Jazvečík hrubosrstý štandard

pred 14 rokmi 10 mesiacmi #48110 od LEON
Odpoveď od LEON na tému Jazvečík hrubosrstý štandard
Miro jestli to směřuješ na mě tak jsi mě nepochopil já netvrdím že pes nemá být ovladatelný já své psi ovladatelný mám a ovladatelnost dávám na první místo při výchově akorád jsem je nikdy nemusel dusit od štěňete stačí na to normální důslednost chodit do revíru a nechat je vyzrát a je jedno jestli to je bulldog pointr nebo jezevčík;)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 10 mesiacmi #48117 od jager
Odpoveď od jager na tému Jazvečík hrubosrstý štandard
Leon, bola by chyba keby si to bral osobne. Neadresoval som to ako reakciu na vaše odpovede. Prečo o tom takto píšem? No preto, lebo presne takto som sa aj ja správal. Nechcel som si pripustiť svoje zlyhania. Dnes sa na to pozerám inak. Mám rád tých ktorý ak podobný problém majú, že ho vedia aj pomenovať.
<br/>
<br/>M. Učeň

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 10 mesiacmi #48132 od pollo
Odpoveď od pollo na tému Jazvečík hrubosrstý štandard
Nie DKO nemal som mrský deň len sa čudujem!!!

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 10 mesiacmi #48138 od DKo
Odpoveď od DKo na tému Jazvečík hrubosrstý štandard
No tak možno boli zas nejaké fľaky na slnci 8-)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 10 mesiacmi #48158 od pollo
Odpoveď od pollo na tému Jazvečík hrubosrstý štandard
No tých škvrn je tam veru dosť.:P:P:P

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 10 mesiacmi #48309 od Keisanda
Odpoveď od Keisanda na tému Jazvečík hrubosrstý štandard
Zdravím všetkých jazvečikárov, nevedeli by ste mi prosím vás niekto pomôcť s návštevou umelého brlohu v blízkosti Zvolena?Mám tri trpaslíčky.Ďakujem

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 10 mesiacmi #48324 od medard
Odpoveď od medard na tému Jazvečík hrubosrstý štandard
Tak pôrod máme za sebou, 2 kusy - psy, som rád, že sme to vôbec prežili a dúfam, že aj suka bude v poriadku...:);):P

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 9 mesiacmi #48366 od jager
Odpoveď od jager na tému Jazvečík hrubosrstý štandard
Gratulujem Marian, pri dvoch šteniatkách bude trocha problém udržať struky aktívne. Ale ak si dáš robotu bude to Ok. Držím palce.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 9 mesiacmi #48414 od LEON
Odpoveď od LEON na tému Jazvečík hrubosrstý štandard
za prvé inzerce je na hlavní straně a za druhé jaké vady mají rodiče že potomci papírových rodičů nemají PP ??

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 9 mesiacmi #48415 od matus
Odpoveď od matus na tému Jazvečík hrubosrstý štandard
Chyby ziadne. Otec uchovneny, matka splene vsetky podmienky pre uchovnenie, no z pricin sukromnych sa neplanovali povodne steniatka, preto uz nebola ani uchovnovana.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 9 mesiacmi #48416 od lubenko
Odpoveď od lubenko na tému Jazvečík hrubosrstý štandard
volake divne a prečo potom taka vysoka cena8o

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 9 mesiacmi #48417 od papo
Odpoveď od papo na tému Jazvečík hrubosrstý štandard
je fakt, že je divné tu vôbec diskutovať o nejakých bastardoch. takéto inzeráty nepatria ani do bazáru, nieto ešte sem. snáď sa admin postará o zmazanie.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 9 mesiacmi #48426 od Lubo1
Odpoveď od Lubo1 na tému Jazvečík hrubosrstý štandard
Vazeny Papo. To ze pes nema preukaz povodu este neznamena ze je bastard. Skvor dost vela ludi si nemusi byt istym tzm, co ma napisane v rodnom liste.;) Su polovnici, ktori si psa s PP nemozu dovolit, alebo proste psa s PP nechcu. Toto je forum a mozno prave o takychto psoch sa chce niekto dozvediet. A to mazanie inzeratov-rok 1989 je uz za nami. Nemylte si prosim dobu.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 9 mesiacmi #48427 od papo
Odpoveď od papo na tému Jazvečík hrubosrstý štandard
ver mi, že mi je úplne jedno, čo máš v rodnom liste, a pozri si na názov tejto stránky... ak máš záujem o psy bez pp, navštív nejakú stránku inú stránku, trebárs sa pozri po útulkoch. toto je poľovnícke fórum. a v našom poľovníctve nemajú psy bez pp miesto. alebo si prejdi na maďarskú verziu, kolegovia z maďarska s takýmito psami majú skúsenosti. ale máš predsa psa, prečo ho máš s pp? a mal by si sa tu viac rozkukať, nebolo by to prvé mazanie...

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 9 mesiacmi #48444 od DKo
Odpoveď od DKo na tému Jazvečík hrubosrstý štandard
Lubo, nechcem ťa na sŕdiť a ani voči psom bez PP vo všeobecnosti nenamietam, ale ak chceme našu čoraz viac krívajúcu poľovnícku kynológiou postaviť &quot;na nohy&quot;, tak poľovník, ktorý nemá na psa s PP, nemal by chcieť žiadneho. Prikázať sa to však nedá, lebo pri našom prístupe je to aj tak celé postavené &quot;na hlavu&quot;.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 9 mesiacmi #48448 od Podkarikasom1
Odpoveď od Podkarikasom1 na tému Jazvečík hrubosrstý štandard
Lubo1 u nás bez PP môžeš použivať iba individuálne , na spoločné poľovačky nemôžu . Papo má pravdu!;)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 9 mesiacmi #48467 od pytliak
Odpoveď od pytliak na tému Jazvečík hrubosrstý štandard
Osobne nie som zastancom psov bez PP, tam nikdy nevies co ma v genoch a co ti moze nakoniec zo steniatka vyrast. Ak sa novy majitel polovnickeho psa chce tomuto venovat seriozne, tak naklady na psa len pocas prvych troch rokov budu tak vysoke (kvalitne krmenie stenata, ockovania, kvalitne krmenie dospeleho psa, naklady na pripravu na skusky, naklady na absolvovanie skusok, naklady na absolvovanie aspon jednej vystavy, veterinarne naklady a pod.), ze rozdiel ceny medzi papierovym a bezpapierovym je zanedbatelna polozka. Ale, ak chce mat niekto psa len na &quot;ciernu&quot; robotu, je mu jedno co pes zerie, hlavne aby mal plne brucho, nechce robit skusky, vystavy, zaockuje len besnotu a aj to zadarmo v ramci dedinskeho ockovania, tak pre takeho je pes bez PP dost dobrou alternativou. A hlavne ak ho ma len na tazku robotu, lebo tam je pes casto rychlo pominutelny &quot;spotrebny material&quot;.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 9 mesiacmi #48793 od pjancovic
Odpoveď od pjancovic na tému Jazvečík hrubosrstý štandard
mám otázku? ako najlepšie zbaviť srsť od lepiacej trávy a bodliača okrem hrebeňa? hlavne z miest okolo očí....vdaka...

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 8 mesiacmi #49008 od pavelb
Odpoveď od pavelb na tému Jazvečík hrubosrstý štandard
Kde sú chov. stanice hrubosrstých jazvečíkov, resp. kde môžem kúpiť jazvečíka s PP? Už sa zamýšľam nad kúpou tohoto psíka,som z okresu ZC.¡¡D

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 8 mesiacmi #49009 od medard
Odpoveď od medard na tému Jazvečík hrubosrstý štandard
Požičaj si od niekoho z členov SKCHJ klubové spravodaje, v matrike sú záznamy vrhov aj s adresami chovateľov a názvami chovateľských staníc, taktiež sa popýtaj známych, určite niečo budú vedieť poradiť alebo zájdi na výstavu či sa kontaktuj poradcu chovu pre jazvečíky hrubosrsté št. ing. Stanovského... ;)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.076 sekúnd

Partneri

Kto je online?

Práve tu je 159 návštevníkov a žiadni členovia on-line