Lampa na pušku

pred 16 rokmi 2 mesiacmi #31983 od Andrej123
Odpoveď od Andrej123 na tému Lampa na pušku
je to velmi dobra pomocka ku fungovaniu,len kusy najme tie ,ktore boli v criedach alebo po par kusoch a strielalo sa na ne pri bliknuti svetla ,tak si to pamataju no a hned sa rozbehnu prec hlavne diviaky ale pri vysokej sa my to stalo tiez zo par krat,no ale v tedy hned zhasnem a este raz zasvietim a je to ok,ale iba pri vysokej.no lepsia volba je infrak ale to tu nejdem rozoberat

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 2 mesiacmi #31984 od Andrej123
Odpoveď od Andrej123 na tému Lampa na pušku
a ty co hovoria ze je to nepolovnicke tak to im povedal kamarat,ktori nema par korun na tuto vec.lepsiu selekciu urobim ja z lampou ako on.streli to niekde na mako a este nevie ani na co strielal.mam pravdu?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 2 mesiacmi #31989 od michal
Odpoveď od michal na tému Lampa na pušku
Máš 100% pravdu, a teraz si daj tabletku a šupom hopkom potiť sa.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 2 mesiacmi #31995 od papo
Odpoveď od papo na tému Lampa na pušku
ideálne je dať si naopak čelovku, aby sa ti rozvietilo v hlave, to je najdôležitejšie. na ostetné prídeš sám.;/

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 2 mesiacmi #31997 od Jaro
Odpoveď od Jaro na tému Lampa na pušku
esteze sa mozes schovat za nick ;/

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 2 mesiacmi #31998 od mano
Odpoveď od mano na tému Lampa na pušku
andrej mal si si dat nick andrej12345678910 a ked by si nieco isiel napisat tak si ho precitas, napocitas do desat ukludnis sa a potom napises mozno aj nieco normalne. uz som tu raz jednemu napisal ze mam znameho psichiatra a ze mu moze pomoct tak tato ponuka plati aj pre teba. :x:x:x

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 2 mesiacmi #32000 od puro
Odpoveď od puro na tému Lampa na pušku
Tak toto je sila,tu je ukazka kam kraca nase polovnictvo.Teba z lesa vykopat,aj to je malo.Dufam ze sa nepovazujes za polovnika.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 2 mesiacmi #32026 od lacco1
Odpoveď od lacco1 na tému Lampa na pušku
Ruku na srdce, lampy tu má z nás väčšina, infráky pomenej, ja mám pozorovací. Lampu som už nepoužil bohovsky dlho. Keď je niekto chamtivý za masom tak to ani neskladá z flinty.
<br/>Keď už potrebujem kúsok maska, tak neni boha, že keď pôjdem 3 dni intenzívne do hory, večer a skoro ráno, že si to prasiatko nestrelím aj bez toho.Ale keď nepoznáš revír, iba posed, lampu, infrák tak ...

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 2 mesiacmi #32042 od Andrej123
Odpoveď od Andrej123 na tému Lampa na pušku
naco sa tu vsetci hrate? ste uplny chudaci.lampu pouziva skoro kazdy a vy tu rozpitvavate taketo veci.chlapci dajte sa dokopy.nepoznam polovnika,ktory toto zariadenie nema vo vybave.a to si dovolim povedat,ze uz som obehol toho dost,tak nejaky suflikanti tu nebudu narazat na moju adresu.a ak ste nervozny tak si chodte vyhonit na hajzel.....dementi

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 2 mesiacmi #32047 od Andrej123
Odpoveď od Andrej123 na tému Lampa na pušku
puro lepsie fotky nemas?co si zacal polovat v stiriciatke?a takychto vas tu je .taky ma tu bude sudit ha ha ah ah......

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 2 mesiacmi #32048 od mano
Odpoveď od mano na tému Lampa na pušku
andrej ta moja ponuka stale plati ten psichiater ti fakt moze pomoct a po tomto prispevku si myslim ze ho potrebujes dost akutne :x

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 2 mesiacmi #32049 od Andrej123
Odpoveď od Andrej123 na tému Lampa na pušku
nejdem to toto rozoberat,lebo nieje to sucastou temy.vopred sa ospravedlnujem vsetkym uz aj mne by to slo na nervy,ale pozrite si galeriu tychto panou ktori tu maju narazky.jelienky strelenych kamaratov,kormorany rybnych hospo.atd.a k tebe mano si trapny a kaslem na teba.vies ako sa hovori- ty mas pravdu,ja mam pokoj.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 2 mesiacmi #32050 od mano
Odpoveď od mano na tému Lampa na pušku
hlavne ze sa mas cim pochvalit ty a to je podstatne lebo ty musis mat toho nastrielane u teba doma su steny urcite ovesane ako v antole. :)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 2 mesiacmi #32052 od michal
Odpoveď od michal na tému Lampa na pušku
Si chcel napísať nepoznam poľovníka-pytliaka čo by ju nemal vo svojej výbave. Ty musíš byť fakt extra trieda, tipujem, že si vyliezol dakde z rite, kde sa poľuje na klobásy. Mier s tebou a nech ti zdravie služi aj naďalej.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 2 mesiacmi #32054 od michal
Odpoveď od michal na tému Lampa na pušku
Len na doplnenie, tvoje rozmýšľanie silno pripomína tých tajtrlíkov, čo priamo pred očami policajta a poľ. hospodára stiahli toho zrazeného jeleňa pri RK do kríkov a začali ho tam porcovať a keď ich chytili, tak sa ešte rehotali na vlastnej blbosti.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 2 mesiacmi #32055 od papo
Odpoveď od papo na tému Lampa na pušku
a čože si ty, šuhajko, bereš do huby moje kormorány, há? alebo si pod parou? skús ráno pokukať, čo si tu dnes namlel, asi sa to ani tebe nebude páčiť!;/

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 2 mesiacmi #32057 od Andrej123
Odpoveď od Andrej123 na tému Lampa na pušku
chlapci ja vobec nie som masovy polovnik dobre?kludne,ked my pride diel masa zo zdruzenia tak ti ho poslem.posli adresu ty frajer

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 2 mesiacmi #32058 od mano
Odpoveď od mano na tému Lampa na pušku
andrej odkial si?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 2 mesiacmi #32059 od Andrej123
Odpoveď od Andrej123 na tému Lampa na pušku
mano k tebe to mam kusok.som z dolneho kubina.chodim tam do polovnictva rimi,ale nepodme tie dvd rozoberat v tejto teme lebo zase sa ma tu niekdo bude chytat.pod ku teme kde sme boli pred tym.len konci my cas a idem do roboty.mam 11minut tak to urichli.joj aby som z tohto anglicka bol uz doma

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 2 mesiacmi #32060 od michal
Odpoveď od michal na tému Lampa na pušku
Ďakujem, neprosím, mam plný mrazák:-p

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.081 sekúnd

Partneri

Kto je online?

Práve tu je 206 návštevníkov a žiadni členovia on-line