Lampa na pušku

pred 15 rokmi 6 mesiacmi #38760 od steyr
Odpoveď od steyr na tému Lampa na pušku
Aby nedošlo k zlému pochopeniu, použil som termín odpisovať sa - myslel som tým odchod večer z revíru, nie zapísať sa pri vstupe ráno ešte za tmy, to je o inom. Mimo zákonom povolených nocí na diviaky - vieme, o čom hovoríme - vyzerá trošku divne odpísanie sa napr. 24,00, nehovoriac o nočných výstreloch. Nemám čas, ani chuť dnes veľmi špiritizovať, podstatné nie sú ani tak zápisy v knihe, ale čas, resp.- aby som nebol až taký predpisový- svetelné pomery vo chvíli, kedy vystrelím. Kľudne aj ja ostávam aj celú noc vonku, lebo sa mi možno neoplatí, alebo nechce odísť za teplej krásnej noci domov, či do chaty a pred svitaním šmýkať naspäť do hory. Ja som sa vyjadroval k lovu za pomoci reflektorov,či infrapuškohľadov a v tom som zajedno so zákonodarcom, čo nemôžem vždy jednoznačne povedať .;) Radšej menej, lebo u nás je to tak,že.....;/ Keď je blbé "mäsožravé" združenie, môžeš mať aj 100 kníh a písať tam, kým ti tinta nedôjde. Len či to je to pravé orechové, o tom silne pochybujem! Maj sa pekne, na dnes musím už končiť. Lovu (bez lampičiek) zdar;)!

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.092 sekúnd

Partneri

Kto je online?

Práve tu je 473 návštevníkov a žiadni členovia on-line