Polovnici verzus Psickari

pred 16 rokmi 11 mesiacmi #17524 od johny
Odpoveď od johny na tému Polovnici verzus Psickari
neviem čo myslíš tými domácimi zvieratami. Ak ti odbehne koza alebo krava, určite ti ju nestrelíme, ale ak si nedáš pozor na svojho psa, a tento sa bude preháňať po revíri, tak 200 metrov od obývanej osady sa stáva pytliakom. Hlavne teraz v čase rodenia mláďať sme na túlavé psy hákliví, takže odporúčam psov, ktorí nevedia ísť pri nohe nepúšťať z remeňa. A majitelia duričov by si tiež mali uvedomiť že teraz nie je dobré nechať ich predúrať zver ...

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 11 mesiacmi #17537 od dzajro
Odpoveď od dzajro na tému Polovnici verzus Psickari
No a macka tam tiez nema co robit

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 11 mesiacmi #17541 od lovecW27O
Odpoveď od lovecW27O na tému Polovnici verzus Psickari
k tejto teme si povedal vsetko a k veci, clenovia spz by to mali vediet a nie polemizovat a co sa tyka psičkarov treba im to vysvetlit ze les nie je cvicisko, a to sa tyka tak motorkarov ako aj terenakov - SKODNA-treba tlmit

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 11 mesiacmi #17542 od DKo
Odpoveď od DKo na tému Polovnici verzus Psickari
čím to je, čím to je, ..., že tak radi zatåkame koly s ceduľkami toto je moje, výlučne moje?!

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 11 mesiacmi #17543 od DKo
Odpoveď od DKo na tému Polovnici verzus Psickari
Myslíte si, že niečo foto.vivo.sk/gallery/2084/thumbs/20841234bcbdcaffb.jpg[/]takéto vyrieši nejaký zákaz alebo paragraf?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 11 mesiacmi #17544 od DKo

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 11 mesiacmi #17547 od lovecW27O
Odpoveď od lovecW27O na tému Polovnici verzus Psickari
za socializmu ste chceli demokraciu, teraz ked ju mate chceli by ste komunizmus, radi by ste aby cudzie bolo spolocne ale co je moje do toho vas nič, treba si vybrat, lebo nic nie je zadarmo... alebo je, ale ako som uz niekde uviedol VYRIESI TO LEN UCTA A RESPEKT, takze zase nic ...

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 11 mesiacmi #17559 od tibo
Odpoveď od tibo na tému Polovnici verzus Psickari
Nič ma toho nieje,len som zvedavý,kto sú tí iní,kto sú vy-oni??(všetci sú bl... ci,len já nie?...alebo ako?)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 11 mesiacmi #17562 od lovecW27O
Odpoveď od lovecW27O na tému Polovnici verzus Psickari
zarad sa kde chces, a ked ta do toho nic nie je tak naco pises, prejavil si odvahu, dobru volu alebo svoje jááá, nechaj tak ...trafena hus zagagala-je take prislovie

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 11 mesiacmi #17563 od martin868
Odpoveď od martin868 na tému Polovnici verzus Psickari
Pekne si to napisal;) ... suhlasim

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 11 mesiacmi #17565 od papo
Odpoveď od papo na tému Polovnici verzus Psickari
z tvojich intelektuálnych príspevkov som dúfam správne pochopil, že všetci prispievajúci nie sú dosť ,,dobrí,, , len jeden je celkom fajn, boduje s ,,a to sa tyka tak motorkarov ako aj terenakov - SKODNA-treba tlmit,, dokáže rozhodnúť, či niekto má alebo nemá čo povedať.... Proste ten jeden je super. A bolo by dobré, keby sa riadil vlastnými radami: [r]zarad sa kde chces, a ked ta do toho nic nie je tak naco pises [/r]

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 11 mesiacmi #17567 od DKo
Odpoveď od DKo na tému Polovnici verzus Psickari
LovecW270, podľa mňa to nie je ani tak o komunizme a kapitalizme ako skôr o tolerancii a snahe vzájomne sa pochopiť vlastné záujmu. A o tej ľuďom prednášal jeden už pred 2000 rokmi a vidíš ako dopadol. Oslavujeme ho, modlíme sa k nemu a zároveň na jeho odkaz z vysoka oné. Táto téma by kľudne mohla byť aj poľovníci verzus poľovníci alebo psíčkari verzus psíčkari a furt by bola o tom istom. Českí bratia majú prúpovídku: co múžeš urvi, co nemúžeš skurvi.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 11 mesiacmi #17601 od tibo
Odpoveď od tibo na tému Polovnici verzus Psickari
Ja som len zvedavý..... Hus zagágala - čo asi básnik myslel?.......:x

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 11 mesiacmi #17608 od lovecW27O
Odpoveď od lovecW27O na tému Polovnici verzus Psickari
ty si taky tupy ze sa nevies ani zaradit, vyzera to tak ze si obojpohlavny, tak negagaj, k DKo teraz si to presne nazval, ale je to o tom, ze ked niekdo pouziva svetlo alebo infrak ze to musim aj ja a potom moralizujem a spekulujem ako to ospravedlnit, cierne je raz cierne a nech si hovori kto chce co chce, hovorim o sebe ze som skaredy zly a uprimny, v kazdom rezime resp. spolocnosti alebo medzi ludmi im VADILO iba to UPRIMNY alebo NAZYVAT VECI PRAVYMI MENAMI - uprimnost zabija, bohuzial moralka, cest vaznost, dôstojnost uz na slovensku nic neznamena a to sa hovorilo ze polovnici su honor, no trosku ich este zostalo ale je ich urcite menej ako VLKOV sr.o., aj ked su niekedy uzitocni ...vlci, nie je to iba o peniazoch, bud ta rodicia vychovali a ostalo to v tebe alebo bohuzial, no a potom vidis napr. ten papier tak ho hodis do ruksaku a ides dalej, lebo slova neznamenaju nic, ak nezacnes u seba a svojich deti, kamaratov, niekedy tu citam take veci ze nevies ci sa mas smiat alebo plakat, niektory sa pedbiehaju kto lepsie odcituje zakon atd., a ty potom nevies ci je tupy alebo chr..., ked je tupy da sa prepacit, vysvetlis mozno pochopi...takze aj ma mrzi ze som sa ozval, ale na druhej strane som rad ze sa najdu aj normalny a pri tom netreba ani gagat, jááj...

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 11 mesiacmi #17610 od lovecW27O
Odpoveď od lovecW27O na tému Polovnici verzus Psickari
huska -gagaga, lahky priklad pre obojpohlavnych...
<br/>vozovka - od slova vozenie, vozidlo, popolnik - od slova popol,
<br/>chodnik - od slova chodenie chodec, autodraha- okruh-cyklo,motokros, auto...
<br/>LES - MOTORKA, TERENAK ako to ide k sebe, zeby SAFARI, nie sme v AFRIKE...
<br/>TEMA JE PSICKARI A AK STE V SPZ TAK URCITE VIETE AKO A KEDY A KDE SA POUZIVAJU POLOVNE UPOTREBITELNE PSI
<br/>a nie som intelektual, som obycajny clovek z dediny

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 11 mesiacmi #17612 od macek
Odpoveď od macek na tému Polovnici verzus Psickari
TAK TOTO JE FAKT NA ZAMYSLENIE............... :liar::liar::liar::liar: :x:x:x ČO TÝM CHCEL básnik povedať????????????????????????????????????? asi niekto niekoho vytočil a sa nevie s tým vysporiadať...............:D:D:D:D Príjemný neskorý večer.............:D

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 11 mesiacmi #17613 od dvorky010
Odpoveď od dvorky010 na tému Polovnici verzus Psickari
lovecW270 - Tvoja lyrika nie je jemná,je ostrá ale pravde verná[r] [/r], všimol som si aj ja,že je tu pár nickov čo len zarypnú a sú ako sršne hoci nepochopili pravú podstatu myšlienky alebo názoru, no a v konečnom dôsledku sú v patovej situácii pokiaľ nie sú obklopený náučnou literatúrou resp. cudzími príbehmi.Jedno sa ale musí uznať,že nahrávať si vedia.Čo sa týka psíčkarov,správne to napísal Johny,pes je šelma koná pudovo, ak si ho majiteľ nezabezpečí a neustriehne môže sa mu to vypomstiť a ostanú len oči pre plač.Čo sa týka bordelu v lese,hmm drevorubači,turisti a iní, no a mal som za svojej praxe možnosť navštíviť viac posedov kde - kade a niekde to vyzeralo ako na smetisku - plechovky od piva,cigaretové ohorky,krabičky z cigariet, igelit atď. Každému čo je dané!!!

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 11 mesiacmi #17614 od dvorky010
Odpoveď od dvorky010 na tému Polovnici verzus Psickari
macek,trochu je to na zamyslenie,ale podstata samotná tkvela v zastávaní si svojho názoru,postoja a princípu v a nie čo tým chcel básnik povedať,lebo aj básnici prichádzajú o ilúzie :D:D:D

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 11 mesiacmi #17619 od zalesak
Odpoveď od zalesak na tému Polovnici verzus Psickari
Priateľu no pekne píšeš. Čo sa týka poľovných psov tak tie maju chodiť cely rok do hory a je jedno ake to je plemeno, ale treba si uvedomiť že len na vodítku. A už to niekto aj písal že so psom viac do revíru, ako s puškou a potom je odmena zaručená.;)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 11 mesiacmi #17623 od DKo
Odpoveď od DKo na tému Polovnici verzus Psickari
Niet nad to, ak si po psoch začnú páliť kolegovia zo susedných združení, príp. aj z toho istého. Nit nad to, ak poľovník ospravedňuje vlastného pytliaka, ale po inom psovi, hoci len zatúlanom, okamžite páli. Zdá sa vám to sci-fi?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.078 sekúnd

Partneri

Kto je online?

Práve tu je 132 návštevníkov a žiadni členovia on-line