Guľobrok - áno, alebo nie

pred 17 rokmi 2 mesiacmi #17092 od Branislav
Odpoveď od Branislav na tému Guľobrok - áno, alebo nie
Ahoj. Ja mam ZH 204 - bez napinacika a chcel som riesit tento problem. Puskar mi povedal, ze pokial flinta striela, je skoda robit zasah do starej zbrane. Sice chvilu trvalo, lez som si zvykol na tvrdsiu spust, ale da sa. Rada 200 a vyssie maju spustovy mechanizmus vpodstate totozny a udajne sa este kde-tu da aj zohnat a komplet cely vymenit. Ale boli problemy zohnat ho aj pokial este Zbrojovka Brno vyrabala. Stovkova rada je vraj odlisna, ale myslim, ze sikovny majster by aj tak vedel, co s tym. Lovu zdar!

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 2 mesiacmi #17093 od zalesak
Odpoveď od zalesak na tému Guľobrok - áno, alebo nie
To je troška zložitejšie aj pre dobrého zbrojara je tamnebezpečie že budú spúšťať obe hlavne naraz a to by už bol poriadny problem.
<br/>Ja by som napináčik nechcel ale je tak tvrdá ta spúšť že fakt by sa mi zišiel.
<br/>Na iných flintách napináčik nepoužívam.:I

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 2 mesiacmi #17113 od margo222
Odpoveď od margo222 na tému Guľobrok - áno, alebo nie
je to dora raž mam tiež taku ešte ma nesklamala len brok je 16

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 2 mesiacmi #17139 od Rado
Odpoveď od Rado na tému Guľobrok - áno, alebo nie
Nechal som si urobiť napináčik na ZH a myslým že som urobil dobre, všetko funguje tak ako má. Bez toho napináčika sa nedalo strielať.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 2 mesiacmi #17142 od Branislav
Odpoveď od Branislav na tému Guľobrok - áno, alebo nie
Vymenil si si komplet cely spustovy mechanizmus alebo si si nechal dorobit iba napinacik na prednu spust? Mozem sa spytat na cenu? Podla mojich info vyjde cely mechanizmus cca 5000 Sk, co je v poronvani s cenou starej ZH relativne dost. Vopred dik za odpoved.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 2 mesiacmi #17231 od janco05
Odpoveď od janco05 na tému Guľobrok - áno, alebo nie
ja este dlho nepolujem,
<br/>ale u nas v zdruzeni je to rozdelene asi na polovicu ja tiez polujem s Gulobrokom ZH kalibru 7*57R/16 sterelil som zatial par kusov diviacej zveri a po rane neodbiehala daleko pouzivam strelivo SB SPCE 11,2g a som snou spokojny hlavne na spolocnych polovackach na diviaciu zver takze sa priklanam ku guľadroku aj ked to velmi zavisi od reviru v ako sa poluje

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 2 mesiacmi #17372 od gajdos65
Odpoveď od gajdos65 na tému Guľobrok - áno, alebo nie
Ja som tiež spokojný s guľabrokom IŽ-94 308W/12 výhoda oproti ZH môžem spúšťať kohútiky bez toho,aby som kupoval vyb.náboje.Máš pravdu všetko záleží na poľov. revíri .Mám strelených 6-kusov srnčej , jedného lanšťiaka všetko na jednu ranu od 50m do 170m. Používam SPCE 9,7g a skúšal som aj prví partizán som spokojný a kamoši od nás tiež.GB podľa mňa má v našom poľov. revíri uplatnenie.Dva roky som mal ZH124 7-57/16 a neušlo nič a podstatné jedna rana.Vieš niektorý potrebujú guľomet,aby niečo strelili.Zatiaľ sa maj a napíš čo máš nové-prepáč za tykanie.Chystaj sa na srnca-- LOVU ZDAR!!!

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 1 mesiacom #17933 od Rado
Odpoveď od Rado na tému Guľobrok - áno, alebo nie
Bolo to tuším pred 3 alebo 4 rokmi a stálo to 3500, a vymenil celý spústový mechanizmus. Velmi dobrá práca a robili mi to v Zelenči pri Trnave Jankech a Jedlička.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 1 mesiacom #18142 od pavel_bohac
Odpoveď od pavel_bohac na tému Guľobrok - áno, alebo nie
Zle vidím, alebo nevidím inzeráty?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 1 mesiacom #18143 od man
Odpoveď od man na tému Guľobrok - áno, alebo nie
Klikni na: Užívateľom-Zbrane-Bazár

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 1 mesiacom #18145 od Bubi
Odpoveď od Bubi na tému Guľobrok - áno, alebo nie
Ti su dobrí.A hlavne dobre ceny na vsetko.8-L

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 1 mesiacom #18147 od lukas
Odpoveď od lukas na tému Guľobrok - áno, alebo nie
Noo, ja nemôzem zdielat tvoj nazor.Ceny maju celkom fajn ,ale kvalita prace sa rovnala tym cenam!

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 1 mesiacom #18287 od Rado
Odpoveď od Rado na tému Guľobrok - áno, alebo nie
doteraz s tým nebol žiaden problem, funguje to a som spokojný

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 11 mesiacmi #20171 od sipik
Odpoveď od sipik na tému Guľobrok - áno, alebo nie
Ahojte, ja polujem v polnom reviri a donedavna som mal len solo golu a brokovu kozlicu. Prikupil som GB Sabatti a spominane 2 flinty su odvtedy v skrini. V takychto podmienkach clovek nikdy nevie, co stretne a preukrutne ma stvalo, ked nejaka skodna behala na brokovu ranu moc daleko, alebo ked som bol s gulou a akurat by sa hodila brokovnica. Raz cca 50m od posedu liska zozrala zajacika (najprv som len zacul vrestanie), ale uz bola taka tma, ze v dalekohlade som ju videl, ale volnym okom nie, takze brokovnicou som nemohol ani len namierit. Mat tak vtedy GB s optikou... V podmienkach, v akych polujem najcastejsie, myslim si, ze idealna zbran. A vaha bez optiky 3,3 kg. Takze kazdemu vyhovuje nieco ine, mne na kazdodenne potulky revirom gulobrok.
<br/>Lovu zdar

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 11 mesiacmi #20179 od Kwazovsky
Odpoveď od Kwazovsky na tému Guľobrok - áno, alebo nie
Môj bulobrok odpočíva tiež v skrini ale keď príde na neho rad napr. čas dozrievania kukurice kde sa to diviakmi len tak hemží a priestor na strelu je 3m ako napríklad cesta tak moja ZKK bez podhľadu má dovolenku.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 11 mesiacmi #20201 od vajlo
Odpoveď od vajlo na tému Guľobrok - áno, alebo nie
vsetkych vas srdecne zdravym a zaroven vas chcem poprosit o radu neviem sa rozhodnut medzi sabetti, kettner,betinsoli , a.zoli sa mi zda dost drahy mam na mysli gulabrok gul. kal. 7akebo8mm a brok. 12/70 myslim novu zbran a je rozdiel medzi dlzkou 60 a 65cm? mam na mysli krytie brok. hlavni popred dakujum [ps nie je to moja prva zbran mal som uz 5,6x50rmag. 30-06 7,62x39 a brokovnice 12-ky ]

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 11 mesiacmi #20205 od lovecccc
Odpoveď od lovecccc na tému Guľobrok - áno, alebo nie
nazdar vajlo mohol by si mi prosím ta povedať aké su ceny za tie guľabroky ? Aj- ja mám záujem si nejaký zohnad ale nemám v ceníku prehlad ---koľko stojí- --sabetti ? ,kettner?,betinsoli? alebo aj zoli? -za odpoved .dik.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 11 mesiacmi #20222 od Stefan49
Odpoveď od Stefan49 na tému Guľobrok - áno, alebo nie
Gulobrok alebo nie, podla mna co sa tyka kalibru gule rozdiel medzi 8mickou a 7 mickou je prakticky ....no podla mna otazkovy, kde sa mozme okolo toho natahovat do nekonecna!
<br/>
<br/>Balisticky 8x57 je prakticky porovnatelna s 30-06Sprg,a kedze vidim ze mas s nou skusenosti,teda vies co mozes ocakavat! Osobne z casu na cas pouzivam 30-06Sprg, mal som 8x57 a predal som ju kamosovi z jedineho dovodu-30-06 Sprg. ma vacsi sortiment striel, co mi umoznuje vacsie spektrum vyberu streliva pri danej situacii a predpokladov v loveni!
<br/>
<br/>Avsak, ako som uz viac krat prehlasil preferujem 7micky, v ktorych mam niekolko kalibrov takze zase je to iny rozhovor! Keby som si mal vyberat raz, bral by som 7x64/5 alebo ked by som planoval na vecsiu zver 7mmRemMag. Vynikajuce vykovy a pomerne lahke spiatocne narazy!
<br/>
<br/>Co sa tyka brokovych hlavni , dlzka tu neovplivnuje krytie, avsak to ovplyvnuje priemer ustia hlavne, co je v modernych zbraniach menitelne pouzitim vymennych Choke.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 11 mesiacmi #20253 od man
Odpoveď od man na tému Guľobrok - áno, alebo nie
Ak máš záujem o pekný nový guľobrok, ozvi sa mi na mail Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.
<br/>Mám na predaj veľmi peknú novú zbraň.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 11 mesiacmi #20297 od puro
Odpoveď od puro na tému Guľobrok - áno, alebo nie
Bettinsoli 8x57jrs/12,stoji 42000.Ja ho mam zatial som spokojny,gulove hlavne talianom dovaza blaser.Presnost je super,mas k nej 5 cokov.Mam ju prvu sezonu strelil som zatial 3 ks ciernej a brokom lisku.11 sezon som poloval bretonom 7x57/12 a strelba s bettinsoli sa neda porovnat mne tento gulobrok sedi.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.068 sekúnd

Partneri

Kto je online?

Práve tu je 834 návštevníkov a žiadni členovia on-line