slovenský kopov

pred 15 rokmi 11 mesiacmi #36715 od jojinek
Odpoveď od jojinek na tému slovenský kopov
Včera som bol trénovať oplotok. Zo začiatku to nebolo podľa mojích predstáv a neskôr sa chytil tak, že ho nebolo možné ani odvolať a ani chytiť.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 11 mesiacmi #36716 od andy8
Odpoveď od andy8 na tému slovenský kopov
tvoj Peri je potomok ktorej sucky,Aisi alebo Nory?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 11 mesiacmi #36717 od andy8
Odpoveď od andy8 na tému slovenský kopov
a samozrejme gratulujem k titulom:)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 11 mesiacmi #36718 od jojinek
Odpoveď od jojinek na tému slovenský kopov
Ďakujem za gratuláciu m: div. HASSA spod dubovej skaly o: div. ARGO Kerenová

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 11 mesiacmi #36720 od kyra9
Odpoveď od kyra9 na tému slovenský kopov
Gratulujem, super. Tak vela dalsich uspechov prajem :)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 11 mesiacmi #36721 od jojinek
Odpoveď od jojinek na tému slovenský kopov
Ďakujem pekne a tiež prajem veľa uspechov najmä s malinkou ;)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 10 mesiacmi #37174 od martin203
Odpoveď od martin203 na tému slovenský kopov
Bohuzial momentalne nemozem byt kynologom, ale v predoslych dnoch som mal moznost sprevadzat na navsteve Slovenska zahranicnych zaujemcov o stena SK. Chcem uprimne podakovat Stefanovi Cimbalikovi + jeho kamosom a Rudovi Hladekovi za peknu prezentaciu SK i za vsetko ostatne

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 10 mesiacmi #37177 od cimbalik
Odpoveď od cimbalik na tému slovenský kopov
Rado sa stalo a pre propagáciu plemena hocikedy aj v budúcnosti! Dúfam, že ste v pohode prespali a nezmokli ste, lebo ráno keď som cestoval na Duodanube tak ma pri Zl. Moravciach chytil ukrutný lejak. Ešte dodám, keď som už tu, že na výstave bol v sobotu 1 kopov (ďalší prihlásený sa nedostavil), DAN Šamilovec s majiteľom Štefanom Hatokom a v nedeľu dva kopovi, CEVAR z Dúbravskej doliny s maj. Petrom Chrenom a BONA od Hrebíka s maj. Štefanom Ščurkom, keď tretí prihlásený pes sa znovu nedostavil. Bolo to smutné, ale žiaľ taká je realita dnešných početných výstav na medzinárodnej úrovni. Celkove bolo zastúpenie poľovných plemien veľmi slabé !!!

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 10 mesiacmi #37181 od Jaro
Odpoveď od Jaro na tému slovenský kopov
Ja si myslim ze tie medzinarodky su jedna velka maskarada. Poniektori rozhodcovia ani nemaju paru co posudzuju . ;)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 10 mesiacmi #37184 od DKo
Odpoveď od DKo na tému slovenský kopov
Johny, ak si chcel Jara iba podtoto, tak fajn (on si nič iné ani nezaslúži), ale súdiť podľa jedného psa na jednej skúške celé plemeno a odfajčiť ho, to mi pripadá nefér. Ja keď prídem v noci na stanicu do Mikuláša a stretnem tam 4 bezdomovcov z 5 ľudí, tak si ešte nepomyslím, že 80% Liptákov sú povaľači.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 10 mesiacmi #37186 od Jaro
Odpoveď od Jaro na tému slovenský kopov
V poriadku beriem na vedomie . Nikdy som netvrdil ze mam durica ktory dokaze vypracovat 10 hodin a viac staru stopu. Treba sa spytat strelca koho pes ukazal farbu , druha vec je ze zliezol na cerstvu diviaciu stopu . To potvrdi aj sam strelec . Neviem co si svojim prispevkom myslel , ci si chcel zhodit mna ako vodica alebo psa alebo plemeno ? Nechapem tomu . Pokial som sa ta ja nejako dotkol a zhodil tvoju pracu pre polovnictvo niekde verejne tak si tento tvoj prispevok asi zasluzim . No pokial dobre viem nikdy sa tak nestalo a ani sa nestane.
<br/>
<br/>V telefonate si mi povedal ze si ten prispevok napisal len tak . Vdaka Janci za vsetko co si pre mna spravil , co si mi dal a ze si mi umozni zapolovat si na Liptove . Ak som ti daco dlzny , budem sa snazit ti to splatit do bodky . Daj mi prosim Ta vediet kolko a za co som ti dlzny aby som vedel.
<br/>
<br/>s pozdravom Jaro
<br/>
<br/>ps: Dufam ze raz pochopim o com bol tvoj prispevok na adresu mna a mojeho psa.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 10 mesiacmi #37187 od johny
Odpoveď od johny na tému slovenský kopov
Beriem, chcel som len trochu zavŕtať ... každý raz má svoj deň a inokedy nie. Asi aj psy. A este mi slo o to ako Jaro jednou vetou zotrel usilie ludi okolo steva cimbalika, ktorí sa snazia podporovat nase narodne plemeno. Kto robi, ten sa aj utne, stane sa.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 10 mesiacmi #37188 od Jaro
Odpoveď od Jaro na tému slovenský kopov
ak nevies citat tak nepis ja som zotrel rozhodcov ktory nemaju paru o nasom narodnom plemene a posudzuju ho na medzinarodnych vystavach sam som to zazil ked rozhodkyna nevedela ani co posudzuje a jednym dychom posudzovala civavy . preto ma neprekvapuje ze kopoviari kaslu na medzinarodky . sam stefan vie ze by som nikdy nezhodil narodne plemeno . dokonca dufame ze budem jeden z clenov klubu coskoro hoci nemam slovenskeho kopova . sam viem co stefan robi pre kopovy doma a v zahranici a nikdy by som nekritizoval jeho zasluznu pracu .

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 10 mesiacmi #37189 od Jaro
Odpoveď od Jaro na tému slovenský kopov
Neviem preco zrazu zmizol tvoj prispevok Johny na ktory som reagoval , dal si si ho zmazat ? Preco ? :x

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 10 mesiacmi #37190 od johny
Odpoveď od johny na tému slovenský kopov
Ano dal, a asi preto ze som necakal ze sa ta to tak dotkne po tom ako sa stavias za to aby ludia vedeli o kazdom psovi aky ozaj je (narazam na jednu farbiarku) a ze mi tu zacnes robit ucet. Nechajme to tak. Vidim ze si ma kvoli tomu odpisal, co som necakal, tak nech sa ti dari.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 10 mesiacmi #37191 od Jaro
Odpoveď od Jaro na tému slovenský kopov
Skoda ze tu neostal tvoj prispevok , to ma mrzi .

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 10 mesiacmi #37192 od hohenlohe
Odpoveď od hohenlohe na tému slovenský kopov
vsak ked to neni tajne napiste pointu celého..

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 10 mesiacmi #37195 od Jaro
Odpoveď od Jaro na tému slovenský kopov
Pointa je v tom ze Johny napisal prispevok v ktorom hodnotil pracu mojho svajciarskeho durica na 10 hodin starej pofarbenej stope . Cely prispevok bol smerovany ku vyzdvihnutiu slovenskeho kopova ako UNIVERZALNEHO plemena . S tym ze aj kopovy bez PP dokazu u nich vypracovat taku stopu bez problemov a moj pes im nesaha ani po clenky lebo to nedokaze hoci ma FSD. Podla Johnyho je moj pes lubivejsi exterierovo ale pracovne na nic podla jeho reakcie lebo podla zakona durit nemoze ale na pofarbenej stope je na nic . Na margo toho som zareagoval , len casom si on dal svoj prispevok stiahnut preto to tu teraz nema hlavu ani pätu na co som ja vlastne reagoval . A zbytok uz je asi celkom jasne . ;)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 10 mesiacmi #37196 od Jaro
Odpoveď od Jaro na tému slovenský kopov
Janko podpasovky ti idu riadne . Len to co sa bavime medzi 4 ocami neprezentujem verejne a nikdy som v teme bavorsky farbiar nenapisal ze pes XY majitela XY stoji za figu a nevyrovna sa tomu alebo onomu. Moj subjektivny nazor ktory poviem medzi znamymi je jedna vec a druha vec ci sa k tomu chcem vyjadrit verejne.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 10 mesiacmi #37197 od jager
Odpoveď od jager na tému slovenský kopov
Od prvého dňa ako som sa tu zaregistroval snažím sa byť sám sebou. Ako sa hovorí, snažím sa držať líniu. Moja maska je moja tvár, nie vždy a nie každý je so mnou spokojný, ale aspoň každý vie aký je M. U. Či už pre niekoho rebel, alebo pre druhého odborník. Tak to má byť a tak je to správne. Ale čo svami?
<br/>
<br/>Vám dvom, páni redaktori diskusného fóra, Johny, Jaro, radím, aby ste si vyjasnili nedorozumenie a okamžite to medzi sebou zrovnali. K čomu píšete jeden aj druhý odborné články na web, keď si takto pochovávate dôveru svojich čitateľov, ktorý, hlavne tí mladší, vám verili? To, že si niekto neváži to alebo ono plemeno, alebo vôbec psov, je celkom bežné. Prečo sa tak ale deje medzi priateľmi, ktorý po celú dobu čo ich poznám z fora by jeden za druhého život položili? Navštevovali sa na poľovníckych chatách a prikyvovali si na znak súhlasu jeden druhému. Zrazu jeden bezvýznamný príspevok jedného z nich, pochová priateľstvo tak dlho budované. Aký príkladom ste teraz pre ostatných? Čo prinášate okrem článkov o zbraniach a psoch svojmu okoliu? U Vás neplatí, že šľachetný ľudia (poľovníci) si vedia odpúšťať? Ľudia sú rôzny a všetci majú pravdu. Jedny kopú do prázdneho kola, že dostali defekt a iný zase ďakujú bohu, že majú ešte tri kolá plné. Mne vychádza jedno, alebo ste sa tvárili ako priateLia a nikdy ste nimi neboli, alebo nič nie je stratené a vy sa musíte stretnúť na pive a nedorozumenie si vykonzultovať. Ak si však nemáte čo povedať, tak vášho priateľstva nie je škoda a mne zostáva iba prehodnotiť moju mienku.
<br/>Keď som o vašom zakolísaní hovoril s mojimi psami, tak aj oni boli s toho celý paf.
<br/>M. Učeň

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.152 sekúnd

Partneri

Kto je online?

Práve tu je 267 návštevníkov a žiadni členovia on-line