Verejné strelecké preteky.

pred 15 rokmi 7 mesiacmi #38290 od Baikal
Odpoveď od Baikal na tému Verejné strelecké preteky.
Pre kovacikja:
<br/>
<br/>
<br/>V Cacove bude podla mojich informacii klasicky G-400 na medzinarodne terce, striela sa na vzdialenost 100 metrov polovnickou gulovnicou 4x10 vystrelov, liska, srnec kamzik a diviak. pisal to tu uz veteran1 10. Septembra, 19:32

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 7 mesiacmi #38335 od Kalach
Odpoveď od Kalach na tému Verejné strelecké preteky.
Neviem aké podklady máš k takejto kalkulácii .Čím budeš strielať ty,to je tvoja vec.Ja si myslím že športovo zameraní poľovníci sú v nákladoch úplne inde.Dúfam že si tvojou propagandou veľa záujemcov neodradil.Jediné čo sa mi zdá na prvý ročník prehnaté je
<br/>to štartovné.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 1 mesiacom #45272 od lovec_1
Odpoveď od lovec_1 na tému Verejné strelecké preteky.
Sobota, 28.3. , strelnica Hubert v Trnovci nad Vahom. Compak Sporting parkur 100 tercov.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 11 mesiacmi #47247 od zolo64
Odpoveď od zolo64 na tému Verejné strelecké preteky.
Vážení priatelia polovníci a poľovníčky!
<br/>Dovoľujem si Vás pozvať na verejné strelecké preteky organizované PZ Rovina Čataj ktoré sa uskutočnia dňa 7.6.2009 od 8:00 hodiny na poľovníckej chate v Čataji. Pripravený bude pre Vás srnčí guláš, pečené ryby, alko, nealko. Pre srelcov sú pripravené zaujímavé ceny. Tešíme sa na vašu účasť.
<br/>
<br/>Poľovníctvu, lesu a lovu zdar!
<br/>
<br/>Tajomníčka PZ Rovina Čataj - Mgr. Janka Brinzová

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 11 mesiacmi #47254 od Postar87
Odpoveď od Postar87 na tému Verejné strelecké preteky.
o ake preteky ide ak mozem vediet ... broky ci gula ??? ...

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 11 mesiacmi #47271 od Popo1
Odpoveď od Popo1 na tému Verejné strelecké preteky.
VSP : PZ- Rovina Čataj. Dňa 07.06.2009- nedeľa- sa uskutoční na strelnici v Čataji americký trap na 15 terčov. Začiatok- 08:00 h. Všetci ste srdečne pozvaní.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 10 mesiacmi #48299 od kovacikja
Odpoveď od kovacikja na tému Verejné strelecké preteky.
VSP - robí niekto VSP na trap (AT) začiatkom augusta 2009 v oklí Trenčína - Piešťan - Záhoria?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 9 mesiacmi #48421 od kovacikja
Odpoveď od kovacikja na tému Verejné strelecké preteky.
dňa 8.8.2009 ( sobota ) uskutoční sa v Čachticiach VSP na AT ( 10 terčov ) na strelnici pod priehradou, od 08,00 hod. Cena položky 3 €. Do výsledku sa započítava 5 najlepších položiek. Pekné ceny a príjemné posedenie je pripravené. tešíme sa na Vašu účasť.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 9 mesiacmi #48555 od Baikal
Odpoveď od Baikal na tému Verejné strelecké preteky.
V nedeľu [r]12. júla 2009[/r] usporiada PZ Topolina Šurianky-Hruboňovo na strelnici v Hruboňove už 35. ročník verejného streleckého preteku na asfaltové terče /batéria/. Začiatok predaja položiek je o 8:00.
<br/> Strelnica je pre [r]trening[/r]ovú streľbu otvorená [r]už v sobotu[/r] 11. júla od 16tej hodiny. Na podujatí je zabezpečené občerstvenie, srnčí guláš je samozrejmosťou. ;) Parkovanie vozidiel je v areáli strelnice.
<br/>
<br/>Výbor PZ Topolina Šurianky-Hruboňovo Vás týmto srdečne pozýva.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 9 mesiacmi #48612 od haus
Odpoveď od haus na tému Verejné strelecké preteky.
Dobry den.
<br/>Mili kolegovia mam na vas jednu otazku. V lani som sa zucastnil jednych VSP a moje vysledky boli totozne s poctom &quot;ran&quot; ktore som v zivote vystrielal, teda ziadna slava. Som polovnik ale radsej zver sledujem ako lovim a pokial to nieje nevyhnutne zbran do ruky neberiem. Po skonceny tychto pretekov som sa stretol s posmievanim a aroganciou ludi ktory zrejme maju ine financne moznosti ako ja a tie im dovoluju vystrielat mesacne naboje za stovky eur. Stava sa toto castejsie? Alebo som len natrafil na bandu ludi ktory mozno ani necakali ze niekto ako ja na ich preteky zavyta? Rad by som sa podobnych akcii zucastnil aj v buducnosti, posediet si s kamaratmi, spoznat novych ludi a niecomu sa mozno aj priucit. Ale ak sa toto deje na kazdych pretekoch kde niekto nastriela (priklad) 65B zo 100 moznych, tak to si radsej zastrielam niekde uplne sam. Mate niekto podobnu skusenost? Pevne verim ze nie, ale aj tak sa pytam.
<br/>
<br/>Este jedna vec, na tychto VSP boli ludia s ktory mali variabil puskohlad, po skontrolovani rozhodcom ze je spravne nastaveny a potom co rozhodca odisiel vedla, si ho okamzite pretocili na maximu. Nie som drasticky zastanca cestnosti, ale ak niekto ide strielat a berie to ako zabavu a pod. nebude predsa podvadzat len aby dostal doruky maly pohar zlatej farby ktory si kludne moze aj sam kupit, ak mu nanom tak strasne moc zalezi. Co si otom myslite? To vsetky preteku su o bratovrazednom suboji kto je lepsi, aj za cenu podvodu?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 9 mesiacmi #48641 od lubenko
Odpoveď od lubenko na tému Verejné strelecké preteky.
haus určite si trafil na špatnych ludi ,u nas sa ti to nemože stat pretože aj posledny dostane cenu

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 9 mesiacmi #48652 od fatran
Odpoveď od fatran na tému Verejné strelecké preteky.
Mal by si napísať ak vieš meno kto sa ti posmieval aby sme vedeli o koho ide prípadne ho mohli nahlásiť rozhodcovi a podať protest.Takýto pacienti by mali byť zverejnení nech majú hanbu pred celým Slovenskom!!!!!!!!!!

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 9 mesiacmi #48664 od haus
Odpoveď od haus na tému Verejné strelecké preteky.
Lubenko to uvas je kde? :)
<br/>Fatran
<br/>Samozrejme niektore mena si este pametam,viem aj kde presne to bolo, ale ja niesom pomstychtivy clovek a preto nemam zaujem doticnych takymto sposobom zhadzovat.
<br/>Som nad ze taketo preteky niesu samozrejmost a to mi staci. Tej skupinke ludi sa uz nabuduce vyhnem. :x

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 9 mesiacmi #48673 od lubenko
Odpoveď od lubenko na tému Verejné strelecké preteky.
no na Liptove predsa:):):):)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 9 mesiacmi #48677 od Baikal
Odpoveď od Baikal na tému Verejné strelecké preteky.
... nepatrim k tym, co vystrielaju mesacne nabojov za 100vky eur ale tiez nepatrim ani k tym, ktori maju slabe vysledky a tiez nepatrim medzi tych, ktori sa posmievaju tym, co maju slabe vysledky. Tiez chodim uz roky na VSP ale nikdy sa ani mne nikto neposmieval.. ved kazdy nejako zacinal :x
<br/>
<br/>... a vratme sa aj trosku k povodnej myslienke preco a za akym ucelom boli &quot;dedinske&quot; VSP ... boli to predsa strelby za ucelom zdokonalenia sa v strelbe, kazdy zacinajuci aj pokrocily polovnik si rad zastrielal, zdokonalil a preveril svoje schopnosti. ja som tiez zacinal s vysledkami 0 az 4 potom som sa zlepsil na 6 az 8 a teraz som uz na tom tak, ze na AT strelim 8 az 10 z 10 moznych. Ale ako sa hovori, nie kazdy den je nedela, tak aj mne sa este stane ked nemam svoj den ze strelim aj 4.. ziadna hamba to nie je ... na druhej strane treba aj trenovat, aby hlavne ak uz sa rozhodnem na zver vystrelit, tak po zasahu aby trpela co najmenej a vysledky aby vacsinou boli aspon tesne nah pozadovanou hranicou 20% zasahov.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 9 mesiacmi #48680 od kikama
Odpoveď od kikama na tému Verejné strelecké preteky.
ako sa vraví poslední budú prví;)
<br/>medzi poľovníkmi,alebo všeobecne medzi ľuďmi bude vždy nadradenosť,nič s tým nenarobíš.Keby každý pamätal na svoje začiatky a bol aspoň trošku skromný..

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 9 mesiacmi #48739 od lovec_1
Odpoveď od lovec_1 na tému Verejné strelecké preteky.
...stavaju sa aj horsie. Aspon si nebudes robit zbytocne iluzie. Dalsim stupnom je nieco obdobne,ked sa ti zacne darit. Hlavne na nejakych povedzme &quot;znamejsich&quot; akciach.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 9 mesiacmi #48752 od kovacikja
Odpoveď od kovacikja na tému Verejné strelecké preteky.
Vážení strelci, poľovníci, STRELECKÝ KLUB ČACHTICE usporiada dňa 19. júla 2009 (nedeľa) VSP na strelnici pod priehradou &quot;Čactická 15-tka&quot;. 1 položka - 15 terčov - 4,5 €. Začiatok o 08,00 hod. Do výsledku sa započítavajú 4 najlepšie položky, pričom počet položiek na strelca je neobmedzený. Hodnotné ceny sú pripravené pre prvých piatich. Bližšie info Ing. Juraj BUMBÁL, tel.: 0903241814. Všetci ste vítaní.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 9 mesiacmi #48824 od zachi
Odpoveď od zachi na tému Verejné strelecké preteky.
16 augusta budú strelecké preteky v Pastuchove

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 8 mesiacmi #48907 od kovacikja
Odpoveď od kovacikja na tému Verejné strelecké preteky.
pre veľký úspech ešte raz! dňa 1. septembra 2009 ( utorok - štátny sviatok ) usporiada STRELECKÝ KLUB ČACHTICE na strelnici pod priehradou VSP &quot;Čactická 15-tka&quot;. 1 položka - 15 terčov - 4,5 €. Začiatok o 08,00 hod. Do výsledku sa započítavajú 4 najlepšie položky, pričom počet položiek na strelca je neobmedzený. Hodnotné ceny sú pripravené pre prvých piatich. Bližšie info Ing. Juraj BUMBÁL, tel.: 0903241814. Všetci ste vítaní.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.120 sekúnd

Partneri

Kto je online?

Práve tu je 390 návštevníkov a žiadni členovia on-line