Boli ste dnes v lese?Ako bolo a čo ste zažili,videli?

pred 18 rokmi 2 mesiacmi #4501 od brano
No my s kamosom sme tento vikend sli na mensiu turu, videli sme najprv jednu srnku, pekny pohlad, dokonca sa nam podaril aj vcelku dobry zaber, ale je vidiet ze zverina ma tej zimy plne zuby, o cosi neskor sme natrafili na skupinku srn a ku koncu tury sme do tretice natrafili na srnca, ktory sa chudak ponahlal krizom cez pole do lesa, aj pri nom sa nam podarilo par podarenych zaberov, skoro sme sa plazili po snehu, aby nas nevidel a nesplasil sa a zbytocne neminal energiu, hlboky sneh mu viditelne cical sily.Pekna tura a aspon sme nieco videli:)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 2 mesiacmi #4571 od stiffler
takze dnes som chcel iba kusok vybehnut do hor ale hned za dedinou bol asi stado 80 srniek a srncou .nedalo mi to tak som sa vratil domov pre trochu sena .ale ja som dnes chcel ist na vysoku pozret. tak ako si tak idem vydim asi 8 muflonov a muflonky potom dalej kunu.a tak si idem dalej ze idem pozret na jedno miesto na jelenov. a co nevidim 12 jelenov si lezi.zacinam pocitat a prezerat .a vydim 5jelenov 10-torakov,2 jeleny 8-torakov ostatny som nestihol spocitat ale jeden jelen bol 16-torak .to ma uz dostalo .a este ako idem domov idem spoza zahrad vydel som v zahradach 10 srniek . a bohuzial v jednej stodoli skapateho srnceka.:{chudacik

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 2 mesiacmi #4580 od DKo
Oteplilo sa a myškám je pod snehom asi tesno, tak začali pobehovať i kde tade po ceste. Včera večer okolo 19:00 sa mi podarilo oslniť sovu ušatú pri večeri. Našťastie som sa mal kde vyhnúť. Tak som zastal a nadal som jej. Pochopila, odletela.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 1 mesiacom #4656 od stiffler
no prave som dosiel z lesa .som sa bol bezkovat a skoro ma nabral diviak:IPREZIL SOM TO8o

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 1 mesiacom #4744 od stiffler
dnes som bol ako vzdy pozret na zhody a ako vzdy som nenasiel!:[ale za to som videl asi 20 kusov vysokej a vela muflonov a tiez 4 SVINKY s jednim malim .mam pekne natocene.:P

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 1 mesiacom #4777 od martinhodon
ja som bol dnes rano pozriet krmelce a co som nenasiel v hore.mrtvoho jelena bol to slaby 6-torak.chudak tento rok je tazky pre zver.velka snehova nadielka roby svoje

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 1 mesiacom #4778 od Akela
Za našou dedinou je repka a veľký kus /na naše pomery/ lesa. Večer o 17,00 som napočítal 140 ks jelenej. Neskôr sa rozdelili na 2 skupiny a každá šla zaľahnúť do inej časti chotára. Úžasné divadlo. A boli tam aj kapitálne jelene ešte riadne v paroží.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 1 mesiacom #4779 od miso
Ja som bol dnes iba tak prejsť v lese pri mojom bydlisku, spraviť pár snímok a nadýchať sa vzduchu. Sneh sa vsade topi, niekde som sa prebáral až do pol stehien. Videl som zopár kusov srnčej, ale čo ma nepotešilo je to, že som stretol svorku asi 4 pytliačiacich psov, 2boli taká dedinská zmes, jeden vlčiak a jeden doberman. Neviem si predstavit akú šancu má asi zver pri stretnutí s takouto svorkou. :[

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 1 mesiacom #4780 od astronom
Mišo a ty si nemal so sebou flinu? - veľká chyba.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 1 mesiacom #4781 od Akela
To som chcel napísať aj ja. Aspoň tú pouličnú zmes. A keď sa trochu po nich "pobúcha", dajú chvíľu pokoj. I keď, ak sa pes naučí duriť srnčiu vo svorke, už ho od toho odučí len dobre mierená rana.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 1 mesiacom #4783 od tibo
Pri besných psoch neváham ani sekundu a tie 4 určite na90%chré sú.(zasa budú polovníci v televízií)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 1 mesiacom #4784 od matulkoh
ak by to nebol polovny pes domaci, alebo riadne oznacený tak mu ide gula, uz druhy tyzden po sebe sme nasli strhnutu srnciu. na dedinach mam podozrenie, ze niektory naschval pustia sa prebehnut psika nech sa vyvenci a nazere, tu nepomoze nic len gula.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 1 mesiacom #4785 od tibo
Daj to na stránku-www.dogsk.sk--opatrne,roznesú ťa v zuboch. 8-L

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 1 mesiacom #4786 od matulkoh
nech si ....... keby im to bolo uctovane ta sa d....... nakupit narkotizacne strely, od chytit psa, dojst za majitelom, na dedine pozna kazdy kazdeho, bum pokuta , pytliactvo...
<br/>uz by sa tak neohanali smradi.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 1 mesiacom #4787 od Akela
U nás má psy na voľno pol dediny a tak to aj vyzerá, ale riešime to rázne. Ešte sa nikto nesťažoval, jednoducho od prvej kotnej suky si vezmú ľubovoľné šťeňa a všetko ide po starom. A tak nastupujeme zasa my. Musí to tak byť, ak chceme zachovať u nás vysoké stavy srnčej. Hlavne po takejto sk..rv..ej zime.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 1 mesiacom #4788 od DKo
V súčasných pomeroch radšej žiadne narkotizačné strely, žiadne pokuty, pekne na tvrdo a v tichosti, aby sa nestalo, že potom niekto &quot;z vďaky&quot; otrávi vášho psa. Ak účtovať, tak napáchné škody priamo obecným úradom, za to, že zanedbávajú postih majiteľov túlavých psov. Možno, potom by si to obce vyberali dopredu.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 1 mesiacom #4789 od Jaro
Ja uz som aj na dog.sk aj inde riesil tychto ludi preco clovek pusti gulu po ich milacikovi , ale to je hadzanie hrachu na stenu . najdu sa aj vynimky co to pochopili no bohuzial ich argument je a kde sa mas nas psik vybehat ?! Ja som takto odvalil psa v jednom reviri a to som cakal pol hodinu kym zacne niekomu chybat , z druheho kopca som len pocul hubarov ako hukaju &quot; tu su ! &quot; nasli asi zlato . Tak som potiahol a potom zrazu zacali volat na psa . Kym som zliezol do doliny tak zbehli aj oni . Na to sa ma asi hlava rodiny pyta ci som nevidel ich psika , reku hore lezi a opaluje sa . Ani nepipli len valili hladat chlpaca . inak to bola nemecka doga . Chlapi verte mi na takeho zvera by som nepotiahol , ale ked sa Vam tam mota min. pol hodinu a nikomu nechyba , cert ho vem . diviaci a lisky ho rozoberu .

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 1 mesiacom #4790 od Jaro
ale comu sa fakt cudujem je to ze polovny plemeno nezalezi ake sa zabehne do vedlajsieho a tam Vam ho odstrelia . toto mi fakt nejde do hlavy .

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 1 mesiacom #4791 od Jaro
kua pisem jak tatar . este raz : jedine comu nerozumiem ze mate polovneho psa ten sa Vam zabehne do susedneho a tam vam ho nejaky blb odstreli . toto fakt nechapem .

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 1 mesiacom #4792 od matulkoh
jaro to je slovenska natura, zavist. on nema tak preco by mal mat niekto iny.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.109 sekúnd

Partneri

Kto je online?

Práve tu je 211 návštevníkov a žiadni členovia on-line