Puškári na Slovensku

pred 16 rokmi 3 týždnami #33892 od tajfi
Odpoveď od tajfi na tému Puškári na Slovensku
JAGER OBVOLAL SOM SI ZBROJAROV,SAMOZREJME ANONIMNE... ...NIEKTO TU MA VELMI VELKY KONKURENCNY STRACH A TY TU ROBIS ZO SEBA SOMARA.AKO SA TI STRIELA S ODREZANIMI BROK. HLAVNAMI...XIXI.SERDEDI MA DVOJAKY CEZ 100 000SK TY MAS ZA 90000 TO BY MOHLO STACIT NA ZNICENIE KONKURENCIE A AKO REKLAMA ZBROJARA S LUCENCA KTORI SI NEDOKAZE VYROBIT VLASNE HAKY, TAK O AKYCH ODBORNIKOCH TU ROZPRAVAS.JEDNA BABKA POVEDALA......POZRI SI MOJU GALERIU SU TAM AJ SUSTRELI TAK TU UZ PROSIM TA NETREP NA RIADKY VOLOVINY.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 3 týždnami #33899 od jager
Odpoveď od jager na tému Puškári na Slovensku
Pán Kruty z Maduníc, nemal som už dôvod zaoberať sa touto témou, ale to čo si tu taraz predviedol, ti vôbec nepomohlo. Musíš na sebe popracovať nie len ako zbrojár, ale zlíhal si aj ako človek a to neviem či zvládneš. Ja ti prajem aby si sa zaoberal zlepšením kvalít aj ako zbrojar, ale aj ako človek a k tomu ti úprimne želám, aby sa ti to podarilo, lebo už teraz neviem, čo potrebuješ viac. Okrem iného, kde si odomňa čítal, že sa jedná o Serzodyho ???
<br/>
<br/>PS: Už to nechaj tak, lebo sa do toho bahna potápaš kamďalej viac. Stejne si myslím, že už teraz ľutuješ, že si nebol radšej len ako pozorovateľ.
<br/>M. Učeň

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 3 týždnami #33900 od Akela
Odpoveď od Akela na tému Puškári na Slovensku
Pozdravujem Tajfi!
<br/>Nechcem sa miešať do Vášho sporu - som úplne mimo. Mal som v rukách obidva dvojaky. Ja neviem kto-čo robí a čo si nechá vyrábať inde a ani ma to nezaujíma. Pozerám na zbraň ako na celok - estetický - drevo, gravír, funkčný - dľžka hlavní, počet spúští a aj na sústrel a ostatné veci ak by som niečo také kupoval. Tvoja zbraň a Serzodyho sú v uplne inej lige a to nie len kvôli cene. Tú Serzodyho by som si dával aj pod vankúš... Inak vážim si Vás zbrojárov. Ak by som mal len trocha tech. nadania určite by som sa niečím podobným zaoberal. Mám zbrane ozaj rád.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 3 týždnami #33912 od johny
Odpoveď od johny na tému Puškári na Slovensku
Akela už len toto spresním a už sa nebudem zapájať, ten dvoják čo si mal v ruke bol robený pred troma rokmi a je jediný od Krutého v pôvodnej objímke. Odvtedy ubehol čas a chlapec hrá, ako ty hovoríš, inú ligu. Pozri si to v jeho galérii. A nie len preto, že sú tie nové dvojáky pozlátené a majú rytinu od p. Kováčika, ale aj kvalitatívne sú niekde inde ako bol môj. To je všetko ... Ahoj

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 3 týždnami #33914 od Akela
Odpoveď od Akela na tému Puškári na Slovensku
Pod akým menom je to v galérii?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 3 týždnami #33915 od Akela
Odpoveď od Akela na tému Puškári na Slovensku
Našiel som to, ďakujem za info.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 3 týždnami #33928 od johny

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 3 týždnami #33950 od jager
Odpoveď od jager na tému Puškári na Slovensku
To čo som videl v galérií je zaujímavé, ak to je z dielne Krutý, tak je gravír na hlavni, tak musím povedať, že sa fakt výrazne polepšil, aj keď pušku mám radšej v rukách ak ju mám zhodnotiť. Pravdepodobne sa mu pôjdem osobne ospravedlniť ak ma nezabije medzi dverami.
<br/>M. Učeň

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 2 týždnami #34060 od karasek
Odpoveď od karasek na tému Puškári na Slovensku
Veľa šťastia..:]

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 2 týždnami #34084 od vajlo
Odpoveď od vajlo na tému Puškári na Slovensku
zdar, nic v zlom ale daj si aspom neprestrelnu vestu! vela zdaru!!!

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 2 týždnami #34097 od Stefan49
Odpoveď od Stefan49 na tému Puškári na Slovensku
:D:D:D

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 2 týždnami #34107 od Castor
Odpoveď od Castor na tému Puškári na Slovensku
len tak podpichnem ;)
<br/>
<br/> www.farbiar.estranky.cz/fotoalbum/dohladavky/288/27[/]kde je plomba?
<br/>
<br/>inak...stranka pekna

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 2 týždnami #34112 od jager
Odpoveď od jager na tému Puškári na Slovensku
Ano Kastor, máš pravdu, aj takým dohľadávam postrelenú zver. A to si si nevšimol, že lovil jeleňa v hnedom tričku JUKON, v modrých rifloch a v botaskách. Mal som ho zabiť? Asi ano.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 2 týždnami #34169 od kettneR
Odpoveď od kettneR na tému Puškári na Slovensku
Jager krasne fotky určito aj krásna práca psíkov a zaslúžená. Ale kde sú plomby na tých kusoch? Ani na jednom ako si to mne hovoril nie je to vhodná fotka pre orgáni činné v trestnom konaní? A ihličiak fešák vysoko nad uši a miera asi tiež cez 30 cm. :D

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 2 týždnami #34170 od kettneR
Odpoveď od kettneR na tému Puškári na Slovensku
upresnujem Jager neber to ako v zlom, lebo viem, že chodievaš dohľadavať so psami a na fotkách nie sú možno tvoje úlovky ale iba foto po úspešnej dohľadávke. Takže srďečne gratulujem a nech ti taketo dohľadávky pribúdajú.
<br/>
<br/>Lovu zdar

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 2 týždnami #34171 od skeet
Odpoveď od skeet na tému Puškári na Slovensku
Bol by som len zvedavy co toto zase ma spolocne s puskarmi na slovensku!:[:[:[:[

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 2 týždnami #34254 od jager
Odpoveď od jager na tému Puškári na Slovensku
KetneR, to je v poriadku. Ak lovec nedodržuje zvykya tradície, porušuje etiku pri výkone práva poľovníctva, tak nemaj obyvy, toho sprdnem hneď po dohľadávke. Aspom ho to až tak nebolí, lebo sa práve teší z úspešnej dohľadávky a preto ochotne príma aj malé skásnutie.
<br/>Som rád ketneR, že si sa ozval v porijatelnejšom tóne a že si sa polepšil. Teší ma to oto viac, lebo si mladý a preto to má pre teba, ako pre poľovníka cenu zlata.
<br/>Prajem ti veľa vzrušujúcich poľovníckych zážitkov.
<br/>Ospravedlňujem sa za odbočenie od témy.
<br/>M. Učeň

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 1 týždňom #34326 od johny
Odpoveď od johny na tému Puškári na Slovensku
Blahoželám majstrovi KRUTÉMU z Malženíc k tomu, že sa dostal v sobotu do iného stavu ... manželského. Tak všetko v súkromnom aj profesnom živote. Pri kočíkovaní bude dosť času uvažovať nad novými zbraňami ;)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 1 týždňom #34327 od papo
Odpoveď od papo na tému Puškári na Slovensku
pripájam sa k blahoželaniu;) a želám veľa lásky a radosti zo spoločného života.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 1 týždňom #34330 od Akela
Odpoveď od Akela na tému Puškári na Slovensku
Tiež gratulujem a v prípade, že ho manželka nepustí do dielne, alebo revíru, poradím pár zákerných ťahov.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.088 sekúnd

Partneri

Kto je online?

Práve tu je 568 návštevníkov a žiadni členovia on-line