všetko o poľovných psoch

pred 18 rokmi 1 mesiacom #5451 od vik
Odpoveď od vik na tému všetko o poľovných psoch
Viktor, v pohode, dnes mi nezvýšilo veľmi času a vybil sa mi k tomu ešte mobil...Zajtra dúfam, zavolám a pokecáme...
<br/>A môžeme aj&quot;pobisidovati&quot;

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 1 mesiacom #5452 od zalesak
Odpoveď od zalesak na tému všetko o poľovných psoch
Viktor pošli mi sms a môžem ti zavolať aj ja. Ak chceš niečo sukromne písať tak napíš na Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript..
<br/>
<br/>Poľovníctvu a Kynológii zdar.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 1 mesiacom #5981 od tibo
Odpoveď od tibo na tému všetko o poľovných psoch
Já mam najlepšieho psa zo všetkých (len trošku je falošný) 8-L
<br/>ahojki

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 3 týždnami #6637 od Fero
Odpoveď od Fero na tému všetko o poľovných psoch
Nazdar jágri, Uvažujem o kúpe daxelkopova, viete mi povedať v akých cenách sa pohybujú štence ??? Prípadne nejakú dobrú chovnú stanicu.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 2 týždnami #6856 od jager
Odpoveď od jager na tému všetko o poľovných psoch
fero, pred 35 r. patrili foxterieri do skupiny najčastejšie výužívaných plemien, či už na norovačky alebo na durenie diviačej zveri. Dnes toto plemeno, či je to Fox. hlad., alebo hrubosrstý, leží v obyvačkách na gaučoch a o diviakovi nemá ani páru. podobne dopadol welš., a teraz už aj AJD je na najlepšej ceste skončiť medzi týmito vyslúžilcami. Ak chceš duriča, tak ti poradím, dokonca z dvoch plemien, ktoré sú najčastejšie používanými plemenami na spol. poľovačkách. ale len vtedy ak si už nejaké skúsenosti z výcviku psov získal a aj nejakého duriča si úspešne predviedol na DS, FSD, atď...;)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 2 týždnami #6861 od Akela
Odpoveď od Akela na tému všetko o poľovných psoch
Pri spoločných poľovačkách vo Francúzku je foxteriér najčastejšie používaným psom. Vidím to na ich TV poľovníckej stanici. A ich svorky foxíkov na takejto poľovačke bývajú v počte aspoň 15-20 psov. A robia výborne. Ale to sú zrejme špecializované chovy /už podľa výbavy s akou tam chodia/ a zrejme nie sú šľachtené gaučovými typmi. Mne sa osobne foxík veľmi páči. Mal som Welšáka, ktorý bol presne tým gaučovým typom. Na to veľký pozor. A daxlík sa musí tiež &quot;podariť&quot;, inak je to len trápenie, ako má môj kamarát posledný rok a pol.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 2 týždnami #6877 od vik
Odpoveď od vik na tému všetko o poľovných psoch
Chlapi, každý pes sa musí podariť, kúpa žiadneho plemena nezaručuje, že ten ktorý pes či fena budú tí najlepší...Ja mám už tretieho daxla a som s nimi zatial velmi spokojný...Titul diviaciar a vítas CSAJD hovorí za všetko...A to od pána Labanca...
<br/>Fero: cena je rôzna od 5000 do 7000 Sk, od východu na západ... Chovateľov je veľa, ťažko radiť...

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 2 týždnami #6879 od pedro
Odpoveď od pedro na tému všetko o poľovných psoch
Vie mi niekto poradiť chovateľa whelshspringerspaniela,ktorý očakáva v blízkej budúcnosti vrh? O Jankinej záhrade viem.
<br/>vďaka.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 2 týždnami #6902 od Fero
Odpoveď od Fero na tému všetko o poľovných psoch
Díky chlapi za rady, mám rôzne ohlasy na daxlov aj za aj proti ale napriek tomu to chcem skúsiť... Lovu zdar

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 2 týždnami #6903 od tibo
Odpoveď od tibo na tému všetko o poľovných psoch
ZMENENÝ NAZOV STRANKY -(www.jagdterrierclub.sk) :D
<br/> -www.jagdterrierclub.com :x

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 2 týždnami #6906 od fera
Odpoveď od fera na tému všetko o poľovných psoch
Lovím z druhé strany naší hranice v Bílých Karpatech a jak jsem pochopil název daxl patří alpskému brakýřovi. V současné době mám lovecky upotřebitelného psa tohoto plemene. Podle mého názoru je to asi nejvhodnější plemeno lov černé zvěřě. Kromě toho, že je výborným barvářem, nesetkal jsem se doposud s tak vynikající prásí při styku s černou zvěří. Toto plemeno má mnoho předpokladů , které podle mého názozu nemůžou mít nebo pouze v omezené míže plemena jinná. Vím o čem mluvím (měl jsem česk.fouska, malého musterl.ohaře, foxreriéra, jagreriéra)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 2 týždnami #6907 od malinovsky
Odpoveď od malinovsky na tému všetko o poľovných psoch
Velmi se mi líbí na dohledávce postřelené černé, ale v leči se mi zdá kopov rychlejší a obratnější. Podle mě je to ale pouze věc názoru. Já mám 9-ti letou fenu německého křepeláka a v leči je výborná. Jedinou slabinou je orientace, vždy se vrací do místa, kde mě viděla naposledy a po mé stopě si mě najde a to se mi zrovna někdy moc nelíbí.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 2 týždnami #6930 od pytliak
Odpoveď od pytliak na tému všetko o poľovných psoch
A co by si este nechcel?? Ved to, ze si ta po stope najde je super. Kopa psov s tym ma problemy. Vracaju sa na zaciatok pohonu, alebo sa nevracaju vobec a potom sa najdu 10 km od pohonu. Alebo ocakavas, ze bude cakat na konci pohonu a privola aj taxik??

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 2 týždnami #6939 od malinovsky
Odpoveď od malinovsky na tému všetko o poľovných psoch
Myslel jsem to tak, že když postupuju v leči a ona se vrací, vidím ji, můžu pískat jak chci, ale ona se stejně vrátí třeba půl kilometru nazpět a pak si mě teprve najde. To u honů na drobnou zvěř nedělá, jak písknu, okamžitě přichází zpět. Jestli je to větším zájmem o lov černé, větším pracovním prostorem nebo méně přehlednějším terénem v lese nevím.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 2 týždnami #6951 od jager
Odpoveď od jager na tému všetko o poľovných psoch
Gratulujem, ale nemyslím si že ak si spokojný a maš prvého AJD, že je dôvod hodnotiť podľa tohto psíka, ktorý ti robý radosť, celé plemeno AJD. Toto znamená len jedno, že si mal šťastie a fakt som úprimne rád keď sem tam počujem na toto plemeno kladné hodnotenie. Že by to konečne bola iskrička nádeje, signalizujúca tak očakávané zlepšenie?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 2 týždnami #6952 od jager
Odpoveď od jager na tému všetko o poľovných psoch
ak si toto nevieš oceniť u tvojho psíka, čo od neho očakávaš? Mnohý ti už teraz závideli, že hľadá on teba a nie ty jeho. Nech sa vráti ako chce, len nech dodrží limity. Máš prvého posíka?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 2 týždnami #6965 od timur1
Odpoveď od timur1 na tému všetko o poľovných psoch
Taktéž lovím na moravské straně Bílých Karpat, ale narozdíl od tebe mám kopovy. Myslím si že v práci s černou jsou lepší než braky. Viděl jsem při práci mnoho brak, ale kopovi se mě zdají lepší

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 2 týždnami #6969 od LEON
Odpoveď od LEON na tému všetko o poľovných psoch
neříkej že jedno plemeno je lepší a druhé horší každý si pořídí plemeno které mu sedí a vyhovuje podle podmínek kde loví a co loví;)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 2 týždnami #6972 od cimbalik
Odpoveď od cimbalik na tému všetko o poľovných psoch
timur 1 ;)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 2 týždnami #6974 od timur1
Odpoveď od timur1 na tému všetko o poľovných psoch
Byl to můj osobní názor. Hodnotím tak po vlastních zkušenostech. Mám za to že plemeno které je určené především na černou zvěř bude pro tuto práci mít o něco větší předpoklady než plemeno, které je v zemi svého původu brané především jako barvář a až v druhé řadě jako honič

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.095 sekúnd

Partneri

Kto je online?

Práve tu je 298 návštevníkov a žiadni členovia on-line