slovenský kopov

pred 15 rokmi 1 mesiacom #47440 od martin203
Odpoveď od martin203 na tému slovenský kopov
ja si myslim, ze do neba volajuce hrubky sa snazis premalovat predstieranou kreativitou a co sa tyka Vasho noveho spolku, tak je to dominantny a prevladajuci jav (nazor pozorovatela zvonka)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 1 mesiacom #47471 od moony
Odpoveď od moony na tému slovenský kopov
Neviem či niečo dobré zostalo v našej krajine. Stálo by na zváženie sa skontaktovať so švédskym králom a možno on bude vedieť o nejakých šteniatkach. Alebo skús sa spýtať podpredsedu a on Ti dá určite kontakt, lebo vývoz chovných jedincov do tej krajiny riešil on. A to som sa dopočul, že jednému chovateľovi so Slovenska sprostredkoval predaj za pár drobných s porovnaní s tým čo ho predal a nechal mu potom ešte aj zaplatiť vývozný poplatok. 8-L 8-L 8-L Ale mohli by nám zodpovední páni výborníci ozrejmiť, či už sú vysporiadané peňažné podlžnosti v klube za tieto vývozy. 8o 8o 8o

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 1 mesiacom #47472 od Akela
Odpoveď od Akela na tému slovenský kopov
Nebudem sa miešeť do problémov vo Vašom klube, ktorým ani nerozumiem, ale po šteniatkach akoby sa zaprášilo. Nechcem kupovať šteňa zo Švédska, je to kus ďalej ako za kopcom...

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 1 mesiacom #47474 od rastosi
Odpoveď od rastosi na tému slovenský kopov
Záleží ako ťa to tlačí niekedy na zaujímavý vrh je treba radšej počkať.
<br/>Teraz sú aktuálne vrhy na kopoviarskej stránke , ale ak by si chcel čakať teraz bolo celkom zaujímavé párenie z Argo Kerenova a Brita Dobročajka je dva týž. po párení.Drobná rada nehľadaj šteňa od dobrého kopoviara , ale slušných rodičoch a predkoch.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 1 mesiacom #47476 od rastosi
Odpoveď od rastosi na tému slovenský kopov
Ja som netušil , že p. Hílek ml. vyváža psov do Švédska .
<br/>Moony zatiaľ len rýpeš a pod. písal si čo všetko vieš a čo vykričíš ani do Nitry si neprišiel a ani do LIpt. Hrádku , aby všetci vedeli čo a ako. Čestný chlap keď povie A povie aj B a neskrýva sa.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 1 mesiacom #47480 od DKo
Odpoveď od DKo na tému slovenský kopov
Súčasný švédsky kráľ nepotrebuje kopova, za to potrebujer extra latrínu. Kto neverí nech sa opýta obyvateľov mestečka www.planetware.com/sweden/amal-s-dls-am.htm[/]Amal 8-)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 1 mesiacom #47483 od DKo
Odpoveď od DKo na tému slovenský kopov
Rasťo, nie že by som chcel nejako extra zabŕdať, len si myslím, že slušný chovateľ je oveľa lepšou zárukou slušných rodičov, ako nejaké výsledky skúšok resp. výstav :x

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 1 mesiacom #47489 od rastosi
Odpoveď od rastosi na tému slovenský kopov
No áno aj nie ja by som 50 na 50 . Nechcem hádzať všetkých do jedného vreca , ale v poslednom čase mám skúsenosti , že ten ozaj pracovný materiál sa vôbec neprezentuje a nemá záujem vychádzať na povrch. Dosť často sa stretávam na skúškach s tým , že kvalitné psi po skúške nepokračujú v uchovňovaní , alebo prezentovaní , ale si tak po tichu nažívajú a stretneš ich len náhodou pri poľovačkách a tie menej od prírody obdarované , ale dobre vedené sú potom v popredí. Tak preto som písal , aby pozeral rodičov a predkov ďalej nie len chovateľa.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 1 mesiacom #47495 od zalesak
Odpoveď od zalesak na tému slovenský kopov
určite mu radíš dobre a ešte by stalo za popozeranie ake vysledky maju štence po tých rodičoch ak to iekde klub zaznamenáva. A až potom si kúpiť šťeňa.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 1 mesiacom #47498 od pollo
Odpoveď od pollo na tému slovenský kopov
Moony netriafaj sa do pánaHilka neviem odkial si ale ja osobne by som mal strach lebo to je silný a vplivný muž a ma kontakty až do nebies, aby si nebol nemilo prekvapeny ved kto má peniaze má aj ,,M OC,,tak prosím neohovaraj.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 1 mesiacom #47502 od Jaro
Odpoveď od Jaro na tému slovenský kopov
Som sa dobre pobavil :]:]:]

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 1 mesiacom #47505 od cimbalik
Odpoveď od cimbalik na tému slovenský kopov
Viktor, dobre píšeš, toto zatiaľ zaznamenával len Ferko, ale ako isto vieš, je to pre dnešných &quot;kopoviarov&quot; už starý a neschopný poradca chovu...

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 1 mesiacom #47506 od moony
Odpoveď od moony na tému slovenský kopov
Hups nemyslel som Hílka, ale myslel som predchádzajúceho podpredsedu. Osobne ho ani nepoznám a pravdupovediac je mi to jedno kto to je a čo to je. 8-L 8-L 8-L Možno tí ktorí ho poznajú vedia čo to je zač. Zrejme aj ty, že?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 1 mesiacom #47507 od zalesak
Odpoveď od zalesak na tému slovenský kopov
pozri Štefan oni viac dospeju a časom pochopia čo robili zle a čo dobre len aby to nebolo neskoro.:x:x:x

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 1 mesiacom #47598 od Podkarikasom1
Odpoveď od Podkarikasom1 na tému slovenský kopov
Štefan, jeho nástupca sa bude hľadať veľmi dlho.;)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 1 mesiacom #47637 od fridrich
Odpoveď od fridrich na tému slovenský kopov
Ano máš pravdu na východe rastú samý šampioni a diviačiari,ale len na papieri v praxi
<br/> sú to psy rovnajúce sa nule.Otázka prečo chlapi z východu zháňajú psy zo stredu a západu hoci na východe je šteniat dosť.Porozmýšlaj a daj si odpoveď.Kopovom zdar.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 1 mesiacom #47643 od pollo
Odpoveď od pollo na tému slovenský kopov
Ja už som si nanom papulu nabil a ná sledky su tvrde čo budem polovník nasledky budem cítiť iked hovorí že on nič on muzikant, prislovie vraví hlupí sa učí na svojích chybách mudry na cudzích.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 1 mesiacom #47645 od pollo
Odpoveď od pollo na tému slovenský kopov
To máš pravdu ja mám teraz suku z východu a už sa teším na Divačiara ale do 60tky to asi nestihnem atak na Zahorí bude len jeden šampion a divačiar,ale nech sa teší ja by som sa radšej hanbil mať samé prvé ceny a psa hladať v cudzom revíre pol dna, však videl to aj velky ,,Manituu,,Jevčák iba medzi nami bolo to na DS naVrbovciach v roku 2008 ked zdrhol z odloženia tak ho radšej odvolal a odišli aj sJevčakom a nevadilo že bol Jevšák rozhodcom, len by bolo zaujimavé kto ho posudzoval kto sa pod tie vysledky podpísal,čoto takto preveriť čo vy nato paní kolegovia.Kopovom zdar.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 1 mesiacom #47651 od ivanhoe
Odpoveď od ivanhoe na tému slovenský kopov
Okolo tohto psa je veľa ??????????? /Jovsa,Vrbovce/Dúfam že má aspoň 2 ha oboru.Alebo ešte nie je v chove ?:liar:

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 1 mesiacom #47652 od Jaro
Odpoveď od Jaro na tému slovenský kopov
www.slovensky-kopov.sk/index.php?ID=52 [/]Nakukni sem, urcite tam najdes odpoved na tvoju otazku. ;)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.205 sekúnd

Partneri

Kto je online?

Práve tu je 187 návštevníkov a žiadni členovia on-line