Zimný lov líšok

pred 15 rokmi 2 mesiacmi #43005 od viktormt
Odpoveď od viktormt na tému Zimný lov líšok
vlk sa moze premnozit ako sa mu len raci.. je to jeho slobodna vola, je zivy a citiaci tvor.. NIKTO nema pravo upierat niekomu, kolko sa moze premnozit a nie. taketo primitivne odvolavanie sa na nejake nezmysli je fakt na smiech..
<br/>
<br/>clovek ubera zivot inemu tvorovi, lebo si mysli, ze je pan sveta a moze si robit, co chce..
<br/>
<br/>uz pochopte, ze premnozeny je len clovek:) zvierata su slobodne a mozu si robit, co chcu. je to priroda.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 2 mesiacmi #43006 od lubenko
Odpoveď od lubenko na tému Zimný lov líšok
no napisal si to tu velmi pekne ,ale polovnici čo sa venuju polovnictvu a skladali prislušne skušky by toto všetko čo si tak obširne napisal mali vediet aj ked daktory do styku s vlkmi neprišli ale určite sa to učili na kurze polovnictva a čo sa tyče vikormta nieje polovnik ma 24 rokou byva v Martine a jeho orijentacia je uplne inym smerom než je polovnictvo a tuto problematiku určite pozna ,len je typom ludi ktorym su polovnici trnom v oku takže ani tvojimi aj ked obsahom dobrymi prispevkami jeho myšlenie nezmeniš.Lovu a lesu zdar . Kratky Lubomir

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 2 mesiacmi #43007 od chanel1092
Odpoveď od chanel1092 na tému Zimný lov líšok
neviem čím že ta viktormrd nadchol....?? že mu tak niekam lezieš...napísal si pekný príspevok,ale toto je téma ZIMNÝ LOV LÍŠOK...!!! to tu fakt chcete kvoli jednému provokatérovi robit z celej Polovníckej informačnej databázy jeden velký guláš...???;/

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 2 mesiacmi #43008 od lubenko
Odpoveď od lubenko na tému Zimný lov líšok
chanel dik to som zabudol at si nemyli temy:D:D

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 2 mesiacmi #43009 od lubenko
Odpoveď od lubenko na tému Zimný lov líšok
dneska som mal dve už sa zdalo že sa ku nim dostanem ale otočil sa vietor a boli fuč:D

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 2 mesiacmi #43010 od viktormt
Odpoveď od viktormt na tému Zimný lov líšok
znova: kto, nechce, nepochopi.
<br/>
<br/>AKEKOLVEK ZVIERA sa moze premnozit ako sa mu len raci.. je to jeho slobodna vola, je zivy a citiaci tvor.. NIKTO nema pravo upierat niekomu, kolko sa moze premnozit a nie.
<br/>
<br/>zvierata su slobodne a mozu si robit, co chcu. je to priroda.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 2 mesiacmi #43011 od chanel1092
Odpoveď od chanel1092 na tému Zimný lov líšok
ja sa chystám na večer...len keby ten vietor utíchol,ani líštičkám sa nechce vyliezat na šíry chotár...no čo aspon doplním krmelce..;)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 2 mesiacmi #43012 od lubenko
Odpoveď od lubenko na tému Zimný lov líšok
chod už do prdele ja som pre tu prirodu za svoj život simyslim už dost urobil na rozdiel čo ty tu len kvakaš a kvakaš a stejne chodiš nakupovat do obchodu ako každy iny ta ked chceš tej prirode fakt pomoc nežer chod dagde do hor tam sa oddaj rozimaniu a ked sa odoberieš na onen svet kopa chrobaku ,lišiek a inych obyvatelou prirody s teba budu mat osoh ,ale v tomto stave ako si teraz z teba nema osoh nik:(

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 2 mesiacmi #43013 od Janos83
Odpoveď od Janos83 na tému Zimný lov líšok
fučí jak divé, kmotričky pozaliezané

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 2 mesiacmi #43014 od lubenko
Odpoveď od lubenko na tému Zimný lov líšok
ved aj ja sa už idem pomali obliekat vyzera že bude pekne pobedie a lovu lesu:)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 2 mesiacmi #43015 od Janos83
Odpoveď od Janos83 na tému Zimný lov líšok
lubo, nereaguj už vôbec na neho;)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 2 mesiacmi #43016 od viktormt
Odpoveď od viktormt na tému Zimný lov líšok
este nikto normalne nereagoval na to, co som tu pisal ;) hory mam prechodene az az

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 2 mesiacmi #43017 od lubenko
Odpoveď od lubenko na tému Zimný lov líšok
tu vietor ustal a je nadherne slnko a preto hoj sa do prirody,dneska sa možno okrem horneta:D zide aj fotiak;)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 2 mesiacmi #43018 od chanel1092
Odpoveď od chanel1092 na tému Zimný lov líšok
na teba sa normálne reagovat ani nedá...asi ta nekojila vlčica ale jej manžel....a na tom tvojom postihnutí už asi nikto z nás nič nezmení....toto bolo posledné moje reagovanie na tvoje drísty....maj sa ako chceš...;)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 2 mesiacmi #43019 od Eno_Nuno
Odpoveď od Eno_Nuno na tému Zimný lov líšok
ja som si iba myslel že je to de_bil ale teraz som o tom už presvedčený, keby mal vysoké IQ ako píšeš nedošiel by tu z tak vysokým IQ nadávať do idiotov kade komu koho ani nepozná, v živote ho nevidel a ho_vno vie kto sa čím zaoberá a zaujíma. osobne poznám veľa poľovníkov, ktorý nemajú ani zbraň a to nie preto, žeby neurobili skúšky spôsobilosti alebo ,,psychotesty na psychiatrii,, ale preto, že im to buď finančne nevychádza alebo nepociťujú potrebu ju vlastniť. v živote teda nič nezastrelili a sú tiež idioti a to len preto, že žerú mäso.
<br/>
<br/>otázka:
<br/>viktormt ty si vegetarián? lebo ak áno, si teda iba de_bil ale ak nie, si aj i_diot.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 2 mesiacmi #43021 od Eno_Nuno
Odpoveď od Eno_Nuno na tému Zimný lov líšok
dostal si tu XY rozumných odpovedí, čítaj, uč sa.
<br/>ale žiaľ mám z teba taký pocit, že odpoveď, ktorá nieje po tvojej nôte, je pre teba neprípustná a nenormálna čo potvrdzuje stále ten istý fakt ktorý som ti už viac x napísal.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 2 mesiacmi #43024 od viktormt
Odpoveď od viktormt na tému Zimný lov líšok
TAKZE ZNOVA, kedze zas ziadna reakcia:
<br/>
<br/>AKEKOLVEK ZVIERA sa moze premnozit ako sa mu len raci.. je to jeho slobodna vola, je zivy a citiaci tvor.. NIKTO nema pravo upierat niekomu, kolko sa moze premnozit a nie.
<br/>
<br/>zvierata su slobodne a mozu si robit, co chcu. je to priroda.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 2 mesiacmi #43026 od pepco
Odpoveď od pepco na tému Zimný lov líšok
dokelu kde je admin? nech to tu uz konecne ukonci...
<br/>viktormt, si ako papagaj, stale trepes to iste dokola, v jednom prispevku pises ze ludia su premnozeni, tak zacni s tym nieco robit a zacni u seba...ako napisal lubos, lisky a chrobaky budu mat radost...fakt neviem co sledujes tymto vrtanim

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 2 mesiacmi #43029 od Robitusin
Odpoveď od Robitusin na tému Zimný lov líšok
No fajn,ako tvrdíš všetko na zemi si má žiť ako mu to vyhovuje,ok to beriem,jediné čo je premnožené je človek-podla teba..,ok to tiež beriem,ale ked na teba niekdo zaútočí,v snahe vziať ti život,myslím,že až tak jedno ti to nebude a budeš si všemožne ten tvoj úbohý život zachraňovať,no a ak sa zachrániš,tak na súde určite budeš obviňovať útočníka,že prečo ťa chcel zabiť...takže nedrístaj tu otom čo treba nechať na vývoji a prírode,lebo aj my sme jej súčasťou,takže sa kludne môže stať,že ja toho roku zabijem jeleňa,ktorého si v hypermarkete kúpi tvoj budúci vrah a mňa potom zabije medved a zožerú ma lesné chrobáčiky...život,a to myslím každý aj ten tvoj,má v prírode také isté miesto ako smrť,a tá si nevyberá akým nariadením na koho,čo a kedy to príde...no a ak môžem,tak ti dám jednu dobrú radu:vyser sa na ochranné spolky typu VLK a radšej sa prihlás do inej sekty,aspoň uvidíš ,že zmagorených ludí je všade a vo všetkých sférach života.Vlastne ešte jednu radu: všetko je inak...;)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 2 mesiacmi #43031 od viktormt
Odpoveď od viktormt na tému Zimný lov líšok
ano, mame tu moznost upierat zivot inym tvorom, ale preboha NIE PUSKAMI :D ved to je jasna nadvlada.. clovek je oproti zvieratu slabucky a bezbranny tvor. tu ide o to, ze silnejsi preziva - silnejsi, taky, ktori sa vie ubranit svojou prirodzenou silou.. nebit zbrani, ludstvo by vyhynulo.. ale odbacam.
<br/>
<br/>ziadne bezpecntnoste dovody neexistuju.. ak besna liska napadne ine zviera, tak je to proste tak, tak to v zivote chodi.. ked mi pohryzne psa, bude to len a len moja chyba, ze som ho nemal pripnuteho, nie chyba lisky.. proste nemozte tu tak plakat nad tym, ze co ak niekoho pohryzie.. ine zvierata sa takto stazuju? o boze..
<br/>
<br/>cicavcom to je jedno, ako som uz pisal, je to kolobeh prirody.. tak naco to menit, naco do toho zasahovat..
<br/>neexistuje, aby ma nejaky polovnik v argumentoch, preco strielat zver, presvedcil..

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.092 sekúnd

Partneri

Kto je online?

Práve tu je 213 návštevníkov a žiadni členovia on-line