Boli ste dnes v lese?Ako bolo a čo ste zažili,videli?

pred 18 rokmi 3 mesiacmi #3449 od laco
Dnes som po zotmení konečne počul už aj koncert líšok. Škoda že som ich nevidel, snehu máme len kde tu a oni chodili hlavne po oráčine, kde je všetko čierne. No možno zajtra budem mať viac šťastia.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 3 mesiacmi #3451 od johny
No mne sa podarilo take lisca brockom, prislo mi snad na 10 m, ale polhodinu predtym som gulou strielal na lisku asi na 80 m ale bola hlucha. Sokoliarik, teba cakala asi 30 m od cesty pod dedinou ... a na druhej strane v dvoch rudloch 75 kusov vysokej.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 3 mesiacmi #3458 od Akela
Tak som sa včera po dlhej dobe vybral von aj s novým digifoto, že niečo ulovím objektívom. Ulovil som akurát susedov ako načierno duria - nepovolená poľovačka. Tak som cvakol aspoň jednu, takú začiatočnícku srnu v pohybe. Aj tej sa teším. Chcel som pôvodne peknú fotku líšky na snehu, alebo nejakého dravca. Bolo to cez obed a bol krásny čas.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 3 mesiacmi #3462 od brano
Len moja reakcia Steyr, kedze si pravo tu,
<br/>Ja som vo svojom prispevku pisal o polovnikoch s pivnymi bruchom a podotykam, nehadzal som do tohto kosa vsetkych polovnikov. S nikoho som sa nevysmieval, narazal som na pitie alkoholu, ktore je u niektorych polovnikov dost rozsirene, podla mojich skusenosti, az moc(i pocas polovaciek, hoci je to teraz trestny cin), tym nechcem povedat ze vsetci piju. Je rozdiel ak ma niekto brucho aj so zdravotnych dovodov a ak ma niekto kotol, lebo nasava a potom sa nevyskriabe ani na posed. Ja nemam nic proti bruchatym polovnikov, pozorne si precitaj druhy krat prispevok, lebo ja som na nikoho nic skaredeho nepovedal. :I:

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 3 mesiacmi #3463 od brano
Este k tebe Johny,
<br/>
<br/>Ja som necharakterizoval vsetkych polovnikov systemom ist na posed a pic pac ako to prezentujes vo svojom prispevku, jasne som napisal, ze len niektory to tak robia a to je myslim si dost velky rozdiel oproti tomu,ako si na to reagoval ty. Ja svoju mienku nezakladam na jednotlivcoch,alebo aj zdruzeniach. Vyjadril som len svoj nazor, a nieco som tym chcel povedat, myslel som prave na tych polovnikov, co takto lovia s viacerych dovodov, nepadlo ani slovo o tom, ze su vsetci taky. Mrzi ma len, ze reakcie na moje prispevky su casto o inom a pasuju ma do pozicie vysmievaca majuceho nizku mienku o vas.
<br/>Priznavam, ze som nevedel ze vsetko co sa nachadza v lese, patri konkretnemu PZ, ale ak to teda ma tak byt, tak by mala platit nulova tolerancia ale tak isto by mala platit aj nulova tolerancia pri prehreskoch niektorych polovnikov.:I

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 3 mesiacmi #3472 od Michal003
A kedy by ste mal cas aspon trochu popisat?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 3 mesiacmi #3473 od steyr
Ahoj, Braňo, z mejej strany to vonkoncom nebol atak. Ale z reakcií ti asi predsa vyjde, že niekedy je treba vyjadriť sa jasnejšie, konkrétnejšie - potom nám bude všetkým jasné, ako si to myslel. Držím ti palce a fajčím fajku mieru8-L.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 3 mesiacmi #3475 od kus
Akela:Aký typ digifoťáku si kúpil ?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 3 mesiacmi #3477 od tibo
Laci-skús zalahnúť do brázdy,ale to je len na brok.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 3 mesiacmi #3478 od Sokoliarik1
Tak lovu zdar Johnz...ja sa uz zajtra chystam na listicky ale len s brokom lebo remingtona som si dal robit do jedneho polovnictva....trosku skraslit pazbu este pred vianocami a dnes ked som si chcel po nu prist, tak mali zatvorene.Potesi cloveka.Ale nasiel som celkom dobre brokove naboje tak aspon vyskusam...a ani vabnicku piskanie lasicky som nezohnal..skoda...Inac dufam ze zajtra nafotim aj daku vysoku ked pojde z repky....

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 3 mesiacmi #3480 od levik
Dnes som zazil peknu postriezku. O 16,40 som strielal po listicke ale nepocula ma ako sa zvykne hovorit. Ked som bol na odchode o 18,00 tak som najskor zacul a potom aj videl asi 10 kusov (mozno aj 15( diviakov. Bola to velmi pekna podivana. Keby som bol zostal trosku dlhsie presli by okolo posedu. Nevadi, aj preto je polovacka taka krasna!

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 3 mesiacmi #3481 od laco
Aj ja som mal dnes šťastie. Po 45 minútach na posede mi prišiel pekný, možno aj medailový lišiak. Chcel síce zdupkať ale moja obyčajná IŽ 18 ho nikde nepustila. Bolo to krátko pred 18 hodinou a prišiel mi na dobrých 80 krokov.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 3 mesiacmi #3483 od Akela
Kúpil som SONY DSC-H1, 5,1 pix., 12xzoom a optický stabilizátor obrazu. Doma sme sa so synmi dohodli, že dnes objednám k nemu telekonverznú predsádku MARUMI za 3 700,- Sk, ktorá Ti zväčší priblíženie jedenkrát viac a to už bude slušné. Zatiaľ sa k foťáku nevyjadrujem, lebo som &quot;v plienkach&quot;. Čisté začiatky, ale ak sa zlepším budem písať do témy diditálna fotografia - možno budem potrebovať aj nejaké rady od skúsenejších.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 3 mesiacmi #3485 od Vladenko
Aj ja som mal vydarený víkend. S polu s otcom sme boli večer na líškach, mne prišla o 20.00 pekná kuna skalná a o 23.00 ešte jedna. Obidva kusy boli samce a zásahy s brokmi im nedovolili opustiť nástrel. Zatiaľ otec na druhom posede strelil dve líšky. Jedna z toho bola napadnutá prašivinou. Tak sa zatiaľ majte a Lovu Zdar. Nech sa darí v tlmení stavou líšok. Neskôr hodím fotky do galérie.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 3 mesiacmi #3491 od brano
O.K. ,
<br/>
<br/>Som rad ze sa to vyjasnilo, uz len kvoli tomu, ze vacsina nazorov na tomto fore sa zhoduje s mojimi, aj ked som zo zaciatku rozceril hladinu, nevedomost zakona neospravedlnuje a zas sa to potvrdilo, teraz mne. Pripajam sa k fajke mieru8-L

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 3 mesiacmi #3499 od johny
No neviem ci ta vysoka nevychadza len za tmy ... ale snad budes mat stastie, tak lovu (fotakom) zdar ...;)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 3 mesiacmi #3506 od miso
Akela ak ti mozem poradit pri kupe telepredsadky si daj pozor na kvalitu skiel...pozri si udaje o svetelnosti, vahe a pod..(urcite nebude chciet nosit vyse pol kila navyse..)..
<br/>Pisem ti to pre to lebo moje skusenosti s telepredsadkami su take, ze niektore druhy maju kvalitu rovnaku ako keby si pouzil digitalny zoom, alebo spravil vyrez na fotografii..Odporuca sa vyskusat si ju na fotaku,pripadne spravit nejaky ten snimok, ale to zial bohu castokrat nie je mozne, pretoze vacsina tovaru sa da len objednat..
<br/>Prajem ti vela stastia pri kupe a mnoho peknych zazitkov pri love fotoaparatom..

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 3 mesiacmi #3512 od Akela
Vďaka za radu, ale nebývam v žiadnom z veľkých miest a ani veľmi poblíž, už som objednal cez internet. obchod. Dúfam že bude dobrá. Ozvem sa. Píš najbližšie do časti dig. fotografia¡, ahoj.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 3 mesiacmi #3894 od Akela
Včera som bol v lese a videl som niekoľko &quot;opustených&quot; kŕmnych zariadení, ktoré nemám pod patronátom. Takže som hneď volal vedúceho skupiny, aby okamžite konal v tej veci. Pre zver prišlo veľmi zlé obdobie, nezabúdajme na ňu práve teraz.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 3 mesiacmi #3895 od johny
A príde ešte horšie lebo v priebehu dvoch troch týždňov sa vyroja parohári a budú ju preháňať ... mali by sme s tým niečo robiť.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.166 sekúnd

Partneri

Kto je online?

Práve tu je 324 návštevníkov a žiadni členovia on-line