Boli ste dnes v lese?Ako bolo a čo ste zažili,videli?

pred 18 rokmi 4 mesiacmi #5384 od Akela
U nás dnes v Poiplí -15. Má to tá zver ťažké, ale kŕmime!

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 4 mesiacmi #5415 od martinhodon
ja som bol dnes a vydel som 3-srncov,5-srn a nasiel som jelienca zabyte pitliakom.
<br/>su to ubohy k......

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 4 mesiacmi #5416 od Akela
Dnes podvečer som sa motal popri Ipli, videl som 5 líšok, sú premnožené, ale sneh bol zamrznutý, počuli ma zďaleka. Srnčej plno a prvýkrát som videl u nás kormorány, priamo vo vode na plytčine v počte 25 ks. Vedľa je aj kukuričné strnisko a tam ich bolo tiež asi 20. Kačíc požehnane, našťastie nenašiel som žiadny úhyn - to som bol hlavne pozrieť, ale pri toľkých líškach zožerú vtáka kým je živý.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 4 mesiacmi #5420 od stiffler
dnes pekny den fuukalo snezilo no super ,zver vsetka poskovavana v porastoch.ale aj tak som vydel nejakych muflonou/ky ,srnky a vela danielov, ale najviac ma potesil bazant ktoreho som stretol cestou domov.SMRT SNEHU....:I

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 4 mesiacmi #5421 od Felix
no tak ja som sa prave vratil z hory.... riadne som zmrzol, kedze nam poviaval paradny severny vetrik... strelil som peknu lisku, len to, ze ju skoro rozdrapilo na dve casti, kedze som mal so sebou springfielda, lebo som sa vybral na diviaky....... a tie neprisli tak som nedokazal odolat pokuseniu, ako sa mi kmotra motala na 80 metrov popred posed a nie anie sa odtial stratit....

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 4 mesiacmi #5422 od Felix
Akela, inac my mame s pytliacacimi psami takto ako vrcholi zima a zacina jar problemy kazdy rok.... asi to bude tak, ze obzvlast v tomto obdobi sa u psov prejavuje lovecky pud.....

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 4 mesiacmi #5447 od Akela
Lovecký pud je v každom psovi a ako som napísal, dva psy sú svorka, ale ide hlavne o nezodpovedných majiteľov týchto zvierat a zvieratá to napokon aj odnesú.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 4 mesiacmi #5612 od pali
Bol som sa poobede pozrieť na vakciny proti KMO a prave sa tam vakcinovalo 5 diviačikov lanštiakov. Možno by to bolo aj na strieľanie ale odpustil som im. Snáď mi to Diana prepáči. Potom som videl ešte dve skupiny holej vysokej po tri kusy. NECH JE TU JAR A TEPLO.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 4 mesiacmi #5629 od brano
No dnes som bol s kamaratom na ture, nevideli sme nic, kedze bolo po pas snehu, aj my sme miestami mali problem prejst, dalo to dost sil, niekedy sme sa museli tahat navzajom lebo pol pasa v snehu a nemohol som sa vystverat, uz by mala prist jar:)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 4 mesiacmi #5646 od Akela
V sobotu večer ma susedia pozvali na monitoring. Mesiac bol v splne a kukuričné strnisko len tak svietilo. Najprv mi prišlo 6 ks vysokej a potom dva utešené baculaté lanštiaky na asi 70m. Počkal som, kým sa ideálne natočia a jedného som ulovil. Pekný zážitok. Potom sme posedeli na poľovníckej chate. Diviak bol vyslovene tučný a taký mastný kus som ešte nedral. Je tam totiž aj kukurica ponechaná na koreni a aj prikrmujú. Lovu zdar!

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 4 mesiacmi #5649 od astronom
A ja že je spln 15-teho. Asi mám zlý kalendár.;)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 4 mesiacmi #5658 od Akela
Ako astronom musíš mať o splne info z prvej ruky.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 4 mesiacmi #5696 od laci

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 4 mesiacmi #5700 od astronom
Nuž ja mám na stole jeden kalendár, kde je spln 15. Na druhom, nástennom je spln 14, Akela má spln 11. A teraz si vyber.;)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 4 mesiacmi #5707 od Akela
Hlavne že som ho videl v kríži, ešte aj tenkú nitku, až taká radosť. Naozaj som si ho vychutnal. Čo tam po kalendári...

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 4 mesiacmi #5714 od Basky
Tú poslednú vetu myslíš ako - žartovne či vážne? :[
<br/>Porušovanie právnych predpisov nepovažujem za srandu..:{

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 4 mesiacmi #5716 od Akela
Jasné že žartom, nevidíš že na území Slovenska sa líši termín splnu?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 4 mesiacmi #5717 od Basky
Nie veľmi.. ako sa líši? Vysvetli mi to prosím.. Vďaka.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 4 mesiacmi #5719 od Akela
Čítaj príspevky nižšie. Takže ani kalendárom sa nedá veriť. V čom vidíš problém?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 4 mesiacmi #5756 od Basky
Tak trošku som sa zľakol že som sa v škole zle učil a niečo vynechal.... :(
<br/>Takže o.k., chápem, písal si ironicky.:]
<br/>Problém vidím v tom, že odkiaľ potom normálny poľovník má čerpať zaručene správnu informáciu, keď zostavovatelia kalendárov sú omylní, že kedy je spln, lebo keď to niekto poženie do dôsledkov, môže byť nejaký poľovník obvinený z pytliactva o ktorom ani nevedel že sa ho dopúšťa, lebo neznalosť neospravedlňuje..! čert aby to :[
<br/>Ináč každopádne gratulujem k peknému zážitku. :)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.170 sekúnd

Partneri

Kto je online?

Práve tu je 142 návštevníkov a žiadni členovia on-line