Jazvečík hrubosrstý štandard

pred 16 rokmi 2 týždnami #34042 od nugy
Odpoveď od nugy na tému Jazvečík hrubosrstý štandard
Nazdar. Tel. mám dík. Chcem s ňou ísť na BL ktoré budú v júny a potom by som chcel na tie medzinárodky ak ma vezmú. Tie sú v auguste. Uvidíme. Ostrá je jak britva. Keby z toho nič nebolo, nevadi. Prihlásim sa o rok. Už len tie BL zmáknut a je to. Dík za cennú radu. Ako sa majú psíky?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 2 týždnami #34046 od yegi
Odpoveď od yegi na tému Jazvečík hrubosrstý štandard
Ahoj, chovná suka sa mi stratila 29,12, na poľovačke, mladú som predal do Poľska, a psíkov mám doma a sú v pohode.Ten kanček, čo som priniesol mi stále nerastie, má adi 25 kg a nie a nie narásť.Na skúšky držím palec, od nedele trénujeme aj my.Maj sa...;)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 11 mesiacmi #34921 od nugy
Odpoveď od nugy na tému Jazvečík hrubosrstý štandard
Nazdar. V stredu večer sme boli ešte spraviť stopu vodiča pred skúškami. Pustil som ju potom nech si pobehá, ale chytila stopu a po asi 600 metroch mi vbehla do nory, kde hlásila od pol siedmej večer do pol jedenástej. Vtedy som ju s baterkou vykopal. Bola pokúsaná od líšky, a jasné že aj horúčka bola. Skúšky boli ohrozené, ale napokon sme tam išli. Mala síce ešte opuchnutú papuľu a bolelo ju to, ale aj napriek tomu sme skúšky spravili v I.cene s počtom bodov 220. Nestratila ani bod a tak vyhrala vlohovky. Uvidíme ako to pôjde ďalej, najbližšie máme farbiarske. Snáď budú, lebo je zatiaľ málo psov. Ak nebudú tak potom počkáme asi na Detvu. Ako pokračuješ s výcvikom? Na akú akciu sa chystáš?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 11 mesiacmi #35234 od medard
Odpoveď od medard na tému Jazvečík hrubosrstý štandard
Výber už od minulého roku robí nový výcvikár klubu Maťo Kováč (zo Šraneckých borín) z Malaciek, pozri klubové stránky www. jazvecik.sk

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 10 mesiacmi #36169 od kvetyzla
Odpoveď od kvetyzla na tému Jazvečík hrubosrstý štandard
prosím o pomoc
<br/>V utorok 17.6.2008 okolo 17,30 sa pri Vojenskom útvare Vajnory stratila 10 mesačná suka jazvečíka hrubosrstého, farba srsti diviačia. Počúva na meno Dorie. Na červenom koženom obojku mala v čase zmiznutia známku MČ Vajnory č. 542 a zelenú známku z očkovania proti besnote. Na uchu ma zle viditeľné tetované číslo10400 a číslo mikročipu je 939000001015919. Dorie má 5,5kg a malú jazvičku na pravej strane ňufáka. Naposledy bola videna ako ju berie vodil Opla Frontera s bratislavskou ŠPZ.
<br/>KONTAKT: Zuzana Petrášková, tel. 0905 860 172, Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.
<br/>!!!VYSOKÁ ODMENA!!!

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 10 mesiacmi #36172 od kvetyzla
Odpoveď od kvetyzla na tému Jazvečík hrubosrstý štandard
už sa našla podla čipu :-o

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 5 mesiacmi #39852 od tulisjagd
Odpoveď od tulisjagd na tému Jazvečík hrubosrstý štandard
Už máš jazvečíka?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 5 mesiacmi #39868 od medard
Odpoveď od medard na tému Jazvečík hrubosrstý štandard
tento víkend sú MSDJ u Martina Kováča v Malackách, tak som zvedaví ako to tam dopadne... mimochodom, štartuje tam aj kamarát JAGER so svojou sučkou, zdá sa byť celkom šikovná, tak nech sa jej darí ;)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 5 mesiacmi #39871 od Jaro
Odpoveď od Jaro na tému Jazvečík hrubosrstý štandard
mozes mi prosim ta napisat na mail kde to presne bude .
<br/>
<br/>Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.
<br/>
<br/>vopred vdaka

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 5 mesiacmi #39873 od Jaro
Odpoveď od Jaro na tému Jazvečík hrubosrstý štandard
uz nemusis uz som s Mirom telefonoval.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 5 mesiacmi #39874 od medard
Odpoveď od medard na tému Jazvečík hrubosrstý štandard
pred 2 rokmi som tam štartoval aj ja a svojou neskúsenosťou a opatrnosťou som skonči 3., ale to je ž celkom o inom, to je SÚŤAŽ a nie SKÚŠKY... inak organizácia na výbornú, pochvala usporiadateľom (hlavne Maťovi Kováčovi), perfektný revír s desiatkami diviakov, muflónov, jelenej a super poľovačka... najviac si však cením to, že som sa tam zoznámil s fajn ľudmia po tie 3 dni čo sme tam boli sme si mali čo povedať... :)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 5 mesiacmi #39895 od nugy
Odpoveď od nugy na tému Jazvečík hrubosrstý štandard
Chlapi normálne vám závidím. Moja jazvečíčka je na diviaky super, ale tiež má šialene rada líšky a bojím sa že by mi na durických zabehla dakde do nory. Pri prechádzkach po revíry mi už 2 x chytila stopu líšky, a hlasito po nej išla až kým nevbehla do nory. Potom to už bolo o pote a mozoloch. Z nory som ju vytiahol po troch hodinách o 11-tej v noci. Jasná vec že dokúsanú od líšky.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 5 mesiacmi #39908 od medard
Odpoveď od medard na tému Jazvečík hrubosrstý štandard
nugy, podľa mňa je to o tom pochopiť svojho psa (jazvečíka obzvlášť) ako individualitu, doteraz každý môj pes bol iný... možno máš špičkovú brlohárku (a tým smerom by sa mal uberať aj jej výcvik a využite :x ), možno to chce zlepšiť iné veci - častejšiu možnosť kontaktu s diviakom a poľovaním naň... niekedy čokoľvek by si robil bude málo, niekedy, keď nebudeš robiť nič, budeš mať špičkového psa (vlohy predsa len robia svoje). v každom prípade sa je ale treba tešiť z každého záujmu psa o lov a patrične ho k nemu motivovať a chváliť... nie som ti najkompetentnejší radiť a prosím, necháp to ako ako poučovanie, ale ako radu z mojich častokrát trpko nadobudnutých skúsenosí :D nech sa vám preto vo vzájomnom spoznávaní darí!

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 5 mesiacmi #39937 od nugy
Odpoveď od nugy na tému Jazvečík hrubosrstý štandard
Žiadne poučovanie. Pre mňa čo sa týka jazvečíkov, každá rada dobrá. Zo stavačmi problém nemám, tých už sa v našich volierach vystriedalo dosť, ale jazvečícku mám prvú, aj keď jedna už u nás vo výcviku bola, ale tá sa nedá zrovnávať s touto čo mám. Chuťová, ostrá a aj poslušná sučka. Skúsim viac potrénovať na diviaka v obore a uvidíme čo bude.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 5 mesiacmi #39953 od medard
Odpoveď od medard na tému Jazvečík hrubosrstý štandard
zasa to ale nieje dobré preháňať, keď boli mladší, 1x za mesiac podľa možností som s nimi chodil na ostro do oplôtku, ale každý týždeň som sa s nimi len tak okolo neho prešiel :D, taká motivačka, teraz je to vačšinou už len o poľovaní na diviaka v hore a aspoň raz za 2 mesiace (podľa toho, či mám ratice alebo kožu) stopa... psa musí človek stále čímsi držať v kondícií a motivovať ;)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 5 mesiacmi #39954 od medard
Odpoveď od medard na tému Jazvečík hrubosrstý štandard
tak, už je po MDSJ a dopadlo to zdá sa veľmi zaujímavo... :(

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 5 mesiacmi #39958 od Jaro
Odpoveď od Jaro na tému Jazvečík hrubosrstý štandard
Veru zaujimavo, neviem sice este vysledky ... ale pisat by sa dalo o vselicom. ;)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 5 mesiacmi #39994 od nugy
Odpoveď od nugy na tému Jazvečík hrubosrstý štandard
Výsledky nájdeš na Nevedelovej stránke www.jazveciky.fast.sk v rubrike novinky.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 5 mesiacmi #39996 od Jaro

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 4 mesiacmi #40031 od flado
Odpoveď od flado na tému Jazvečík hrubosrstý štandard
Vie niekto aj zostavu resp. zloženie rozhodcov, ktorí posudzovali na tých MDSJ?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.138 sekúnd

Partneri

Kto je online?

Práve tu je 450 návštevníkov a žiadni členovia on-line