Lampa na pušku

pred 16 rokmi 9 mesiacmi #20190 od Kwazovsky
Lampa na pušku bolo vytvorené Kwazovsky
Zdravím. Ja len chcem vedieť či sa aj v iných združeniach používajú lampi na puškách. V našom združení je to bežné a som celkom rád, že si pri šere posvietim. Jednoducho sa neodvážim vystreliť len na obrys tela. Ale zase sa to v našom združení nezneužíva a nesedí sa hlboko do noci na polovačkách, len hodinu po zotmení.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 9 mesiacmi #20191 od eros
Odpoveď od eros na tému Lampa na pušku
Ma to byt vtpit?Precitaj si zakazane zpôsoby lovu zveri, pred tym, ako nieco napises.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 9 mesiacmi #20192 od Kwazovsky
Odpoveď od Kwazovsky na tému Lampa na pušku
Vtip to nie je inak by som to napísal do inej témy. Veď je to jasné, že je to zakázané ale ja som sa pýtal na niečo iné.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 9 mesiacmi #20193 od Stefan49
Odpoveď od Stefan49 na tému Lampa na pušku
Kwazovsky, vsetci vidime ze si tu novy a ze mas co povedat, ale prosim ta tak ako hovori eros, ty sa prakticky priznavas na protizakonne pouzitie strelby a lovu---co ti drbe, alebo chces lahkou cestou stratit zbrojak a pol. listok!?
<br/>
<br/>Ved v prvom rade rozmyslaj nad tym co chces napisat!:[:[:[

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 9 mesiacmi #20194 od mirek
Odpoveď od mirek na tému Lampa na pušku
šuhajko Kwazovsky ! Toto Fórum nečítajú len tu nalogovaní užívatelia ale je voľne dostupné širokej nielen poľovníckej ale aj nepoľovníckej verejnosti. Tak pochop ak tomu nerozumieš čo Ti medzi riadkami napísal Štefan 49, že akú mienku si vytvoria o poľovníkoch. Najmä keď tu vytvoriš takúto tému ako sa to podarilo Tebe. Rovno si mohol vytvoriť tému napr. kto ste ulovili srnca bez opovolenky, diviaka bez povolenky, čo ste ulovili v dobe ochrany...

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 9 mesiacmi #20196 od martin203
Odpoveď od martin203 na tému Lampa na pušku
Dnes rano 5.10 som strelil lanstiacku. Na diviaci prechod medzi byvalou plantazou vianocnych stromcekov a kukuricou som prisiel presne pred tyzdnom. Odvtedy som tam stravil kazdy vecer a štyri rana. Prisiel som na to, ze z nedalekeho posedu to nepojde (s lampou by to islo). Musel som vstavat o 3,00 (vo stvrtok som v praci hodil i umakartove celo), musel som mat dobry vietor a kopec stastia. Uz mi to velakrat nevyslo, no dnes som zazil dalsi polovnicky orgazmus. Diviaci sa vytahovali z kukurice do uzulinkej ulicky medzi plantazou na 5m odomna. Len si prisvecujte nenazranci, len to prosim nezdovodnujte etikou, bezpecnostou, ..., je to vasa bohapusta nenazranost!

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 9 mesiacmi #20199 od majod
Odpoveď od majod na tému Lampa na pušku
Ked napíšeš ,že sa prehaňaš popred školu na motorke stošesdesiatkou ,myslíš si že si hrdina ,skutočnosť je taká ,že si debil.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 9 mesiacmi #20202 od lubto
Odpoveď od lubto na tému Lampa na pušku
Ak vidím len obrys tela a neviem čo presne mám pred sebou tak nestrieľam vôbec, nevidím dôvod prečo svietiť. Buď prídem na zver za vidna alebo jej dám pokoj. Ostatné už napísali kolegovia...

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 9 mesiacmi #20203 od Kwazovsky
Odpoveď od Kwazovsky na tému Lampa na pušku
Vidím, že k tomu nemáte čo povadať respektíve tak nepolujete a ja som len toto chcel vedieť lebo toto je skutočnosť. Lampu na puške môžeš mať to zákon nezakazuje ale už strielať s jej použitím to je o inom. A s tou nenažranosťou, kámo očom to točíš nikoho nepoznáš a hneď ho súdiš, čo potom susedia maďary u nich je to zákonom povolené takže všetci sú nenažranci že.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 9 mesiacmi #20204 od lubto
Odpoveď od lubto na tému Lampa na pušku
Pre nás sú podstatné naše zákony, nie maďarské...............

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 9 mesiacmi #20207 od lacika85
Odpoveď od lacika85 na tému Lampa na pušku
Tak chod polovat do Madarska s madarskym svetlom ktore u nas kupis akoze na pozorovanie zveri.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 9 mesiacmi #20209 od Baikal
Odpoveď od Baikal na tému Lampa na pušku
Inu bez vetra sa ani listok nepohne, kto chce svetlo na pozorovanie, nepotrebuje ho mat pripevnene na puske...

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 9 mesiacmi #20213 od Bubi
Odpoveď od Bubi na tému Lampa na pušku
Sranda je,že tkmer v kazdom obchode pr polovnikov ti ho ochotne ponukau aj predaju.A aj s doplnkami na pripevnenie k flintre.V poprade som valil oci.Sila.:{

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 9 mesiacmi #20216 od Baikal
Odpoveď od Baikal na tému Lampa na pušku
Neviem preco si taky smutny, predaj zakazany nie je, len sposob pouzitia... Problem by bol, keby zakon riesil aj predaj takehoto tovaru.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 8 mesiacmi #20355 od zoran
Odpoveď od zoran na tému Lampa na pušku
kamarát- polovník mi vravel,že v tých revíroch,kde sa striela so svetlom,je zver neustále rušená a preto aj neskoro vychádza.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 8 mesiacmi #20362 od Kwazovsky
Odpoveď od Kwazovsky na tému Lampa na pušku
To máš úplnú pravdu ale ráno neni problém. Chystám sa zajtra ráno ku kukurici diviaky sa vracajú okolo 5:30h nejakého si chcem vybrať.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 8 mesiacmi #20780 od Lubo1
Odpoveď od Lubo1 na tému Lampa na pušku
Chlapci, na pozorovanie so zbranou si kupte dedal. Na svenku je to super. Prehodis a pozorujes a pozorujes a pozorujes. A zrazu zistis, ze lezi. Kurevska nahoda.8-)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 8 mesiacmi #20804 od lacika85
Odpoveď od lacika85 na tému Lampa na pušku
Poznam Dedal 270.Aky mas ty?Tak ako si napisal,je to super vec.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 8 mesiacmi #20824 od Basky
Odpoveď od Basky na tému Lampa na pušku
Teraz si to vystihol... ;) :D:D:D ;)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 8 mesiacmi #20854 od Lubo1
Odpoveď od Lubo1 na tému Lampa na pušku
Na pozorovanie mam BAIGISH 6U /jeden vystup, na dve oci, bezhlucny, tak do 200m je to pri troske hviez v pohode, podsvetka na tmu DEDAL 75mW. Vojenska klasika. Na kamerovanie z kovoveho drziaka 7x64 mam DEDAL 210. Ziadna slava, no kazdy skace do vysky platu. Do 100m vsak staci uplne. :P

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.075 sekúnd

Partneri

Kto je online?

Práve tu je 577 návštevníkov a žiadni členovia on-line