Verejné strelecké preteky.

pred 16 rokmi 7 mesiacmi #21546 od spajky
Odpoveď od spajky na tému Verejné strelecké preteky.
Baikal no co ti poviem mal si dojst k nam na preteky tam vsetko bolo o.k. ziadne technicke problemy dobra partia dobre ceny dobre zradielko /varil som ja:D/ Vsak ked budem mat cas mam nieco nafotene dam do galerie.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 7 mesiacmi #21552 od Baikal
Odpoveď od Baikal na tému Verejné strelecké preteky.
Spajky snad to vyjde nabuduce. Teraz sa mi fakt samemu neoplatilo hnat auto na juh .. :(

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 7 mesiacmi #21673 od Baikal
Odpoveď od Baikal na tému Verejné strelecké preteky.
VSP PZ Topolina Surianky - Hrubonovo usporiada v sobotu 8.9. 2007 na strelnici v Hrubonove verejny stelecky pretek. Zaciatok preteku je o 9:00. Trening je mozny v piatok 7.9. od 16:00.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 7 mesiacmi #21868 od Baikal
Odpoveď od Baikal na tému Verejné strelecké preteky.
Dnes o 9:45 som bol na strelnici v Hrubonove, nikoho tam nebolo, ziadny oznam, preteky pravdepodobne zrusene.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 7 mesiacmi #21886 od Baikal
Odpoveď od Baikal na tému Verejné strelecké preteky.
VSP v Hrubonove bol prelozeny z 8.9. na 15.9. 2007
<br/>Rovnako bol aj prelozeny VSP PZ Bebrava Topolcany na 15.9.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 7 mesiacmi #22519 od Baikal
Odpoveď od Baikal na tému Verejné strelecké preteky.
PZ Lipa Pastuchov 19. augusta 2007 usporiadalo na vlastnej strelnici v obci Pastuchov verejný strelecký pretek.
<br/>
<br/>Pokojnému priebehu a dobrej atmosfére napovedal už tréning, ktorý sa uskutočnil v sobotu a tešil sa hojnej účasti. Stretlo sa tu veľa strelcov a priateľov. Pretek neobišli ani registrovaní prisievatelia poľovníckej informačnej databázy.
<br/>
<br/> www.drabik.sk/pid_clanky/2007pastuchov/pidkari.jpg[/][img]www.drabik.sk/pid_clanky/2007pastuchov/small_pidkari.jpg[/img]
<br/>(zľava Zachi, Eso, Leica a Baikal)
<br/> V príjemnom prostredí sme si zastrieľali, zasúťažili, pri kávičke a guláši si porozprávali rôzne poľovnícke zážitky a skúsenosti, nadviazali nové priateľstvá a hlavne sme si príjemne oddýchli. Na samotnom strelišti sa súťažilo bez akýchkoľvek problémov či už technických alebo organizačných. Strelci, ktorí sa rozhodli bojovať o umiestnenie, podľa propozícii museli odstrielať po 100 terčov. Pravidlá a výkony strelcov nakoniec rozhodli, že víťazom sa s nástrelom 100 zo 100 možných stal p. Bohunický, 2. miesto p. Libant, 3. miesto p. Kováč, 4. miesto p. Korec st., 5. miesto p. Jakubička, 6. p. Jakubček a cenu útechy si odniesol p. Drábik.
<br/>
<br/> Veríme, že sa o rok opäť stretneme.
<br/>
<br/> www.drabik.sk/pid_clanky/2007pastuchov/vysledky.jpg[/][img]www.drabik.sk/pid_clanky/2007pastuchov/small_vysledky.jpg[/img] www.drabik.sk/pid_clanky/2007pastuchov/vitazi.jpg[/][img]www.drabik.sk/pid_clanky/2007pastuchov/small_vitazi.jpg[/img]
<br/>(víťazi podľa poradia zprava)
<br/>
<br/> www.drabik.sk/pid_clanky/2007pastuchov/cena-eso.jpg[/][img]www.drabik.sk/pid_clanky/2007pastuchov/small_cena-eso.jpg[/img] www.drabik.sk/pid_clanky/2007pastuchov/cena-baikal.jpg[/][img]www.drabik.sk/pid_clanky/2007pastuchov/small_cena-baikal.jpg[/img]
<br/>
<br/> www.drabik.sk/pid_clanky/2007pastuchov/eso-baikal.jpg[/][img]www.drabik.sk/pid_clanky/2007pastuchov/small_eso-baikal.jpg[/img] www.drabik.sk/pid_clanky/2007pastuchov/streliste.jpg[/][img]www.drabik.sk/pid_clanky/2007pastuchov/small_streliste.jpg[/img]
<br/>
<br/> www.drabik.sk/pid_clanky/2007pastuchov/strelba1.jpg[/][img]www.drabik.sk/pid_clanky/2007pastuchov/small_strelba1.jpg[/img] www.drabik.sk/pid_clanky/2007pastuchov/strelba2.jpg[/][img]www.drabik.sk/pid_clanky/2007pastuchov/small_strelba2.jpg[/img]
<br/>
<br/> www.drabik.sk/pid_clanky/2007pastuchov/strelba3.jpg[/][img]www.drabik.sk/pid_clanky/2007pastuchov/small_strelba3.jpg[/img] www.drabik.sk/pid_clanky/2007pastuchov/strelba4.jpg[/][img]www.drabik.sk/pid_clanky/2007pastuchov/small_strelba4.jpg[/img]

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 7 mesiacmi #22551 od Stefan49
Odpoveď od Stefan49 na tému Verejné strelecké preteky.
Lubo, klobuk dolu-takymito prispevkami by to tuna malo pokracovat! Ci skuseny alebo neskuseny polovnici a strelci, neexistuje aby oproti tomuto stylu mohol niekto nieco viacej dolozit!!!!
<br/>
<br/>Lovu a Strelbe zdar!

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 7 mesiacmi #22552 od Taki
Odpoveď od Taki na tému Verejné strelecké preteky.
Gratulujem Luboš!

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 2 mesiacmi #31659 od foksi25
Odpoveď od foksi25 na tému Verejné strelecké preteky.
Ahojte pani. Chcem sa opytat ako to byva na verejny pretekoch. Pri malokalibrovkovom trojboji sa pouziva vlastne strelivo alebo organizator zabezbecuje svoje? Ide mi o to ze ked mam pusku nastrelenu na svoje naboje a na sutazi sa pouzivaju ine tak ci mam moznost si ich vyskusat a pripadne prenastavit optiku. Dik za odpoved.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 2 mesiacmi #31663 od kettneR
Odpoveď od kettneR na tému Verejné strelecké preteky.
na všetkých pretekoch čo sa týka malokalibrovky môžeš používať vlastné strelivo. Nestretol som sa ani na M300 ani na M600 žeby bolo zabezpečené strelivo .

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 2 mesiacmi #31664 od kettneR
Odpoveď od kettneR na tému Verejné strelecké preteky.
na všetkých pretekoch čo sa týka malokalibrovky môžeš používať vlastné strelivo. Nestretol som sa ani na M300 ani na M600 žeby bolo zabezpečené strelivo .

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 2 mesiacmi #31668 od miros
Odpoveď od miros na tému Verejné strelecké preteky.
mam jednu otazku lebo s kamosom sa dohadujem kto ma pravdu pri sutaziach M300 M 600 da sa strielat aj hornetom ?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 2 mesiacmi #31696 od lovec_1
Odpoveď od lovec_1 na tému Verejné strelecké preteky.
S Hornetom nie. Len .22LR

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 2 mesiacmi #31711 od profipali
Odpoveď od profipali na tému Verejné strelecké preteky.
Chcel by som sa spýtať či na malokalibrových súťažiach M300,M600 je možné použiť jednoranovú malokalibrovku upravenú zo športovej a či sa s optikou strieľa aj na líšku a diviaka ,alebo tak ako kedysi otvorenými mieridlami a optikou iba na srnca. Vďaka.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 2 mesiacmi #31771 od lovec_1
Odpoveď od lovec_1 na tému Verejné strelecké preteky.
Toto hovori strelecky poriadok SPZ:
<br/>
<br/> 18.2. Prípustné sú poľovnícke malokalibrovky typu ZKM 451, ZKM 452 alebo malokalibrovky
<br/>upravované na tento typ, ktoré majú max. hmotnosť 3,20kg (bez puškohľadu) a s puškohľadom
<br/>maximálne 3,90kg, bez ergonomicky upravovanej pažby a nastavovateľných častí pažby (päta
<br/>hlavišťa, lícnica). Pažba môže byť maximálne typu Monte Carlo.
<br/>Mieridlá nesmú byť vybavené mikrometrickymi skrutkami a tunelovým (dioptrickým ) chráničom
<br/>mušky.
<br/>

<br/>
<br/>Co sa tyka puskohlad,moze sa pouzit pri vsetkych druhoch tercov.Zvacsenie max. 6-nasobne.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 2 mesiacmi #31804 od profipali
Odpoveď od profipali na tému Verejné strelecké preteky.
Vďaka za odpoveď.S tým puškohladom si ma potešil. Ale zauímalo by ma ,ako to funguje v praxi. Či sa používajú aj športové malokalibrovky upravené na poľovné(ZKM 456,Haenel 150) -odlahčená pažba a hlaveň.V streleckom poriadku sa nepíše nič o jednoranovej alebo zásobníkovej verzii malokalibrovky.A ešte k tým mieridlám.Pokiaľ používam iba puškohľad otvorené mieridlá vôbec nemusím mať ? Vďaka.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 2 mesiacmi #31814 od lovec_1
Odpoveď od lovec_1 na tému Verejné strelecké preteky.
Mieridla mat nemusis.Jednoranova flinta nie je na prekazku, je to len tvoje vlastne znevyhodnenie kvoli casu.S prerabkami sportovych na polovne som sa stretol iba parkrat,malo to zmensenu hrubku hlavne (stiahnute zrejme na sustruhu,vyzeralo to otrasne)a boli vsadene do klasickej pazby.Faktom ale je,ze upravene pusky sa pouzivaju.Smutne ale je to,ze su upravene nad ramec pravidiel a nikto s tym nic nerobi.To iste plati aj pre vystroj niektorych strelcov....:liar:

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 2 mesiacmi #31823 od profipali
Odpoveď od profipali na tému Verejné strelecké preteky.
Ešte raz vďaka za vyčerpávajúcu odpoveď.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 2 mesiacmi #31867 od kettneR
Odpoveď od kettneR na tému Verejné strelecké preteky.
a hlavne keď sa na štartovnu čiaru stavaju :&quot;elitni strelci&quot; ktorí roky sice strielaju MS ale nikto z nich neprizna, že neoddelitelnou sučastou ich výstroje je upravovaný strelecký kabát , ktorý maju pod odevom a chodia v tom potom ako Golem z rozpravky.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 1 mesiacom #33097 od lovec_1
Odpoveď od lovec_1 na tému Verejné strelecké preteky.
Chlapi,citam strelecky kalendar na rok 2008- 3.maja su ver.strel. preteky PZ Zavod Malacky,v pol.parkure.Viete mi niekto tamojsi alebo znaly povedat,kde sa to kona a ako sa na tu strelnicu dostanem? Vopred dakujem.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.074 sekúnd

Partneri

Kto je online?

Práve tu je 378 návštevníkov a žiadni členovia on-line