slovenský kopov

pred 15 rokmi 3 mesiacmi #45667 od marujan
Odpoveď od marujan na tému slovenský kopov
Dobrý, deň! Pán Siládi. Mohol by som Vás poprosiť o váš e-mail? Mam na vás pár otázok. A nechcel by som to rozoberať na tomto fóre. Ak Vám to nebude robiť problém. Ďakujem s pozdravom Kopovom zdar!
<br/>Maruščák Ján

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 3 mesiacmi #45671 od Robin1
Odpoveď od Robin1 na tému slovenský kopov
Ja som len zvedavý, akým smerom sa poberie klub SK po konferencii, keď k slovu sa dostanú novopečení členovia, ktorí sa v klube ocitli ani sami nevedia ako, a už sú nominovaní na konferenciu ako delegáti. Toto by malo pomôcť napredovaniu SK????
<br/>PÁN PREDSEDA, možno Vám takýto členovia by vyhovovali najviac do nového výboru?! Dúfam ale, že ozajstní kopoviari, ktorý to s kopovom myslia vážne - čí sú to z východu, západu alebo stredu, nenaletia Vašim mocenským hrám, a výbor budú voliť tak, aby neuškodili nášmu národnému pokladu, čo sme zdedili po našich PREDKOV PÁNOV KOPOVIAROV! ;/

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 3 mesiacmi #45689 od rastosi
Odpoveď od rastosi na tému slovenský kopov
Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.;)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 3 mesiacmi #45690 od marujan
Odpoveď od marujan na tému slovenský kopov
Dakujem! ;)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 3 mesiacmi #45694 od renco
Odpoveď od renco na tému slovenský kopov
Pán redaktor,ďakujem za Vaše vyjadrenie,potešilo ma.Prajem veľa zdaru v práci.
<br/>Ľubomí Renčo

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 3 mesiacmi #45699 od energy
Odpoveď od energy na tému slovenský kopov
Cakal som od vas taku reakciu.CO dodat trafena hus zagagala.Viete to vy a viem to ja.Mozno sa niekedy o tom porozpravame zoci do oci a chcem vydiet aky mate charakter a ci aj potom budete zapierat.Dufam ze sa neurazite lebo nemate za co

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 3 mesiacmi #45703 od nimrod15
Odpoveď od nimrod15 na tému slovenský kopov
Z tohto osočovania čo som videl a čítal na tejto stránke je mi na bliti,, vážne poznám niektorých s Vás , pán Siládi je asi najlepší veterinár v širokom okolí Zvolena a musím uznať do psov sa vyzná, je to odborník a veľakrát pomohol mojím priateľom. Čo sa týka témy kšeftov a preferovania psíkov svojich známych, ono sa to dialo deje aj diať bude,,,, a je to na škodu plemena, keď o kvalite psa rozhoduje chovateľ a jeho kamaráti z mokrej štvrte a nie jeho schopnosti a ostrosť,je na zaplakanie keď sa dojdete pozrieť na nejaké skúšky a psíky chválené po celom slovensku, nemôžu dobre pracovať lebo sú dezorientované z množstva zvery,,, v revíri (to je skutočný prípad zo sighetovho memorialu asi tak z pred 3-4 rokov ktorý sa konal vo vojenských lesoch a majetkoch v Pliešovciach) a v oplotku pri diviakoch sa tvarili ako izbove Čivavy hmm to je smutne,, preto lebo sa z kopova stáva domáci punťo,,, vhodný na nosenie papúč,, a novín , a ten pán čo to povedal tu prispieva pravidelne,, je nemysliteľne aby memorial vyhral jazvečik,,,, tak si paní spytujte svedomie kam ste toho kopova až dostali ,,,

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 3 mesiacmi #45709 od cimbalik
Odpoveď od cimbalik na tému slovenský kopov
To v[r]y[/r]diet

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 3 mesiacmi #45715 od flora
Odpoveď od flora na tému slovenský kopov
Ďakujem, že ste upozornili na chybu na stránke slovensky-kopov.sk :) Ten štandard bol odpísaný z knihy Slovenský kopov v praxi. Dúfam, že teraz je to už správne :liar:

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 3 mesiacmi #45716 od jojinek
Odpoveď od jojinek na tému slovenský kopov
Ďakujem a zostávam s pozdravom.
<br/>
<br/>J.H.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 3 mesiacmi #45718 od jojinek
Odpoveď od jojinek na tému slovenský kopov
Prajem dobrý podvečer kolegovia. Obraciam sa na Vás s prosbou: v piatok ma príde pozrieť kamarát so Slovinska, ktorý má záujem o kúpu šteniatka - sučky AJD s PP. Budem rád, ak mi niekto s týmto pomôže, prípadne ma kontaktuje. (na www.hilkovchov.sk je na mna kontakt). Ja Vám dám následne kontakt priamo na kamaráta do Slovinska a s ním sa môžete dohodnúť na podmienkach.
<br/>
<br/>Ďakujem za prípadnú pomoc, aj keď to zrejme nepatrí do tohoto fóra.
<br/>
<br/>S pozdravom Jozef Hílek

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 3 mesiacmi #45721 od abba
Odpoveď od abba na tému slovenský kopov
Ja som, neupozorňoval na chybu v štandarde, ale na chybu v bonitačnej tabuľke.
<br/> V každej mne dostupnej literatúre a net stránkach je ideálna výška psa 46 cm, suky 43 cm, chcem vedieť z akého zdroja máte 47-49 a 43-44.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 3 mesiacmi #45740 od Robin1
Odpoveď od Robin1 na tému slovenský kopov
Vidíš, toho, čo sa vyzná a rozumie tomu, pomaly p. predseda vytláča z výboru!! Čo sa týka pravej ruky na výstave, ten pes by to určite zvládol aj bez nej .;):]

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 3 mesiacmi #45758 od kobra021
Odpoveď od kobra021 na tému slovenský kopov
Podľa môjho názoru by mal mať zanietený kynológ v prvom rade zaplatené načas členské v klube.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 3 mesiacmi #45760 od zalesak
Odpoveď od zalesak na tému slovenský kopov
toto je už na jeho svedomí, ale každý môže pozabudnúť nie? A vyťahovať či má, alebo nemá načas zaplatene členske by som nerobil čo ak už nechcel byť v klube? :x:x:x To neznamena že nemôže byť zanietený kynológ.
<br/>
<br/>Inak ten tvoj nick nieje najštastnejšie riešenie :]:]:]:]:x:x:x:x:x pozri si forum.:D:D:D

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 3 mesiacmi #45789 od johny
Odpoveď od johny na tému slovenský kopov
Veľmi ma zaujíma aj to, ako sa delegáti na konferencii vysporiadajú s delegovanými platiteľmi členského, ktorých ale do klubu neprijal výbor (článok 9 písmeno e) stanov KCHSK) a teda nie sú riadnymi členmi klubu. Napriek tomu sú na kandidátke na konferenciu ako delegáti s hlasom rozhodujúcim. A že ich nie je málo.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 3 mesiacmi #45795 od DKo
Odpoveď od DKo na tému slovenský kopov
napr. ich môžu prijať priamo na konferencii a basta fidli inými slovami tam kde sa riešia veci z pozície sily, tam je možné všetko a znásilňovanie stanov k obrazu svojmu nie je v slovenskej poľovníckej kynológii žiadna novinka

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 3 mesiacmi #45832 od prepalov
Odpoveď od prepalov na tému slovenský kopov
Keď som tento problém s novými 106-tími členmi predniesol na KR v Blave, dostál som pohotovú odpoveď od p. Štefíka a p.Jursu. Požadovali od nás zápisníce z výboru KCHSK, v ktorých sú menovite prijatí doterajší členovia. Na výboroch klubu sa doteraz menovite nikto nepríjmal. Matrikár klubu prijmal prihlášky ako aj platby za zápisné a členské a na základe toho mu bol vystavený čl. preukaz a pridelené identifikáčne číslo.Na každom výbore nás informovál o týchto nových členoch a o stave členskej základne. Tento system tu fungoval celých 20 rokov. Zrazu sa nám tu podivným spôsobom objavilo nových 106 členov , ktorí doteraz neboli na výbore prejednávaní a nebolo im pridelené identifikačné číslo.
<br/> Na základe toho, že v zápisniciach sme doteraz menovite neprijímali členov, pán Jursa spochybnil platnosť doterajších 300 členov klubu
<br/> a prehlásil, že mi vlastne ako klub neexistujeme. Pán Štefík mi položil otázku, že mu vari nechcem povedať ,že aj on je neplatným členom KCHSK? Tak tu je jednoduché vysvetlenie ako ľahko sa dajú porušovať platné smernice a stanovy klubu.
<br/> Máme tu však aj zavážnejšie priestupky. Medzi delegátmi sú členovia, ktorí si do termínu 17.2.2009 nezaplatili členské a dokonca jeden delegát z Košic bol &quot;omylom&quot; zamenený. Kde sú zápisníce zo spádových schôdzi?Prečo boli zverejnené len niektoré?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 3 mesiacmi #45841 od johny
Odpoveď od johny na tému slovenský kopov
A je v tých zápisniciach zmienka o prijatí nových členov? Nikde v stanovách nie je že sa to robí menovite, len že to robí výbor. Ak zápisnica obsahuje bod Prijatie nových členov klubu, tak je všetko v súlade so stanovami. Aspon podľa mojho sedliackeho rozumu. Ale týchto nových členov výbor neprijal vôbec, lebo mu ich zoznam nebol predložený. Ospravedlním sa ak sa mýlim.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 3 mesiacmi #45846 od prepalov
Odpoveď od prepalov na tému slovenský kopov
Nie, nemylite sa a mám ten istý názor na vec ako aj Vy. Naviac tých 106 členov bolo &quot;prijatých&quot; účelovo, behom dvoch mesiacov, z oblastí Košíc, Michaloviec,Svidníka,St. Ľubovne a Blavy. Zaujmavé bude aj to, koľkí z týchto členov si zaplatia členské aj na budúci rok.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.184 sekúnd

Partneri

Kto je online?

Práve tu je 265 návštevníkov a žiadni členovia on-line