Puškári na Slovensku

pred 16 rokmi 3 týždnami #33772 od kettneR
Odpoveď od kettneR na tému Puškári na Slovensku
Prepáč, ale asi tu neide o to či, johnyho zbraň má alebo nemá uvádzaný sústrel. Keď sa dáva robiť dvoják tak sa vopred dohodne sústrel s puškarom a od toho sa odvíja aj cena. Takže keď si čítal pozorne článok o tvorbe johnyho dvojaka tak si sa tam asi aj dočítal o tom, že ten sústrel bol dohodnutý. Ak mu vyhovoval tak niet o čom argumentovať a vyvracať "tvrdenia o tom že mam dvojak za 90 tis.". Ja na rozdiel od teba poznám ovidvoch zainteresovaných osobne a viem čo je jager za "jager". Nebudem tu nikoho chváliť ani haniť . Ak chcel jager ničo taketo vyjadriť tak to mal napisať johnymu neverejne a nie takto tu verejne očierňovať a uražať nikoho robotu. Asi nevie čo je to úcta. Poľovnícka etika je asi tiež cudzí pojem. 8-L

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 3 týždnami #33773 od johny
Odpoveď od johny na tému Puškári na Slovensku
Hm, ani hlavne nerobil Krutý - kúpil ich, ani pažbu, ani rytinu, montáž je polotovar, muška je kúpená, takže fakt to nie je jeho zbraň. Si normálny? Aj keby si dal pol roboty urobiť inému a druhú by kúpil tak je to jeho zbraň. Sú puškári, ktorí vyrábajú zbraň sami do poslednej skrutky, ale tomu zodpovedá aj cena. Inak je asi celkom pochopiteľné, ža si dávajú niektoré veci urobiť a iné zas kúpia ako polotovar.
<br/>
<br/>Na tvoju otázku: Nestihol si overiť sústrel lebo ja som bol taký netrpezlivý že som ho prepadol ledva to v dielni dokončil - šiel som na neplánovanú služobku. Odvtedy má už inú technológiu - hlavne zletuje v dielni a sústrel dokončuje priamo na strelnici. Takže už žiadne prepadnutie nehrozí, vždy vie aký má zbraň sústrel. Stačí? Kým som si dal robiť prvý dvoják, obvolal som snáď všetkých puškárov na Slovensku čo sa tým zaoberajú, ale pod 60 sa nedostal ani jeden a tu naraz chlapec mi do telefónu povie že za 30 aj s pažbou. Nepoznal som ho, ale riskol som to a nebanujem. Asi by som si nedal u neho robiť ďalšie zbrane, ale načo to tu vypisujem. Ak sa vám Krutý nepáči, je to váš názor, ktorý vám neberiem, ja mám svoj. A mám už aj svojho puškára.
<br/>
<br/>A nakoniec - ja som písal len o zbraniach, ktoré som osobne vlastnil a vlastním a teda si vyprosím nejaké narážky na ich výpovednú hodnotu. Nie som Krutého advokát, ale vy útočíte aj na mňa. Nikto vám nebráni spracovať článok o nejakom puškárovi a jeho zbraniach. S radosťou vytvoríme sekciu Puškári na Slovensku.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 3 týždnami #33775 od zalesak
Odpoveď od zalesak na tému Puškári na Slovensku
Belson správne si to napísal naozaj sa mi ten príspevok pozdáva.
<br/>Najlepšie by bolo, aby sa k tomu vyjadril sám Milan Krutý a objasnil všetky veci napísal ako to v skutočnosti je. Aka je jeho spolupraca s inými puškarmi a prečo ho iny puškari odsudzujú ako to uviedol Jager. Lebo mohlo sa stať že na niektorých prvých zbraniach urobil aj on chyby a oni to opravovali ale zase nemôžme povedať že terajšia jeho práca nieje dobra.
<br/>
<br/>Milan vyjadri sa a ozréjmy nám či sa jedna o ťah nejakej konkurencie voči tvojej osobe alebo ako to naozaj v skutočnosti je.
<br/>
<br/>Janči a Štefan neoháňajte sa hneď udaním niekedy môže aj takato negatívna reklama po objasnení pomôcť ešte viac ako kladná.
<br/>
<br/>čakám na odpoveď Milana a Jager je otvorený človek čo si myslí to napíše, sam o tom dobre viem veľa krát sme si na tomto fore vymieňali nazor v kynológii. Veľakrát som mal na neho aj nervy, ale je to skusený človek čo sa týka kynológie.
<br/>
<br/>Viktor Chromý

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 3 týždnami #33780 od tajfi
Odpoveď od tajfi na tému Puškári na Slovensku
neviem čo chcete počut ale to čo jáger napísal je absolútna hlúposť.ja nie som šuttov učeň spolupracujem s nim potrebuje on,potrebujem ja.čo sa týka letovania robím si doma všetko sam.no stane sa teda stalo sa to dva krát za tri roky že som potreboval viac rúk pri práci tak som požiadal šuttu o pomoc to je všetko dalej ked mi nemal kto pomôct robit sustrel lebo na to treba dvoch tak mi pomohol pridržať zbraň šutta.JA NIE SOM JEHO UCEN a pre informáciu on navštívil mna nie ja jeho aby sme spolupracovali-teraz už viem prečo....zrejme ma chce mediálne likvidovať no mne to nevadi.nerobim si s toho nič.ozaj Jager ked si taky informovaný zrejme si s Jožom dobrí priatel...kto vie kto mu robil objímky do zbraní čo? on to nebol....ale to nie je podstatné.čo sa týka šín áno kupujem oceľ triedy 11600 za smiešnu cenu no ja tie lišty musím vyrobit a vysledna cena je už iná..snažím sa čo najviac roboty urobit si sám.čo myslíš s akej ocele robia taliany lišty asi nevieš nevadí ale jedno viem že všetký sú na jedno kopyto a to sa mne nepáči preto ich nemontujem ale vyrábam si ich sám aby bol káždý vyrobok iný a tým originálny.nieje problém odrezať brok. hlavne ,kúpit vždy rovnaké lišty a rovnako stočit hlavne,potom zletovat ale je to len kus ako kus...dalej k tomu sástrelu:snažím sa ísť v ústrety zákazníkovy to znamená cena akú chce investovať a potom sústrel.do desat centimetrov je základ no niektorí sú náročnejší tak sa robí aj na 4cm ale tu stúpa aj cena.Janovy som robil za 30 000 dvoják ale tam som rezal brok. hlavne takže háky a predpažbie som mal k dispozícii.ja nie som zdierač a janovy stačilo 8cm na 80m tak o čom tu píšeš.poprosil by som ťa aby si ma neurážal lebo ja nie som bez roboty mam čo robit a objednávky beriem už na dalši rok k jari.:[:[

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 3 týždnami #33785 od belson
Odpoveď od belson na tému Puškári na Slovensku
kettneR:
<br/>&quot;Prepáč, ale asi...&quot; ak tu niekto nepozorne číta, si to ty. Dohodnutý sústrel bol podľa článku redaktora Jančiho 6cm/50m a jager píše o 8cm. A to je tvrdenie proti tvrdeniu. Nekompromisné, objektívne, kvantifikované. Ale podstata je v čomsi inom než v centimetroch (aj keď tie vedia niekedy potešiť :) ). Mne je jedno, či mal johny zbraň s horším sústrelom za tridsať, alebo jager s lepším za 90. Išlo mi o argumentačný štýl a jeho nevhodnosť sa mi johnyho ďalším príspevkom len potvrdila. Pre mňa je vaše &quot;kádrovanie&quot; jágra nepodstatné, ale dôležité je to, či uvádza pravdivé fakty (aj keď možno nie priam tým optimálnym spôsobom), alebo si vymýšľa. A k tomu som sa od majiteľa zbrane nedozvedel takmer nič.
<br/>
<br/>johny:
<br/>Zacituj z môjho predošlého vstupu niečo, čo ťa oprávňuje k dedukcii, že si myslím, že puškár má vyrábať všetko od skrutky (naopak, z vlastných skúseností viem niečo o výhodách kooperácie a to som aj písal, ako puškár-amatér o tom čosi viem) a že ak nie, že nemôže zbraň vydávať za svoje dielo. Taktiež zacituj niečo svedčiace o tom, že som proti Krutému. Ale bez typického prekrúcania. Opätujem tvoju otázku: &quot;Si normálny?&quot; Tvoja reakcia je priemotívna a kým sa nepresvedčím o opaku, chabý prejav schopnosti analyzovať a argumentovať vecne (ako aj sklony k prekrúcaniu) pripisujem skôr tvojej ješitnosti a s ňou súvisiacemu zahmlenému zraku, než intelektu....
<br/>
<br/>zalesak:
<br/>To o negatívnej reklame je trefné. Tajfimu úprimne želám úspechy a veľa spokojných zákazníkov.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 3 týždnami #33786 od johny
Odpoveď od johny na tému Puškári na Slovensku
Belson pozri si to prosim ta v clanku o dvojaku, 8 cm bol terc, je moja chyba ze som okotoval terc a nie sustrel. A vyprosím si aby si čolen uvažoval o tom či uvádzam pravdivé údaje vo svojich článkoch, to je silná káva kamarát. Z nosa som ti nevypadol aj keď si vážim tvoje vedomosti. Ešte nikdy som tu nečítal žeby si si uznal že sa mýliš alebo si sa niekomu za niečo ospravedlnil, tak mi prosím nevypisuj že som ješitný. Ty nie

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 3 týždnami #33788 od Akela
Odpoveď od Akela na tému Puškári na Slovensku
Len poznámku. Videl som Jagrovu zbraň - je nádherná, skvelá robota majstra z Lučenca. Skvelé drevo a gravír robil Sergej zo Sielnice, neviem či poznáte jeho robotu - len ten by stál asi 50000,- Sk. Zbraň má ten sústrel, to môžem potvrdiť. Bol som pri tom náhodou keď sa Jáger vrátil zo &quot;skúšky sústrelu&quot;. Videl som terč. Ten dvoják by stál v Krieghoff min. 300 000,- Sk. Vyzývam Jágra, aby pekne ten dvoják nafotil a dal to sem a ak sa pamätám fotil mobilom aj sústrel na terči, aby mu kamoši uverili, tak to hoď tiež sem. Jáger kúpil skvelú zbraň za podľa mňa veľmi dobrú cenu.
<br/>Zároveň by mala platiť zásada, že ak sa mi kamošova zbraň nepáči, nebudem ju kritizovať, najmä nie verejne. My poľovníci, sme na svoje železá dosť citliví. Jáger, mal by si asi adresovať dve, tri vety Tajfimu. Pozdravujem všetkých čo sa chystajú kúpiť v tomto roku novú flintu - je to skvelý pocit mať železo navyše v trezore.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 3 týždnami #33789 od kettneR
Odpoveď od kettneR na tému Puškári na Slovensku
Tak to ma byť. Akela toto bolo správne vyjadrenie poľovníka. veľa úspechov a lovu zdar!

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 3 týždnami #33790 od johny
Odpoveď od johny na tému Puškári na Slovensku
Klobúk dolu Akela, dúfam že sa raz spoznáme osobne

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 3 týždnami #33794 od belson
Odpoveď od belson na tému Puškári na Slovensku
:) :) :) Hovoril som o tomto a ničom inom (zbytočne sa viníš z nesprávneho spôsobu kótovania), stačí prečítať ešte raz:
<br/> S majstrom sme dohodli sústrel hlavní 6 cm na 50 metrov.
<br/>A už je zbytočné zase len potvrdzovať pravdivosť môjho tvrdenia o neschopnosti správne analyzovať protivníkovú argumentáciu. Trocha mi to asociuje niekdajších polišov: Ak vieš písať, neznamená to, že vieš aj čítať...
<br/>Nemám problém sa aj ospravedlniť, zatiaľ stále nevidím dôvod. Nikomu som nezačal klásť otázky typu &quot;Si normálny?&quot;. A ješitný som tiež....primerane ;)
<br/>Myslím, že je čas to ukončiť.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 3 týždnami #33796 od jager
Odpoveď od jager na tému Puškári na Slovensku
Nepoznáš mňa a ani Krutého, ako si napísal, čo znamená, že nevieš o čom píšem a či to čo som napísal je pravda alebo lož a i napriek tomu ma nazveš chrapúňom. Nuž čo dodať, snáď len toľko ako sa spieva v jednej úžasnej pesničke - Že mi je ľúúúto.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 3 týždnami #33802 od jager
Odpoveď od jager na tému Puškári na Slovensku
Čítal som tu par príspevkov v ktorých som postrehol aj negatívne referencie na konkrétne menovaných puškárov. Ak neodviedli očakávanú kvalitu požadovanej práce a v očiach, ako tu niekto napísal mu videl iba bankovky, tak je namieste, ak prispejeme k selekcií tzv. puškárov a to tým, že sa podelím o moje skúsenosti v mojom okolí, aby som varoval tých, ktorí by mohli byť zneužitý pre zisk murára, ktorý je zrazu puškárom. Teraz by som bol rád aby ste toto chápali ako môj všeobecný názor a nie ako útok na p. Krutého. Okrem iného, ako si napísal Krutý je mladý chlap, ktorý ak mu nadšenie a entuziazmus vydržia a z nadhľadom zvládne aj túto objektívnu kritiku, tak je na najlepšej ceste k užívaniu si titulu &quot; Majster Zbrojár&quot; Zatiaľ musí tvrdo pracovať a možno sa raz v mojej zbierke objavý aj bixa z jeho dielne. Krutému neškodíme. Určite sme sa postarali oto, že urobí nejaké zmeny. Veď sa aj hovorí, že to čo ťa nezabije, tak to ťa posilní. Jeden Poliak mi raz gratuloval k nejakému sviatku a k tomu, že mi želal zdravie a úspech, tak mi ešte želal, veľa zložitých a ťažkých situácií v podnikaní a hodne satisfakcie z ich vyriešenia. Vtedy som tomu nerozumel, ale dnes mu ďakujem. Myslím si, že kvalitu poskytovaných služieb mi zákazníci priamo ovplyvňujeme prejavom svojej spokojnosti, alebo aj nespokojnosti, čo je jedna s ciest k zvyšovaniu úrovne poskytovaných služieb. Ak nie som spokojný s prístupom k splneniu mojich požiadaviek v ktoromkoľvek obchode, tak som ako občan povinný na nedostatky poukazovať a tak v budúcnosti očakávať zlepšenie, nie len pre seba ale aj pre tých spoluzákazníkov, ktorý prídu po mne. Ak náprava nebude zjednaná, tak takýto obchod odchádza na perifériu trhu. Jano, vôbec ma neprekvapuješ. Uráža ma ak ma niekto obviní s klamstva. Čo už, budem sa musieť s tým nejako vyrovnať. Budem teda konkrétnejší a tým ukončím túto debatu. Dvojak si predal Ľubovi J. ale s tým, že si sa pokúšal o vyššiu cenu. Ľ. J. si však cenu overil u Krutého a ty ak si chcel predať musel si s cenou dolu. Nie je mi jasné, čiste z hľadiska obchodného, prečo si dvoják nakoniec predal za 35000,-, keď si mal kupca za 53000,- Kč. Píšeš o mne-napísať niečo také a nedržať jeho zbraň v rukách je pekné svinstvo. Ja som tú zbraň v ruke držal a to niekoľkokrát. Znamená to, že už to čo som napísal nie je svinstvo? To čo som napísal je pravda a hory zostanú zelené a J. Hečlo bude zdržanlivejší a prejaví viacej pokory. Inak si povalcuje svoje meno. Jano ak chceš niečo vychvaľovať, tak to za pochvalu musí stáť. Inak sa dočkáš toho, že stratíš dôveryhodnosť a tomu čo si chcel pomôcť, tak si mu vlastne uškodil prehnaným vyzdvihovaním.
<br/>Akela, priateľu, srdečne Ťa zdravím! Iba maličkosť podotknem k Tvojmu príspevku . Ano máš pravdu, ak sa niekto rozhodne pre kúpu tej ktorej pušky tak dôvod je jasný, určite sa mu páči. Preto by som si nedovolil takúto pušku týmto spôsobom haniť. Ak by som mal pripomienky k prevedeniu, určite by som našiel vhodný spôsob ako to s kamošom prebrať ak by som sa s kamošom o prevedení bavil a to tak aby som z emocionálnej banky nevybral viac ako som za tie roky vložil. Čiže medzi priateľmi sú aj výbery dovolené. Tu som však nepoukazoval na nedostatky kamošovej pušky, ale na nedostatky puškára ako výrobcu v čom vidím rozdiel.
<br/>
<br/>PS: Chlapci, Treba mať svoje emócie pod kontrolou. A nevipeňovať hneď ako šumienka ak na ňu kvapne trocha vody. Nemusíme hneď rozdávať perličky svojho rozumu, aby som dokázal, že ja som viac ako iný.
<br/>M. Učeň

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 3 týždnami #33805 od jager
Odpoveď od jager na tému Puškári na Slovensku
Neviem prečo si myslíš, že som to mal napísať tak ako si chcel ty. Ty si píš čo chceš, ale mne nediktuj, čo a ako mám písať. Ja som to napísal pre všetkých a verejne. To kde ti dovolia takto s názormi ľudí manipulovať? Alebo je to tak, že v živote si nula a tu vidíš priestor pomasírovať si svoje ego?
<br/>Ak píšeš, že poznáš aj jedného aj mňa tak buď chlap a napíš svoje meno. Alebo je aj toto moc na teba? Lepšie sa ohovára ak nikto nevie tvoje pravé meno? Alebo si pustil do gatí a už sa tu radšej neukážeš?
<br/>
<br/>M. Učeň

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 3 týždnami #33810 od jager
Odpoveď od jager na tému Puškári na Slovensku
KettneR, prešiel som si fotogalériu, aby som lepšie poznal s kým mám tú česť. Je to presne tak ako som predpokladal. Na fotke je akýsi sopľoš, ktorého nepoznám a ktorý by potreboval pár lekcií o tom, že kus sa kladie na pravý bok a značka o riadnom ulovení sa zakladá na ľavý zadný beh a to ešte predtým ako budeme s kusom inak manipulovať, lekciu o tom, že úctu k zhaslému kusu prejavujeme tak, že jej do papuľe vložíme vetvičku z domácej dreviny a to lícom k hornej čelusti ako posledný hryz, lekciu o tom, že ak strelec kus riadne, podľa plánu chovu a lovu ulovil, tak má právo na zálomok, Lovu Zdar, ktorý nosí na pravej strane klobúku až do západu slnka. Vidím tam usmiateho chlapca pri vyvrhnutom kuse bez značky o riad. ulovení a bez zálomku Vidím tam kusy na dvore a tiež bez blomby. Ty si taký hlúpy, že orgánom činným v trestnom konaní o svojich pytliackych praktikách podáš aj dôkazy vo fotografií. A tu je vidieť, kto vás bude poučovať. Toto má byť budúcnosť nášho Slovenského poľovníctva. Hnus.
<br/>KetneR tu je môj Kontakt budeš ho potrebovať: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.
<br/>M. Učeň

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 3 týždnami #33813 od johny
Odpoveď od johny na tému Puškári na Slovensku
Miro v tejto rovine sa už možeme baviť, toto už je príspevok hodný chlapa. Dvojak nešiel na čechy lebo pán dostal ťažký infarkt a dlho nebude môcť strieľať. Ľubo volal
<br/>krutému že chce urobiť dvoják a ten mu dal moje číslo že ja predávam taký dvoják kvôli tomu, že som si dal robiť govermentový troják. Môj dvojak dokončil krutý asi pred troma rokmi, podľa jeho galérie posúď, ako sa odvtedy kvalitatívne posunul. Moje podmienky splnil, ja som nemohol čakať špičkovú zbraň s troma desiatkami tisícok vo vrecku. Bol až nad moje očakávanie. Článok o ňom je písaný v tejto eufórii z novej vytúženej zbrane a je to cítiť z každej vety. To však nemení nič na tom, že všetko v ňom je písané na základe skutočnosti a nič nie je prispôsobené. Ľuba poznáš a teda sám vieš, že na dvojaka nedá dopustiť. Mňa aj s krutým z vďaky zavolal na spoločnú na diviaky. Troják, ktorý mi dokončil Krutý vlani v decembri je už zbraň z iného súdka, aj keď by sa naň možno žiadala kvalitnejšia pažba, neostalo mi na ňu. Páči sa mi aj jeho prístup: trojáka mi dal na dokončenie sezóny a na zistenie nedostatkov a teraz mi práve dorába veci podľa mojich predstáv - výmena zadnej montáže za rovnú a posunutie optiky dopredu, zjemnenie zadnej spúšte, preleštenie lúčika z vnútornej strany. Dokonca bol ochotný prerobiť aj sústrel, ale ak si ho pozrieš v mojej galérii, sám posúď či by si dal do toho šahať. Predsa len tri guľové hlavne dať dokopy je iné ako dve. A možno aj tým mi je blízky že je to chalan v mojom veku, ktorý keď mu povieš - Miňo toto by som chcel tak, ale nechaj tak lebo ty to nedokážeš - nebude spať kým ti to neurobí. Ja už som aj počúval že či si nejdem krutého zobrať, lebo je moja frajerka, ale Miro ja som ozaj obišiel nejedného puškára. U viacerých ma odradilo aj to, že robili strašné tajnosti o výrobe alebo úpravách zbrane, vraj sa nemám starať do postupu. Ale mňa to zaujíma a chcel som vedieť všetko, čo sa na mojej zbrani bude robiť. Ja som si proste našiel svojho puškára, aj keď býva 250 km odo mňa. Ozaj seriózne uvažujem že vytvoríme sekciu puškári na Slovensku. Napíšeme ktorý majster sa na čo špecializuje, predstavíme niekoľko jeho zbraní ... Pomohlo by to asi ľuďom ... Tak som sa rozpísal ... Zatiaľ sa maj.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 3 týždnami #33843 od jager
Odpoveď od jager na tému Puškári na Slovensku
Jano, beriem a som rád, že sa nehneváš. Vždy keď som pozeral Galeriu tak som ti závidel ten úžasný kus slovenskej zeme na ktorom poľuješ. Už dlhší čas sa hystám, že sa tam za tebou zastavím na kus reči, ale ako sa hovorí, chcieť je málo. Nedávno som našiel tvoje číslo, tak dúfam, že nebudeš mať nič proti ak ti zavolám a dohodneme čas. Poznáš tú hádanku o troch žabách, ktoré sedia v rybníku na kameni? Dve z nich chceli skočiť do vody, Koľko žiab zostalo na kameni?;/
<br/>M. Učeň

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 3 týždnami #33847 od tajfi
Odpoveď od tajfi na tému Puškári na Slovensku
takže šuttovy sa môžem podakovat za tieto špinavosti čo na mna porozprával.nevadí ja sa s tým zmierim no neviem kto mu bude robit objímky.bol som naivný somár ked som mu uveril - budeme spolupracovat -, pomahat si a tu je výsledok po mojom chrbte sa tahá hore no netuši že môj chrbát je veľmi hrbolatý.tak on mne robí 60% práce. smutné veľmi smutné konštatovanie.ja nevravím že som génius a začiatky boli veľmi tažké ale uroveň práce stupla do popredia.U nás sa robili dvojáky aj sa robia odrezaním brok. hlavní JA ako jeden s mála puškárov dokážem vyrobiť nový zväzok bol to taký malý zásas do čierneho no ZP-čiek je čim dalej menej a polovníci sa orientujú na silnejšie kalibre.otázka znie do čoho ich budú nabíjať....hm...ja už riešenie mám takto za rok a pol bude riešenie na svete uvidíme ako sa šuttova zatvári a čo si na mna vymyslí...jeho slepá závisť.
<br/>
<br/>-Jáger : tak šutta nemá čas lebo robí mne zväzky...hm...najprv si to prosím ťa over.ja som šuttu nevidel skoro dva mesiace a tak skoro ani neuvidím.
<br/>
<br/>-ešte pre jedného pána doktora -snád sem chodí a čita príspevky- šuuta vám robí dvojáka asi 30-30Win. lancaster.pre zaujimavosť háky som mal robiť ja.aj som ich zacal ale prave dnes som ich odovzdal do kovošrotu.nech si Jožo poradí sám úvidím ako sa vám vyhovorí ja zo seba hlupáka robiť nebudem.
<br/>
<br/>S pozdravom Šuttov učeň:(:(:(

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 3 týždnami #33851 od kettneR
Odpoveď od kettneR na tému Puškári na Slovensku
Jager škoda , že si to tak pochopil ale myslené to bolo inak. Tu nešlo o to,že si vyjadril kritiku na niečiu robotu, len išlo o to že si to podal tak akoby to bola tvoja vlastná skúsenosť a pritom to bolo možno iba to ...jedna baba povedala že sa Krutému nedarí. Nehovorím, že ak je kritika na mieste tak nie je osožná... určito puškar urobil v svojom remesle pár chýb, ktoré ho poučili a bude sa im vyvarovať, len podľa mňa si to napísal tak že to znelo skôr ako opovrhovanie roboty.Ber to tak, že ani tvoju robotu nikto nehaní tak to nemusíš robiť ani ty. tak som to myslel. Ak som to zle pochopil ja tak prepáč. A nemyslím že je potrebné ma nazývať sopľošom a podobnými titulmi. Ja som ťa ničím neurazil a ani ťa nepomenoval.
<br/>
<br/>.... uzavrime už tieto debaty
<br/>
<br/>prajem ti Lovu zdar
<br/>
<br/>Rado

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 3 týždnami #33861 od skeet
Odpoveď od skeet na tému Puškári na Slovensku
Pochybujem o tom ze Stefan49 by nevedel o com pises, ved si sa vyjadril skutocne poctivo a otvorene!:D:D:D Kua, musel si ho poriadne nasrat.....dufam ze si to vyzehlis aspon s ostatnymi!;);););)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 3 týždnami #33890 od jager
Odpoveď od jager na tému Puškári na Slovensku
Tak to si dobrý, an ma nazve chrapúňom a ešte sa nasere, keď mu napíšem že mi je ľúto paranoidného človeka. Vy budete asi kamoši? Odkáž tomu tvojmu stefanovy49, Nech sa radšej nestará do vecí po ktorých ho je prt. Veď ho nikto neprosil a jeho pomýlený názor. Ako sa do hory volá, tak z nej hajník vybehne. Poznáš to?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.168 sekúnd

Partneri

Kto je online?

Práve tu je 564 návštevníkov a žiadni členovia on-line