slovenský kopov

pred 15 rokmi 1 mesiacom #47663 od energy
Odpoveď od energy na tému slovenský kopov
Vidim ze nemas vobec prehlad o psoch na vychode a info o tom ,ze vychodniari hladaju kop na strede ha ha odkial to mas.Prave naopak niektori skuseni psickari nechcu ine jedince len z vychodu a su s nimi velmi spokojni.Pes za nic nemoze to si uvedom a nezasluzi si osocovanie koli tomu odkial je.A to rozdelovanie slovenska na vychod a zapad sa asi neskonci co je fakt smutne.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 1 mesiacom #47665 od DKo
Odpoveď od DKo na tému slovenský kopov
Energy, ale rozdelenie Slovenska na východ a stred a západ vyhovuje klubu, minimálne jeho súčasnému vedeniu, www.slovensky-kopov.sk/index.php?ID=70[/]pozri

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 1 mesiacom #47666 od moony
Odpoveď od moony na tému slovenský kopov
Joj priatelu aj ja som sa popálil... Najprv keď mi dali podpísať petíciu, potom keď kšeftoval s kamarátovim psom do švédska atď. To správne vystihuješ, že on nič on muzikant. Ale aj tak by ma zaujímalo kto zaplatí napr. za tie pozvánky čo nám poniektorým poslal na konf. A nie jednu , ale trojmo!!! :{ :{ :{

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 1 mesiacom #47686 od ivanhoe
Odpoveď od ivanhoe na tému slovenský kopov
Stále plačeš za pár halierov, prečo už konečne nepíšeš aj o výdavkoch ako /Jovsa, Mem.Renča/.Alebo to už neboli naše peniaze ?:{;)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 1 mesiacom #47726 od moony
Odpoveď od moony na tému slovenský kopov
Ako pre koho pár halierov priateľu. Vidím že trocha skromnosti by ti isto nauškodilo. Ja mám písať o výdavkoch???!!! A čo ja som bol vo výbore??? Áno máš pravdu boli to peniaze nás všetkých. Ja neobhajujem ani jednu a ani druhú stranu. Ja som písal že nech sa to celé vyčistí a bol by možno pokoj. ;/ ;/ ;/

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 1 mesiacom #47743 od ivanhoe
Odpoveď od ivanhoe na tému slovenský kopov
Podľa tvojich príspevkov Ty čistíš iba jednu stranu. Ešte k tomu Švédsku, možno za pár rokov budeš rád, že tam máme kopovy.
<br/>Tomu pánovi, kto sprostredkoval predaj kopovov, to patrilo k pracovnej náplni vyplývajúc z jeho funkcie. ;)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 1 mesiacom #47766 od Honey
Odpoveď od Honey na tému slovenský kopov
Fuuuha citas co pises.Fakt by sme sa mu mali vsetci podakovat:]

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 1 mesiacom #47767 od moony
Odpoveď od moony na tému slovenský kopov
:] :] :] tak toto čo si napísal ma pekne pobavilo. Veď mi o tom všetci dobre vieme, že to bolo jeho náplňou. O tomto ani nikto nepochybuje. ;) ;) ;) A som rád, že ty veľký obhajca veľkého &quot;obchodného manažéra&quot; si to aj takto napísal. Neviem či sa Ti :x alebo Ti to niekto poradil.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 1 mesiacom #47768 od moony
Odpoveď od moony na tému slovenský kopov
Ja by som navrhol tohto psa normálne preskúšať v oplotku pri diviakovi a možno zistíme, že sa ho bojí. A týmj by sa aj dokázalo veľkému šéfovi čo vychádza od neho z chovu. Alebo nech teda niekto napíše či ho videl pracovať s diviakom...;) ;) ;)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 1 mesiacom #47775 od ivanhoe
Odpoveď od ivanhoe na tému slovenský kopov
Mám svoje skúsenosti ktoré som získal za tých pár rokov čo sa venujem kynológii. Pár jedincov som dal aj na export. Na peniaze som nikdy nebol, hoci som ich nikdy nemal na rozhadzovanie, lebo to, čomu sa venujem dnes už stojí nemalé peniaze /len tak pre zaujímavosť, aj teraz ich mám 8 kusov poľ. upotr./, ale na rozdiel od vás, svoje &quot;kšefty&quot; som vybavoval sám, aby som nemusel plakať nad rozliatym mliekom, ako &quot;VY VŠETCI, ktorí tak všetko DOBRE VIETE&quot; moony, tak komu to vlastne podľa Teba radia? Mne to zatiaľ dobre
<br/>
<br/>:x:x:x;)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 1 mesiacom #47785 od pollo
Odpoveď od pollo na tému slovenský kopov
NaVrbovcoch to po takéj ostude radšej vzdal a odišiel stým že si prišiel len zatrenovať ale zabudol čo povedal na zahajení že to uvidíme však sme videli ostuda ako hrom a to týžden po Jovsi ja osobne by som chodil kanalama od tolkej ostudy ked som sa opytal ,,,Velkeho Manituá čo ten výkon že to sa može stat ,ale iba laikom a nie vodičovi ktorý získa na suťaži titul Divačiar páni čo ste rozhodovali v Jovsi tam ale niečo smrdí povedal by basník ale určite nie hnoj vstupte si do svedomia ved to je ostuda ked taký pes predvedie taky výkon pred polovníkmi zCeska Madarska čosi povedia o tom našom národnom poklade.A ta oborka má 50x20m.Mne je jedno či je pes od HAVLA alebo PAVLA ked robí treba ho oceniť ako sa patrí anie mu navaliť samé štvorky apritom je to možno priemerný pes,už sa spametajte robíte ,, Medvediu službu,, kopovom,i celemu klubu.:{:{:{

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 1 mesiacom #47786 od pollo
Odpoveď od pollo na tému slovenský kopov
Ja osobne by som bol zato vsetky skušky čo má v prvej cene to by bol dokaz akto to posudzoval nech sa ukaže či je ten psík taky ,,profík,, alebo je tam len meno vodiča a dla toho sa davaju zámky aked je znamy hlavny rozhodca tak aj poradí ako podať protest aby bol kladne vybavený čo natom že pes nerobil ale je to kamoš tak to treba urobiť . :D:P:{

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 2 týždnami #48057 od PavolSustek
Odpoveď od PavolSustek na tému slovenský kopov
Chlapci kopoviari, tak ako sa darí ,čo už nie je o čom diskutovať!!!

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 2 týždnami #48083 od Lubo1
Odpoveď od Lubo1 na tému slovenský kopov
Vzbura potlacena, tak ako to dopadlo nakoniec? Prosim ziadne pikosky, ale skutocny stav. To co sa stalo u kopoviarov, moze sa sta aj v inych kluboch, preto by bolo mozno dobre ozrejmit pre postrannych aj konecny stav.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 2 týždnami #48119 od pito
Odpoveď od pito na tému slovenský kopov
Čo chete počuť alebo lepšie čítať? Pozrite si kopoviarsku sránku. Suky sa pária ,psi kryjú,šteniatka sa rodia, správy z každej výstavy a akcií sú, chovných zvodov je neúrekom ,výstav ešte viac,chystaných akcií ešte viac všetko ok a všetci sú spokojný. Bolo ako nebolo , teda pardón je ako nebolo. Chyby predchádzajúceho režimu sa priebežne opravujú no proste super. Vrelo doporučujem aj iným klubom.:P

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 2 týždnami #48131 od pollo
Odpoveď od pollo na tému slovenský kopov
Ďakujem Piťo za info je to na šlak trafenie peniaze hýbu aj s kopovami už aby boli volby a dobre narobili chýb a nespreneverili peniažky.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 2 týždnami #48142 od Smejko
Odpoveď od Smejko na tému slovenský kopov
Pito kde bude memoriál A.Renču, aké sú podmienky,nemáš info? :)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 2 týždnami #48150 od pito
Odpoveď od pito na tému slovenský kopov
To vôbec netuším ,v termínovníku spz je myslím okolo 21.11.2009 ,ale či bude a kde neviem, však zatiaľ ani nie je komu treba posielať prihlášky a do kedy. Teda aspoň som sa nikde nedočítal.Ani či bude výber no proste nemám žiadne info. Ale mám podobné akcie do zahraničia ak by si mal záujem. Tie prihlášky sú už asi mesiac aktuálne. Však keď nebude nič doma pôjdeme aspoň vyskúšať šťastie a predviesť naše čierno pálené zlatíčka do zahraničia.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 2 týždnami #48152 od Smejko
Odpoveď od Smejko na tému slovenský kopov
Mám záujem, nečakajme či sa na nás doma vôbec usmeje šťastie, čo ak to dopadne ako Jovsa! ;)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 2 týždnami #48157 od pollo
Odpoveď od pollo na tému slovenský kopov
Ak vieš niečo podrobné a termíny skus napísať možno vtrojke to pôjde lepšie .Ďakujem!!!

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.151 sekúnd

Partneri

Kto je online?

Práve tu je 352 návštevníkov a žiadni členovia on-line