Akú zbran si vybrat?

pred 17 rokmi 8 mesiacmi #11193 od tajfi
Odpoveď od tajfi na tému Akú zbran si vybrat?
Lovec tie tvoje poznámky si strč vieš kam,si obyčajný teoretik nadupaný s časopisov určite strielaš tak že sa ti ruka nepohne vieš čo budem ti hovoriť terminátor alebo ked si taký nadupaný radsej číslo 5 žije ten tiež len čítal a kričal viacej informacií...:x Ja sa tu vyjadrujem uplne normálne aby to pochopil obyčajný človek a ked nevieš čo je hluk ja za to nemôže.Ak by som tu mal rozprávať odborne a dopodrobna tak to by bolo na dve strany a obyčajný človek by to aj tak nepochopil.Týmto ti nemam viac čo povedat

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 8 mesiacmi #11194 od tajfi
Odpoveď od tajfi na tému Akú zbran si vybrat?
Ešte jeden dotaz LOVEC ty by si od odborníka očakával lepsie vyjadrenie ale toto nieje o vyjadreny a ked to u teba neobstojí nevadi.Poznám niekoľkých zbrojárov položíš im otázku a tí ti budú rozprávat celé hodiny no ked zbadáš vysledok . . .!V tom prípade je ti to tvoje exaktnejšie vyjadrenie na dve veci...Ale nevadí na fialových stránkach si určite rozumiete...

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 8 mesiacmi #11195 od johny
Odpoveď od johny na tému Akú zbran si vybrat?
Lovec ak sa odbornik na zbrane bude vyjadrovat odborne, budes mu rozumiet ty a este 5% citatelov. POvedal by som to takto, niekto ti problem vytmavi a niekto vysvetli ... Ahoj

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 8 mesiacmi #11198 od Stefan49
Odpoveď od Stefan49 na tému Akú zbran si vybrat?
:D:D::D

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 8 mesiacmi #11220 od lankaster
Odpoveď od lankaster na tému Akú zbran si vybrat?
Rolo nech sa rozhodneš akokoľvek, tak si to daj urobiť odborníkovi. Nebudem tu sa hádať s niekim o pravdivosti tých alebo iných poznatkov, ale upozorňujem ,daj si bacha na to ,ak sa už rozhodneš pre skracovanie ,kto ti to bode robiť.Lebo ako sa vraví aj majster tesár sa niekedy utne. Ak ti niekto zle odpihne z hlavne bude ti to zahadzovať alebo rozhadzovať. Ver že viem čo vravím. Ja som si pred časom tiež dal upraviť zbraň kôli výkonnejšiemu strelivu a ovplivnilo to strelbu z nej.Ono niektoré veci zdanlivo banálne dokážu prekvapiť aj starého skúseného zbrojára.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 8 mesiacmi #11221 od rolo
Odpoveď od rolo na tému Akú zbran si vybrat?
Ešte raz ďakujem všetkym za vecné príspevky. Ak predsa rozhodnem dať skrátiť hlaveň+prepažbiť na celopažbu, dám Vám vedieť výsledky.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 8 mesiacmi #11225 od mano
Odpoveď od mano na tému Akú zbran si vybrat?
chcel by som vediet vas nazor na gulovy dvojak bajkal 30-06 spr.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 8 mesiacmi #11234 od johny
Odpoveď od johny na tému Akú zbran si vybrat?
Uz robia aj dvojak??? Ja som viddel len kozlicu

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 8 mesiacmi #11236 od LEON
Odpoveď od LEON na tému Akú zbran si vybrat?
dělá se už dost dlouho ale do čech se dováží asi rok ale jak střílí nevím umím jenom číst a šetřím na samopal:]:]

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 8 mesiacmi #11241 od dusab
Odpoveď od dusab na tému Akú zbran si vybrat?
No tej dvojak by ma tiez zaujimal...cenova relacia je aka?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 8 mesiacmi #11247 od johny
Odpoveď od johny na tému Akú zbran si vybrat?
Dusab kasli na ten rusky brak :D Ked mi Tajfi urobi ten dvojakovy trojak, tak ten moj dvojak bude tvoj ... len setri ... :D

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 8 mesiacmi #11248 od johny
Odpoveď od johny na tému Akú zbran si vybrat?
Vidíš a my slovenskí Tatári sme to nevedeli

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 8 mesiacmi #11269 od lovec_1
Odpoveď od lovec_1 na tému Akú zbran si vybrat?
Tajfi,Tajfi,aky si mi ty neuroticky cloviecik.Ja som casopisovy teoretik? Nech sa paci kedykolvek na strelnici alebo v reviri...Tam sa mozes predviest.Alebo tebe staci strielanie IZkou do kybla na 100 metrov,to je tusim tvoj oblubeny zahumienkovy sport.
<br/>
<br/>Hluk?A obycajny clovek nepochopi co plynie z vyssich tlakov?Alebo radsej take nieco nepises,pre istotu?:]
<br/>
<br/>Vobec v globale,ak niekde natrafim na tvoje vyjadrenia na nete,a nielen na tomto fore,mam z toho dost divny pocit.Po prve vyjadrovanie tak na urovni stefana49,a po druhe niektore tvoje kusky (zajac s 22LR,co si potom hadzal na kolegu z dielne,pamatas sa?Ak nie mozem ti to sem skopirovat....)su obsahovo dost cudne.:liar:
<br/>Chapem,ze sa musis propagovat,len forma je asi nie najvhodnejsia.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 8 mesiacmi #11274 od mano
Odpoveď od mano na tému Akú zbran si vybrat?
v ziline ho predavaju v razi 30-06 spr. za cenu 21 560,-sk. pri zbrani bol terc, zasah lavej a aj pravej hlavne v strede od seba na sirku 1,5 cm v rovine. celkom dobre nie 8-L

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 8 mesiacmi #11275 od dusab
Odpoveď od dusab na tému Akú zbran si vybrat?
na 100m?:)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 8 mesiacmi #11276 od lovec_1
Odpoveď od lovec_1 na tému Akú zbran si vybrat?
A nechaju ta tu zbran vyskusat na strelnici?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 8 mesiacmi #11287 od mano
Odpoveď od mano na tému Akú zbran si vybrat?
strielane bolo na 80 metrov a strielal to v ten den predajca z toho polovnictva a samozreje ja si myslim ze dohodnut sa sa da aj na skusobnej strelbe.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 8 mesiacmi #11292 od dusab
Odpoveď od dusab na tému Akú zbran si vybrat?
Aky si mal z toho dvojaku dojem? Strelba, ergonomia, spatny raz a pod? Myslim celkovo ako na teba ta puska zaposobila?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 8 mesiacmi #11295 od mano
Odpoveď od mano na tému Akú zbran si vybrat?
ja nie som odbornik na zbrane ja ju mozem posudit len ako lajk a bohuzial nestrielal som. ale podla slov toho predavaca je to vraj celkom slusne a zhodnitil to tak ze je to podstatne lepsie ako ta gulova kozlica ktoru bajkal vyraba nedostatok ako skoro u vsetkych rus. zbrani je urcite to ze viacej casu mali venovat pazbe. spatny raz vraj na ten kaliber celkom v norme ale co este zbrani chyba je napinacik aspon na jednu hlaven moj nazor. tuho rozmyslam nad jej kupou.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 8 mesiacmi #11297 od Akela
Odpoveď od Akela na tému Akú zbran si vybrat?
Ak niekto vlastní zbraň značky F.A.I.R. rád by som s ním pohovoril ako je spokojný a pod. Ozvite sa majitelia. Je jedno či je to brok, alebo kozlica, resp. guľ. kozlica. Ďakujem.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.154 sekúnd

Partneri

Kto je online?

Práve tu je 244 návštevníkov a žiadni členovia on-line