Jazvečík hrubosrstý štandard

pred 16 rokmi 1 mesiacom #32232 od lesak
Odpoveď od lesak na tému Jazvečík hrubosrstý štandard
Napis o co ide, aby sme aj my mohli podakovat :-)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 1 mesiacom #32246 od nugy
Odpoveď od nugy na tému Jazvečík hrubosrstý štandard
Týka sa to jazvečíčky hrubosrstej. Pred pol rokom som ju našiel ako u môjho dedka drhla slepice. Zakričal som na ňu a prišla. Tak sme si ju nechali. Fenka mala pokúsanú papuľu, kopu båch, zlomené rebro a bola strašne chudá. Zahlásili sme to na plemennú knihu, že sa našla a aj poradcovi chovu. Nikto sa neozval, tak sme po pol roku podali žiadosť o duplikát rodokmeňa. Vyšlo to v časopise PaR a po pár dňoch sa objavila jej majiteľka že psík jej ušiel keď mala v dome robotníkov. Najprv sme sa do nej pustili, ale uznali sme že psík je jej a patrí jej právom. Priniesla aj rodokmeň a očkovací preukaz. Fenka nám strašne prirástla k srdciam, bola v dome ako maznák, také zlatínko celej rodiny. Keď sme zistili že má ísť preč, mama to nevedela uniesť a hodne plakala. Podotýkam že máme ešte aj SHS a foxa na výcvik pre kamoša. Slečna sa s ňou nechcela rozlúčiť, ale uznala že je to pre psíka lepšie keď nás má rada a po takej dobe u nás aj zostane. Zo slzami v očiach nám ju darovala s tým že sa pokúsime ju uchovniť a potom jej od nej dáme šteniatko. Zato jej veľmi pekne Ďakujeme.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 1 mesiacom #32255 od lesak
Odpoveď od lesak na tému Jazvečík hrubosrstý štandard
Tak to jej naozaj patri vdaka. Uvedomila si svoju chybu a takto ju urcite napravila. Myslim ze pre sucku do dopadlo najlepsie :-)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 1 mesiacom #32257 od lesak
Odpoveď od lesak na tému Jazvečík hrubosrstý štandard
Jedna sa o tu sucku ktoru mas v galerii? Je krasna :-)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 1 mesiacom #32264 od nugy
Odpoveď od nugy na tému Jazvečík hrubosrstý štandard
Nie, tá to nie je. Tá je kamarátová. Pomáhali sme mu ju spraviť na FSMP. Fotku krpca(už môjho) tam ešte iba dám. ;) Strašne sa jej teším.:D

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 1 mesiacom #32267 od lesak
Odpoveď od lesak na tému Jazvečík hrubosrstý štandard
Ja sa tak isto tesim z mojho krpca, vyzera ze bude u neho riadna potvora, macky uz obhania a aj sliepky po majeri ponahanal, za svet ho nie a nie chytit :-) A to ma len 3 mesiace :-)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 1 mesiacom #32874 od Stanka
Odpoveď od Stanka na tému Jazvečík hrubosrstý štandard
Dufam, že si to tu niekto v najbližšom čase prečíta a odpovie mi, chcem kupiť ocinovi darček k narodeninam, no teda presne jazvečíka hrubosrstého, no nejak nemam na inzeratoch šťastie, nevedel by mi niekto pomôcť?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 1 mesiacom #32881 od nugy
Odpoveď od nugy na tému Jazvečík hrubosrstý štandard
Ja o nikom neviem, ale poradca chovu by mal vedieť. skús jemu cinknut. www.jazvecik.sk/strany_html/adresar_funk.html

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 1 mesiacom #32885 od lesak
Odpoveď od lesak na tému Jazvečík hrubosrstý štandard
No Ing. Stanovsky ti urcite poradi. Aj kamaratovi poradil, teraz nedavno, myslim, ze mu povedal aj kde sa cakaju vrhy. Kontakt na neho zistis na uz citovanej stranke (nugy)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 1 mesiacom #32886 od cimbalik
Odpoveď od cimbalik na tému Jazvečík hrubosrstý štandard
No toto by som neradil. Ak je ocino aktívny kynológ, tak takýto darček ho určite nepoteší. Každý má (alebo aspoň mal by mať) svoju koncepciu a Tvoja voľba vôbec nemusí zapadnúť do tej jeho koncepcie. Ak som sa Ťa dotkol, prepáč, ale ja by som sa na Tvojom mieste poobzeral po inom vhodnom darčeku.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 1 mesiacom #32934 od Stanka
Odpoveď od Stanka na tému Jazvečík hrubosrstý štandard
S ocinom mam psa prediskutovaného, takže viem, čo chce a čo bude dobré :) ale dik

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 4 týždnami #33371 od Gerry
Odpoveď od Gerry na tému Jazvečík hrubosrstý štandard
Ahojte..chovam jazvecikov a donedavna som mal aj NKS.Bohuzial mi koncom minuleho roka z chovu vypadol pes hrubosrsteho jazvecika a NKS..Fenu to vzalo a tak som jej zaobstaral jazvecicku hladkosrstu..Dufam,ze tym ze su dve feny sa zacne harat.Ma uz 4,5 roka a este sa mi nepodarilo odchowat stence.Niekedy sa hara neprawidelne a niekedy vobec.Vedel by mi niekto poradit?Tabletkam a inekciam moc newerim ale asi to vazne skusim..ak by sa niekto nasiel kto mal a vyriesil takyto problem,budem rad ak mi pomoze.Dakujem:)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 3 týždnami #33384 od DKo
Odpoveď od DKo na tému Jazvečík hrubosrstý štandard
Možno to tak chce matka príroda, ale ak veľmi túžiš po štencoch od nej, tak rozumnejšie by bolo zájsť za veterinárnom odborníkom, než sa vyzvedať na fórach a potom nejaboh skúšať na suke rôzne hókusy-pokusy.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 3 týždnami #33433 od Gerry
Odpoveď od Gerry na tému Jazvečík hrubosrstý štandard
Hej hej za veterinarom som bol..a taku dobru suku by som si urcite nepokazil nejakymi hlupostami..nebojsa:)..Vazne by siom chcel od nej stence lebo ma na to dobre predpoklady a dobry geneticky fond..ale dakujem..;)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 2 týždnami #33712 od rastik121
Odpoveď od rastik121 na tému Jazvečík hrubosrstý štandard
Poraďte mi prosím niekoho, čo má na predaj šteniatka hrubosrstého jazvečíka.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 1 týždňom #33967 od CHERY
Odpoveď od CHERY na tému Jazvečík hrubosrstý štandard
Dnes som musel zavolať vet. lekára k svojej Cire, nakoľko bola od včera trocha apatická a nežrala. Vraj je to dôsledok uštipnutia kliešťom :[
<br/>Po každej vychádzke ju vyčešem a aj tak tam 1 parazit fakt bol, aj keď sa mi to nechcelo veriť - hneď pri protikliešťovom obojku:(
<br/>Dostala 2 vakciny tak dúfam,že to bude OK!
<br/>Stalo sa aj Vám niečo podobné???

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 1 týždňom #33970 od lesak
Odpoveď od lesak na tému Jazvečík hrubosrstý štandard
Volaj poradcu chovu pre hrubosrste jazveciky :-)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 1 týždňom #33975 od PKButeo
Odpoveď od PKButeo na tému Jazvečík hrubosrstý štandard
Zdravím Vás páni odborníci na jazvečíkov. Chcel by som sa Vás spýtať na jeden problém, ktorý mám s mojou sučkou dvojročného hrubosrstého jazvečíka. Pri narazení na stopu sa pekne ozýva, no zabeháva strašne ďaleko a vracia sa až tak po pol hodine. Raz sa mi dokonca stratila v lese, a našli sme ju až o dva dni vo vedľajšej dedine.
<br/>Dá sa nejakým spôsobom to jej vracanie sa naučiť alebo je to geneticky dané? Keď sme vonku vždy sa bojím aby sa mi nestratila.
<br/>Chovu jazvečíkov zdar!

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 1 týždňom #33980 od nugy
Odpoveď od nugy na tému Jazvečík hrubosrstý štandard
Zdravím všetkých. Chcel by som sa vás spítať ako je to z medzinárodnými BL jazvečíkov. Kedy sa tam môžem prihlásiť? Aké sú podmienky pre štart?? Ďakujem

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 1 týždňom #33986 od yegi
Odpoveď od yegi na tému Jazvečík hrubosrstý štandard
Sevas nugy,k tomu, aby Ťa prijali musí mať pes skúšku BL v I.cene, a prihlásiť sa treba písomne na klube, alebo u organizátora, ak chceš dám Ti tel. na B. Molnára.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.076 sekúnd

Partneri

Kto je online?

Práve tu je 239 návštevníkov a žiadni členovia on-line