slovenský kopov

pred 16 rokmi 1 mesiacom #35414 od cucka
Odpoveď od cucka na tému slovenský kopov
Lesu zdar, pán Cimbalík!
<br/>Ako sa má Astra? Už máte šteniatka? Dúfam, že je to v poriadku... :)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 1 mesiacom #35420 od bombarder
Odpoveď od bombarder na tému slovenský kopov
Jaj tak potom hej;)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 1 mesiacom #35458 od dusanlegin
Odpoveď od dusanlegin na tému slovenský kopov
Dnes som bol prihlásiť svoju suku na výstavu do Sielnice. Zatiaľ je slabá účasť:{. Kde ste všetci?:x

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 1 mesiacom #35463 od sten
Odpoveď od sten na tému slovenský kopov
slabá účasť zatiaľ je zapríčinená z toho dôvodu že klubová výstava v Sielnici sa vôbec nemala konať. Nakoniec sa niekto rozhodol, že sa bude konať a informácií ohľadom konania KV je málo a klubový spravodaj vyšiel tiež len minulý týždeň

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 1 mesiacom #35470 od dusanlegin
Odpoveď od dusanlegin na tému slovenský kopov
Beriem. Aj to je dôvod. O výstave viem už dávno. Termín bol zverejnený na www.slovenský kopov.sk. (Nie každý má ale prístup na net...). Pre mňa je novinka, že sa výstava nemala konať. To by som sa musel terigať až do Dvorianok.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 1 mesiacom #35482 od Mihalik01
Odpoveď od Mihalik01 na tému slovenský kopov
Treba sa viacej zaujímať aj o chod klubu a zistili by ste prečo nemala byť KV v Sielnici :x:x:x

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 1 mesiacom #35485 od sten
Odpoveď od sten na tému slovenský kopov
ja viem aká je situácia v klube, bol som aj na spádovej schôdzi a zdá sa mi že niektoré osoby vo vedení klubu si myslia že môžu robiť čo sa im zachce. Už sa teším do Sielnice a som zvedavý aká tam bude atmosféra čo sa týka KCHSK.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 1 mesiacom #35490 od dusanlegin
Odpoveď od dusanlegin na tému slovenský kopov
Nie som členom Klubu. Plánujem ním byť až po výstave.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 1 mesiacom #35496 od Fero
Odpoveď od Fero na tému slovenský kopov
Mám 14 mesačného kopova a má na hlave medzi očami hrebienok zo srsti, Je to velký nedostatok ???. Chovateľ od ktorého som ho kúpil mi povedal že nemôže byť preto zaradený do chovu. A ešte mám jednu prosbu. V akom poradí je lepšie urobiť skúšky PF-ky a Duričské ???

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 1 mesiacom #35502 od zalesak
Odpoveď od zalesak na tému slovenský kopov
Ak môžem tak jednoznačne najprv PF a potom SD.;)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 1 mesiacom #35504 od jojinek
Odpoveď od jojinek na tému slovenský kopov
Pozdravujem, na nete som zaroven nasiel specialnu vystavu nasho plemena 8.6.08 v NR. Viete mi niekto poradit ci je to aktualne? Pytam sa preto, lebo 7.6.08 som so svojim kopovom na medzinarodnej vystave v NR.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 1 mesiacom #35507 od Fero
Odpoveď od Fero na tému slovenský kopov
Aj ja som žil doteraz v tom že spravne poradie je PF a potom SD ale chovateľ od ktorého som kupil psa tvrdí opak. Tak som chcel počuť viac nazorov.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 1 mesiacom #35510 od Jaro
Odpoveď od Jaro na tému slovenský kopov
Fero ak mozem tak napisem moj nazor . Priklanam sa k nazoru zalesaka . Na PF mozes psa viest bud ako hlasica , oznamovaca alebo hlasiteho oznamovaca . Stopy sa robia 12 a viac hodin stare . Akonahle je tvoj pes utvrdeny a zapracovany na durenie tak budes mat dost velky problem aby vypracoval poslednu fazu dohladavky od lezoviska ku kusu . Ak budes mat stastie a za tych x hodin od zalozenia stopy ti tam neprejde ziadna ina zver tak by si mal mat dohladavku urobenu bez problemov ale ak ti tade zver prejde co je tak na 80-90% iste tak ti pes zleti na cerstvejsiu stopu a mozes uz len cakat ci sa vobec vyberie ku kusu ulozenemu na konci stopy . Ak si prestudujes napriklad spravodaj daxlov alebo bavorakov docitas sa kolko psov sa nechalo strhnut k dureniu zveri alebo zislo na cerstvu stopu .

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 1 mesiacom #35524 od ondrej410
Odpoveď od ondrej410 na tému slovenský kopov
No takto Ferko.Ak potrebujes urobit PF-ky len koli tomu aby si psa zapisal do reviru a dalej ho chces vyuzivat ako durica,tak doporucujem urobit najskor PF a psa zasadne cvicit na umelych stopach.Ak s nim v praxi planujes skor dohladavat vysoku zver,tak rob opacne,lebo budes mat problem na SD a aj pri samotnych spolocnych polovackach.Pes po par ozajstnych dohladavkach postrielanej vysokej zvery bude dobre vediet co ho na konci caka a bude davat prednost postrielanej stope aj pred cerstvou stopou diviaka,ktory ho castokrat napadne nebodaj porani a radsej sa bude zaoberat stopou na konci ktorej sa moze s chuti vystekat a pozakusovat do postrielaneho bezmocneho kusa..Tolko moja rada

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 1 mesiacom #35529 od hospodar23
Odpoveď od hospodar23 na tému slovenský kopov
ahoj ondrej410, mylím, že nemáš celkom pravdu a skôr by som sa priklonil k názoru jara.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 1 mesiacom #35530 od ondrej410
Odpoveď od ondrej410 na tému slovenský kopov
:] naco sa to mam priklonit?? a v com celkom nemam pravdu??8o

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 1 mesiacom #35534 od minoC
Odpoveď od minoC na tému slovenský kopov
Nedostal som sa z dôvodu časovej tiesni na spádovú schôdzu KCHSK do Zvolena . Nevie mi niekto dať vedieť , čo sa tam dialo? Ak vyjde čas chystám sa v nedeľu na schôdzu KCHSK do Rim. Soboty.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 1 mesiacom #35536 od sten
Odpoveď od sten na tému slovenský kopov
Vo Zvolene bol kľud, diskutovalo sa o práci z výkonu, padli nejaké návrhy na túto tému a diskutovalo sa aj na tému európskej výstavu v Liptovskom Hrádku. A samozrejme bola prečítaná správa za rok 2007

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 1 mesiacom #35539 od Fero
Odpoveď od Fero na tému slovenský kopov
Ďakujem za vaše rady, ešte by som rád vedieť odpoveď na ten hrebienok medzi očami, či je to vážna exteriérová vada.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 1 mesiacom #35542 od Jacenko
Odpoveď od Jacenko na tému slovenský kopov
Jeto geneticka,neziaduca vada vylucujuca jedinca z chovu.Mam s tym tiez skusenosti...

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.211 sekúnd

Partneri

Kto je online?

Práve tu je 306 návštevníkov a žiadni členovia on-line