slovenský kopov

pred 15 rokmi 2 mesiacmi #46433 od PavolSustek
Odpoveď od PavolSustek na tému slovenský kopov
VELMI PEKNE DAKUJEM ZA INFORMACIU LEN MI JE LUTO žE SOM SA NEMOHOL ZUčASTNIť NA TAKEJ VEľKEJ AKCII EšTE RAZ VDAKA. PRAJEM DOBRU NOC.:I

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 2 mesiacmi #46454 od martin203
Odpoveď od martin203 na tému slovenský kopov
Pavol, prosim, prepni si uz tu klavesnicu ( Caps Lock )

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 2 mesiacmi #46459 od mrusnak
Odpoveď od mrusnak na tému slovenský kopov
Na zrátanie pekných a nádejných jedincov stačili prsty dvoch rúk, aj ked som to troška prehnal s tým počtom, ale dajme tomu.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 2 mesiacmi #46474 od pollo
Odpoveď od pollo na tému slovenský kopov
NO NIE VšETCI SME KRASAVCI A TAK ISTO TO CHODI U TýCH NAšíCH PSíKOV A MOžNO NA BUDUCE BUDU VšETCI CACIBACI. KOPOVOM ZDAR.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 2 mesiacmi #46490 od mrusnak
Odpoveď od mrusnak na tému slovenský kopov
ved hej...

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 2 mesiacmi #46498 od pollo
Odpoveď od pollo na tému slovenský kopov
:)Teraz sa vyradili ty menej pekny neboj nič na Europe aSvetovke to bude frkot sami ,šampion, nech zapad vidí že nam rastu sami šampioni.:]:]:]

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 2 mesiacmi #46499 od PavolSustek
Odpoveď od PavolSustek na tému slovenský kopov
Dakujem budem sa snažiť .

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 2 mesiacmi #46509 od martin203
Odpoveď od martin203 na tému slovenský kopov
Vdaka :)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 2 mesiacmi #46533 od pollo
Odpoveď od pollo na tému slovenský kopov
CITA77 ta co uz si naparil suku statým Hílkom ta cobulo to drahééé.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 1 mesiacom #46646 od cita77
Odpoveď od cita77 na tému slovenský kopov
Ano, naparil, len aby to vyšlo, drahé to nebolo, majitel nie je odkázaní na to čo mu vyskáče jeho pes;)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 1 mesiacom #46665 od pollo
Odpoveď od pollo na tému slovenský kopov
A ked je niekto milionar no tak si to može dovolit aj vrecko granuli alebo z lasky bílžnemu len nech tito vidari aspon nebubeš mat nudzu o odbyt :[:[

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 1 mesiacom #46724 od pito
Odpoveď od pito na tému slovenský kopov
Páni počul som , že na výstave v Nitre nebude chovný zvod.
<br/>Kto vie niečo o tom ? Prihlásil som tam psa a teraz nič, bez chovného zvodu. Prečo?
<br/>Keby som to vedel tak tam ani topánky nebudem drať.
<br/>Na webovej kopoviarskej stránke je pritom napísané ,že chovné zvody budú súčasťou výstav psov pod SPZ aSKJ. Tak ako to je?;/

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 1 mesiacom #46728 od flora
Odpoveď od flora na tému slovenský kopov
Chovný zvod bude na Špeciálnej výstave v Dvoriankach a na Európskej výstave v Bratislave. Ako je to napísané aj na stránke www.slovensky-kopov.sk [/] www.slovensky-kopov.sk .

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 1 mesiacom #46732 od pito
Odpoveď od pito na tému slovenský kopov
To je ta ústretovosť klubu , aby nemuseli cestovať ludia a čo najviac bolo prenich najlepšie.:]
<br/>A prečítaj si ešte raz čo je na stránke. Čo plánoval pán ex tajomník Ševc terajši poradca chovu pre východ.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 1 mesiacom #46734 od ivanhoe
Odpoveď od ivanhoe na tému slovenský kopov
Pito, medový motúz nám potiahli pred nosom vo Zvolene. Pre nás zo stredu tá jedna akcia stačí a ak naozaj chceli propagovať Sk, prečo zrušili také akcie ako je Sielnica? Veď tá akcia spåňa všetky predpoklady na prezentovanie národného plemena medzi poľovníkmi. Tam sa zúčastňujú ľudia, rozhodcovia čo pre slovensku kynológiu dlhé roky už niečo znamenajú.(nie takí, čo sú rok, dva v klube, a ľahostajne príjmu zodpovedné funkcie, avšak v kynológii doteraz málo dokázali).
<br/>Pito, ešte jedna kuriozita, plánovať a navrhovať títo chlapci budú, ale rozhodovať bude sám LENON! Len oni to ešte nevedia :];).

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 1 mesiacom #47284 od Grizzly999
Odpoveď od Grizzly999 na tému slovenský kopov
A koľko akcií Vám zo stredu treba, resp. koľko Vám bude stačiť??? Robíme to pre naše národné plemeno, ktorým sa hrdíme, alebo pre tých Vašich &quot;Zaslúžilých kopoviarov&quot; čo sa chvália dlhoročnou prošpešnou prácou pre SK. Ak chcete prezentovať pánov, ktorých tu opisujete tak kde je problém, urobte si na Sielnici výstavu aj zvod v triede &quot;zaslúžilý kopoviar&quot; a máte po probléme. A poďme konečne k tým zásluhám oných pánov - Tunelárov:tak napr. poštovné za pozvánky a zmysluplné literárne diela zaplatené zo súkromného vrecka?!!! ale klubového, nie ako uviedol MVDr. Siládi, ak by systematická a fungujúca evidencia členov klubu spojená so serióznym zaúčtovaním platieb členského a zápisného existovala tak nevidím problém v jej delimitácii novozvolenému matrikárovi, všeobecne je tu problém v odovzdaní zverenej agendy, zrejme si tý zaslúžilí páni najali archivárov a od skončenia mimoriadnej konferencie na ničom inom nepracujú, len aby ju seriózne po 21 rokoch odovzdali, zvlášť archivácia písomnosti o kontrolách DR (povinnosť archivovať 10r.), DR v SPZ vykonávajú kontrolu účtovných dokladov min. 2x do roka! ak existovali problémy s predložením potrebných dokladov tak by bolo vhodné o týchto veciach informovať na konferencii a nie ak sa zistí, že nám tečie do topánok tak odídeme a nesplníme si ani povinnosť informovať o činnosti DR konferenciu a to pred zrakmi predstaviteľov ústredia SPZ To sme si urobili reklamu! Je tu toho viac čo treba povedať, verím že tí mladí chlapi si nenechajú radiť od Vás bývalých LENONOV, nedajú sa odradiť situáciou, ktorú ste im pripravili a konečne sa začne CELÝ klub zaoberať chovom a zušľachťovaním SK, Ďakujem za pozornosť

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 1 mesiacom #47286 od ivanhoe
Odpoveď od ivanhoe na tému slovenský kopov
Ja od Teba mám trochu odlišné názory. Pred tými, čo 21 rokov šľachtili naše národné plemeno dvíham klobúk. Že robili chyby, je to samozrejmé, ten kto robí, robí aj chyby, ale je to na ich svedomí. Chyby tu zázračne boli prepáčené práve tým, ktorím by bolo najviac čo vytýkať. V mojom príspevku som neprezentoval žiadnych pánov, ani tých mladých chlapcov riadiť, ani odradiť nechcem. Postupom času sami si zistia, či majú na to dosť skúseností. (prvé prognózy tomu nenasvedčujú)
<br/>Za Sielnicu veru je škoda, lebo najväčšia korona sa zúčastňuje práve na tejto akcií. Ty by si rozdával vyznamenania, ja oproti Tebe by som PREZENTOVAL naše národné plemeno. Nestačí totiž ukazovať naše nár.plemeno pred predstaviteľmi ústredia SPZ. Veď oni toto plemeno možno ani nevlastnia. ;)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 1 mesiacom #47294 od matulkoh
Odpoveď od matulkoh na tému slovenský kopov
aspon sa podpis ty zuslachtovatel plemena.
<br/>
<br/>Matej Hrasko

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 1 mesiacom #47430 od Honey
Odpoveď od Honey na tému slovenský kopov
Uz by si mohol prestat s tym osocovanim mladych ludi.Ake prognyzy?Ved len teraz zacali a taky (skuseny)ako ty ich naramne podporuju.Mozno by si bol prekvapeny kolko psov na svoj vek uz maju predvedenych na skuskach niektori z nich.Vadia ti stary aj mlady asi by si tam mal ist ty a konecne bude klub v poriadku.8o

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 1 mesiacom #47431 od Honey
Odpoveď od Honey na tému slovenský kopov
Skus porozmyslat preco mladi a stari s (y)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.144 sekúnd

Partneri

Kto je online?

Práve tu je 362 návštevníkov a žiadni členovia on-line