. Kto určil spadové oblasti a okresi, ktoré do ních patria? Kto určil ľudí,ktorí viedli schôdze? Kto zrátal platných členov po jednotlivých oblastiach a kto určil počty delegatov? No predsa náš veľký predseda a pomáhalo mu pri tom aj PKR-SPZ.
<br/> Ja osobne som bol na spádovke v Žiline. Viedol ju tam inač p.Chabada Jaroslav študent veteriny, ktorí je rok členom. Ja aj s p. Valaštikom členom dozornej rady sme sedeli niekde v kute a o diani v Klube nás informoval p. Chabada. bol velmi dobre pripravený, chviľami som mal dojem že tam nesedí on , ale p. Jevčák. Hned v úvode vznikol problem. Z takej silnej oblasti ako je Žilina sme mali voliť len dvoch delegátov. Podotýkam ,že len na schôdzi sa nas zišlo 37 platných členov. Členovia s okresu Martin neboli uvedení na vopred pripravenej prezenčke. Pytam sa , do ktorej oblasti ich p.Jevčák zaradil? Objavil sa nam aj tu jeden člen , ktorý patri už k spomínanej stovke zatiaľ neplatných členov a zúčastnil sa hlasovania. Dokonca pomáhal p. Chabadovi viesť členskú schôdzu. Nemôžem si pomôcť, ale považujem tuto schôdzu za vopred pripravenú a zmanipulovanú naším predsedom klubu. Informoval som o jej priebehu aj Kynologickú radu na jej zasadaní. Je smutné, že niektorí členovia predsedníctva KR sa stotožňujú s konaním p. Jevčáka a podporujú ho v porušovaní stanov klubu.
<br/> Ostáva mi len veriť, že tu zdraví rozum zvíťazí a klub začne fungovať v prospech nášho slovenského kopova. Alebo sa mýlim?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 3 mesiacmi #45012 od DKo
Odpoveď od DKo na tému slovenský kopov
Johny, možno tie uznesenia ani neexistujú v záväznej forme, možno sú iba vo forme, ktorá, ak by došlo na lápanie chleba, sa dá ľahko odtajiť resp. zmeniť.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.121 sekúnd

Partneri

Kto je online?

Práve tu je 468 návštevníkov a žiadni členovia on-line