Guľobrok - áno, alebo nie

pred 15 rokmi 2 mesiacmi #42676 od jumbo
Odpoveď od jumbo na tému Guľobrok - áno, alebo nie
Ďakujem

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 2 mesiacmi #42776 od Jenda
Odpoveď od Jenda na tému Guľobrok - áno, alebo nie
Jestli máš zájem, zkus kontaktovat Kozap, www.kozap.cz . Je dovozcem Bettinsoli do ČR. Já mám doma 14dní kulobrok Bettinsoli Delta. Kupoval jsem jí v Českých Budějovicích za 31500 Kč a u Šubrt zbraně České Budějovice jí mají za 29500 Kč v e-shopu ale na krámu za 33500 ;/

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 2 mesiacmi #42926 od MichalP
Odpoveď od MichalP na tému Guľobrok - áno, alebo nie
Má niekto skúsenosti s ruským guľobrokm Sever konkrétne v kalibroch 22WMR a 20/76?dakujem

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 9 mesiacmi #48519 od MichalP
Odpoveď od MichalP na tému Guľobrok - áno, alebo nie
rad by som vedel ci sa golobroky brno super vyrabali s brokovou hlanvnou v kalibri 16 pripadne 20,zatial som videl v ponuke len v kombinacii s 12.diky

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 9 mesiacmi #48520 od lanus
Odpoveď od lanus na tému Guľobrok - áno, alebo nie
Michal - Brno Super model 573.1 = broková 16/16 ; model 574.5 = guľabrok kal.: 16/7x65R .

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 8 mesiacmi #49024 od dusab
Odpoveď od dusab na tému Guľobrok - áno, alebo nie
Zrejme sa vyrabali (alebo sa planovali vyrabat), a ak ano tak asi len na export, lebo osobne som take Super Brno nikde nevidel.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 3 mesiacmi #51841 od ivanivan
Odpoveď od ivanivan na tému Guľobrok - áno, alebo nie
Dobrý deň. Prosím Vás o radu, mám Guľobrokovú kozlicu ZH 305, 5,6x52R Savage/12, Zbrojovka Brno. Je možné k tejto zbrani dokúpiť brokové hlavne /12/ ? Ďakujem pekne

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 3 mesiacmi #51843 od lanus
Odpoveď od lanus na tému Guľobrok - áno, alebo nie
ivanivan- samozrejme áno;pokiaľ ju má predajca na sklade resp. aj z "druhej ruky".;)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 3 mesiacmi #51848 od ivanivan
Odpoveď od ivanivan na tému Guľobrok - áno, alebo nie
lanus: Ďakujem. Prosdím ťa, myslíš, že sa dajú ešte kúpiť aj nové brokové hlavne? Skúsim sa spýtať u Fraňa v NR. Alebo? Ale asi dám inzerát na kúpu. Nevieš s akými komorami mám zhánať, 70mm alebo 76mm? Ďakujem.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 3 mesiacmi #51860 od belson
Odpoveď od belson na tému Guľobrok - áno, alebo nie
S tým novým hlavňovým zväzkom u obchodníkov asi ťažko pochodíš, keď tá zbraň sa už pár rokov nevyrába a jej výrobca skončil likvidáciou. Skôr niečo ojazdené, alebo vyrobené od puškárov (ČR), ktorí vykupovali dielce počas lividácie. V každom prípade treba rátať s puškárskym dolícovaním objímky na baskulu.
<br/>Pokiaľ viem, ZH sa v 12-ke komorovali len 70 mm. Náboj s dåžkou 76mm môže baskulu namáhať silami až skoro o 42% väčšími. Ale baskula je to robustná, mala by to &quot;utiahnuť&quot;.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 3 mesiacmi #51861 od ivanivan
Odpoveď od ivanivan na tému Guľobrok - áno, alebo nie
Belson: 70mm mi určite stačí. No tak už len zohnať hlavne a puškára. :-) Ďakujem.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 3 mesiacmi #51862 od lanus
Odpoveď od lanus na tému Guľobrok - áno, alebo nie
ivanivan - v BN poznám jedného staršieho pána možno by predal . Môžem Ti dať kontakt na mail .;)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 3 mesiacmi #51865 od ivanivan
Odpoveď od ivanivan na tému Guľobrok - áno, alebo nie
lanus: Ďakujem, daj. Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 13 rokmi 8 mesiacmi #55957 od Rempo
Odpoveď od Rempo na tému Guľobrok - áno, alebo nie
Poprosím Plusy a mínusy Guľobrokovej kozlici s jednozámkovým mechanizmom a s dvojzámkovým mechanizmom. A či sa oplatí priplatiť cca 400€ za dvojzámkový mechanizmus.
<br/> + Ak niekto má o tom nejaký dobrý článok šup s ním..))
<br/>
<br/>Ďakujem

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 13 rokmi 8 mesiacmi #55959 od lanus
Odpoveď od lanus na tému Guľobrok - áno, alebo nie
rempo - Jednozámková (BBF 95) Plusom je : Bezpečnosť !!! Keď vystrelíš z ktorejkoľvek hlavne dostane sa zbraň do stavu opakovačky po výstrele; čiže pokiaľ ju znovu nenatiahneš nevystrelíš !!! Táto vlastnosť je obzvlášť vhodná pre dlhoročných užívateľov opakovačiek zvyknutých na automatické &quot;zabezpečenie&quot; zbrane po výstrele !!!
<br/> Mínusom je nemožnosť rýchleho klasického duplovania; čiže má v ponuke len jednu ranu; je na Tebe či to bude guľová (predná spúšť) alebo broková (zadná spúšť) ! ;)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.109 sekúnd

Partneri

Kto je online?

Práve tu je 238 návštevníkov a žiadni členovia on-line