Puškári na Slovensku

pred 16 rokmi 1 týždňom #34335 od karasek
Odpoveď od karasek na tému Puškári na Slovensku
Ja blahozelam a prajem hlavne pevne nervy. Do dielne sa urcite niekedy rad utiahne.. ;)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 1 týždňom #34353 od tajfi
Odpoveď od tajfi na tému Puškári na Slovensku
Ja vám velice pekne dakujem za všetko a Akela neboj moja manželka velmi prírode a poľovníctvu naklonená.nebojím sa že by ma nepustila ale skorej mi neodpustí ked pôjdem do prírody bez nej...;);););)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 1 týždňom #34356 od Stefan49
Odpoveď od Stefan49 na tému Puškári na Slovensku
no, tak sa prikladam aj ja ,Milan vsetko najlepsie, vela stastia a spokojnosti a hlavne na dlhe roky!
<br/>
<br/>Stefan

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 11 mesiacmi #35581 od marky
Odpoveď od marky na tému Puškári na Slovensku
nevie mi niekto poradiť kde by som zohnal napináčik na kozlicu ZH 124

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 11 mesiacmi #35634 od jager
Odpoveď od jager na tému Puškári na Slovensku
Zavolaj na 0908503736 p. Pacholík

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 11 mesiacmi #35662 od tajfi
Odpoveď od tajfi na tému Puškári na Slovensku
0905 602 808 číšlo na pána Šuttu Jozefa mal by mať nejaký ten napináčik. a ozaj sedí vedľa mna , číta nejaké tie staršie príspevky a veľmi rád by si vydiskutoval pár vecí s pánom Učňom má mu zavolať.....teda ak má odvahu o čom pochybujem:-o:-o:-o:-o:-o:-o8o8o8o

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 10 mesiacmi #35844 od po1rot
Odpoveď od po1rot na tému Puškári na Slovensku
Zdravím!
<br/>Hľadám voľajakého puškára z okolia Michaloviec ktorý by si chcel privyrobiť, lebo kvôli lecenciam a iným veciam potrebujem zodpovednú osobu. Chcem tam prevádzkovať airsoftovú strelnicu a potrebujem ho na opravu airsoftových zbraní,aj ked sú to iba hračky, zákon to vníma ako zbraň. Ak o niekom viete, dajte vedieť: 0904 944263 Milan Kubík

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 10 mesiacmi #35845 od po1rot
Odpoveď od po1rot na tému Puškári na Slovensku
Alebo tu nechám aj emial: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 9 mesiacmi #36742 od andy8
Odpoveď od andy8 na tému Puškári na Slovensku
Zdravim,
<br/>vie niekto kontakt na pazbara v okoli Presova,alebo v ramci vychodneho Slovenska?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 9 mesiacmi #36744 od jager
Odpoveď od jager na tému Puškári na Slovensku
Ak si chce niečo vydiskutovať, nemyslíš, že by mal on zavolať.
<br/>Podľa mňa nezavolá, lebo nič s toho čo sme tu prebrali som si nevymyslel, takú fantáziu prenechám niekomu inému. Inak rád si s ním na túto tému podiskutujem, veď sa poznáme 20 rokov, určite bude očom a tiež aj okom.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 9 mesiacmi #36794 od jager133
Odpoveď od jager133 na tému Puškári na Slovensku
cinkni mi na 0905 974 198 ohľadom pažbára

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 9 mesiacmi #36801 od tajfi
Odpoveď od tajfi na tému Puškári na Slovensku
prečo by ti mal volať on...8o ved ty si tu robil špinu , a nakoniec si ostal hlupík .podla mňa si totálny chudák nakoľko sa poznáte vyše 20 rokov s Jožom a nevieš ani kde býva a on nevie vôbec kto si,že nevieš kde bývam ja mi je jednoto mi len dopåňa myšlienku že sa chceš niekomu pomstiť a riešiš to cez mňa a Joža a pri tom si úplne mimo..mal by si si zobrať svoju krátku guľovú zbraň a ísť pozrieť do prírody.možno narazíš na jelena.na takýto typ človeka ako si ty tu ani smajlík nie je.neviem čo som ti spravil že takto na mna útočíš

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 9 mesiacmi #36814 od jager
Odpoveď od jager na tému Puškári na Slovensku
dosť žlče si vylial na môj účet, neunavilo ťa to? Aby som bol teda presnejší. Pred 20 r. bol Jožo u mňa aj zo Snopkom zaujmať sa o šteňa Hann. farbiara, ale to si ty vtedy cikal do nočníka. Teraz som pochopil, aký si ty asi človek. Mám taký pocit, že keby som bol niekde nablísku tak na moju likvidáciu nepoužiješ svoju inteligenciu a postoj, kde by si ty takéto zbrane zobral, ale bude to ten tvoj niekoľkokrát rozletovaný, nepodarený dvoják, ktorého sa ľubo Jancík nevie zbaviť ani za 30000,- sk Aj ten ťa má moc rád. musí sa ti často štikútať.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 9 mesiacmi #36815 od Jaro
Odpoveď od Jaro na tému Puškári na Slovensku
Miro , rad by som ta poprosil ak je to mozne z Tvojej strany o ukoncenie tejto debaty . Vrha to dost blbe svetlo na cele PID .
<br/>
<br/>Vdaka za pochopenie .
<br/>
<br/>Jaro Kučík

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 9 mesiacmi #36824 od martin203
Odpoveď od martin203 na tému Puškári na Slovensku
blbe svetlo mozno vrha, ale urcite zvysuje navstevnost a citanost

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 9 mesiacmi #36832 od jager
Odpoveď od jager na tému Puškári na Slovensku
Zdravím Jaro, v poriadku, vôbec nemám problém s ukončením tejto prestrelky, aj keď sa to týka bezprostredne zbraní a Zbrojárov zvlášť. Sľubujem ti., že už budem písať len pekné veci, ako v pohádke. Pravdivé skúsenosti sem nepatria, lebo sú negatívne a toto je fórum o rozprávkových zbrojároch.
<br/>Boh ťa chráň každého, kto si dovolí kriticky zhodnotiť prácu takého tajfiho. Razíme slogan! Ak nemáš nič čo by mu prispelo k dobrému menu tak drž hubu.
<br/>Jaro, keď si pozorne prečítaš poradie príspevkov, tak dospeješ k poznaniu, že vždy iba reagujem na príspevok, ktorý si nemusím nechať ľúbiť. Napr. prečítaj si môj príspevok zo 17. júla 16 : 42h, a prečítaj si aj reakciu na tento článok z 21 júla 22 : 31h, tomu hovorím adekvátna reakcia, bez invektív a urážok. Ten truľo tajfi nikdy nevidel moje zbrane a i napriek tomu sa ma pokúša uraziť práve cez pušky aké on ani nikdy nevidel.
<br/>Kto je ten tajfi, (aj jano) že si neváži prácu svojho kolegu a neváha jednou ranou poštvať si proti sebe aj človeka, ktorý tu s tým nemá nič spoločné. Jaro myslíš si, že by sa to mohol dotknúť aj pána Serzodyho? Ja myslím, že ano. Tak kto ešte so mnou vytvára dusné prostredie? Čo urobí tento tajfik, keď mu pán Serzody, kráľ na zbrojárskom trhu napíše, aby sa radšej staral o svoje klenoty a zbrojársku prácu prenechal pre majstrov?
<br/>
<br/>Jaro, tak ako mňa si poprosil o ukončenie škodiacich príspevkov celému PID, tak prosím ťa ak ti to nerobí nejaký problém, popros aj tajfiho a poprípade aj jana, lebo nepísali v ich článkoch nič slušnejšie a nič menej urážlivejšie ako ja a o tom aby s tým prestali som tu nikde nečítal.
<br/>Očakával som, že napíšeš, tajfi, jano, a miro dosť, ale nestalo sa. Ale nikdy nie je neskoro.
<br/>
<br/>M. Učeň

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 9 mesiacmi #36833 od Jaro
Odpoveď od Jaro na tému Puškári na Slovensku
Miro moja prosba bola myslena v dobrom. Preto som to napisal tak ze ta Prosim, nebola to ziadost ale prosba.
<br/>
<br/>To co pises su tvoje skusenosti za ktorymi si urcite stojis , svojimi nazormi dokazes pekne par ludom posimrat zlcnik :D. Pokial tu pojde o vymenu nazorov nic proti teme . Chcem sa len vyhnut bohapustemu osocovaniu tej alebo onej strany . Vobec mi nejde o to aby sa tu pisali len prispevky ktore masiruju toho ci onoho ego . Sam vies ze kritika sa da podat aj slusne , hoci je na druhej strane ako na to zareaguje.
<br/>
<br/>
<br/>Rad by som poprosil zucastnenych a dotknutych vid Johny , Tajfi , Jager aby v ramci zachovania slusnosti na tomto fore udrzali emocie na uzde .
<br/>
<br/>
<br/>
<br/>;)
<br/>
<br/>Jaro

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 8 mesiacmi #37137 od foksi25
Odpoveď od foksi25 na tému Puškári na Slovensku
Ahojte. Vidim ze tuto temu citaju najma puskari, preto mam na Vas jednu otazku. Myslite, ze by sa dala prerobit starsia puska napr. ZG47, ci ZKK na verziu pre lavaka? Predpokladam ze tam bude treba prerobit, resp vyrobit komplet cely zaverovy mechanizmus, nakolko kluka sa otaca opacnym smerom. Dalsou vecou by bola samozrejme nova pazba. Myslite ze ma vobec vyznam z financneho hladiska sa takymto niecim zaoberat, alebo je vyhodnejsie kupit lavackeho Sauera alebo Manlicher? Dakujem.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 8 mesiacmi #37139 od lrentka
Odpoveď od lrentka na tému Puškári na Slovensku
Moja pozitívna skúsenosť s puškármi. Potreboval som prerobiť francúzsky napináčik na ZKK 600. Po kontaktovaní viacerých puškárov sa nakoniec našiel jeden, ktorý mal materiál a bol ochotný to urobiť za prijateľnú cenu a k mojej spokojnosti. Bol to pán Šutta z Dechtíc pri Trnave. Ďakujem.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 8 mesiacmi #37307 od majod
Odpoveď od majod na tému Puškári na Slovensku
Pár dní dozadu som mal možnosť dôkladne si obzrieť dvoják Jagera resp.p.Učňa a môžem povedať,že je to precízna puškárska práca,nádherné rytiny,čistý chod mechanických častí.Zbraň pôsobí velmi kompaktne a elegantne ,na rozdiel od niektorých prezdobených dvojakov,a jej krása si vás podmaňuje tým viac, čím dlhšie si ju prezeráte.
<br/>Recenziu som si dovolil napísať bez suhlasu majitela zbrane .

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.128 sekúnd

Partneri

Kto je online?

Práve tu je 313 návštevníkov a žiadni členovia on-line