Lampa na pušku

pred 16 rokmi 2 mesiacmi #32480 od mirek
Odpoveď od mirek na tému Lampa na pušku
Na zamyslenie !
<br/>
<br/>poslal: andrej12321. Februára 2008., 12:54
<br/>a ty co hovoria ze je to nepolovnicke tak to im povedal kamarat,ktori nema par korun na tuto vec.lepsiu selekciu urobim ja z lampou ako on.streli to niekde na mako a este nevie ani na co strielal.mam pravdu?
<br/>
<br/>
<br/>poslal: andrej12321. Februára 2008., 12:45
<br/>je to velmi dobra pomocka ku fungovaniu,len kusy najme tie ,ktore boli v criedach alebo po par kusoch a strielalo sa na ne pri bliknuti svetla ,tak si to pamataju no a hned sa rozbehnu prec hlavne diviaky ale pri vysokej sa my to stalo tiez zo par krat,no ale v tedy hned zhasnem a este raz zasvietim a je to ok,ale iba pri vysokej.no lepsia volba je infrak ale to tu nejdem rozoberat

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 2 mesiacmi #32481 od Andrej123
Odpoveď od Andrej123 na tému Lampa na pušku
chudak

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 2 mesiacmi #32482 od Andrej123
Odpoveď od Andrej123 na tému Lampa na pušku
pockam si na jednu vec v galerii al bracho prehnal si to .ani nebudes vediet za co ...........................................................................................................

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 2 mesiacmi #32483 od mirek
Odpoveď od mirek na tému Lampa na pušku
To so myslel na mňa , že ja som to prehnal ?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 2 mesiacmi #32484 od martin203
Odpoveď od martin203 na tému Lampa na pušku
mirek, odkial andrej vie, ze sme sa vcera bozkavali? hovoril som ti, nie tu, podme niekde do ustrania .... preboha, ked sa to dozvie moja zena ...

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 2 mesiacmi #32485 od kettneR
Odpoveď od kettneR na tému Lampa na pušku
pozri ber to tak , že sem medzi nas nemusíš chodiť nikto ťa nenuti a skus si trocha naštudovať čo je to polovnícka etika a k tomu patri aj ucta ku kamarátom poľovníkom a aj starším. Sú tu určito aj starší ako si ty. Ale načo ti to vysvetľovať. A druhýkrat najskôr si prečítaj čo chceš poslať na forum a potom to pošli. :) nebudeš sa musieť ospravedlňovať.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 2 mesiacmi #32540 od miso
Odpoveď od miso na tému Lampa na pušku
andrej: a keď sa do toho pustíš, mrkni aj trošku pravopis...:x
<br/>dobrá knižka je www.martinus.sk/?uItem=21763[/]TU
<br/>
<br/>a ďalšia vec: keď ti dôjdu argumenty, neurážaj ľudí a nevyhrážaj sa...je to dosť pubertálny prejav...;)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 2 mesiacmi #32559 od nimrod15
Odpoveď od nimrod15 na tému Lampa na pušku
alebo radšej pozri si tento zakon 300/05 Z.z. Trestný zákon a menovite §310 doslovne výklad:Z hľadiska naplnenia znakov trestného činu pytliactva podľa ods. 1 nie je dôležité, či sa páchateľovi podarilo zver uloviť alebo nie. tresrny je uz samotny spôsob lovu na margo toho, zakazané spôsoby lovu :Zakázaný spôsob lovu zveri - pozri § 4 a § 5 vyhlášky,172/1975zb.Ministerstva polnohospodarstva ako aj článok 8 a prílohu IV Dohovoru o ochrane európskych voľne žijúcich organizmov a prírodných stanovíšť (oznámenie č. 93/1998 Z. z.). teda uz len samotne prisvietenie je trestne nakoľko sa jedna o predčasne dokonany trestný čin-(nemusi trafit okolnosť nie je rozhodujúca pre trestnosť veci) po dalšie ako je zname loviť je možne len 1hodinu po zapade slnka tak načo chces vlastne svietiť? keď sa loviť nesmie. smiešny nazor prisvietim a selektivne vidim jasne ked je hore raticami.8-)8-L

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 2 mesiacmi #32569 od hora
Odpoveď od hora na tému Lampa na pušku
Maš uplnu pravdu.Lenže v praxi je to trochu inak.Ten kto da za svetlo niekoľko tisíc vie prečo to robi.Nesmieme zabudnuť na to,ze ako za totality sme museli medzi sebou trpieť vyvolených ktorí o poľovníctve nemali šajnu,ale poľovali,tak teraz mame tiež&quot;poľovníkov&quot;ktorí ani do kurzu nechodili a poľovníctvo pre nich je len strieľanie zveri.Zato však maju hodne paňazí a to im dovoľuje ignorovať akekoľvek predpisy.
<br/>Uver mal som veľké problemy s policiou len preto že som sa snažil tieto praktiky tlmiť.
<br/>Lovu zdar všetkým ešte aspoň trochu slušným Poľovníkom.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 2 mesiacmi #32572 od vajlo
Odpoveď od vajlo na tému Lampa na pušku
hora mas uplnu pravdu bohuzial je to tak , tazko to budes vysvetlovat dakemu policajtovi ,ked si on sam svieti!!! este ta zacne presviedcat ze to je kvoli bezpecnosti! ROZUM TI ZASTANE!!!

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 2 mesiacmi #33039 od lacika85
Odpoveď od lacika85 na tému Lampa na pušku
Hovorí sa tomu umelý spln...

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 3 týždnami #34872 od Ricardo8
Odpoveď od Ricardo8 na tému Lampa na pušku
No podla mna je to o ludoch a ich mentalite!Je vela krajin na svete kde sa pouziva umele svetlo na lov a nemaju problem s pytliactvom, mozno nie taky ako u nas!Ale viem ze keby sa to u nas povolilo tak zbohom polovnictvo!!!!!JE TO NA NAS!!Lovu Zdar!

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 2 týždnami #34886 od vajlo
Odpoveď od vajlo na tému Lampa na pušku
zdravim ricardo8, to sme naozaj vsetci taky skazeny??? bojis sa viacej pytliakov &quot;polovnikov&quot; alebo pytliakov nepolovnikov???, je to otazka myslena vseobecne nie len pre teba, vdaka za kazdy prispevok.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 2 týždnami #34915 od miso
Odpoveď od miso na tému Lampa na pušku
Ja by som svetlo za presne stanových podmienok povolil. Používať len v určené dni a testne pred výstrelom na &quot;overenie&quot; cieľa. Mnohokráť viem, že je to diviak, idem strieľať, tak prečo výstrel nespraviť istejším?
<br/>Svietenie pytliakmi: či je to povolené alebo nie svietia a svietiť budú. Majetnejší už majú infráky a naše diskusie o etike svietenia môžu oni zvysoka okašľať. Všetko je to o ľudoch, prístupe a chuti dodržiavať platné predpisy.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 2 týždnami #34966 od vajlo
Odpoveď od vajlo na tému Lampa na pušku
zdravim vsetkych, no prave o to ide, vacsina sa tu odvolava na zakon, ale ty ktory chcu zakon porusit necakaju na nejake schvalenie zakona!!! uz davno to vsetko maju! mne sa to zda mimoriadne primitivne zo strany polovnikov obhajovanie sa so zakonom, ci uz s prisvietenim &quot;nie svietenim tesne pred vystrelom&quot; ci lov lukom alebo kusou, na to netreba zakon na toto vsetko treba len peniaze a bohuzial nasa krajina ma mimoriadne priaznive zakony pre vsetkych pytliakov,lumpov,zlodejov a vrahov...

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 5 dňami #35255 od lacco1
Odpoveď od lacco1 na tému Lampa na pušku
Zdar páni, mám otázku, má niekto skúsenosti s tou červenou lampou alebo nejakým červeným filtrom na svetlo na diviaky? Kamarát si to ide kúpiť, vraj na to diviak vôbec nereaguje. Neviem, u nás to nemá nikto v združení, ja po tom netúžim a ani veľmi tomu neverím, že by neodskočil. Ja keď som pozeral cez infrák diviačiky na lúke tak som bol spokojný, ale keď som zapol prisvietenie, už aj štartovali, a vraj to diviak nevidí.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 5 dňami #35258 od miso
Odpoveď od miso na tému Lampa na pušku
Osvedčené a fungujúce sú údajne Wild finder 1 a Wild finder 2.
<br/> www.e-lovec.cz/shop/index.php?main_page=...&products_id=564[/]POPIS TU

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 4 dňami #35272 od vajlo
Odpoveď od vajlo na tému Lampa na pušku
zdravim vas , nic v zlom ale za chvilu to bude v nasich krasnych lesoch ako na dakej laserovej SHOU

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 4 dňami #35283 od lacco1
Odpoveď od lacco1 na tému Lampa na pušku
Našiel som ten Wild Finder, boha, to je nejaké drahé, kamarát to špekuluje vziať, no ja by za to 5.000Sk nedal.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 4 dňami #35289 od miso
Odpoveď od miso na tému Lampa na pušku
Kamarat, hladaj na USA strankach, da sa najst v prepocte na nase 2000sk aj s dopravou..;)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.080 sekúnd

Partneri

Kto je online?

Práve tu je 113 návštevníkov a žiadni členovia on-line