slovenský kopov

pred 15 rokmi 10 mesiacmi #37198 od hohenlohe
Odpoveď od hohenlohe na tému slovenský kopov
no výborný záver celej debaty. späť k téme SK..

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 10 mesiacmi #37199 od Jaro
Odpoveď od Jaro na tému slovenský kopov
Miro bohuzial ani ja neviem preco Jano napisal prispevok tak ako ho napisal . Neslo o to ze zniesol kritiku na pracu psa ale na styl akym to podal . Co sa tyka redaktorovanie na PID v casti kynologia nemam co uz ponuknut , pes je obrazom svojho pana takze tazko budem niekomu radit ked na to nemam dostatocne skusenosti a pes v praxi nestoji za nic ako som sa dozvedel .
<br/>
<br/>Takze ak sa najde niekto skuseny a zapaleny pre kynologiu rad mu to tu prenecham . Myslim si ze je tu dost takych ludi . ;)
<br/>
<br/>Jaro

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 10 mesiacmi #37200 od Jaro
Odpoveď od Jaro na tému slovenský kopov
ps: Najsmutnejsie na tom je to ze mi bol Jano ako rodina . ;/
<br/>
<br/>[r]Ospravedlnujem sa za odbocenie od temy . [/r]

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 10 mesiacmi #37212 od DKo
Odpoveď od DKo na tému slovenský kopov
Jaro, príbuzných si nevyberáš, kamarátov áno :x

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 10 mesiacmi #37214 od DKo
Odpoveď od DKo na tému slovenský kopov
Jager, pokým obaja udržia meč a moč, tak to s nimi ešte nebude také zlé :]
<br/>Som si myslel, že precitlivelosť na vlastného psa sa týka iba neukojených starých dievok a dorasteniek.
<br/>
<br/>Kopovovi zavretého pol roka v koterci, niet čo závidieť a ani sa čudovať, že pôjde po hocakej farbe ako cigáň po údenom. Podobne sa niet čo čudovať psovi, u ktorého prehnali predskúškový dril, že na skúške už nebude pomaly ani vedieť ako sa volá.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 10 mesiacmi #37215 od johny
Odpoveď od johny na tému slovenský kopov
A verejný výrok že medzinárodky kopovov sú jedna veľká maškaráda a rozhodcovia nevedia čo posudzujú by si nazval ako? To nie je podpásovka? To ma nasralo a preto bol môj príspevok taký aký bol a vyzdvihoval kopovy. Viac sa k tomu nevyjadrujem. Pokračujte v debate k téme Slovenský kopov. Ospravedlňujem sa za odbočenie.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 10 mesiacmi #37221 od spajky
Odpoveď od spajky na tému slovenský kopov
Pri čítaní týchto príspevkov som sa aj zabavil aj som sa zamyslel nad jednotlivými príspevkami. Podstatu vecí som asi pochopil a na margo celej zaležitosti by som len tolko povedal že kamarátstvo je najkrajšia vec na svete a ked niekto chce hodnotit svojho kamarata jeho prácu jeho usilie a to aj kriticky robí sa to medzi štvormi očami alebo naozaj v niakom užšom kruhu a určite nie na verejnosti. Na koho stranu sa terazpostavit ? Ostat neutralny nechat to tak a ked to vaše kamaratstvo bolo ozajstne kamaratstvo tak si to vysvetlite medzi sebou a budte kamaratmi nadalej.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 10 mesiacmi #37222 od LEON
Odpoveď od LEON na tému slovenský kopov
Jano bez urážky ale zajeď se podívat na pár MVP a budeš v obraze očem psal Jaro a kór kdybys ještě parkrát nastoupil do kruhu a rozhodčí se zeptal vystavovatele před tebou od koho pak je ten pes? tak bys pak věděl ještě před před koncem posuzování kdo vyhraje.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 10 mesiacmi #37223 od Jaro
Odpoveď od Jaro na tému slovenský kopov
Janci ja som sa vyjadril o medzinarodnej vystave psov v BA duodanube , ktoru spominal Stefan a na ktorej sa tento vikend zucastnil. Doprajem ti zucastnit sa na takejto maskarade a urobis si svoj obraz sam . Medzinarodna vystava kopovov je nieco ine a nedovolil by som si ju kritizovat ked som sa jej nezucatsnil . Vystavy Duodanube som sa zucastnil niekolko x takze viem co pisem . Ani jednym slovom som nespochybnil pracu kopoviarov ani ich vystavu . Beriem to tak ze sa vo vystavach vobec nevyznas a unikli ti pojmy , kazdy sa moze pomylit .

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 10 mesiacmi #37232 od zalesak
Odpoveď od zalesak na tému slovenský kopov
Jaro a Jano odhodte ješitnosť zavolajte si a pometre sa už ma seriete obaja oboch vas mam rad a nechcem aby ste sa kôli blbemu vyjadreniu žrali. Jano to že stopy nedohľadal diviaka aj mňa sklamalo ale na druhej strane som sa zamyslel a neviem či by ho našiel ja môj daxel v prvom rade je to mlady pes a v druhom rade nebyť jeho keby neukazal farbu tak ani sa naspňť nevratime na stopu a nenajdeme diviaka. Preto Janči keď sme šli s diviakom v aute a ked si ma počúval povedal som že ked sa vratim z cudziny kupim si aj farbiara to je expert na tuto robotu.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 10 mesiacmi #37234 od johny
Odpoveď od johny na tému slovenský kopov
Už sa stalo Viktor, neboj ... s Jarom sme kamoši ... boli sme a aj budeme ... ešte sa odo mňa dočká aj horších vecí .... :D To bol len nácvik aby si zvykal ... teraz sa hotuje ohovoriť moje zbrane tak čakám ... ;)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 10 mesiacmi #37236 od jager
Odpoveď od jager na tému slovenský kopov
Každý by mal robiť to čomu rozumie a o čom svojimi výsledkami presvedčil aj svoje okolie. Ty Jano pokračuj s odovzdávaním skúseností o zbraniach a strelive, lebo niečo o tom vieš a nedrbkaj sa do kynológie, lebo ako vidím máš čo doháňať.
<br/>Jaro, ty sa zase nedrbkaj farbiaristom do práce a venuj sa radšej duričom ako takým, lebo tam si doma. Nakoniec ako píšeš, aj ten tvoj pes ti pri dohľadávke ukázal na čo bol vyšľachtený durič. Prešiel ti na čerstvejšiu stopu diviaka a to mi u duriča oceňujeme. Durič má opustiť staršiu stopu a dať tak prednosť mladšej, čím sa zvyšuje predpoklad kontaktu s čiernou a následne predpoklad úspešného zakončenia loveckého úspechu.
<br/>
<br/>Záver je taký, že nezlyhal pes ako tvrdí Jano, ale zlyhali opäť vodiči, ktorý zanedbali ľahko podceniteľné maličkosti, ktoré však v konečnom výsledku znamenajú veľké rozdiely.
<br/>
<br/>
<br/>Mám Vás rád oboch.
<br/>M. Učeň

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 10 mesiacmi #37237 od Jaro
Odpoveď od Jaro na tému slovenský kopov
No to urcite , ja nebudem do zbrani kafrat ked o nich prd viem to by dopadlo . este tak zmacknut spust to hej ale inee ani nahodou .

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 10 mesiacmi #37241 od spajky
Odpoveď od spajky na tému slovenský kopov
tamtararíra tam tam to boli fanfare :D

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 10 mesiacmi #37262 od Jenda
Odpoveď od Jenda na tému slovenský kopov
Ty nerob toto , ty zase toto protože o tom víš kulový a pan M.Učeň vás bude dirigovat, by jste měli a neměli dělat.
<br/>Sklopte hoši uši, Janči viděl psa jen z vlaku a Jarda opravdu držel flintu jen na pouti na střelnici u babičky na vsi. Chlapi toto si necháte od děda vševěda?:D:D:D:D

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 10 mesiacmi #37267 od energy
Odpoveď od energy na tému slovenský kopov
Je mi luto ze sa tu coraz menej pise o kopovoch:[.Pani chysta sa niekto z Vas na klubove duricske skusky do Jovsi alebo Rimavskeho Brezoveho?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 10 mesiacmi #37269 od jojinek
Odpoveď od jojinek na tému slovenský kopov
Prajem dobrý deň pán Cinmbalík, chcem sa len touto cestou ospravedlniť, lebo ja som bol ten ktorý sa nedostavil so svojím psíkom PERI Morské oko na výstavu v sobotu a aj nedeľu, i napriek tomu že som bol prihlásený. Zdravotné problémy mi to neumožnili aj keď som sa na túto výstavu tešil. S pozdravom Jozef H.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 10 mesiacmi #37270 od cimbalik
Odpoveď od cimbalik na tému slovenský kopov
Ja viem, ale som nemenoval, pretože som predpokladal, že ak niekto zaplatí 1.400,-SKK (ak sa dobre pamätám) musí mať vážny dôvod aby sa danej výstavy nezúčastnil. Škoda, ale nevadí aj keď som sa tešil na naše stretnutie ako sa hovorí nie je všetkým dňom koniec, čo nebolo teraz bude nabudúce.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 10 mesiacmi #37292 od DKo
Odpoveď od DKo na tému slovenský kopov
:D :D :D :D :D

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 10 mesiacmi #37295 od johny
Odpoveď od johny na tému slovenský kopov
Tak včera kolega postrieľal lanštiaka ukážkovým spôsobom cez obe stehná. Samozrejme sa mu odtiahol do jarku. Jeho kopov ale nezaváhal, našiel ho za 2 minúty a vytlačil ho von. Dostreliť ho už nebol problém.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.125 sekúnd

Partneri

Kto je online?

Práve tu je 254 návštevníkov a žiadni členovia on-line