Boli ste dnes v lese?Ako bolo a čo ste zažili,videli?

pred 18 rokmi 4 mesiacmi #5812 od stiffler
no dnes som sa chystal do lesa lenze som vysiel pred dom a fuuukalo ,brrr, zima:liar:tak som sa otocil a siel som naspet:D mal som z toho pekny zazitot:]:]8-L

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 4 mesiacmi #5873 od steffan
už ked bola reč o pytliackych psoch , dnes skoro ráno som bol svedkom ako napadol vlčiak srnčiu.Najprv mi prebehli cez cestu jeden za druhým až ma skoro prevalcovali a po niekoľkých minútach brodenia snehom som ich zbadal z kopčeka ako sa srnčia urputne v snehu hlbokom po kolená bráni nemotornému psovi. Scénu ako z filmu som pozoroval niekoľko minúť, no chladný vietor a čas na cestu do práce ma vyhnali skôr než som mohol zistiť viťaza.A tak dúfam že dnes večer si v kľude obbžriem miesto a dám vedieť.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 4 mesiacmi #6187 od brano
No vcera v lese som videl nejake tie lane, srncie. Jedna liska sa promenadovala po poli skoro pol dna, skoda ze sme nemali flintu. Nakoniec sme natrafili na celkom slusneho diviaka, ak 100Kg, ktory asi 50metrov pred nami vybehol a o chvilku sme natrafili aj na svinu s este jednym kusom, ale ukazali nam len zadky a fujas matias.;)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 4 mesiacmi #6210 od stiffler
no tak dnes krasny den .odchod z domu rano o 9:00 a prichod o 18:30.mal som krasny zazitok ked sme vydeli pri jednom senniku asi 100 muflonov8o8o a tesne pred tym nejakych par jelenov a jelenic.vsetci jeleny este mali parohy...a nakoniec cestov domov stado dalsich jelenov a jelenic/tie vo fotogalerii/.kusok za rohom dalsii.a uz fakt pri koncom cesty sme sa zastavili na jednom nemenovanom senniku /VLADOSYNOVOM/a co tam zase strasne vela muflonov no ale ty uz boli pekny trofejovy.vlado pochvala ,pekne zakrmene:D8-L SMRT SNEHU.....

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 4 mesiacmi #6212 od astronom
Zima si vyberá svoju daň. Našli sme zbytky z uhynutého veľmi slabučkého šestoráka. Škoda, že lebka bola čiastočne obžratá. Aj zbytky z jedneho kusa srnčej sme našli. Medvede sa už aj na Liptove prebudili.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 4 mesiacmi #6251 od brano
No ja som tiez nasiel uhynuteho mladeho jelena desatoraka, uz bol vycisteny ako od mesiara a nedaleko neho som nasiel dalsie dva uhyny, mlade lane, tato zima im dala zabrat:(

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 4 mesiacmi #6252 od brano
Vcera v lese sme zazreli aj skupinku muflonov a dalekohladom sme natrafili aj na skupinku jelenov, vsetci s parozim

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 4 mesiacmi #6280 od stiffler
vcera som nasiel uhyni 2 muflonov a jednu muflonku :{:{:{:{sprosta zima
<br/>S.M.R.T...S.N.E.H.U.;/

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 4 mesiacmi #6282 od palik84
puska neprehovorila???

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 3 mesiacmi #6681 od dusan
Ja sa cez víkend zberám pozriet do lesa.Skontrolovať a doplniť solníky.Dúfam,že aj niečo uvidím.Už sa na to teším.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 3 mesiacmi #6699 od steffan
ale kde, puška pekne doma odpočívala.Ale bol som sa tam pozrieť po pár dňoch a farby a srsti tam bol neúrekom. Pokúsil som sa sledovať stopu no pokračovala ďaleko do lesa, tak som to vzdal.Čím som ďalej šiel zdalo sa , ako keby bolo tej farby menej a psie stopy sa stratili tak je šanca že sa z toho srnčia dostala.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 3 mesiacmi #6704 od stiffler
v lese teraz nie sneh ale voda. senik plny vody zver trpy, po lese vymoli NO PROSTE NIC MOC .dnes som sa skoro pokakal ked sedim v lese a aj z jednej aj druhej strany diviaci...:liar:

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 3 mesiacmi #6712 od Jenda
Včera jsme se šli projít jen tak se psama do lesa (v honitbě, kde střílí kamarád). V jedné strouze (plné starých vývratů) jsme hledali nory, aby jsme o nich věděli, až budou liščata. Kamarád říká, už je v noře, už noruje. Tak jsem šel poslechnout, co se pod zemí děje. Kamarád říká &quot;Kdyby tam byla liška, tak nám jen zamává oháňkou a je fuč&quot; - flintička mu totiž visela doma na věšáku. No netrvalo dlouho a já říkám &quot;HELE&quot; a lištička vyhoupla z nory a sypala si to strouhou někam do lesa:D:D:D Tak si moje jezevčice aspoñ zaase vyzkoušela jak voní stopa lištičky, ještě jí popohnala. A Michalovo pejsek(11 měsíců) už má druhou &quot;čárku&quot; na svém kontě.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 3 mesiacmi #6889 od astronom
Včera som bol s kamarátom vyniesť soľ do soľníka. Videli sme šesť kusov srnčej a 14 ks vysokej z toho dva mladé jelene ešte s parožím a aby som nezabudol aj jedného zajačika. Na ceste späť sme skontrolovali aj jeden posed. Vo vnútri bolo 16 fliaš od vína - muselo tam byť hodne veselo (podotýkam, že ten posed používam takmer výlučne iba ja, takže to nie je vizitka poľovníkov. Okrem tých fliaš, ktoré som ledva napchal do ruksaku, sme nazbierali po tiež turistoch aj druhý ruksak odpadu. Ale tých ruksakov na jar bude podstatne viacej.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 3 mesiacmi #6994 od Jovic
V Malých Karpatoch sa topia posledné zvyšky snehu a máme tu konečne jar v plnej sile a kráse. A s príchodom jari sa objavil aj staronový problém - terénne motorky v lese.
<br/>Včera som sa túlal v lesoch medzi Račou a Jurom a celé popoludnie som musel počúvať rachot motoriek. Vystresovaná zver pobehovala splašene po lese a môj príjemný pocit z prebúdzajúcej sa jari sa rýchlo zmenil na zlosť a nenávisť voči arogantným smradom v pestrofarebných kombinézach. Zatiaľ sú si vedomí svojej nepostihnuteľnosti, lebo terénnu motorku v lese nič nedohoní. Ale les má svoje tajomstvá a matka príroda vytvorila nástrahy na ktoré drzí votrelci raz doplatia.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 3 mesiacmi #6996 od leica
Načo teraz narážaš? To by ma teda zaujímalo čo príroda urobí voči týmto bezohľadným motorkárom. Ale máš pravdu , je ich stále viac a ťažko sa voči nim bojuje, lebo sú doslova nepolapiteľný.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 3 mesiacmi #7000 od brano
Myslim si, ze matka priroda ma ruky zviazane, leda zeby si to nejaky tupy motorkar namieril do stromu, alebo kdesi do rokliny, ale to sa asi nestane, dost sa tu na tomto fore nadavalo na paroharov, ale ja osobne si myslim, ze motorkari su 100 krat horsi a trebalo by voci nim skutocne nieco vymysliet, taky motorkarsky gang spravi v lese Xkrat viac skody ako nejaky parohar:[:[:[:[:[:[:[:[:[:[:[:[:[:[:[:[:[:[:[:[:[:[:[:[:[:[:[:[:[:[:[:[:[:[:[

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 3 mesiacmi #7007 od Jovic
No, matke prírode sa dá občas aj trochu pomôcť. Ale nie je vhodné písať verejne o podrobnostich.
<br/>Ale motorkári sú naozaj vážny problém a všetky zainteresované strany by sa mu mali viac venovať.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 3 mesiacmi #7009 od DKo
O to vážnejší, že u nás takto šarapatia príslišníci PZ = policajného zboru :( a tak obyčajnému človeku ostáva viera v božie mlyny.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 3 mesiacmi #7014 od astronom
Vhodným spôsobom ako sťažiť život motorkárom je bariéra. Ja som vlani na poľovnícke chodníčky naukladal veľké kamene a tak vytvoril niekoľko súvislých bariér. Chodec ju v pohode prekoná, motorkár si ju musí odpratať. Pár krát to odpratali, ale teraz už nie je problém. Týmto lokalitám sa vyhýbajú. Problematickejšie je to na zvážniciach.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.094 sekúnd

Partneri

Kto je online?

Práve tu je 763 návštevníkov a žiadni členovia on-line