slovenský kopov

pred 15 rokmi 2 mesiacmi #45958 od energy
Odpoveď od energy na tému slovenský kopov
Nebol som na konferencii ,ale dostali sa mi informacie. Dopadlo to tak ,ako chcela vecsina.Pan Jevcak zostal predseda a ja osobne som rad, ze vyhral rozum .Dufam, ze aj vy ostatny ,ktory ste sa podielali na nezmyselnom osocovani pochopite ,ze ste len boli zavadzany urcitou zaujmovou skupinou, ktora vam podavala same dezinformacie.Podla mojich informacii sa vybor riadne omladil mladymi ludmi ,ktory nie su zasiahnuty minulostou.Dufam ,ze to teraz pojde ako ma aj ked si myslim, ze to osocovanie neskonci a zaujmova skupina bude aj novemu vyboru hadzat polena pod nohy ,ale my clenovia ,ktory mame chut pracovat s tymto vynikajucim plemenom musime drzat spolu a neriesi ludske spory, ale venovat sa psom.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 2 mesiacmi #45960 od DKo
Odpoveď od DKo na tému slovenský kopov
Energy, mne sa zdá, že si sa prráve dopustil osočovania aj ty. Ale kašlime na to. Skôr ma zaujíma ako to s kopovom vidíš ty. Ako vidíš budúcnosť plemena a spôsoby realizácie. Skús napísať niečo konkrétne a ušetriť toto fórum všeobecných fráz.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 2 mesiacmi #45962 od moony
Odpoveď od moony na tému slovenský kopov
Keď som sa dnes ráno dozvedel ako dopadla včera konferencia, tak som od radosti zobral vnuka na prechádzku s prvou zastávkou pred krčmou, kde som si dal prípitok na počesť a moju radosť ako to dopadlo. Je pravda, že "mládych" pánov v našom výbore nepoznám, ale z celého srdca im želám veľa úspechov v pokračovaní a najmä napredovaní nášho klubu. Chlapci veríme Vám. Zdar kopovom...

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 2 mesiacmi #45961 od jager
Odpoveď od jager na tému slovenský kopov
Podľa môjho názoru, ty nie si aktívny kynológ a o psoch by si si mal doplniť informácie a najlepšie tak, že budeš snimi pracovať. Koľko psov si vychoval a aj úspešne predviedol? AAO
<br/>M. Učeň

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 2 mesiacmi #45963 od jager
Odpoveď od jager na tému slovenský kopov
A takto to dopadne, keď sa čaká na vysledok.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 2 mesiacmi #45964 od DKo
Odpoveď od DKo na tému slovenský kopov
Chvíľu mi trvalo prísť na to, ako si prišiel k tej trefnej prezývke. Zajta si môžeš dať ďalší na mladých a ambicióznych managerov, ktorí si zaboha vedia a nechcú nepriznať žiadnu chybu.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 2 mesiacmi #45966 od moony
Odpoveď od moony na tému slovenský kopov
Pozri do zrkadla a v plnej paráde uvidíš tú povestnú trefnú tvár...

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 2 mesiacmi #45970 od moony
Odpoveď od moony na tému slovenský kopov
...alebo, keď priebeh nejde podľa predpokladov, tak sa radšej v polovici konferencie postavíme a odídeme.... :x :x :x :x 8-L 8-L 8-L

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 2 mesiacmi #45973 od ferinko
Odpoveď od ferinko na tému slovenský kopov
Len aby aj Tvoja radosť bola aj o dva roky a kde bude slovensky kopov :]:]:]

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 2 mesiacmi #45975 od ferinko
Odpoveď od ferinko na tému slovenský kopov
Konferencia dosadla v prospech Jevčákových podvodníkov:x

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 2 mesiacmi #45978 od Robin1
Odpoveď od Robin1 na tému slovenský kopov
Podľa p. Jevčáka by bolo vhodné, zrušiť aj PID-forum !! On si nevšimol ,že je už demokrácia.:{ Výrok z mimoriadnej schôdze.:[:]

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 2 mesiacmi #45979 od Jaro
Odpoveď od Jaro na tému slovenský kopov
Nech napise pan Jevcak svätemu Mikulasovi :]:]:]:]:]:]

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 2 mesiacmi #45981 od Smejko
Odpoveď od Smejko na tému slovenský kopov
Predseda:
<br/>p.Jevčák
<br/> Výbor:
<br/>p.Hýlek
<br/>p.Babej
<br/>p.Chabada
<br/>Mvdr.Petro
<br/>Ing.Pilát ml.
<br/>p.Ševc
<br/>p.Majerský
<br/>p.Vetrák
<br/>Ing.Pavelka
<br/>p.Hudák
<br/>Doz.rad:
<br/>p.Hyrňák
<br/>p.Kuruc
<br/>p.Lapej
<br/>Ak náhodou moj zoznam nie je plný alebo je nesprávny,vopred sa opsravedlňujem vzhľadom na to ,že informácie mám z nemenovaného zdroja.
<br/>Takto BY MAL vypadať nový výbor KCHSK!!!:)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 2 mesiacmi #45988 od ivanhoe
Odpoveď od ivanhoe na tému slovenský kopov
Ktorý Hýlek???????? Dúfam že nie ten, komu na SD po tom, čo vyhral Putovný pohár, psík z miesta odloženia odišiel 13 krokov aj 35 centimetrov, a bol rád, že bol hodnotený známkou 2?
<br/>No páni, klobúk dole, pekná práca! :-o

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 2 mesiacmi #45997 od PavolSustek
Odpoveď od PavolSustek na tému slovenský kopov
ja pani poznám pána Ing. JOZEFA HíLKA st. aIngJOZEFA HíLKA ml STýMI KROKMI PROSíM NEPREHáNAJ KTORí ROZHODCA BY TO DOVOLIL VELMI POCHYBUJEM žE BY RISKOVAL LICENCIU.A AK SA TAK STALO PROSíM UVED MENO ABY SA VEDELO KTO JE TAKý ODVAžNý žE SI DOVOLI PORUšOVAť SKUšOBNý PORIADOK.A KED TO MYSLITE DOBRE S KOPOVOM PROSíM NESKRýVAJTE SA ZA PREZýVKY A PODPIšTE SA. ALEBO SA HANBITE ZA SVOJE MENO .

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 2 mesiacmi #45999 od DKo
Odpoveď od DKo na tému slovenský kopov
Keď opadnú vášne, možno sa niečo dozvieme aj o budúcnosti kopova a ľudová múdrosť, že všetko zlé je aj na niečo dobré má široké uplatnenie :x
<br/>Ivanhoe, dovolím si tvrdiť, že každý kto má poľovného psa, ho chcel aspoň raz rozdrapiť za predvedený výkon 8-)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 2 mesiacmi #46000 od ivanhoe
Odpoveď od ivanhoe na tému slovenský kopov
Áno máš pravdu , ale potom nech má každý rovnaké podmienky !! Známka 0 z odloženia už podľa sk.por. psa neoprávňuje do 2. ceny! Kto tam posudzoval ??? Pekná práca !!!!!!!!!:[

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 2 mesiacmi #46001 od ivanhoe
Odpoveď od ivanhoe na tému slovenský kopov
Pán Hílek dal sám informácie: &quot;Na disciplíne odloženia ma posudzoval rozhodca pán Štefan Viskup. Od psíka sme odišli po odložení 97,5 kroka. Psík z miesta odloženia odišiel 13 krokov aj 35 centimetrov. Hodnotený som bol známkou 2&quot;
<br/>Druhý rozhodca ostal tajomstvom.
<br/>:]

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 2 mesiacmi #46011 od cita77
Odpoveď od cita77 na tému slovenský kopov
To o tom odložení a následnom odchode psa p. Hílka ml a ohodnoteniu známkou 2 je pravda,nakolko som tam pri tom bol ale to boli len obyčajné SD.Pred dvomi rokmi na MAR v Chtelnici odišla suka -neskôr víťazka memorialu z volného odloženia na vzdialenosť asi 1O m a po hlasitom poveli vodiča zostala na mieste a táto suka bola hodnotená pánmi rozhodcami z výboru klubu známkou 3 aby bola v I.c., pritom nikomu z rozhodcov nevadilo že to všetci z vodičov vydeli včetne mňa a ked som na to upozornil, tak mi bolo zo strani jedného rozhodcu povedané, že ja by som tu hádam nechcel posudzovať ved oni sú páni rozhodci, na čo som potom aj odstúpil zo súťaže, takých prešlapov tam bolo zo strany rozhodcov viacej a to je memorial a nie nejaké okresné skúšky. Ja p. Vyskupa poznám roky a keby bola na slovensku len polovica takých odborne zdatných a prísných rozhodcov na SD tak na slovensku by bolo min. o 1/3 menej polovne upotrebytelných pso zo SD čo by len chovu pol. psov aj SK len prospelo.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 2 mesiacmi #46014 od pito
Odpoveď od pito na tému slovenský kopov
Pán Eliáš žartujete nebolo to ešte viac? To je sila. Tí rozhodcovia to sú , ale teda prasatá.:liar:
<br/>Ja by som tej suke zobral titul.:x

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.141 sekúnd

Partneri

Kto je online?

Práve tu je 262 návštevníkov a žiadni členovia on-line