slovenský kopov

pred 15 rokmi 2 mesiacmi #46168 od DKo
Odpoveď od DKo na tému slovenský kopov
Ja to vidím iba ako pľutie jedovatých slín na pána Cimbalíka a Mesiačikovi ešte nedošlo, že tu nie je to správne pľuvátko na uplatnenie jeho slín.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 2 mesiacmi #46169 od Lubo1
Odpoveď od Lubo1 na tému slovenský kopov
Nechcem tu robit obhajcu, ale par clankov dozadu tu napadali Jevcaka za to, ze predal niekomu psa, dokonca tu bol aj napad s podnetom:{:{ pre inspekciu a zrazu, ked to robi druha strana, tak je to OK. Ja som tiez chovatel, aj ked BF a preto suhlasim s tym, ze vsetko okolo predaja steniec a psov je vec ponuky a dopytu. Ale aj tu treba zachovat urcitu mieru, aby sa zachovala podstata toho, naco boli tie psy vyslachtene. Bohuzial vo vasom klube ste podla mojho nazoru tak silne polarizovany, ze potrva najmenej 4 roky, kym sa to da do poriadku. A s pravdepodobnostou 99% by bolo velkym prekvapenim, keby sa zaviedli geneticke testy rodicov, co je vsak v sucasnosti na Slovensku vo hviezdach. Ale vysledky by boli urcite vskutku prekvapive. Uz ci bude vase vedenie take, ci onake, pocet "standardnych" kopovov stale klesa. Myslim tym exterierovu aj pracovnu stranku. Nepisem o papierovych vysledkoch, ale o tom, ako to vidia ludia, ktori so psamy pracuju. Lebo samozrejme, kazdy si rad ide pozriet aj iny kruh, ci mammoznost posudit pracu kopova napr. na PF. Mal by som jeden navrh, aj ked sa urcite stretne s vlnou kritiky. Vybrat spickovych napr. 100 psov a suk a zacat nanovo. ALe drzim Vam palce.;)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 2 mesiacmi #46170 od pytliak
Odpoveď od pytliak na tému slovenský kopov
Dobry napad, len neviem kde chces zohnat 100 spickovych psov a suk SK.:liar: 8o

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 2 mesiacmi #46171 od prepalov
Odpoveď od prepalov na tému slovenský kopov
Plné s Vami súhlasím predsa ak som majiteľom nejakého psa a mám záujem ho odpredať , nikto mi v tom nemôže zabrániť. Samozrejme ak by klub mal prijaté nejaké opodstatnené obmedzenia vývozu psov, ktoré by boli v prospech plemena, som ochotný ich rešpektovať. Medzi takéto obmedzenia však nepatrí typická slovenská závisť, však pán Monny? Druhá stránka veci je kvalitá odpredaných jedincov hlavné do zahraničia. Možno viaceri poznáme prípady, keď sa vyvážajú tie jedince, ktoré by u nás neobstali.
<br/> Ja osobne mám psov vo viacerých krajinách, v Česku, Nemecku, Taliansku, Francúzsku,Poľsku a Slovinsku a nikdy som sa nemusel hanbiť za to , čo som vyviezol vonku. Nepotreboval som k tomu ani nijaké privilégia člena výboru KCHSK. Samotné vyvezené a predvedené jedince mi robili a robia dobré meno dodnes a nikdy som nemal problém s predajom šteniat. Preto si myslím, že by sme sa mali plné orientovať na kvalitu odchovaných šteniat a nie na početnosť , ako sa tým pýši aj náš veľký kopoviar a predseda klubu p. Jevčák. Obdobne je to aj s početnosťou členskej základne a s prijatím tzv. betonárskej čaty, ktorá zabezpečila p. Jevčakovi naplnenie jeho ambícii. Tiež tu nešlo o &quot;kvalitu&quot; , ale len o početnosť.
<br/> Prekvapila má informácia na našej , teda&quot; Jevčakovej&quot; web-stránke, že sa naďalej pokračuje v skúške odvahy pre chovnosť. Teraz sa už nesústreďuje moc do rúk Ing. Piláta? Byť novým výborom, tak túto nepotrebnú ,toťko kritizovanú skúšku okamžite zruším a všetke úsilie vynaložím na rýchle uchovnenie čo najväčšieho počtu súk a na zvýšenie ich rodivosťi na 12 až 15 šteniat. Tak sa splnia ambície nášho pána predsedu.
<br/>Ešte jedna rada,ak budete chcieť predať tieto štence, zriadťe si vlastnú internetovú stránku a zavedťe si poradovník.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 2 mesiacmi #46172 od milankov
Odpoveď od milankov na tému slovenský kopov
Myslel som, že na tomto fóre reagovať nebudem, ale som si prečítal Zápisnicu z mimoriadnej konferencie KCHSk a nedá mi iba k niektorým:
<br/>1.Správa predsedu - omladenie výboru klubu - neviem čo tam robí aj s bývalými členmi výboru? - demokratické zásady - predseda hovorí o demokrácii ?, - pozitívne kroky výboru - prečo nevyhodnotil skúšky o PPSK v Jovse aj so štatutom??, - získavanie nových členov - ja keď som chcel isť do klubu nemusel nikto za mnou chodiť rozhodol som sa sám, vieme prečo taka iniciatíva!!!!, - www stránka PID - čo sa týka jeho osoby nikto ho neosočoval, keby to tak nebolo tak by bol reagoval. Vo fóre na PID si môže každy vysloviť svoj názor, je to naozaj demokratické fórum.
<br/>2.Správa o hospodárení - Ekonóm konštatoval, že prednesená správa nie je kompletná....atď. -správu poradcu chovu pre stred a západ si už dávno mohol prečítať na WEB stránke SK a čo sa týka matrikára a HP chovu o čom to hovorí veď ma kumulované všetky tri funkcie?
<br/>3. Správa DR KCHSK - aku správu mal predseda DR KCHSK prečítať, keď aj po viacerých výzvach o potrebe výkonať kontrólu o hospodarení v klube mu to nebolo umožnené.Stačí si pozrieť spravodaj 1/2008 aj tam sa konštatuje, že rok 2007 nie je uzavretý a nehovoriac o roku 2008!!!!!.
<br/>Čo sa týka Správy mandátovej komisie na konferencií: je zvláštne, že zapisovateľ nevie čítať a nevie správne uviesť do zípisnice predsedu mandátovej komisie a overovatelia to samozrejme podpíšu, žeby staré praktiky??.Začína to správne.
<br/>Nenašiel som zatiaľ uznesenie z konferencie.
<br/>
<br/>Slovenským kopovom zdar!!!!

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 2 mesiacmi #46174 od DKo
Odpoveď od DKo na tému slovenský kopov
Skutková podstata trestného činu ohovárania je upravená v zákone č. 140/1961 Zb. Trestnom zákone, v znení neskorších predpisov. Podľa paragrafu 206 ods. 1 Trestného zákona sa dopustí trestného činu ohovárania ten, kto o inom oznámi nepravdivý údaj, ktorý môže značnou mierou ohroziť jeho vážnosť u spoluobčanov, najmä poškodiť ho v zamestnaní, narušiť jeho rodinné vzťahy, alebo spôsobiť mu inú vážnu ujmu. Potrestá sa odňatím slobody až na dva roky alebo peňažným trestom. Podľa paragrafu 206 ods. 2 Trestného zákona sa odňatím slobody na jeden rok až päť rokov alebo peňažným trestom alebo zákazom činnosti páchateľ potrestá, ak spácha takýto čin tlačou, filmom, rozhlasom, televíziou alebo iným podobne účinným spôsobom.
<br/>
<br/>Z uvedenej skutkovej podstaty vyplýva, že predmetom útoku, resp. dotknutou osobou môže byť iba jednotlivec, nie právnická osoba, prípadne úrad alebo podobná inštitúcia. Z hľadiska naplnenia skutkovej podstaty je dôležitá skutočnosť, že musí ísť o oznámenie nepravdivého údaju, teda uvedenie informácie, ktorá je v rozpore so skutočnosťou, a to z hľadiska možnej objektivizácie. [r]Oznámenie pravdivých skutočností nie je ohováraním.[/r]

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 2 mesiacmi #46175 od moony
Odpoveď od moony na tému slovenský kopov
Vy ste ale pekný tåk... Veď ste bol vyslancom členov na konferenciu a mal ste zostať do konca a bol by ste si uznesenie vypočul: Rokovanie pokracovalo precítaním Uznesenia z mimoriadnej konferencie, ktoré vykonala
<br/>Ing. Anna Fedorková. Následne bolo toto uznesenie schválené 33 delegátmi konferencie. Už nech sa Vám konečne :x :x :x :x :] :] :] :]

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 2 mesiacmi #46176 od DKo
Odpoveď od DKo na tému slovenský kopov
Pozrel som si onú zápisnicu a priznám sa, že veľmi nerozumiem strašeniu profesionálnymi vodičmi psom na poľovačkách. Predpokladám, že za tým bude zrušenie povinnosti PZ držať určitý počet PUP podľa ohlasti a veľkosti revíru. Inými slovami asi padne povinné nakupovanie psov do PZ. Na rozdiel od pána Štefíka si myslím, že toto môže kvalite pracovných vlastností prospieť, keďže nikto povinné počty psov podľa počtu strelcov na spoločných poľovačkách neruší. Predpokladám, že ani nebude treba mať na vedenie poľovného psa licenciu, tzn .nebude povinnosť byť profesionálom. Akurát vzťah gazda - pes bude zrejme lepší, kedže ku vlastné sa vždy lepšie staráme ako o spoločné.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 2 mesiacmi #46178 od milankov
Odpoveď od milankov na tému slovenský kopov
Pre Vás tåk je je veľmi slušné prirovnanie.Tie dristy a svojvoľné vysvetľovanie v spáve predsedu klubu v spravodaji som si prečítal a nepotrebujem to počúvať ešte na konferencii.Predsa KR SPZ bolo nariadené, že na konferencii ma byť počítač, myslim,že tam aj bol a nemal tam byť pre parádu, ale sa na ňom podľa mňa mala napísať zapisníca aj s uznesením. Keď sa tak nestalo má byť uznesenie prílohou zápisnice.Toto je normálna praktika, lebo čo sa len prečíta za týždeň sa zabudne a nie sú žiadné písomné dôkazy. Neviem prečo bola vôbec písaná zápisnica???. Vám je to asi darmo vysvetľovať, lebo s Vaším IQ to aj tak nepochopite, čo je vidieť aj z Vaších príspevkoch.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 2 mesiacmi #46186 od moony
Odpoveď od moony na tému slovenský kopov
Vážený pane, neviem o čo Vám stále ide a na čo sa stále snažíte hrať. V tomto momente sa snažíte doslova chytať nepodstatných banalít!!! Prvý krát ste sklamal a zdehonestoval členov tým, kde ste bol jedným z organizátorov podpisovej akcie!!! Druhý krát ste zosmiešnil tých členov, ktorí Vám dali svoj hlas na spádovej schôdzi pre účasť na dôležitom hlasovaní na konferencii a to tým spôsobom, že ste sa pobral v polovici konferencie a pošiel ste domov, kde ste vysedával celé poobedie v krčme v Zakamennom a rozplíval sa nad konferenciou!!! Z akého dôvodu ste sa tam doslova hrabal a nechal nanominovaťm, keď Vám nebolo potrebné počúvať už spomenuté &quot;dristy&quot;???!!! Na záver Vám poradím jednu vec... Bude najsamprv nesmierne dôležité, keď sa začnete urýchlene zaujímať o svoje IQ a potom sa zaujímať o moje. Následne v tom momente pochopíte, že sa budete ráno hanbiť pozrieť sám sebe do očí a potom ešte aj napísať takýto výlev duše aký ste dokázal napísať, čo verím, že prv než ste to odoslal Vám to musel najprv niekto cenzúrovať Vážený pán dokonalý nadaním na pochopenie všetkého. Pamätajte si len jedno, ja nie som ani za Jevčáka a ani tobôž nie za Vás, ja chcem len aby náš klub fungoval bez Vás starých výborníckych pajácov. 8-L 8-L 8-L

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 2 mesiacmi #46188 od milankov
Odpoveď od milankov na tému slovenský kopov
Ja mám svoje IQ zatiaľ v poriadku.Nie som alkoholík, aby som vysedával v krčme po konferencii ako Vy aj s vnučikom.Žiaden výlev duše som si nerobil, ale si myslím, že pri každom rokovaní(aj schôdza PZ) by pri zápisnici malo byť aj uznesenie.Predstavte si, že s Vami súhlasím, čo sa týka poslednej vety Vášho príspevku.Už som spomínal,že toto rórum je demokratické a toto sú moje názory a nedovlím a nežiadám nikoho aby mi ich cenzúroval.A ešte jedná dobrá rada nepouživajte alkohol vo veľkom množstve, lebo Vám neostane na zrkadlo.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 2 mesiacmi #46189 od milankov
Odpoveď od milankov na tému slovenský kopov
A ešte taká maličkosť, ak je to Vaše IQ v poriadku, tak sa skuste aspoň pod jeden príspevok podísať patrí to taktiež do IQ.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 2 mesiacmi #46191 od zalesak
Odpoveď od zalesak na tému slovenský kopov
ja by som na tvojom mieste veľmi nevyskakoval, pred nedanom si tu plakal že si podpísal niečo čo si si ani neprečítal tak to tiež svedčí o ničom. Takže radšej mlč.:x:x:x:x

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 2 mesiacmi #46192 od Jaro
Odpoveď od Jaro na tému slovenský kopov
Milan na to ma malokto gule aby sa podpisal. ;) Uvidime ci ich ma aj Moony :D

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 2 mesiacmi #46197 od DKo
Odpoveď od DKo na tému slovenský kopov
Načakáte sa. Potkany vyliezajú na svetlo božie, iba keď ich vytápa. Proste sú medzi nami aj takí, ktorých možno označiť iba ako sraľkov, lebo sraľo by znelo ešte príliš chlapsky.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 2 mesiacmi #46198 od Jaro
Odpoveď od Jaro na tému slovenský kopov
Dusan tak som sa z chuti zasmial .;):]

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 2 mesiacmi #46199 od DKo
Odpoveď od DKo na tému slovenský kopov
S úsmevom ide všetko ľahšie 8-)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 2 mesiacmi #46213 od lukas
Odpoveď od lukas na tému slovenský kopov
Potkana len tak lahko ....:D:x ze mony:]
<br/>Kovac L,:D

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 2 mesiacmi #46429 od PavolSustek
Odpoveď od PavolSustek na tému slovenský kopov
NOžE CHLAPI TAK čO NOVéHO PO ZVOLENSKéJ VýSTAVE VLADNE SPOKOJNOSť ALEBO TICHO PRED BúRKOU ALEBO STE VYMRELI VED NIE JE čO číTAť. KOPOVOM ZDAR.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 2 mesiacmi #46431 od lrentka
Odpoveď od lrentka na tému slovenský kopov
Atmosféra pokojná, posudzovalo sa v dvoch kruhoch, psy zvlášť suky zvlášť. Suky posudzoval MVDr. Petro, psy Ing. Pilát. Bolo 107 psov. Rozhodcovia si to odmakali. Sledoval som kruh so sukami. Rozhodca prejavil maximálnu úctu k vystavujúcim, k sukám mal veľkú dávku trpezlivosti ( bola tam jedna hryzavá suka, ktorá ani na druhýkrát sa nedala odmerať a pozrieť zuby). Kontakt s publikom bol veľmi dobrý. Hodnotenie považujem za veľmi objektívne. V zákulisí neboli žiadne šumy. Nebol som do konca ( moja suka nepostúpila do finále). Myslímsi, že na tejto výstave sa prezentovalo to nádejné a najlepšie v chove slovenského kopova. Počasie prialo, verím, že táto akcia sa zopakuje aj o rok.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.132 sekúnd

Partneri

Kto je online?

Práve tu je 174 návštevníkov a žiadni členovia on-line