Boli ste dnes v lese?Ako bolo a čo ste zažili,videli?

pred 18 rokmi 2 mesiacmi #4793 od Jaro
vidis tak takto som nad tym neuvazoval .

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 2 mesiacmi #4794 od DKo
závisť ani nie, skôr pomstva za neúspech na postirežke, príp. tréning v streľbe na živý terč

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 2 mesiacmi #4795 od Janos83
Aj u nás tak pošiel jeden border, odbehol a už ho nebolo, že vraj ho nik nevidel, ale vieme svoje.;/

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 2 mesiacmi #4796 od miso
Flintu som zo sebou nemal, lebo to nie je nas revir, mal som len nejaky suchy chleba v batohu, fotak a plynovú pištoľ presne na takýchto hafkačov. No,ale prvé čo som spravil bolo to, že som kontaktoval miestneho poľovníka a povedal čo sa im tmolí okolo kŕmidiel. Povedal, že o nich vedia, dokonca,že už prehnali aj nejakeho bežkára čo ich odháňal, tak po nich sliedia...zatiaľ však vraj nenašli strhnuté nič...dokedy však..:(

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 2 mesiacmi #4797 od Jovic
Najhorší sú asi bratislavskí psíčkari. Neraz som sledoval, ako sa ešte aj zabávali na tom, ako ich miláčik popreháňal srny. Úplná pohroma sú začiatkom leta, vtedy ich psíčkovia sú schopní zahnať malé srnča tak ďaleko, že ho ani vlastná mater už viac nenájde.
<br/>A ich arogantné odpovede na moje slušné dohováranie radšej ani nespomínam. Som starý dobrák, ale v týchto situáciach som neraz ľutoval, že nie som miestny poľovník.
<br/>Praví vinníci ale nie sú tie rozmaznané psy, ale ich drzí majitelia.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 2 mesiacmi #4798 od stiffler
je to na ..... s tymi psami;/

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 2 mesiacmi #4799 od stiffler
je to na ..... s tymi psami;/

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 2 mesiacmi #4803 od martinhodon
ja som bol dnes zakrmit diviaky a videl som 5 kusov srn a 2 srncov jeden taky 2rocny a druhy uz starsi taky 5 rocny

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 2 mesiacmi #4809 od Basky
Povedzme si na rovinu, mnohí z poľovníkov by si skúšky, minimálne z kynológie, kľudne mohli/mali zopakovať.
<br/>Množstvo plemien užívaných k výkonu poľovníctva na Slovensku sa trošku zväčšilo - a niektorí už majú problém vôbec rozoznať, či sa jedná o &quot;bundáša&quot;, alebo či to pri nohe poľovníka je poľovnícke plemeno.
<br/>Ja mám štajeráka a niektorí hostia pri nástupe na spoločnú sa často pýtajú že čo za plemeno je ten pekný havko !! Keď už na poľovačke ho nevedia zaradiť, tak sami na postriežke/posliedke už isto nie... Aj mne sa niektoré plemená pletú, ale len v rámci slabých odchýlok..
<br/>Ale je pravda aj to, že niekedy to býva aj úmysel, že sa psík už nevráti, najmä ak panujú zlé susedské vzťahy, ale za tým sú konkrétni necharakterní ľudia.
<br/>Ja osobne, nech by som sa s niekým akokoľvek hneval, ale i tak by som mu v rámci svojich možností pomohol hľadať poľovného psíka, ak by ma o to požiadal, alebo i bez toho. - Už som zopár poľovných psíkov zahlasoval že som ich videl tam a tam, ak sa mi už nepodarilo priamo ich privolať a ustajniť do príchodu majiteľa...

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 2 mesiacmi #4810 od Akela
Asi máš pravdu, napr. v mojom okolí nikto nechová bordera. Vyzerá trošku &quot;neupravene&quot; a tvrdím, že 98% členov nášho združenia by ho nezaradilo ako poľovné plemeno a to sú ešte neznámejšie poľovné plemená. A v tom prípade má psík ozaj smolu kvôli nevedomosti poľovníka.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 2 mesiacmi #4812 od kurt
Zase sme mimo témi.8o

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 2 mesiacmi #4813 od Basky
Ale len máličko...:P
<br/>Máš pravdu...;/
<br/>Nedá sa :x
<br/>Ale aby sa aj tento príspevok držal témy, tak musím oznámiť, že dnes som v lese ešte nebol, teda som nič nezažil a nevidel... :( :{
<br/>A asi ani nezažijem, lebo na mňa lezie dáka chrípka, dúfam že nie tá vtáčia...
<br/>Vám ostatným prajem pravý opak. Žiadnu chorobu a veľa zážitkov v lese, na poli... 8-)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 2 mesiacmi #4814 od Akela
Myslím, že to všetci v zdraví prežijeme.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 2 mesiacmi #4817 od astronom
Zasa sem pletieš vtáčiu chrípku - to je predsa iná téma.:)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 2 mesiacmi #4820 od vjedator
@Akela-Tak to s Bordermi máš pravdu. Kdekoľvek prídem, prvá reakcia je &quot;bundášik&quot;. Nebolelo by to ani trochu, keby to tak nebolo aj medzi poľovníkmi. Nehovoriac o strachu-Grizzly sfarbenie-je na snehu veľmi podobné líške.:(

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 2 mesiacmi #5065 od Tomas
včera 9 kusov srnčej a 9 vysokej.dnes som bol znova, teraz 10 srnčia a3 vysoká.Už som myslel že sa tá zver stratila,ale boly v pásoch kde rúbali osiky.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 1 mesiacom #5091 od jonny
Servus chlapi:som jonny.My s kamarátom už druhý rok pozorujeme 47 kusov jelenej zveri v našom PZ.aj ich točíme na kameru,čakám kedy sa tu bude dať video.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 1 mesiacom #5094 od johny
Prečo čakáte keď sa už dá??? Stačí to poslať na Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript. a s príslušným komentárom bude uverejnené v regionálnom spravodaji.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 1 mesiacom #5095 od johny
Ja som predvčerom videl pri čakaní na líšky srnca II. vt s jedným (pravým) parôžkom. Ak toho roku dostanem povolenku, čo by som po tých rokoch už mal, budem sa snažiť dostať práve tohoto.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 1 mesiacom #5124 od stiffler
da sa aj teraz tak necakaj a makaj8-L

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.119 sekúnd

Partneri

Kto je online?

Práve tu je 363 návštevníkov a žiadni členovia on-line