Verejné strelecké preteky.

pred 15 rokmi 9 mesiacmi #36510 od Bago
Odpoveď od Bago na tému Verejné strelecké preteky.
Ok, takže sa môžem zúčastniť na ľubovolných verejných streleckých pretekov bez nejakého predošlého prihlasovania?A ešte jedna otázka: ak chcem prísť na Streleckú ligu v disciplíne M-600 môžem sa zúčastniť ľubovolného preteku alebo musím absolvovať všetky v poradí:liar:

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 8 mesiacmi #36938 od Baikal
Odpoveď od Baikal na tému Verejné strelecké preteky.
Zdravím!
<br/>
<br/>Ide niekto z vás v sobotu na brokové streľby do Čachtíc?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 8 mesiacmi #36940 od kovacikja
Odpoveď od kovacikja na tému Verejné strelecké preteky.
jasné! chalani to už pripravili. Bývajú tam pekné preteky, dobré ceny aj občerstvenie. Strieľa sa na troj vrhačkovej batérii bez obmedzenia počtu položiek na strelca, do výsledku sa započítava 5 najlepších. Očakáva sa dobrá účasť. teším sa. Prídi sa pozrieť.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 8 mesiacmi #36941 od Baikal
Odpoveď od Baikal na tému Verejné strelecké preteky.
Ak nezaprsi tak pridem, mozes dat nejake blizsie info ako sa tam dostanem? Pojdem od Piestan. Dík.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 8 mesiacmi #36964 od kovacikja
Odpoveď od kovacikja na tému Verejné strelecké preteky.
Sorry už som nebol na nete. Bol si? ja som skončil piaty.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 8 mesiacmi #36967 od Baikal
Odpoveď od Baikal na tému Verejné strelecké preteky.
Srdecne blahozelam! Ano bol som, dobre som sa zabavil. Kto vyhral?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 8 mesiacmi #36969 od kovacikja
Odpoveď od kovacikja na tému Verejné strelecké preteky.
samozrejme prvé miesta obsadili priatelia z južných okresov Slovenska: 1. Nagy 2.Hodosi 3. Vatrt ... Na týchto chlapov sa bolo radosť pozerať, strieľali tak rýchle, že na tabuli nestíhal otáčať terčíky so zásahmi. samozrejme bez duply. Na budúci rok sa plánuje kúpiť automatická vrhačka na AT, to len bude zábava:)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 8 mesiacmi #36970 od Baikal
Odpoveď od Baikal na tému Verejné strelecké preteky.
Tak to su uz vystrielani borci.. a ved Hodosimu stacilo 6 poloziek na to aby spravil 5 desin, smolu mal len v tom ze v piatej polozke mu usiel jeden terc zo strednej vrhacky tak mal 9. Dik za info, ten AT bude zaujimavy, ak ho nenastavia tak, ze terce budu lietat az k hradzi ;)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 8 mesiacmi #37279 od lovec_1
Odpoveď od lovec_1 na tému Verejné strelecké preteky.
Sobota - 23.8. - VSP Putovny pohar predsedu Oko SPZ,strelnica Hubert v Trnovci nad Vahom,Šaľa. Poľovnícky parkúr. Je vhodne prist okolo 8:30 hod.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 8 mesiacmi #37433 od Baikal
Odpoveď od Baikal na tému Verejné strelecké preteky.
VSP - PZ Topolina Šurianky-Hruboňovo
<br/>
<br/>sobota 30. 8. 2008 na strelnici v Hruboňove

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 8 mesiacmi #37434 od Baikal
Odpoveď od Baikal na tému Verejné strelecké preteky.
VSP - PZ Stará Hora Horné Otrokovce
<br/>
<br/>nedeľa 31. 8. 2008 (po omši) na strelnici Stara Hora v H. Otrokovciach

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 7 mesiacmi #37469 od spajky
Odpoveď od spajky na tému Verejné strelecké preteky.
PZ Chrapka Nárad - Sap dna 30.8.2008 v sobotu usporiada na strelnici v Narade verejne strelecke preteky americký trap. Začiatok je ráno o 8 00.Strelnica sa nachadza na futbalovom štadione v obci Nárad. Ako nás nájdete ? Smer Gabčíkovo a z Gabčíkova prvá obec smer haraničný prechod do Madarska Medvedov.O hodnotné ceny sa postará naše združenie a o dobré žrádielko Spajky.;)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 7 mesiacmi #37955 od veteran1
Odpoveď od veteran1 na tému Verejné strelecké preteky.
Dovoľujem si Vás upozorniť na &quot; veľmi kavlitný &quot; pretek.Dňa 27.09.2008 organizuje RgO SPZ, teda jej tajomník verejný strelecký pretek v plnej guli na 4 terče/líška,srnec,kamzík,diviak/.Striela sa na každý terč 10 rán na 100 m. Štartovné je 500,-Sk, poplatok za trening je 130,-Sk pričom na každý terč môžete streliť 5 rán.Keď zoberiem priemernú cenu náboja 50,-Sk celý pretek teda pri hrubom počítaní výjde strelca na 3.630,-Sk. K tomu nejaké občerstvenie tak Vás to výjde na cca 4.000,-Sk. Ak to porovnám z predchádzajúcim ročníkom kde bola celá suma vkladu na pretek 300,-Sk a strielalo sa na každý terč 5 rán tak musím konštatovať, že Euro nám pekne dvihlo ceny. Takže ak chcete stráviť sobotu za 4.000,-Sk ste veľmi radi vítaní.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 7 mesiacmi #37965 od martin203
Odpoveď od martin203 na tému Verejné strelecké preteky.
to chces poukazat na to, ako sa tajomnik nabali ... bud rad, ze mate v streleckej komisii RgO SPZ &quot;blbcov&quot; ktori sa daju na organizaciu niecoho podobneho a bud rad, ze mate strelnicu, kde sa da nieco podobne organizovat ... skus si naklikat cenniky komercnych strelnic a ked sa ohanas tym eurom, tak kludne aj vonku a spocitaj si, kolko si za tych cca 16,60 eur zabuchas ... a neodpustim si, strelivo do tvojej SVT-40 ci SA58 sa da zohnat aj lacnejisie

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 7 mesiacmi #37969 od veteran1
Odpoveď od veteran1 na tému Verejné strelecké preteky.
Vidím že záujem bude.To bude super. Samonabíjacie zbrane sú ale podľa propozícíí zakázané. Budem veľmi rád ak Vás spoznám aj osobne.Teším sa.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 7 mesiacmi #37971 od martin203
Odpoveď od martin203 na tému Verejné strelecké preteky.
aha, prepacte, my si vlastne este z predchadzajucej diskusie vykame ... a ktoraze RgO SPZ to organizuje? ... v navale spravodliveho hnevu ste to zabudol uviest

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 7 mesiacmi #37999 od veteran1
Odpoveď od veteran1 na tému Verejné strelecké preteky.
Poriada to Rgo Senica a budem veľmi rád keď prídete a budeme si môcť potykať a spoznať sa. Tiež by som sa rád dozvedel na akých strelniciach v zahraničí ste strielal, aké máte s nimi skúsenosti, ako ste bol spokojný a aké ste dosiahol výsledky. Veľmi rád Vá spoznám osobne.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 7 mesiacmi #38044 od veteran1
Odpoveď od veteran1 na tému Verejné strelecké preteky.
Hm.Vidím že Vás veľmi rýchlo prešla chuť sa zúčastniť.Ale na druhú stranu som nič iné od Vás nečakal.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 7 mesiacmi #38053 od martin203
Odpoveď od martin203 na tému Verejné strelecké preteky.
Vazeny veteran, v pondelok zacina MSV v Brne, je to moj chlebik, cize na vtakoviny nie je tolko casu, ale uz som na chvilu tu:
<br/>v zahranici som strielal na oficialnych strelniciach: 3x vo svedsku v ramci povinnych strelieb pred polovackou, 2x na www.waffen-janka.de/Schiesskino.pdf, a 2x na strelnici v Suhle v ramci prebierky novej a opravenej zbrane.
<br/>moje strelecke vysledky: od obdobia mladsieho ziaka do starsieho dorastenca som bol neustale drzitelom nejakej VT (vacsinou I.) vo vzduchovke, malorazke alebo letnom ci zimnom biatlone.
<br/>A k nasej veci: organizovane strelecke podujatia v mojom okoli obcas navstevujem hlavne za ucelom stretnutia sa s kamosmi, ochutnania gulasu a pripadne (aj ked ma to velmi neberie) zabuchania si. Na tych organizovanych nasou RgO SPZ som sa zucastnil v minulosti asi 2x, okrem toho len povinne strelby. No aj tak dovolte, aby som ocenil pracu nasho tajomnika RgO SPZ pana Bachrateho a celej streleckej komisie pri udrziavani strelnice a organizacii streleckych podujati a prajem im, aby sa nenechali znechutit expertami ako ste Vy.
<br/>Osobne stretnutie - ak to nepojde 27., v Senici som casto, nie je problem skocit na ... (a ak ste pan Vys... , tak na Vas zozeniem i kontakt)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 7 mesiacmi #38058 od majod
Odpoveď od majod na tému Verejné strelecké preteky.
Dobre sa to číta je to diskusia hodná chlapov,fakty ,argumenty .

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.122 sekúnd

Partneri

Kto je online?

Práve tu je 744 návštevníkov a žiadni členovia on-line