Akú zbran si vybrat?

pred 14 rokmi 11 mesiacmi #47482 od Akela
Odpoveď od Akela na tému Akú zbran si vybrat?
Ja by som tiež vzal radšej náboj s okrajom, ak sa mu páči niečo tenšie tak 6,5x57R, prípadne niečo hrubšie 8x57JRS, alebo zlatý stred 7x57R a 7x65R. Kamoš kúpil guľabrok Fair a je ľahučký v 6,5ke a 20/76. Veľmi dobrá voľba pre začiatočníka ak nevie ako bude znášať spätný ráz. Treba si hlavne vystreliť z jednotlivých kalibrov najlepšie z posedu na terč. Ten guľabrok váži asi 2,7kg ak sa dobre pamätám, majú aj stránku
<br/>www.fair.it/eng/combi.html
<br/> Kamoš má na tom variabil Meoptu 1,5-6x42 a nemá to chybu. Ja by som vzal 8x57JRS.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 11 mesiacmi #47484 od Akela
Odpoveď od Akela na tému Akú zbran si vybrat?
Zabudol som, že mám od FAIR brok kozlicu 12stku a som max. spokojný a kamoš to má v guľabroku, takže preto môžem doporučiť. Sú to aj esteticky veľmi pekné zbrane a dobre padnú do ruky. Predná spúšť na guľabrok má napináčik a tiež je tam &quot;gravír&quot;. Pri streľbe bez optiky na spoločných je tam svetlovodná muška.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 11 mesiacmi #47492 od mirek
Odpoveď od mirek na tému Akú zbran si vybrat?
Ku značke a prevedenie gulobrok Bettinsoli 12/8x57JRS je tu debata www.myslivost.cz/RadimeSi/detail.asp?id=...mesic=5&rok=2009

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 11 mesiacmi #47497 od LEON
Odpoveď od LEON na tému Akú zbran si vybrat?
na myslivost nemá ani cenu chodit:] v mém okolí jich je několik protože unás se už prodává dost dlouho a nikdo nemá žádný velký problém vůle praskání hlavní atd. já mám brokovou kozlici ke které se prodávají i kulobrokové hlavně a v pohodě mám teda jenom něco přes tisíc ran ale maká bez poruchy k soustřelu kulobroku jednostná s kulí je rozdíl když máš 7x65R a nebo 8x57R ke každé bude sedět něco jiného to si moc lidí neuvědomí ale dá se to doladit výběrem střeliva je to jako u kulový kozlice nebo dvojáku taky nemá s každým střelivem super soustřel
<br/>P.S. když jsem si jí kupoval tak byl v krámě chlapík který mi to rozmlouval tvrdil že ji má a jaký to je krám že to tupluje atd. a když mu kamarád řekl ať jí donese že mu jí nechá přímo u Bettinsoli opravit tak začal koktat a do dnes se nedostavil;) Není to Blaser to určitě ne ale podle mě by Ruag asi nějaký šunt neprodával a když to porovnáš s naším Brnem 800 tak to je luxus
<br/>www.ruag.co.uk/?p=7_1_2&t=Shotguns&m=Bettinsoli

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 11 mesiacmi #47503 od PoloVlad
Odpoveď od PoloVlad na tému Akú zbran si vybrat?
Môžeš mi povedať v akých cenových reláciách sa pohybujú guľobroky FAIR ?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 11 mesiacmi #47504 od pepies
Odpoveď od pepies na tému Akú zbran si vybrat?
čo viem naposledy okolo 43-45 tis.skk.pozeraj si aj ceske stranky robia tam výpredaj Blaserov BBf 95 za slusne ceny.ja som kupil nový za 45 tis.skk

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 11 mesiacmi #47510 od Akela
Odpoveď od Akela na tému Akú zbran si vybrat?
Momentálne neviem ako sa to hýbe, dlho som ho nezháňal, zavolaj Fraňa NR veľkosklad on ich tam má vo všetkých prevedeniach aj s dlhými zámkami napr.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 11 mesiacmi #47561 od maty
Odpoveď od maty na tému Akú zbran si vybrat?
skús pozreť aj v Poľsku napr. www.skalniak.eu

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 11 mesiacmi #47567 od Jenda
Odpoveď od Jenda na tému Akú zbran si vybrat?
Mám to doma, je to dobrý v tom že když s tím nechodíš ven a nestřílíš tak se tomu nic nestane:]
<br/>Leone ty víš jakej je rozdíl v 7x65R a 8x57 JRS v soustřelu?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 11 mesiacmi #47574 od LEON
Odpoveď od LEON na tému Akú zbran si vybrat?
Jendo dám ti radu vyškemrej u kamarádu tak po dvouch kusech různý jednotný aspoň po dvouch třech kusech a vyzkoušej který flintě budou sedět budeš koukat jaký je rozdíl v soustřelu;) protže je hodně velký rozdíl tam naládovat jednoutnou která má třeba brennek 39g a nebo sellier 28g

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 11 mesiacmi #47650 od Jenda
Odpoveď od Jenda na tému Akú zbran si vybrat?
Jasně to chci vyzkoušet , včera v Lysý jsem koukal po těch moniolitech, ale zatím s nima dám pokoj :D

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 10 mesiacmi #48159 od gabo
Odpoveď od gabo na tému Akú zbran si vybrat?
Pepies, W243 je ráže 5,6x52 až sa nemýlím. Gabo

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 10 mesiacmi #48161 od milankov
Odpoveď od milankov na tému Akú zbran si vybrat?
Ak sa nemylím W 243 je 6,1x52

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 10 mesiacmi #48163 od pepies
Odpoveď od pepies na tému Akú zbran si vybrat?
5,6x52R je Savage.243W je 6,5x52....

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 10 mesiacmi #48164 od jager133
Odpoveď od jager133 na tému Akú zbran si vybrat?
243W je 6,2x52

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 10 mesiacmi #48165 od Stefan49
Odpoveď od Stefan49 na tému Akú zbran si vybrat?
PEPIES...come on:x:x .243 je 6.17...trochu daleko od 6.5:liar::[

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 10 mesiacmi #48173 od pepies
Odpoveď od pepies na tému Akú zbran si vybrat?
Štefan sorry preklep 6,17x52-243W.:[:[a 5,6x52 nie je original Savage/americka verzia/

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 6 mesiacmi #50174 od ptl
Odpoveď od ptl na tému Akú zbran si vybrat?
zdravím, potřebovala bych poradit - chtěla jsem si koupit brokvnici kterou bych mohla uptnit jak na lov tak střelbu na holuby.
<br/>ZH nechci je na mě težka a nikdy mě nepřirostla k srdci.............
<br/>děkuju za rady

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 6 mesiacmi #50176 od petob
Odpoveď od petob na tému Akú zbran si vybrat?
To potom nejakú 20 ku s výmennými chocce.Napr. FABARM Classic 20.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 5 mesiacmi #50734 od polovnikbj
Odpoveď od polovnikbj na tému Akú zbran si vybrat?
Ta to Vychodňar na to ani zdaleka nema !!!
<br/>
<br/>
<br/>Brokovnicu či guľovnicu?
<br/>(18.11.2009, Plus jeden deň, str. 15, (rm))
<br/>PRI KÚPE zbrane je rozhodujúce poznať revír a vedieť, na aký druh zveri budeme poľovať. No nezabúdajte ani na výšku svojho konta. Prinášame základné rozdelenie poľovníckych zbraní.
<br/>Poľovníci ich delia na guľovnice a brokovnice. No existujú aj ich kombinácie ako guľobrokovnice či dokonca trojkombinácie - 2 gule a 1 brok alebo naopak. Guľovnica výstrelom pošle guľu vzduchom veľkou rýchlosťou na mierený cieľ. Je určená na športovú a loveckú streľbu vysokej zveri.
<br/>„Brokovnica sa používa pri love na drobnú, hlavne vtáčiu zver,“ povedala vedúca bratislavskej poľovníckej predajne Jarmila Kainzová.
<br/>Funguje na prudkom výstrele broku, v ktorom je uložených niekoľko desiatok malých guliek, ktoré sa počas letu rozptýlia a tým je zasiahnutie letiaceho cieľa pravdepodobnejšie.
<br/>Kombinácie Zaujímavosťou guľobrokového modelu sú nespojené hlavne. Je vyhľadávaná poľovníkmi, ktorí obľubujú poľovačky na diviaky.
<br/>Od použitých materiálov sa odvíja aj ich cena. Guľovnice stoja priemerne 3 060 eur (92 186 Sk), brokovnice 3 540 eur (106 646 Sk) a broková kozlica (hlavne má nad sebou) stojí okolo 2 390 eur (72 000 Sk).

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.141 sekúnd

Partneri

Kto je online?

Práve tu je 192 návštevníkov a žiadni členovia on-line