slovenský kopov

pred 16 rokmi 3 týždnami #36061 od Jaro
Odpoveď od Jaro na tému slovenský kopov
Jojinek skoda reci na margo medzinardnych vystav , na psa v super kondicii slachoviteho osvaleneho povedia ze je chudy , tlstoch co ledva bezi dostane V dobre ze nie pomaly aj BOBa a podobne preslapy .
<br/>
<br/>Ja by som pre pracovne plemena povazoval za nutnost bonitacku a klubovu vystavu a hotovo . nech si na tie ich medzinarodky chodi kto chce s akym psom chce ale plemenu ako takemu to nic neda pokial rozhodca nema paru o plemene a o pracovnej kondicii psa .

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 3 týždnami #36062 od kyra9
Odpoveď od kyra9 na tému slovenský kopov
Caf. Tebe dal VD2???? Ako konecne pekny kopov co som videla !!!! Fakt nechapem.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 3 týždnami #36064 od jojinek
Odpoveď od jojinek na tému slovenský kopov
Hej veru ano, tak ako vravíš. Bol som veľmi znechutený po tej výstave!!! A keď sa niekde stretneme, tak Ti to celé ozrejmím.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 3 týždnami #36065 od kyra9
Odpoveď od kyra9 na tému slovenský kopov
Ok, tak to si rada vypocujem. Ale aspon do buducna, kde bude rozhodovat tento rozhodca uz psa neprihlas, ja blbec som si to nevsimla a prihlasila som, aj ked som tohto rozhodcu uz raz mala. A nenechaj sa odradit jednym neuspechom, dufam, ze si si to nedal zapisat a na dalsej vystave to bude uz ok :)) je to krasny psik, tak nech sa ti dari. ;)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 3 týždnami #36066 od jojinek
Odpoveď od jojinek na tému slovenský kopov
Zapísať výplod rozhodcu ktorý je shcopný posúdiť domácu kozu? V žiadnom prípade!!! A to mi ešte bolo podotknuté, že on je uznávaný rozhodca :] Veď to si mi vravela ako si dopadla. Ale s tým už nič nenarobíš. Daj sem tvoj mail a ja Ti napíšem čo za tým bolo. Pa pa ;)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 3 týždnami #36067 od kyra9
Odpoveď od kyra9 na tému slovenský kopov
Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript. , icq nemas?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 3 týždnami #36069 od jojinek
Odpoveď od jojinek na tému slovenský kopov
ICQ mam Jojinek777

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 3 týždnami #36071 od kyra9
Odpoveď od kyra9 na tému slovenský kopov
Nejak mi to blbne, moje cislo icq je 354027837

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 3 týždnami #36073 od jojinek
Odpoveď od jojinek na tému slovenský kopov
Toto zasa ja - 497173371

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 2 týždnami #36115 od pytliak
Odpoveď od pytliak na tému slovenský kopov
Jaro, dovolim si trochu ta poopravit, urcuje sa poradie prvych styroch psov betz ohladu na hodnotenie, to cislo znamena ze pes bol vo svojej triede ako prvy, druhy, treti, stvrty, dalej sa uz neuvadza a hodnotenie moze vyzerat aj takto: V1, V2, VD3, D4, alebo V1, VD2, VD3, D4 a pod.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 2 týždnami #36117 od Jaro
Odpoveď od Jaro na tému slovenský kopov
OK ale este som sa s tym nikdy nestretol a to uz som pobehal kadeco ;)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 2 týždnami #36119 od lrentka
Odpoveď od lrentka na tému slovenský kopov
Bol som včera s kopovkou v Sielnici. Posudzoval pán Pilát a spol. Veľmi pozitívne hodnotím, že na konci posudzovania v kruhu sa robil chovný zvod. Na úvod posudzovania pán rozhodca vyzdvihol plemeno slovenský kopov. Potom sa konalo veľmi dôkladné posúdenie psov, neunikol žiaden detail. Pán rozhodca vyzdvihol klady psa a veľmi taktne upozornil na chyby, ktoré mali psy, ale aj na chyby vodičov. Dával užitočné rady. Všetko verejne a dostatočne nahlas. Nechýbal tradičný humor, napr. keď jeho zapisovateľka namiesto osrstenie uviedla ochlpenie, jej vysvetil, že pes je osrstený a ochlpené je niečo iné. Nakonci zožali potlesk nielen ocenené psy a ich majitelia, ale aj rozhodcovský zbor. Bol to pekný zážitok. V KCHSK svitá na lepšie časy. Ďakujem.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 2 týždnami #36123 od stokodej
Odpoveď od stokodej na tému slovenský kopov
Zdravím, aj ja som bol včera v Sielnici na výstave s AJD, takže sme mali kruh hneď vedľa Vás takže viem o čom hovoríte a presne som to videl. Škoda len že v našom kruhu na hodnotení AJD nebol taký maník a pohoďák, takže sme nič nepočuli a len si domýšľali hodnotenie a len sme vedeli umiestnenie. Vrchol bolo keď si rozhodca musel dať poradiť od iných ako má vyzerať poradie atď. Nechápem prečo tam nebol rozhodca ktorý pozná plemeno lepšie. Chvalabohu že sme aspoň dostali výborná. Kam kráčaš slovenská kynológia a plemeno AJD. Chvála poctivým a čestným vystavovateľom bez politiky a známostí. Brakám zdar!

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 2 týždnami #36125 od zalesak
Odpoveď od zalesak na tému slovenský kopov
takúto otázku by si mal poslať na vedenie klubu oni davaju požiadavku na SPZ aby im delegovali rozhodcu.
<br/>
<br/>;)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 2 týždnami #36127 od stokodej
Odpoveď od stokodej na tému slovenský kopov
Ten smajlík ;) bol na mieste viem si asi predstaviť ako by sa asi tvárili a pozerali na nás. Videl som to všetko okolo a len som sa musel krútiť hlavou, uvidíme ako to bude vo Sv. Antone.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 2 týždnami #36137 od Podkarikasom1
Odpoveď od Podkarikasom1 na tému slovenský kopov
Ako si dopadol na klubovke v Sielnici?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 2 týždnami #36139 od dusanlegin
Odpoveď od dusanlegin na tému slovenský kopov
V tom kruhu som bol aj ja so svojou sukou. Súhlasím s tvojím opisom situácie. Niet čo dodať, presne si to vystihol.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 2 týždnami #36150 od jojinek
Odpoveď od jojinek na tému slovenský kopov
Na klubovku mi to nevyslo ist, nakolko som bol so psikom v nedelu na FSMP. Ale do Dvorianok sa chystam prist. Pekny den.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 2 týždnami #36170 od cimbalik
Odpoveď od cimbalik na tému slovenský kopov
Myslím, že až na počasie to bola vydarená akcia a na tomto mieste by som sa chcel poďakovať všetkým, Jarovi, Stenovi, Milanovi a v neposlednom rade aj Ing. Kindernajovi, ktorí na praktickej časti seminára v oplôtku predviedli prácu svojich psíkov. Urobili to vo svojom voľnom čase a na vlastné náklady a preto si to veľmi cením. Všetkým [r]ĎAKUJEM !!! [/r]

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 2 týždnami #36171 od Jaro
Odpoveď od Jaro na tému slovenský kopov
Stefan nemas zac ;)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.123 sekúnd

Partneri

Kto je online?

Práve tu je 281 návštevníkov a žiadni členovia on-line