Akú zbran si vybrat?

pred 17 rokmi 10 mesiacmi #9862 od steyr
Odpoveď od steyr na tému Akú zbran si vybrat?
TF2 funguje ako WD, treba ho na biku často obnovovať, na flintu som neskúšal, ale tie fefl. filmy ma zatiaľ neoslnili, na povrch sa mi skôr pozdáva ten autovosk od Stefana , ten dnes sprobujem, vonku leje, tak nech sa ukáže....
<br/>(inak retiazku radšej mažem prevodovkovým olejom a podľa potreby preperiem a znova, poradil mi jeden cyklozávodník, čo má servis na biky a pozdáva sa mi, hladko navíja i radí ):x

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 10 mesiacmi #9870 od jozef_capka
Odpoveď od jozef_capka na tému Akú zbran si vybrat?
Voskov na autá je veľa druhov,buď konkrétnejší o aký druh a značku ide.Osobne tiež používam WD na čistenie hlavne a konkor na konzerváciu celej pušky,vrátane pažby

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 10 mesiacmi #9882 od Waldo
Odpoveď od Waldo na tému Akú zbran si vybrat?
zdravim pani,
<br/>mate niekto skusenosti s brokovnicami MAROCCHI ?.......pripadne s typom 512 sd ?
<br/>dost by mi nejake tie nazory pomohli kedze mam moznost ju kupit za dobru cenu....
<br/>dik

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 10 mesiacmi #9883 od Kulovnice
Odpoveď od Kulovnice na tému Akú zbran si vybrat?
Dobrý den.Zajímaly by mě vaše názory na dílenské zpracování dnešních kulovnic Cz 550 v porovnání se staršímy modely těchto zbraní(kolem roku 1997).Je kvalita stejná nebo se liší(lepší nebo horší)???Vlastním tuto zbraň v ráži 7x64,tak bych Vás chtěl také poprosit o zkušenosti s touto ráží a zbraní.Díky.Luvu!

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 10 mesiacmi #9885 od Stefan49
Odpoveď od Stefan49 na tému Akú zbran si vybrat?
wd40 nie je v podstate az tak velky przervativ, viacej menej lubrikant. Velmi rychlo sa &quot;rozpadne&quot; a ked sa na to dostane voda/sneh neudrzi sa na kove, splachme ho-slaba mastnota.
<br/>Aky vosk na karoseriu pouzijes -natom velmi nezalezi., avsak makke-tekutinove vosky sa lahsie natieraju. Treba len naniest, necht ususit a vytriet!.:)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 10 mesiacmi #9886 od Stefan49
Odpoveď od Stefan49 na tému Akú zbran si vybrat?
..vosk nema na pociernenie ziadny vplyv, pretoze to nie je ziadna petrolinova a pod. chemikalia. akonahle uschne, treba ho utriet a zostane ti neviditelna ochranna vrstva na zbrani. J ato uz pouzivam najmenej 25 rokov.:D

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 10 mesiacmi #9920 od eso
Odpoveď od eso na tému Akú zbran si vybrat?
Waldo, ja mám Marocchi Zero 3. Zatiaľ vystrelených cca 500 nábojov - spokojnosť. Zbraň je precízne vypracovaná, sedí, spätný ráz minimálny. Je čokovaná /5čokov/, zatiaľ som strielal len trap. Krytie výborné, sústrel taktiež. Uvidíme čo to bude robiť ďalej.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 10 mesiacmi #9926 od steyr
Odpoveď od steyr na tému Akú zbran si vybrat?
Dík, ešte som nekúšal, ale ani nepršalo. Večer som žene generálkoval jej plynovú pištoľ, tak mi nevyšiel čas na moje flinty. Určite skúsim.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 10 mesiacmi #9941 od Stefan49
Odpoveď od Stefan49 na tému Akú zbran si vybrat?
..daj vedit ci ti to pracovalo:D

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 10 mesiacmi #9959 od Akela
Odpoveď od Akela na tému Akú zbran si vybrat?
Máte niekto osobné skúsenosti s guľ. kozlicou, resp. dvojákom a trojákom na spoločných poľovačkách? Veľmi sa mi tieto zbrane páčia. Napíšte zopár postrehov a aký máte kaliber. Všetkým vopred ďakujem.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 10 mesiacmi #9973 od mirek
Odpoveď od mirek na tému Akú zbran si vybrat?
AKELA - vlastním guľ. dvoják v ráži 8 x 57 IRS, KRIEGHOFF, chodievam len do pohonu bez puškohľadu, streľba cez voľné mieridlá, kolimátor nepoužívam. Môžem konštatovať, že je to dobrá zbraň do pohonu. Stalo sa mi, že som strelil na dve rany 2 ks diviakov. :)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 10 mesiacmi #9975 od Seva
Odpoveď od Seva na tému Akú zbran si vybrat?
Já vlastním kulovou kozlici ZH v ráži 7x65R. Podařilo se my sehnat svazek hlavní s protaženým předbažmým až k ústí (možná se to dá nazvat celopažba). Na společné lovy nosím jen tuto zbraň. U nás chodím do leče, na pozvání na štonty. Za 6 let co ji mám možnost používat jsem s ní 100% spokojený. 5 krát se mi povedlo 2 rány 2 kusy zvěře. Střílím přes mířidla. Nechal jsem ji jen opatřit nadháňkovým hledím. Teď uvažuju o kolimátoru. Kulovou kozlici mohu na společné lovy vřele doporučit. Pohotovost druhé rány nic nepřekoná.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 10 mesiacmi #9989 od Waldo
Odpoveď od Waldo na tému Akú zbran si vybrat?
ja mam moznost kupit kozlicu Marocchi 512sd prestige, zlaty gravir,coky, nova....za cca.35 tis. uvidime po dohode......takze hovoris ze spokojnost.....no ved vyskusam a uvidime )))

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 10 mesiacmi #10005 od Akela
Odpoveď od Akela na tému Akú zbran si vybrat?
Bol som v Nitre u Fraňa a mal som v roku Krieghoff - guľový dvoják, 8x57JRS, niečo nádherné ale 110 000,- je hrôza v priamom prenose. Inak skvelá zbraň. Veľmi, veľmi sa mi páčila. Ale mimo mojej peňaženky.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 10 mesiacmi #10090 od kinyo
Odpoveď od kinyo na tému Akú zbran si vybrat?
Zdravím Vás páni,
<br/>
<br/>chcel by som si kupiť CZ 550 scandinavia - 30 06 spr. Kontaktoval som uz kopu predajni, dodonca aj Union CS - výhrakný dovozca CZ a.s. a nedostalo sa mi žiadnej odpovede.
<br/>Počul som, že tie pažby sa už nedodávajú na Slovenský a Český trh, robia sa vraj len pre zahraničie. Neviete mi niekto poradiť? Vzal by som aj z ruky. Alebo kúpiť najlacnejšie prevedenie a potom k nemu dať spaviť pažbu?? A kto také pažby robí, za aké ceny???
<br/>Prijimem každú radu.
<br/>
<br/>Vopred ďakujem.
<br/>
<br/>Lesu a lovu zdar.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 10 mesiacmi #10091 od kinyo
Odpoveď od kinyo na tému Akú zbran si vybrat?
Zdravím Vás páni,
<br/>
<br/>chcel by som si kupiť CZ 550 scandinavia - 30 06 spr. Kontaktoval som uz kopu predajni, dodonca aj Union CS - výhrakný dovozca CZ a.s. a nedostalo sa mi žiadnej odpovede.
<br/>Počul som, že tie pažby sa už nedodávajú na Slovenský a Český trh, robia sa vraj len pre zahraničie. Neviete mi niekto poradiť? Vzal by som aj z ruky. Alebo kúpiť najlacnejšie prevedenie a potom k nemu dať spaviť pažbu?? A kto také pažby robí, za aké ceny???
<br/>Prijimem každú radu.
<br/>
<br/>Vopred ďakujem.
<br/>
<br/>Lesu a lovu zdar.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 10 mesiacmi #10136 od lovec_1
Odpoveď od lovec_1 na tému Akú zbran si vybrat?
Kinyo - predovsetkym zacni tym ze nekupis CZ 550,ale CZ 555 .Minimalne s ovladanim zaveru a jeho chodom budes ovela spokojnejsi.Na pazbu by som ti vedel doporucit majstra,ale neviem odkial si,daj vediet.Na zbran sa skus spytat v Pol.potrebach v Zelenci - 0905/248 478 . Este raz,ak si chces dat poradit, CZ 550 neber.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 10 mesiacmi #10178 od Igor
Odpoveď od Igor na tému Akú zbran si vybrat?
Dobrý deň,
<br/>
<br/>má niekto praktické skúsenosťi s guľovnicou Zastava M70? Spracovanie, ovládanie, presnosť streľby, subjektívne dojmy, atď.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 10 mesiacmi #10194 od Bubi
Odpoveď od Bubi na tému Akú zbran si vybrat?
CZ 550 je uplne v pohode.A 550 FS patri k najkrajsim a na pomery väcsiny slov.polovnikov aj k najdostupnejsim.Otec ma 550 Medium a neda na nu dopustit.
<br/>Tie drobne vadičky CZ pušiek musime prehliadnuť.Ani Blaserky nie su dokonale.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 10 mesiacmi #10195 od milu
Odpoveď od milu na tému Akú zbran si vybrat?
Je to pravda ja som kupil CZ 555 -3006 a som s nou spokojný

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.170 sekúnd

Partneri

Kto je online?

Práve tu je 263 návštevníkov a žiadni členovia on-line