Ako nastrelujete pušky?

pred 16 rokmi 9 mesiacmi #20098 od Kwazovsky
Ako nastrelujete pušky? bolo vytvorené Kwazovsky
Bol som na stránke www.tromf.sk, kde som videl novinku laserový nastrelovač. Hneď ma zaujal a za tú cenu hneď som si ho objednal. Dostal som ho v pondelok a v tedy to prišlo testovanie a pod. Nastreliť pušku bez skúšobného výstrelu sa určiete nedá ale ako orientačne nastrelenie je to super. Byť v revíry spadnúť s puškou a tŕpnuť potom či nesie presne.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 9 mesiacmi #20100 od Elo
Odpoveď od Elo na tému Ako nastrelujete pušky?
Ahoj Kwazovsky, tiež som na TROMF-e pozeral ten kolimačný laser, len k tomu nič nie je popísané.:( Adaptéry na aké kalibre sa k nemu dodávajú? Na prvotné nastrelenie, aby už prvá rana bola v terči to stačí?
<br/>Elo

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 9 mesiacmi #20106 od Kwazovsky
Odpoveď od Kwazovsky na tému Ako nastrelujete pušky?
Tak na kalibre sú tam 6 nástavce od 22LR až po brokovú 12. Čiže všetky kalibre. A nastrelenie do terča na prvý krát trafíš na 100m flašu od baldovskej na stojáka potom si už len výšku doladíš.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 9 mesiacmi #20111 od Baikal
Odpoveď od Baikal na tému Ako nastrelujete pušky?
A co ak mam flasu od fatry alebo inej mineralky? Musi to byt flasa od baldovskej?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 9 mesiacmi #20112 od Elo
Odpoveď od Elo na tému Ako nastrelujete pušky?
určite je tam aj adaptér na kal. 12? Na domovskej stránke Bushnellu som potom podľa výrobného čísla ten typ laserového kolimátora našiel, a tam písali len o adaptéroch od kal. 22 po kal 50. O brokovom kal. 12 nebolo nič uvedené? Nepoškodzujú tie adaptéry ústie hlavne? Si s tým kolimátorom spokojný? Tiež uvažujem o jeho zakúpení, cena je pomerne priaznivá, len či to nebude málo muziky za málo peňazí....:liar:

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 8 mesiacmi #20129 od Kwazovsky
Odpoveď od Kwazovsky na tému Ako nastrelujete pušky?
Je to tak ako som napísal od .22 po 12 brokovú. Mám ZH104 a som si pozeral koľko mi ide stranou broková od guľovej. Takže na všetky talibre okrem menších než 22LR. Nástavce sú z umelej hmoty nič nepoškodia. Ja osobne používam len 3 a to na malokalibrovku, sedmičku a na 7,62. Brokovnice neodporučujem s týmto nastrelovať len keď je nejaká brokovnica dobre nastrelená a potom si pozrieť laserom aký pád má na určitú vzdialenosť a až potom. Cez deň sa nastreluje na 40m a za šera kľudne na 100m pekne vidno laser. bodku.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 8 mesiacmi #20181 od Elo
Odpoveď od Elo na tému Ako nastrelujete pušky?
Tak aj ja som si objednal ten kolimačný laser, dnes mi prišiel. Objednal som si k tomu aj reflexný terč. Ten laser s nástavcom musíš nasunúť do hlavne až úplne po kužeľ na tom lasery? Ja som to nasunul až tam, aby to držalo v hlavni presne v osi a čo na najväčšej ploche. Zatiaľ som to skúšal len predbežne doma v byte, cez víkend vyskúšam v teréne na cca 50 m. Zatiaľ to nevyzerá byť zlé.
<br/>Elo.:D

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 8 mesiacmi #20186 od Kwazovsky
Odpoveď od Kwazovsky na tému Ako nastrelujete pušky?
Musíš ho celkom zasunúť do hlavne a potom s ním ešte kus pootočiť až kým sa nástavec v hlavni neroztiahne a dotlačiť inak to nebude presné.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 8 mesiacmi #20400 od kettneR
Odpoveď od kettneR na tému Ako nastrelujete pušky?
nazdar nazdar, kde si si objednaval ten laser s reflex. terčom?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 8 mesiacmi #20402 od Kwazovsky
Odpoveď od Kwazovsky na tému Ako nastrelujete pušky?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 8 mesiacmi #20420 od zoran
Odpoveď od zoran na tému Ako nastrelujete pušky?
Koľko stál a kde si ho kupoval?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 8 mesiacmi #20421 od Kwazovsky
Odpoveď od Kwazovsky na tému Ako nastrelujete pušky?
Na dobierku cez mail na internete WWW.tromf.sk a stál okolo 1950,- sk s poštovným. Je tam zaradený ako novinka. Laserový nastrelovač.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 8 mesiacmi #20438 od wanti
Odpoveď od wanti na tému Ako nastrelujete pušky?
Ahoj Kwazovsky je tam aj kaliber 45 a 8mm?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 8 mesiacmi #20440 od balanda
Odpoveď od balanda na tému Ako nastrelujete pušky?
Chlapi potom hodte viaceri konkretne skusenosti, je to dost zaujimave... Hlavne po fin. stranke (uspora streliva)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 8 mesiacmi #20443 od Kwazovsky
Odpoveď od Kwazovsky na tému Ako nastrelujete pušky?
Sú tam nástavce na všetky, opakujem všetky kalibre od .22 až do brokovej 12-ky. Akurát nevýhoda laserového nastrelovača je, že potrebuješ aspoň kúsok tmavého miesta. Cez jasné poludnie si treba terč dať do krabice aby bol aspoň kúsok v tme. Ja som si nastrelil všetky pištole čo mám, jednu kozlicu a guľovnicu som si len overil či je dobre nastrelená.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 8 mesiacmi #20444 od Baikal
Odpoveď od Baikal na tému Ako nastrelujete pušky?
mne to nejako zvlast nevadi, ja si rad zastrielam, a streliva mi luto nie je.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 8 mesiacmi #20446 od Kwazovsky
Odpoveď od Kwazovsky na tému Ako nastrelujete pušky?
Kamarát taky rád.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 8 mesiacmi #20533 od texedo
Odpoveď od texedo na tému Ako nastrelujete pušky?
Takže, kámoš si to objednal tak sme to včera skúšali.
<br/>Dojem: vôbec to není presne, koľko krát to nasunieš do zbrane vždy to svieti inam. Rozptyl na 100m cca 20cm. Podľa mňa sa to hodí len ako školské ukazovátko...
<br/>;):-p

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 8 mesiacmi #20534 od zoran
Odpoveď od zoran na tému Ako nastrelujete pušky?
Ono by to malo byť vraj len orientačné,aby si nevybúchal celú krabičku nábojov,resp.puškár keď si dáš nastreliť pušku.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 8 mesiacmi #20543 od Stefan49
Odpoveď od Stefan49 na tému Ako nastrelujete pušky?
Konecne sa na to niekto diva s praktickym rozmyslanim!!!! :D , tieto nastroje su len na zaciatkove orientacne strelby! Nezabudat na par veci-nie kazda komora ma presne tie iste rozmery, cize vyrobca tychto zariadenie je na priemere rozmerov, a za druhe, kazdy druh streliva, napln, strela apod. pada v kazdej zbrani inak!
<br/>
<br/>No zaciatocnici si mozu ospevovat co chcu, ale v podstate je to len a len orientacnu strelbu, po ktorej treba poctivo nadstavit a vyladit optiku so zbranou, a samozrejme dat do toho poriane strelivo!

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.138 sekúnd

Partneri

Kto je online?

Práve tu je 194 návštevníkov a žiadni členovia on-line