slovenský kopov

pred 15 rokmi 3 mesiacmi #45014 od kettneR
Odpoveď od kettneR na tému slovenský kopov
Ano máte pravdu, sám som sa tej schôdze zúčastnil a tiež som 8o8o že tí, ktorí sú členovia od vzniku klubu 1987 sedeli tichučko v kúte a pomaličky sa nedostali k slovu, lebo pán predseda nalinkoval body , o ktorých sa má rokovať a boli to body, ktoré sú už dávno schválené výborom. No a vedením schôdze poveriť čerstvého člen? to pán predseda stratil menný zoznam aby poveril niekoho, kto má v danej oblasti naozaj skúsenosti a prehľad? Veď je to na smiech.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 3 mesiacmi #45017 od papo
Odpoveď od papo na tému slovenský kopov
Hej pán,,janelu,, asi vám uniká, že ste členom jedného takého mirnix-dirnix spolku. a ani s tým nemáte robotu... ;)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 3 mesiacmi #45021 od johny
Odpoveď od johny na tému slovenský kopov
To máš veľkú pravdu že v zverejnenej zápisnici sa už nedá nič meniť ...

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 3 mesiacmi #45022 od johny
Odpoveď od johny na tému slovenský kopov
Opravím, je to do plaču .... nie na smiech, teším sa na konferenciu, keďže sa uskutoční v našom meste. Podám správu nestranného pozorovateľa o priebehu aj so zvukovým záznamom.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 3 mesiacmi #45023 od janelu
Odpoveď od janelu na tému slovenský kopov
Keď už tak slečna a nie pán.Môj otec,ktorý mal tú schôdzu viesť sa bohužiaľ nemohol zúčastniť a ja som bola v kontakte s pánom Bc.Jevčákom,ktorý tak rozhodol.Ja za to nemôžem a nikto to nechcel zobrať.Aj keď členom nie som dlho,už dlhšie som znalá tématiky a diania v klube,nikdy to nešlo mimo mňa.Tak ma prestaňte obviňovať.Som členkou klubu a tým že som doň vstúpila som sa zaviazala súhlasiť so stanovami,to je pravda a nič nevyvraciam.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 3 mesiacmi #45024 od kettneR
Odpoveď od kettneR na tému slovenský kopov
ak si milá slečna čítala pozorne tie stanovy, tak aj vieš posúdiť, že skoro všetky kroky pána Jevčáka sú v hrubom rozpore s týmito stanovami. Už to nie je klub KCHSK ale klub pána Jevčáka.......

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 3 mesiacmi #45025 od DKo
Odpoveď od DKo na tému slovenský kopov
Janula nie je jediná kto tu začína mať o Papa strach. Nie je bohviečo slepo veriť, ale slepo nenávidieť je oveľa horšie. Na nenávisti sa ešte nikdy nič slušného nevybudovalo.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 3 mesiacmi #45026 od DKo
Odpoveď od DKo na tému slovenský kopov
kettneR, ako ďaleko máš na Dubové ?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 3 mesiacmi #45027 od kettneR
Odpoveď od kettneR na tému slovenský kopov
Pozeral som mapu a dlhšou trasou 91 km , kratšou cca 70.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 3 mesiacmi #45028 od janelu
Odpoveď od janelu na tému slovenský kopov
Ja viem a ako to chcete zmeniť?Poznám stanovy ako každý člen KCHSK.Situácia je taká aká je treba vymyslieť nejakú vhodnú alternatívu ale hlavne je podstatné aby došlo k priamej konfrontácii a následne aj riešeniu vzniknutých problémov.Nie som v klube 2 dni ,tak čo to už viem a bola som poverená pánom Jevčákom,keď vám nevyhovovalo že som viedla schôdzu,tak ste sa mali sťažovať na iných miestach teda u pána Jevčáka.Zoznamy členov neboli poskytnuté nikomu kto bol zúčastnený na schôdzi,čo som ich mala vyčarovať?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 3 mesiacmi #45029 od papo
Odpoveď od papo na tému slovenský kopov
ty maj strach sám zo seba, o mňa ho nemusíš mať. ale už keď ma hodnotíš, čo ti pripadá nenávistné? stanovy spz, skj, kchsk? o čom tu meleš? ja si všetko, čo som tu napísal vyargumentujem, z toho mám najmenšiu obavu. ale treba sa báť takých, ako si ty, čo len trepú, a nemajú jediný vecný argument. ja ti doložím každé moje tvrdenie, vecne, a čo ty s takýmito drístami? čo je tu podľa teba o nenávisti? čo si ty zač?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 3 mesiacmi #45030 od DKo
Odpoveď od DKo na tému slovenský kopov
Papo, ak sa chceš zaradiť do môjho fan-klubu nebránim ti, nech sa páči. Sú tam onakvejšie kynologické esá, ktoré sa ma pokúšali zhovädiť a nakoniec zhovädili samých seba.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 3 mesiacmi #45031 od papo
Odpoveď od papo na tému slovenský kopov
jeden takýto prispievateľ tu už je, našťastie ešte túto tému neobjavil. tak najprv ma obviníš z nenávisti, a ked mi máš vysvetliť, čo také nenávistné sa ma týka, tak mi zas pletieš o fan klube a esách a zhovädení... skús mi to po lopate, ja tomuto nerozumiem, uniká mi zmysel tejto ,,argumentácie,,:-o

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 3 mesiacmi #45032 od DKo
Odpoveď od DKo na tému slovenský kopov
Papo, verím ti, že takých ako ja sa treba báť, pravdepodobne viac ako takých ako ty. Tvoje agrumenty môžu byť 100-krát vecnejšie a trefnejšie ako moje, ale ak zabránia diskusii, tak sú psom tak akurát na psí prd. Tebe posilnia ego a budeš tu za numero uno, fajn buď si, možno ti za to niekto postalí pomník, ale psy budú ten pomník iba ak obsikovať.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 3 mesiacmi #45033 od kettneR
Odpoveď od kettneR na tému slovenský kopov
vobec si ma nepochopila, ale nevadi8-L vidiš takže pán Jevčák poveril zámerne v každej spádovke vedením schôdze čerstvého alebo nie skúseného člena. Tým sa ťa nechcem dotknúť ale myslíš že máš viac skúseností ako tí, čo dochovali a predviedli a aj uchovnili možno x ks kopovov? Ja poukazujem na konanie predsedu a nie na to ako si viedla schôdzu..

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 3 mesiacmi #45034 od papo
Odpoveď od papo na tému slovenský kopov
pochoplil som, ty chceš diskutovať! jasné, tak začnime, prediskutujme porušovanie práv členov, porušovanie stanov spz, klubu... prediskutujme hrubé porušenie zákona o združovaní občanov, pokecajme o ústavných právach... o uznesení prezídia spz, kr spz, ...
<br/> napadá ma, dá sa o tom diskutovať? alebo nekompromisne takému konaniu a jeho dopadom zabrániť? neobsikol si si náhodou gate? nuž ty diskutuj, a daj vedieť, čo si psom vydiskutoval.... a tvoj pomník budú čo ... olizovať?8o
<br/> ostatným sa ospravedlňujem, že som sa nechal uniesť, dúfam, že sa mi to nebude často stávať. možno ešte raz, keď bude zbierka na pomník :], pozývam na ciknutie

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 3 mesiacmi #45035 od DKo
Odpoveď od DKo na tému slovenský kopov
Ja sa diskusii nebránim? Kľudne si podiskutujem na tomto fóre aj s pánom Jevčákom, ak sem trafí a nikto mu to a priori neznechutí. V pohode ho podporím v tom, že mať okolo seba najlepšie kopovy na Slovensku, o ktoré bude záujem aj v zahraničí. A popri tom sa ho opýtam či to dokáže sám? A tiež ako to chce sám dokázať a ako to chce udržať? Či chce ísť stále vpred a či nevidí, že už sa dostal na pokraj priepasti?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 3 mesiacmi #45036 od Jaro
Odpoveď od Jaro na tému slovenský kopov
:D som sa dobre pobavil. Diskusia s Jevcakom :] este Stefika treba prizvat.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 3 mesiacmi #45038 od janelu
Odpoveď od janelu na tému slovenský kopov
Ja netvrdím že mám viac skúseností,viem o členoch ktorí sú tzv.služobne starši ako ja a mohli to viesť pokojne oni,ale tiež ma nemôžte označovať za niekoho kto o tom nič nevie.Neviem či to bol zámer alebo niečo podobné,ale skôr náhoda.Diskutujte o čom chcete ale ja v tom figurovať už nehodlám.Ďakujem za pochopenie.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 3 mesiacmi #45041 od DKo
Odpoveď od DKo na tému slovenský kopov
Sa ich bojíš alebo chceš pre nimi ostať svätý ?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.183 sekúnd

Partneri

Kto je online?

Práve tu je 442 návštevníkov a žiadni členovia on-line