Lampa na pušku

pred 16 rokmi 2 mesiacmi #32063 od mano
Odpoveď od mano na tému Lampa na pušku
andrej123 ,,naco sa tu vsetci hrate? ste uplny chudaci.lampu pouziva skoro kazdy a vy tu rozpitvavate taketo veci.chlapci dajte sa dokopy.nepoznam polovnika,ktory toto zariadenie nema vo vybave.a to si dovolim povedat,ze uz som obehol toho dost,tak nejaky suflikanti tu nebudu narazat na moju adresu.a ak ste nervozny tak si chodte vyhonit na hajzel.....dementi"
<br/>
<br/>andrej mas pravdu daleko to nemas a rad by som sa s tebov stretol a vysvetlil ti toho chudaka, suflikanta, dementa a este ti ukazem aj ten hajzel na ktorom si honim a ak ti bude malo tak aj puro a papo su zo ziliny dohodnem ti stretnutie aj u nich OK:)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 2 mesiacmi #32064 od mano
Odpoveď od mano na tému Lampa na pušku
tebou:-o:-o:-o

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 2 mesiacmi #32069 od papo
Odpoveď od papo na tému Lampa na pušku
tak na toto stretko prídem:D

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 2 mesiacmi #32070 od Jaro
Odpoveď od Jaro na tému Lampa na pušku
Andrejko rad sa s Tebou stretnem mozme si to vykecat ako chlapi . ;)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 2 mesiacmi #32071 od puro
Odpoveď od puro na tému Lampa na pušku
Mam aj lepsie foto,na databaze je iba kamera z kradsieho obdobia.Mam ti nejake poslat lam-pička?polujem od 21,v 12 rokoch som vyhral sutaz kmpp.Hospodarske skusky som absolvoval v 2005.Mam 2 pol.upotreb.psov.Otec je horar a ten ma ucil polovat,ak by som pouzil lampu pri polovacke tak ma nakope do zadnice.Ucil ma spravat sa k zveri s uctou a starat sa o nu,ja som mu zato vdacny.Mano beriem ta za slovo pozrieme toho lam-pičkara ak bude suhlasit.8-L

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 2 mesiacmi #32091 od miso
Odpoveď od miso na tému Lampa na pušku
Keď už poľuješ so svetlom, tak aspoň drž pysk a nechváľ sa tu s tým verejne. A nadávať tým, čo tvrdia,že ho nepoužívajú,príp.svetlo neschvaľujú je už vrchol drzosti. Na takých ako ty sa chodím pozerať na súdne pojednávania, ono plna huba rečí, nepolapiteľný frajer a potom sedí na lavici obžalovaných so sklonenou hlávkou a verejne vyjadruje ľútosť.
<br/>Ja keď som nervózny idem si zacvičiť,zatrénovať, prípadne sa prejsť sa do hory. Ty asi utekáš na &quot;hajzel&quot; a leštíš bambus. Hold každému podľa schopností, ja to rešpektujem.
<br/>Nehľadaj v príspevku nejaký flame, nechcel som sa vyjadriť,ale nedalo mi. Rešpektujem triezvy príspevok ako napísal lacco, ale tie tvoje zbrklé,urážlivé vyjadrenia ma fakt &quot;dojali&quot;

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 2 mesiacmi #32100 od Andrej123
Odpoveď od Andrej123 na tému Lampa na pušku
chcel som len reagovat na prispevok. ale sory...infrak som nikdy nepouzil.a lampu ............?par razy..este menej ako.....a tych hulvatou co sa maju take hrde reci do boja,som uz davno zdolal!!!

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 2 mesiacmi #32101 od martin203
Odpoveď od martin203 na tému Lampa na pušku
uz som tu davno nebol ..., andrej JA nemam lampu a TY sa tym masom zadrhni

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 2 mesiacmi #32103 od Andrej123
Odpoveď od Andrej123 na tému Lampa na pušku
akym masom prosim ta?vy co tu vsetci narazate na to maso.ved to vy ste ti ktori to robia.ja som na zver par krat zasvietil a zhodnotil ulovenie pred vystrelom avy tu vykrikujete.....?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 2 mesiacmi #32104 od martin203
Odpoveď od martin203 na tému Lampa na pušku
spravas sa rovnako ako tvoji predchodcovia na tejto teme a zabudas si citat svoje starsie prispevky ... o 2-3 dni tu z teba bude anjelik, ale obavam sa, ze len virtualny

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 2 mesiacmi #32109 od Stefan49
Odpoveď od Stefan49 na tému Lampa na pušku
...zasvietil na zhodnotenie? pred vystrelom?8o8o8o8o, no to je naozaj vrchol !!!!:[Naaozaj , kedze lovis proti zakonu aspon si nerob z ostatnych volov!:[:[

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 2 mesiacmi #32128 od martin203
Odpoveď od martin203 na tému Lampa na pušku
:) , stefan, to je tu realita, a takto mi pred par dnami argumentoval i jeden polovny hospodar, tvrdiac, ze prisvietenie pred vystrelom pri splneni vsetkych ostatnych podmienok (napr. pri splne &quot;ked je kurva zamracene&quot;)je v sulade so zakonom, ved zakon hovori len o zakazanych sposoboch lovu a nie o zakazanych sposobach posudenia napr. vekovej triedy, chovnosti ...

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 2 mesiacmi #32469 od Basky
Odpoveď od Basky na tému Lampa na pušku
andrej123, je nás /aj tu na tomto fóre, aj v združení ktorého som členom/ viac takých čo lampu alebo infrapuškohľad na zbrani nemajú, nepotrebujú ich /hoci finančne na to poniektorí viacerí isto majú/ a predsa sa poľovnícky vyžijeme dostatočne a ani divina nám nechýba. Sme hrdí na to, že sme si zachovali minimálne poľovnícku etiku a neznížili sme sa k loveniu zveri za ´každú cenu a pri každej príležitosti´, lebo lov za použitia zameriavacieho infraďalekohľadu alebo s prisvietením si lampou nie je vlastne nič iné ako to čo som napísal. Nemá žiaden súvis s bezpečnosťou, tá sa dá dosiahnuť aj zdržanlivosťou v podmienkach keď ľudské oči a zákonom povolená optika /dovolený spôsob lovu/ nepostačujú, stačí nechcieť uloviť za každú cenu. T.j. tomu sa vraví POĽOVAŤ; nie iba LOVIŤ.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 2 mesiacmi #32470 od Jaro
Odpoveď od Jaro na tému Lampa na pušku
Marek super napisane ;););););););)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 2 mesiacmi #32472 od Basky
Odpoveď od Basky na tému Lampa na pušku
Jarko, díky - snažil som sa nebyť rozvláčny /ako väčšinou sa mi nechtiac podarí.. :D/ ;)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 2 mesiacmi #32473 od kettneR
Odpoveď od kettneR na tému Lampa na pušku
Neda mi nereagovať na príspevok andrej123,, prosim ťa ty si kedy a kde robil skúšky z poľovníctva? Ak nas všetkých nevedomých poučíš ktorý zákon a paragraf hovorí o možnosti posudzovania chovných kriterii prisvietenim tak budem spokojný. Ak je pre niekoho dôležité za každu cenu uloviť zver a musí si prisvecovať a používať nočné videnia na zbrani tak si nemyslím že patrí do spolku SPZ ale skôr do asi novo sa tvoriaceho spolku :Pečienkarov.
<br/>Nechcem sa nikoho dotkúť ale skôr je to asi o moralke a svedomí každého jednotlivca.
<br/>Lovu zdar všetkým čestným a eticky zmýšľajúcim poľovníkom.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 2 mesiacmi #32475 od Andrej123
Odpoveď od Andrej123 na tému Lampa na pušku
lutujem ta ty kares povedal som ze ja pouzivam infrak pocul alebo videl si to napisane!!ta lutujem ty neschopny idiot.je zaujmave ze ked niekto na niekoho napise kritiku tak vsetci sa toho chytaju ako nejaky pribrzdeny zaostalci.ale co s vami ....a nepis tu na moju adresu nic ok...........

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 2 mesiacmi #32476 od Andrej123
Odpoveď od Andrej123 na tému Lampa na pušku
uz my idete ozaj na nervy.rozoberajte si radsej svoje spotene a skarede manzelky .........................................................................................degesi

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 2 mesiacmi #32478 od martin203
Odpoveď od martin203 na tému Lampa na pušku
:) ... si vytiekol ... fesak :P

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 2 mesiacmi #32479 od Andrej123
Odpoveď od Andrej123 na tému Lampa na pušku
nie ale za to co som napisal som sa pred tym aj ospravedlnil,hej ale v kuse to niekto musi vytahovat.samozrejme aby ukazal druhym ze aky je on velky cavo.a chce sa s niekym skamaratit kto posiela tiez nieco na mna.ale ked nemas kamaratov bracho tak nech sa paci.sam proti vsetkym .........co viac si mozes priat..........................

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.079 sekúnd

Partneri

Kto je online?

Práve tu je 111 návštevníkov a žiadni členovia on-line